Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Μέσα στο υπόλοιπο της ημέρας θα έχουμε τις εξής απαντήσεις:
Μπαρμπαπήδουλας: "Δεν βρίσκω κάτι περίεργο, μια χαρά τα λέει η κυρία Παπαευαγγέλου, μασκούλα και σπίτι σας!":grin:
Βλαροκ: Φωτογραφία με μούντζα χωρίς να πει τίποτα
Χασοδίκης Αλεξ: "Είστε εμμονικοί με τον Κυριάκο"

:confused::confused::confused:

Leclerc : Ο ψεκασμός σας είναι στάση ζωής. Δεν βλέπετε τη γενικότερη καλή εικόνα αλλά εστιάζετε σε κάτι τριτοτέταρτες ασήμαντες δηλώσεις.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.518
Like
20.341
Πόντοι
6.056
Bρηκατε ευκαιρια τωρα που τρεχουν ολοι να καταπολεμησουν την Μηδεια και κατακρινετε την κυβερνηση :( :confused: :confused: :confused:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Μέσα στο υπόλοιπο της ημέρας θα έχουμε τις εξής απαντήσεις:
Μπαρμπαπήδουλας: "Δεν βρίσκω κάτι περίεργο, μια χαρά τα λέει η κυρία Παπαευαγγέλου, μασκούλα και σπίτι σας!":grin:
Βλαροκ: "Φωτογραφία με μούντζα χωρίς να πει τίποτα"
Χασοδίκης Αλεξ: "Είστε εμμονικοί με τον Κυριάκο"

:confused::confused::confused:
και το "αδωνις ο μπαμπας σας" ασχετο αλλα τι να λεει?
δεν γαμιεται στελνω 6 και βολτα το ροτβαιλερ σπαστηκα τωρα
Τύπε πρόσεχε με το σκυλι μην τρελλαθει και αυτο και σε φαει
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
:2funny::2funny::2funny:

Όπως όλοι γνωρίζετε, ο καιρός δεν θα είναι σύμμαχός μας τις επόμενες μέρες, καθώς η κακοκαιρία "Μήδεια" θα μας δυσκολέψει και θα μας κλείσει μέσα στα σπίτια μας. Έτσι αναμένεται μια περαιτέρω αύξηση των κρουσμάτων στις μέρες που αναγκαστικά θα χρειαστεί να παραμείνουμε στο σπίτι.

4:14

Μπορεί να εννοούν τις επισκέψεις ... αν και δεν προβλέπονται υποτίθεται ... αλλά πες οτι πας για καφέ σε ένα φίλο ... με καλό καιρό μπορεί να πιείτε καφέ στο μπαλκόνι , με χάλια καιρό θα τον πιείτε μέσα , τώρα το οτι θα κάτσεις σπίτι σου περισσότερες ώρες δεν νομίζω να επηρεάσει κάπου το αν θα κολλήσεις η όχι αυτούς που μένουν στο ίδιο σπίτι.

Αλλά αρκετά με τον ορθολογισμό γιατί ως συνήθως έχω και κάποιες ψεκασμένες απορίες ... ο ιός τελικά πόσο καιρό ζει στα λύματα ; Πόσο ζει αν βρίσκεται σε περιβάλλον με σκέτο νερο , και πόσο ζει αν έρθει σε επαφή με αντισυπτικα , υγρά πιάτων , κεζάπ κτλ :P Αυτοι που μετράνε τα λύματα τα έχουν σκεφτεί άραγε όλα αυτά ; :think:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
:2funny::2funny::2funny:

Όπως όλοι γνωρίζετε, ο καιρός δεν θα είναι σύμμαχός μας τις επόμενες μέρες, καθώς η κακοκαιρία "Μήδεια" θα μας δυσκολέψει και θα μας κλείσει μέσα στα σπίτια μας. Έτσι αναμένεται μια περαιτέρω αύξηση των κρουσμάτων στις μέρες που αναγκαστικά θα χρειαστεί να παραμείνουμε στο σπίτι.


Πανάθεμά σε ρε μπετόστοκε πάλι εδώ είσαι;
Τράβα γράψε για το Survivor και μην χώνεσαι όπου μιλάν οι μεγάλοι. Ζήλεψε και ο βλαξ ο Νένας και γράφει αρλούμπες συνέχεια. :confused:

Αρχικά είσαι τέρμα καθυστερημένος που κάθεσαι να ακούσεις δηλώσεις που τις ακούν μόνο συνταξιούχοι. Χαζολογείς αντί να διαβάζεις να τελειώσεις το ρημάδι το λύκειο.

Δεύτερον, ο λόγος που ανησυχούν για τις πολλές ώρες κλεισίματος στο σπίτι, είναι ότι ο κόσμος δεν κάθεται στον κώλο του, και υπάρχουν επισκέψεις από σπίτι σε σπίτι.
Αυτός ήταν και ο λόγος που δόθηκε από την αρχή του Νοεμβρίου ευρεία χρήση του «6» για να βγαίνει ο κόσμος να ασκηθεί, με το κατοικίδιο, …. και να μην ψάχνεται να πάει στον φίλο, στον γείτονα, στον συγγενή, κ.λπ. …
Τα έχω γράψει βέβαια αυτά, αλλά αντί να διαβάζεις να μάθεις κάτι, παίζεις το πουλί σου και πετάς αρλούμπες. :uglystupid:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Καποιος ζητησε στοιχεια για την θνησιμοτητα μετα τον εμβολιασμο στο Ηνωμενο Βασιλειο.
Σας παραθετω μερικα και μελετηστε τα


Σκάσε ρε γελοίε, δεν χρειάζεται συνεχώς να αποδεικνύεις ότι είσαι ηλίθιος, το έχουμε εμπεδώσει…
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Κάποιος περνάει τις δύσκολες μέρες του μήνα του βλέπω.....
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Leclerc : Ο ψεκασμός σας είναι στάση ζωής. Δεν βλέπετε τη γενικότερη καλή εικόνα αλλά εστιάζετε σε κάτι τριτοτέταρτες ασήμαντες δηλώσεις.


Δεν έγραψα αυτό, έγραψα για τις θεωρία συνομωσίας, όχι γιατί το λέω εγώ, αλλά επειδή το λένε τα γεγονότα (τα posts σου σε όλα τα threads).
Υπήρχαν περιπτώσεις που ήμουν μαζί σου, αλλά τις περισσότερες φορές η εξήγηση είναι απλή, δεν χρειάζονται όλα ανάλυση εις την εκατοστή.

Κάθεσαι τώρα και σιγοντάρεις τον kolobourda που είναι χαζούλης. Τουλάχιστον εσύ έχεις και μια ευφυΐα να αντιληφθείς μερικά πράγματα. Απλά συνήθως την χρησιμοποιείς σε λάθος κατεύθυνση.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
1
Like
1.280
Πόντοι
216
Σημερα προσπαθησα να αλλαξω το ραντεβου για εμβολιασμο της πεθερας μου. Το εντυπωσιακο ειναι οτι δεν υπαρχει ελευθερο ραντεβου σε 10 προτεινομενα κεντρα της περιοχης μεχρι αρχες Απριλιου. Καποια ελευθερα ειχε στο Προμηθεας απο αρχες Μαρτιου και μετα. Πραγματικα εντυπωσιακη η ανταποκριση του κοσμου. Δεν το περιμενα .
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Καποιος ζητησε στοιχεια για την θνησιμοτητα μετα τον εμβολιασμο στο Ηνωμενο Βασιλειο.
Σας παραθετω μερικα και μελετηστε τα

:wink: :wink: :wink:
εγώ ήμουν αυτός που τα ζήτησε και δεν βλέπω σαφή απάντηση σε αυτά που ρώτησα.
υπενθυμίζω ότι είχες γράψει
"Στην Βρετανια πεθαινουν οι γεροι σαν τις μυγες μετα τον εμβολιασμο.
Το εμβολιο σε μολυνει με Σαρσ-2 και σε κανει χρονιο φορεα."
και σε ρωτησα :
λέει για τους γέρους που πεθαίνουν σαν τις μύγες αν είχαν εμβολιαστεί πριν ; και αν ναι πόσες μέρες πριν ;
και όταν λες πεθαίνουν σαν τις μύγες εννοείς από τον κορώνα ή μπορεί να είναι και άλλες αιτίες ; τροχαία πχ. ή κανά βιάγκρα, κλπ κλπ ;

θα ξαναβάλω τα ερωτήματα πιο αναλυτικά γιατί μπορεί να μην ήμουν αρκετά σαφής :

- γράφεις για γέρους που πεθαίνουν σαν μύγες μετά τον εμβολιασμό. εννοείς ότι πεθαίνουν λόγω του εμβολίου ; ή ίσως λόγω της αποτυχίας του εμβολίου να τους προφυλάξει ;
- σε κάθε περίπτωση που είναι τα στοιχεία που δείχνουν αύξηση θανάτων μετά την έναρξη των εμβολιασμών ; τα διαγράμματα που παρέθεσες ;;;; κάποια σύγκριση με την προηγούμενη περίοδο ; άλλοι παράγοντες που να παίζουν ρόλο στην αύξηση ή μείωση των θανάτων ;



στο μεταξύ μερικές ακόμη αρωτήσεις για προηγούμενα ποσταρίσματά σου :
- ο καμπουρδίδης σου έγραψε : "Βασικα εχει εμβολια που δουλευουν με RNA και αλλα που ειναι βασισμενα σε αδενοϊους. Οχι RNA+adeno combo." και τον παραθέτεις λέγοντας ότι κουράζεσαι με τους ανόητους. Και ως απάντηση βάζεις από το Lancet για το εμβόλιο της AstraZeneca όπου λέει ότι αυτό είναι adenovirus-based vaccine. Είναι και RNA; Κοιτάω και ξανακοιτάω το άρθρο αλλά δεν γράφει πουθενά τα τρία γράμματα : RNA..... μου το εξηγείς σε παρακαλώ γιατί δεν τα πάω καλά με τα αγγλικά ;

- ποστ # 56344 : όλα αυτά τα εγκυκλοπαιδικά σχετικά με τους αδενοιούς τι προσφέρουν στην παρούσα συζήτηση ;

-ποστ # 56349 γράφει το άρθρο που παραθέτεις : Υπάρχει μια θεωρητική πιθανότητα το DNA του εμβολίου να ενσωματωθεί στο γονιδίωμά σου. τεκμηρίωση για την υπόθεση αυτή υπάρχει ;

-το συμπέρασμα που βάζεις στο τέλος του παραπάνω ποστ : ...θα σας χορηγησουν το κοματι του γενετικου κωδικα του Αδενοιου που λειπει και αυτος θα ενεργοποιηθει ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΥΤΑΡΑ ΣΑΣ και θα πατε στα θυμαρακια οσοι δεν θα εχετε πεθανει απο τα σημερινα εμβολια την επομενη 10ετια.
α) είναι δική σου ιδέα ή μπορώ να δω κάπου την αιτιολόγηση ; ότι δηλαδή το υπόλοιπο κομμάτι του αδενοιού θα ενωθεί με αυτό που μας χορήγησαν πρώτο ;
β) γιατί να πάμε στα θυμαράκια με έναν αδενοιό ;
γ) πως μπορείς να ξεχωρίσεις ποιοί από αυτούς που θα πεθάνουν την επόμενη δεκαετία έχοντας κάνει τα σημερινά εμβόλια θα είναι εξαιτίας αυτών των εμβολίων και όχι από άλλα αίτια ;

ειλικρινά θέλω να πιστέψω όλα αυτά που μας αποκαλύπτεις, να αφυπνιστώ και να συνταχθώ και γω στον αγώνα για το ξεμπρόστιασμα αυτής της συνωμοσίας. Αλλά πρέπει να βοηθήσεις και συ λίγο...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Δεύτερον, ο λόγος που ανησυχούν για τις πολλές ώρες κλεισίματος στο σπίτι, είναι ότι ο κόσμος δεν κάθεται στον κώλο του, και υπάρχουν επισκέψεις από σπίτι σε σπίτι.
Αυτός ήταν και ο λόγος που δόθηκε από την αρχή του Νοεμβρίου ευρεία χρήση του «6» για να βγαίνει ο κόσμος να ασκηθεί, με το κατοικίδιο, …. και να μην ψάχνεται να πάει στον φίλο, στον γείτονα, στον συγγενή, κ.λπ. …
Τα έχω γράψει βέβαια αυτά, αλλά αντί να διαβάζεις να μάθεις κάτι, παίζεις το πουλί σου και πετάς αρλούμπες. :uglystupid:
ελα μωρε και συ δεν χρειαζεται να δικαιολογουμε ολες τις αρλουμπες τους
μαλακια ειπε η κατε αστην να πα να γαμηθει


δλδ με την λιακαδα δεν παμε απο σπιτι σε σπιτι την χιονοθυελλα περιμεναμε
εδω δεν ψοφησαμε χριστουγεννα+πρωτοχρονια που μας περιμεναν να μας την πουν και αντι για αυξηση ειχαμε μειωση και εβαλαν την κατσαδα που θα μας εριχναν στο κωλο τους

με 2 μερες που κανει ψωλοκρυο θα γεμισουμε τις μεθ θανατικο?
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
ειλικρινά θέλω να πιστέψω όλα αυτά που μας αποκαλύπτεις, να αφυπνιστώ και να συνταχθώ και γω στον αγώνα για το ξεμπρόστιασμα αυτής της συνωμοσίας. Αλλά πρέπει να βοηθήσεις και συ λίγο...


Χαρά στην υπομονή σου. :wink:
Ο Νένας μόνο copy-paste μπορεί να κάνει, δεν έχει την δυνατότητα να αρθρώσει λόγο πέραν των τριών λέξεων.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
με 2 μερες που κανει ψωλοκρυο θα γεμισουμε τις μεθ θανατικο?


Ούτε εγώ είπα αυτό, ούτε ειπώθηκε κάτι τέτοιο, απλά είναι λόγος ανησυχίας, τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.518
Like
20.341
Πόντοι
6.056
Δεύτερον, ο λόγος που ανησυχούν για τις πολλές ώρες κλεισίματος στο σπίτι, είναι ότι ο κόσμος δεν κάθεται στον κώλο του, και υπάρχουν επισκέψεις από σπίτι σε σπίτι.
Αυτός ήταν και ο λόγος που δόθηκε από την αρχή του Νοεμβρίου ευρεία χρήση του «6» για να βγαίνει ο κόσμος να ασκηθεί, με το κατοικίδιο, …. και να μην ψάχνεται να πάει στον φίλο, στον γείτονα, στον συγγενή, κ.λπ. …
Τα έχω γράψει βέβαια αυτά, αλλά αντί να διαβάζεις να μάθεις κάτι, παίζεις το πουλί σου και πετάς αρλούμπες. :uglystupid:
ελα μωρε και συ δεν χρειαζεται να δικαιολογουμε ολες τις αρλουμπες τους
μαλακια ειπε η κατε αστην να πα να γαμηθει


δλδ με την λιακαδα δεν παμε απο σπιτι σε σπιτι την χιονοθυελλα περιμεναμε
εδω δεν ψοφησαμε χριστουγεννα+πρωτοχρονια που μας περιμεναν να μας την πουν και αντι για αυξηση ειχαμε μειωση και εβαλαν την κατσαδα που θα μας εριχναν στο κωλο τους

με 2 μερες που κανει ψωλοκρυο θα γεμισουμε τις μεθ θανατικο?
Αφου αλλωστε στις περισσοτερες περιοχες εδω πανω μπορεις να βολταρεις ανετα με 30-50 ποντους χιονι και το θερμομετρο κολλημενο υπο το μηδεν :confused: :confused: :confused:
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290


Δεν ξέρω τι θέλεις να πεις με αυτή την παλιά είδηση.
Μπορώ όμως να σε πληροφορήσω την εξέλιξη. Δεν πέθανε κάνεις, και κανείς δεν νόσησε πολύ σοβαρά, αν δεν είχαν κάνει την πρώτη δόση θα είχαν φύγει όλοι.
Στην εξέταση ανοσίας ο «χειρότερος» βρέθηκε να έχει 4500.00 AU/ml δηλαδή 90 φορές παραπάνω από την ελάχιστη ανοσία, παρότι είχαν περάσει μόλις λίγες ημέρες από τον εμβολιασμό.
Για να σου δώσω να καταλάβεις, εγώ την Παρασκευή πριν κάνω δηλαδή την 2η δόση, είχα 24752 AU/ml κοντά 500 φορές πάνω από την ελάχιστη ανοσία.

που το συμπέρανες οτι αν δεν είχαν κάνει την πρώτη δόση θα είχαν φύγει όλοι;;;
παπαρδελα
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
ειλικρινά θέλω να πιστέψω όλα αυτά που μας αποκαλύπτεις, να αφυπνιστώ και να συνταχθώ και γω στον αγώνα για το ξεμπρόστιασμα αυτής της συνωμοσίας. Αλλά πρέπει να βοηθήσεις και συ λίγο...


Χαρά στην υπομονή σου. :wink:
Ο Νένας μόνο copy-paste μπορεί να κάνει, δεν έχει την δυνατότητα να αρθρώσει λόγο πέραν των τριών λέξεων.

το ίδιο μου έγραψε και ο Άλεξ προχθές :) , είπα να σκοτώσω την ώρα μου βασικά .....
αυτός ο νενα πάντως αναρωτιέμαι αν είναι φίλος του μπου από παλιά και ποιός άραγε... ή νεο αστέρι που ζήλεψε τη δόξα των υπόλοιπων;
και αν η φωτό δίπλα στο νικ του εμπεριέχει κάποια σημειολογία :grin:

πάντως για τις επισκέψεις μπορεί να έχεις και δίκιο, ο φοιτητόκοσμος στην πολυκατοικία μου σα να μην έχει πάρει χαμπάρι....μαζώξεις κανονικότατα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
Ούτε εγώ είπα αυτό, ούτε ειπώθηκε κάτι τέτοιο, απλά είναι λόγος ανησυχίας, τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.
και οι λιακαδες λογος ανησυχιας γιατι ορμαμε στις πλατειες

ναχαμε να λεγαμε ηταν χεστην
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Καποιος ζητησε στοιχεια για την θνησιμοτητα μετα τον εμβολιασμο στο Ηνωμενο Βασιλειο.
Σας παραθετω μερικα και μελετηστε τα

:wink: :wink: :wink:
εγώ ήμουν αυτός που τα ζήτησε και δεν βλέπω σαφή απάντηση σε αυτά που ρώτησα.
υπενθυμίζω ότι είχες γράψει
"Στην Βρετανια πεθαινουν οι γεροι σαν τις μυγες μετα τον εμβολιασμο.
Το εμβολιο σε μολυνει με Σαρσ-2 και σε κανει χρονιο φορεα."
και σε ρωτησα :
λέει για τους γέρους που πεθαίνουν σαν τις μύγες αν είχαν εμβολιαστεί πριν ; και αν ναι πόσες μέρες πριν ;
και όταν λες πεθαίνουν σαν τις μύγες εννοείς από τον κορώνα ή μπορεί να είναι και άλλες αιτίες ; τροχαία πχ. ή κανά βιάγκρα, κλπ κλπ ;

θα ξαναβάλω τα ερωτήματα πιο αναλυτικά γιατί μπορεί να μην ήμουν αρκετά σαφής :

- γράφεις για γέρους που πεθαίνουν σαν μύγες μετά τον εμβολιασμό. εννοείς ότι πεθαίνουν λόγω του εμβολίου ; ή ίσως λόγω της αποτυχίας του εμβολίου να τους προφυλάξει ;
- σε κάθε περίπτωση που είναι τα στοιχεία που δείχνουν αύξηση θανάτων μετά την έναρξη των εμβολιασμών ; τα διαγράμματα που παρέθεσες ;;;; κάποια σύγκριση με την προηγούμενη περίοδο ; άλλοι παράγοντες που να παίζουν ρόλο στην αύξηση ή μείωση των θανάτων ;



στο μεταξύ μερικές ακόμη αρωτήσεις για προηγούμενα ποσταρίσματά σου :
- ο καμπουρδίδης σου έγραψε : "Βασικα εχει εμβολια που δουλευουν με RNA και αλλα που ειναι βασισμενα σε αδενοϊους. Οχι RNA+adeno combo." και τον παραθέτεις λέγοντας ότι κουράζεσαι με τους ανόητους. Και ως απάντηση βάζεις από το Lancet για το εμβόλιο της AstraZeneca όπου λέει ότι αυτό είναι adenovirus-based vaccine. Είναι και RNA; Κοιτάω και ξανακοιτάω το άρθρο αλλά δεν γράφει πουθενά τα τρία γράμματα : RNA..... μου το εξηγείς σε παρακαλώ γιατί δεν τα πάω καλά με τα αγγλικά ;

- ποστ # 56344 : όλα αυτά τα εγκυκλοπαιδικά σχετικά με τους αδενοιούς τι προσφέρουν στην παρούσα συζήτηση ;

-ποστ # 56349 γράφει το άρθρο που παραθέτεις : Υπάρχει μια θεωρητική πιθανότητα το DNA του εμβολίου να ενσωματωθεί στο γονιδίωμά σου. τεκμηρίωση για την υπόθεση αυτή υπάρχει ;

-το συμπέρασμα που βάζεις στο τέλος του παραπάνω ποστ : ...θα σας χορηγησουν το κοματι του γενετικου κωδικα του Αδενοιου που λειπει και αυτος θα ενεργοποιηθει ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΥΤΑΡΑ ΣΑΣ και θα πατε στα θυμαρακια οσοι δεν θα εχετε πεθανει απο τα σημερινα εμβολια την επομενη 10ετια.
α) είναι δική σου ιδέα ή μπορώ να δω κάπου την αιτιολόγηση ; ότι δηλαδή το υπόλοιπο κομμάτι του αδενοιού θα ενωθεί με αυτό που μας χορήγησαν πρώτο ;
β) γιατί να πάμε στα θυμαράκια με έναν αδενοιό ;
γ) πως μπορείς να ξεχωρίσεις ποιοί από αυτούς που θα πεθάνουν την επόμενη δεκαετία έχοντας κάνει τα σημερινά εμβόλια θα είναι εξαιτίας αυτών των εμβολίων και όχι από άλλα αίτια ;

ειλικρινά θέλω να πιστέψω όλα αυτά που μας αποκαλύπτεις, να αφυπνιστώ και να συνταχθώ και γω στον αγώνα για το ξεμπρόστιασμα αυτής της συνωμοσίας. Αλλά πρέπει να βοηθήσεις και συ λίγο...

:wink:
Αν εκανες τον κοπο να διαβασεις τα σχεδιαγραμματα που ανεβασα απο την Εθνικη στατιστκη υπηρεσια της Αγγλιας θα καταλαβαινες
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.157
Πόντοι
6.056
πάντως για τις επισκέψεις μπορεί να έχεις και δίκιο, ο φοιτητόκοσμος στην πολυκατοικία μου σα να μην έχει πάρει χαμπάρι....μαζώξεις κανονικότατα
το βραδυ κλειδωνουμε την εισοδο στην πολυκατοικια

τελευταιος μπηκα χθες
πριν λιγο πηγα βολτα το σκυλο κλειδωμενα ηταν ακομα

25 διαμερισματα ανθρωπος δεν κουνηθηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom