Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Το 3ο λοκνταουν μεσα στο 2ο ειναι παγκοσμια πατεντα....ποτε τελειωσε το 2ο ρε μαγκες?....επισης,σας θυμιζω,γιατι οσοι ειστε δημ.υπαλληλοι,εισοδηματιες,συνταξιουξοι ,ειναι πολυ φυσιολογικο να ειστε ζμπουτσας,πως εδω και 11μηνες ειμαστε τους 6 κλειστα και τους 5 με αυστηρα μετρα,ενω ολα τα εξοδα γραφουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και η βοηθεια απο τα πουσταρια που μας ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ να κλεισουμε ειναι ανυπαρκτη....
- Πλήρη απαλλαγή από την καταβολή ενοικίου στα επαγγελματικά ακίνητα
- Αναστολή ασφαλιστικών εισφορών
- Παρατείνεται η μείωση των συντελεστών ΦΠΑ στον καφέ και στα μη αλκοολούχα ποτά
- Επιστρεπτέες Προκαταβολές (5? 6? δεν θυμάμαι πόσες έχουν γίνει)
- Επιδομα θέρμανσης
- Προσωρινή αναστολή σύμβασης εργαζομένων
- Αναστολή καταβολής ΦΠΑ
- Αναστολή πληρωμής των δόσεων ρυθμισμένων φορολογικών και ασφαλιστικών οφειλών
- Αναστολή πληρωμής δόσεων τραπεζικών δανείων
- Παράταση πληρωμής των επιταγών

Ε... αυτά προς το παρόν.

Εσύ τα πληρώνεις? ΟΚ, πλήρωνέ τα, θα έχεις πολλά λεφτά μάλλον :grin:









 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Το 3ο λοκνταουν μεσα στο 2ο ειναι παγκοσμια πατεντα....ποτε τελειωσε το 2ο ρε μαγκες?....επισης,σας θυμιζω,γιατι οσοι ειστε δημ.υπαλληλοι,εισοδηματιες,συνταξιουξοι ,ειναι πολυ φυσιολογικο να ειστε ζμπουτσας,πως εδω και 11μηνες ειμαστε τους 6 κλειστα και τους 5 με αυστηρα μετρα,ενω ολα τα εξοδα γραφουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και η βοηθεια απο τα πουσταρια που μας ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ να κλεισουμε ειναι ανυπαρκτη....
- Πλήρη απαλλαγή από την καταβολή ενοικίου στα επαγγελματικά ακίνητα
- Αναστολή ασφαλιστικών εισφορών
- Παρατείνεται η μείωση των συντελεστών ΦΠΑ στον καφέ και στα μη αλκοολούχα ποτά
- Επιστρεπτέες Προκαταβολές (5? 6? δεν θυμάμαι πόσες έχουν γίνει)
- Επιδομα θέρμανσης
- Προσωρινή αναστολή σύμβασης εργαζομένων
- Αναστολή καταβολής ΦΠΑ
- Αναστολή πληρωμής των δόσεων ρυθμισμένων φορολογικών και ασφαλιστικών οφειλών
- Αναστολή πληρωμής δόσεων τραπεζικών δανείων
- Παράταση πληρωμής των επιταγών

Ε... αυτά προς το παρόν.

Εσύ τα πληρώνεις? ΟΚ, πλήρωνέ τα, θα έχεις πολλά λεφτά μάλλον :grin:
Αναστολή εφκα
Ο μαλακας ο λογιστής μου δεν μου είπε τίποτα
Θα τον γαμησω
Εμένα πάντως κανονικότητα μου έρχεται η πληρωμή κ μάλιστα 10 τοις εκατό αυξημένη κ ενώ έχω μείωση του τζίρου :confused:

Μάλλον το σύστημα τους δεν ενημερώθηκε από τον Μάρτιο :confused:
Φίλε πλάκα μας κάνεις τώρα;;
Είσαι ιδιωτικός υπάλληλος η ΕΕ;;;ή ανεργος
Οτιδήποτε άλλο από.ειδαι δικσιολογησαι
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.967
Like
11.211
Πόντοι
2.606
Και βεβαια ,επειδη εχουμε ακουσει το πολυ σωστο,"μην συγκρινουμε διαφορετικες χωρες".....πολυ σωστα δεν θα επρεπε να συγκρινουμε καν την χωρα με δυτικες προοδευμενες χωρες με δυνατες οικονομιες και φοβερα οργανωμενα συστ.υγειας.....Η μας χωρα μπορει να συγκριθει με αλλα παρταλομπουρδελα τυπου αλβανιας ,βοσνιας ,λευκορωσιας,σκοπιων ,σερβιας....εχει κλεισει καποιο απο αυτα?
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Το 3ο λοκνταουν μεσα στο 2ο ειναι παγκοσμια πατεντα....ποτε τελειωσε το 2ο ρε μαγκες?....επισης,σας θυμιζω,γιατι οσοι ειστε δημ.υπαλληλοι,εισοδηματιες,συνταξιουξοι ,ειναι πολυ φυσιολογικο να ειστε ζμπουτσας,πως εδω και 11μηνες ειμαστε τους 6 κλειστα και τους 5 με αυστηρα μετρα,ενω ολα τα εξοδα γραφουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και η βοηθεια απο τα πουσταρια που μας ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ να κλεισουμε ειναι ανυπαρκτη....
Σε βοηθάνε τυπε :confused:
Οι Γερμανοί που σε έκλεισαν σου δίνουν δάνεια πακέτα στήριξης μέσω ευρωπαϊκής Ένωσης που θα στα πάρουν με τόκο στο μέλλον κ θα σε χρεώσουν παραπάνω επί του ΑΕΠ σου κ άρα θα φορολογηθεί κ θα φτωχυνεις
Ήδη πήραμε δλδ χρεωθηκαμε 72 δις ευρώ :confused:
Για αυτό γράφω ότι μόνο οι δορυφόροι της Γερμανίας έχουν κλειστό το λιανοεμπορειου διότι αυτό είναι η ατμομηχανή της Ελλάδος αλλά ξέχασα είμαστε ψεκασμενοι :confused:

Όταν θα πάμε να κλαφτουμε στους Ναζί για δανεικά κι αγύριστα θα μας πούνε
'' ας μην κάνατε 8 μήνες λοκνταουν, εμείς κλείσαμε μόνο 2 μήνες και γι αυτό είχαμε και περισσότερους νεκρούς ανά εκατομμύριο, δεν είπαμε στους λαούς μας πρώτα η ανθρώπινη ζωή, τώρα πληρώστε τις πολιτικές σας ''

:alivedick::alivedick::alivedick:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
1ον ποιό το όφελός τους από το εμβόλιο;
2oν από τα πιστοποιητικά υγειονομικών "φρονιμάτων";
3ον η παρακολούθηση των πολιτών, σοβαρά τώρα;
4ον φίμωμα ελευθερίας γνώμης και δημιουργία καθεστώτος;
Μιας και πολύ ωραία ρωτάς σοβαρά χωρίς χαρακτηρισμούς, θα σου πω τι νομίζω εγώ σαν γνώμη μου προσωπική.
1ο. Το εμβόλιο λένε θα γίνεται κάθε χρόνο τουλάχιστο. Υπάρχει τεράστια δυνατότητα να επιβάλλεις έλεγχο μέσω του εμβολίου αν θες. Ένα άτομο μπορεί να ελέγξει εκατομμύρια, χωρίς μεσάζοντες στην αλυσίδα εξουσίας.
2ο. Τα πιστοποιητικά είναι απαραίτητα για να διαχωρίσουν την ήρα από το σιτάρι. Η "ήρα" θα περιθωριοποιείται.
3ο. Κάθε δικτατορία πρέπει να παρακολουθεί τους πολίτες, αλλιώς δε στέκεται για πολύ στην εξουσία. Ρωτήστε τους παλιούς τι ήταν ο "φάκελος". Επίσης δες το σύστημα κοινωνικού σκορ που εφαρμόζει η Κίνα τώρα.
4ο. Το ίδιο.

Δηλαδή εγώ που από το 1960 ταξιδεύω στην Αφρική και έπρεπε να κάνω ετησίως τα εμβόλια της χολέρας, του τύφου και του κίτρινου πυρετού όπως επίσης και να παίρνω ένα χαπάκι ημερησίως για την ελονοσία επίτηδες το έκαναν για να με καταπιέζουν και να με φακελώσουν επειδή μου είχαν εκδώσει ειδικό βιβλιάριο υγείας κατά των συγκεκριμένων ασθενιών.

Εε δεν πάμε καλά ρε ...

:dunno:
δεν πιστευω οτι αυτες οι αρρώστιες ειναι ισάξιες με τον κορονοιό
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Και βεβαια ,επειδη εχουμε ακουσει το πολυ σωστο,"μην συγκρινουμε διαφορετικες χωρες".....πολυ σωστα δεν θα επρεπε να συγκρινουμε καν την χωρα με δυτικες προοδευμενες χωρες με δυνατες οικονομιες και φοβερα οργανωμενα συστ.υγειας.....Η μας χωρα μπορει να συγκριθει με αλλα παρταλομπουρδελα τυπου αλβανιας ,βοσνιας ,λευκορωσιας,σκοπιων ,σερβιας....εχει κλεισει καποιο απο αυτα?
Κανένα φίλε αλλά το αφεντικό τους είπε το εξής
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Το 3ο λοκνταουν μεσα στο 2ο ειναι παγκοσμια πατεντα....ποτε τελειωσε το 2ο ρε μαγκες?....επισης,σας θυμιζω,γιατι οσοι ειστε δημ.υπαλληλοι,εισοδηματιες,συνταξιουξοι ,ειναι πολυ φυσιολογικο να ειστε ζμπουτσας,πως εδω και 11μηνες ειμαστε τους 6 κλειστα και τους 5 με αυστηρα μετρα,ενω ολα τα εξοδα γραφουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και η βοηθεια απο τα πουσταρια που μας ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ να κλεισουμε ειναι ανυπαρκτη....
Σε βοηθάνε τυπε :confused:
Οι Γερμανοί που σε έκλεισαν σου δίνουν δάνεια πακέτα στήριξης μέσω ευρωπαϊκής Ένωσης που θα στα πάρουν με τόκο στο μέλλον κ θα σε χρεώσουν παραπάνω επί του ΑΕΠ σου κ άρα θα φορολογηθεί κ θα φτωχυνεις
Ήδη πήραμε δλδ χρεωθηκαμε 72 δις ευρώ :confused:
Για αυτό γράφω ότι μόνο οι δορυφόροι της Γερμανίας έχουν κλειστό το λιανοεμπορειου διότι αυτό είναι η ατμομηχανή της Ελλάδος αλλά ξέχασα είμαστε ψεκασμενοι :confused:

Όταν θα πάμε να κλαφτουμε για δανεικά κι αγύριστα θα μας πούνε
'' ας μην κάνατε 8 μήνες λοκνταουν, εμείς κλείσαμε μόνο 2 μήνες και γι αυτό είχαμε και περισσότερους νεκρούς ανά εκατομμύριο, δεν είπαμε στους λαούς μας πρώτα η ανθρώπινη ζωή ''

:s&m_3:
:s&m_3:
:s&m_3:
Κ.στο τέλος θα σε λυπηθούν κ θα σε δανείσουν με τόκο κ με πολλές εξασφαλισεις
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Αναστολή εφκα
Ο μαλακας ο λογιστής μου δεν μου είπε τίποτα
Θα τον γαμησω
Εμένα πάντως κανονικότητα μου έρχεται η πληρωμή κ μάλιστα 10 τοις εκατό αυξημένη κ ενώ έχω μείωση του τζίρου :confused:

Μάλλον το σύστημα τους δεν ενημερώθηκε από τον Μάρτιο :confused:
Φίλε πλάκα μας κάνεις τώρα;;
Είσαι ιδιωτικός υπάλληλος η ΕΕ;;;ή ανεργος
Οτιδήποτε άλλο από.ειδαι δικσιολογησαι
Mάλλον μαλάκα λογιστή έχεις. Αν το ίδιο είναι κι ο γιατρός σου κι ο δικηγόρος σου, την πούτσισες... λυπάμαι!

Ούτε υπάλληλος, ούτε άνεργος. Ελεύθερος επαγγελματίας, στον χρηματοοικονομικό κλάδο.

Έχεις πέσει σε όλα έξω δηλαδή! :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.111
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Εντάξει τύπε, θάνατος στου Σκλαβενίτη λοιπόν. Σιγά τώρα, τα μικρά σουπερ μάρκετ είναι οικογενειακά. Αυτοί που δουλεύουν στου Σκλαβενίτη δεν έχουν οικογένειες.
Δε θα σοβαρευτείτε ποτέ.

Τύπε .... αυτοί που δουλεύουν στις αλυσίδες, είναι οι κολίγοι του 21ου αιώνα .
Οι τελευταίοι . Οι απελπισμένοι .

Είναι οι τύποι που δουλεύουν για κάτω από 15 χιλιάρικα το χρόνο.
Ο τελευταίος μαγαζάτορας, ο τελευταίος επαγγελματίας, ο τελευταίος μάστορας , έβγαζε παραπάνω από αυτούς.

ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ;;;;;;;


Γιαυτό ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΥΣ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΩΝ ΑΛΥΣΙΔΩΝ.
Έτσι θα πέσουν κι άλλο οι αμοιβές των υπαλλήλων των αλυσίδων , ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΑΛΥΣΙΔΩΝ , ΘΑ ΕΙΝΑΙ υπάλληλοι αλυσίδων κι αυτοί.

Και τα 15 χιλιάρικα το χρόνο για τα οποία δουλεύουν οι υπάλληλοι των αλυσίδων θα έχουν γίνει ... 10 και μετά 7 ... και μετά μπορεί 5 !!!!!

Και τα αφεντικά των αλυσίδων , μέσω πολυεθνικών , τραστ και ... ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ .... θα είναι άγνωστα !
Οπότε και άτρωτα.

Γιατιί αυτοί που τα φυλάνε με όπλα, είναι κι αυτοί των 15 χιλιάδων το χρόνο ... που θα γίνουν 10 και μετά 5 ....


ΟΠΟΤΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ .....

Μη στραφούν εναντίον τους.

Γιαυτό χρειάζεται να δαιμονοποιήσουν κάποιους άλλους .... αυτούς που απειλούν να χαλάσουν τη σούπα !!

ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΚΟΛΙΓΟΙ ΤΟΥ 21ου ΑΙΩΝΑ ... ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ !!!!!!!

Ενώ είναι ήδη στον πάτο !!!!!

Αλλά τους θέλουν να κάθονται στα αυγά τους.

Το τελικό σχέδιο με παγκόσμια κυβέρνηση , παγκόσμια τράπεζα, παγκόσμιο νόμισμα ...

είναι να υπάρχουν 10.000 ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ....
λίγες εκατοντάδες χιλιάδες λακέδες τους ....

και 10 δις μαλάκες που θα δουλεύουν ........


η δουλειά του μαλάκα , είτε χαμάλης, είτε εργάτης, είτε σερβιτόρος, είτε ιατρός, είτε πυρνικός φυσικός, είτε δικηγόρος ... είτε μηχανικός, είτε οικονομολόγος ...


ΘΑ ΑΜΟΙΒΕΤΑΙ ΜΕ ΨΙΧΟΥΛΑ, ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΩΝ ΑΛΥΣΙΔΩΝ


Κατάλαβες άραγε τι ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ έγραψες;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Αναστολή εφκα
Ο μαλακας ο λογιστής μου δεν μου είπε τίποτα
Θα τον γαμησω
Εμένα πάντως κανονικότητα μου έρχεται η πληρωμή κ μάλιστα 10 τοις εκατό αυξημένη κ ενώ έχω μείωση του τζίρου :confused:

Μάλλον το σύστημα τους δεν ενημερώθηκε από τον Μάρτιο :confused:
Φίλε πλάκα μας κάνεις τώρα;;
Είσαι ιδιωτικός υπάλληλος η ΕΕ;;;ή ανεργος
Οτιδήποτε άλλο από.ειδαι δικσιολογησαι
Mάλλον μαλάκα λογιστή έχεις. Αν το ίδιο είναι κι ο γιατρός σου κι ο δικηγόρος σου, την πούτσισες... λυπάμαι!

Ούτε υπάλληλος, ούτε άνεργος. Ελεύθερος επαγγελματίας, στον χρηματοοικονομικό κλάδο.

Έχεις πέσει σε όλα έξω δηλαδή! :grin:
Κ είσαι φίλιος της καραντινας;;;;;
Προσωπικά τα λόγια περισσεύουν αλλά μάλλον δεν θα είσαι πλητομενος αλλλιως δεν εξηγηται ή είσαι στις ευπαθείς ομάδες..

Λοιπόν επειδή εγώ πληρώνω το εφκα μου κ επειδή είναι πεσμένος ο τζίρος μου όμως το εφκα μου αυξήθηκε κατά 8 τοις εκατό περίπου οπότε αυτά περί αναστολής εφκα ισχύει σε όσους είναι σε καταστολή παντελώς κ όχι στους πλητομενος από μείωση τζίρου λόγω κορονοιου
Οπότε να κοιτάμε κ τις υποσημειώσεις :wink:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.111
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Η Ελλάδα κ άλλες δέκα χώρες δορυφόροι γερμανικοί συν Αγγλίας έχουν κλείστρα το λιανοεμπορειου
Α, ΟΚ... μέχρι πριν λίγο έλεγες ότι είμαστε οι μοναδικοί που τα έχουμε κλειστά. Τώρα γίναμε 10-11?

Μετά από λίγο? Πόσες? :grin:
Όλοι οι γερμανοτσολιάδες φίλε όσοι είναι
Ο κόσμος έχει διακόσιες χώρες κ κλειστό λιανοεμπορειου είναι 10-20 χώρες κ άμα γουστάρεις μπορώ να σου πω εκατό χώρες με ανοικτό λιανοεμπορειου

Η καραμέλα η Γερμανία είναι κλειστή δεν πιάνει διότι η Γερμανία δεν στηρίζεται στην οικογενειακή μικρη επιχείρηση αλλά στα εργοστάσια βιομηχανία

Έκλεισε η Γερμανία τα εργοστάσια ;;;φυσικά κ όχι
Έτσι κ.η Ελλάδα έπρεπε να κρατήσει ανοικτά τα μαγαζάκια κ με πολυ σκληρά μέτρα την εστιαση


Άνοιξε το μεγάλο εργοστάσιο η Ελλάδα το καλοκαίρι και, μάντεψε, ΠΑΛΙ ΣΚΟΥΖΑΤΕ.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Γιατρέ, αν γνωρίζεις, ποιος είναι ο επιδημιολογος στην επιτροπή διότι εγώ δεν έχω δει κανέναν να βγαίνει στα κανάλια με αυτήν την ειδικότητα, η οποία εκτιμώ ότι είναι αυτή που πρέπει να έχει τον πρώτο λόγο στην πανδημία.
Έχουν εκπονηθεί σχέδια και μελέτες επιδημιολογικης επιτήρησης από την επιτροπή;
Από τα λίγα που έχω καταλάβει ο επιδημιολογος είναι εξειδικευμένος στην επιτήρηση μιας πανδημίας βοηθούμενος κυρίως από την επιστήμη των μαθηματικών και λιγότερο από την ιατρική.


Με ειδικότητα επιδημιολογίας στην επιτροπή είναι η κυρία Λάγιου με πολύ αξιόλογες σπουδές και Master από το Harvard, και ο κύριος Παναγιωτόπουλος που συν τοις άλλοις είναι και καθηγητής Δημόσιας Υγείας.
Με γνώσεις επιδημιολογίας (μεταπτυχιακό, διδακτορικό) είναι ο κύριος Χατζηχριστοδούλου, ο κύριος Παρασκευής και η Βάνα Σύψα.


Υ.Γ. Θα σου απαντήσω και για τα σχέδια, αν και πήγα να το κάνω για να σχολιάσω κάποιες προτάσεις που έγραψε ο «γέρος» άλλα μετά το μετάνιωσα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Η Ελλάδα κ άλλες δέκα χώρες δορυφόροι γερμανικοί συν Αγγλίας έχουν κλείστρα το λιανοεμπορειου
Α, ΟΚ... μέχρι πριν λίγο έλεγες ότι είμαστε οι μοναδικοί που τα έχουμε κλειστά. Τώρα γίναμε 10-11?

Μετά από λίγο? Πόσες? :grin:
Όλοι οι γερμανοτσολιάδες φίλε όσοι είναι
Ο κόσμος έχει διακόσιες χώρες κ κλειστό λιανοεμπορειου είναι 10-20 χώρες κ άμα γουστάρεις μπορώ να σου πω εκατό χώρες με ανοικτό λιανοεμπορειου

Η καραμέλα η Γερμανία είναι κλειστή δεν πιάνει διότι η Γερμανία δεν στηρίζεται στην οικογενειακή μικρη επιχείρηση αλλά στα εργοστάσια βιομηχανία

Έκλεισε η Γερμανία τα εργοστάσια ;;;φυσικά κ όχι
Έτσι κ.η Ελλάδα έπρεπε να κρατήσει ανοικτά τα μαγαζάκια κ με πολυ σκληρά μέτρα την εστιαση


Άνοιξε το μεγάλο εργοστάσιο η Ελλάδα το καλοκαίρι και, μάντεψε, ΠΑΛΙ ΣΚΟΥΖΑΤΕ.
Άνοιξε τον Ιούνιο έκλεισε τον Αύγουστο κ μετά από τρεις μήνες ήρθε η έξαρση

Ο κορονοιος παραμόνευε κρυφά στη γωνία έως το Νοέμβριο τρεις μήνες

Σοβαρευτείτε ,,αν έφταιγε ο τουρισμός από τον Ιούλιο θα είχαμε σοβαρό θέμα αφού μεταδίδεται άμεσα

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.111
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Λιανοεμπορειο Κ εστίαση με μέτρα έπρεπε να μείνουν ανοικτά


Χαζούλη, αυτό το έχω γράψει πριν 3 μήνες, τα γραφτά μένουν. :uglystupid:

Αλλά επίσης έχω γράψει πολλάκις, ό,τι τις αποφάσεις τι παίρνει αυτός που θα «χρεωθεί» τους θανάτους.
Πριν 2 σελίδες έχουν γράψει οι τύποι που τον περιμένουν στην γωνία. Ακόμα και η αντιπολίτευση τον κατηγόρησε ότι άργησε να κάνει το lockdown του Νοεμβρίου, μάλιστα έχει παρεμβεί εισαγγελέας για την υπόθεση.
Ορισμένοι είστε τελείως βλάκες.
Τα κοσμητικά επίθετα στα στέλνω πίσω
Άρα παραδέχεσαι ότι ο Μητσοτάκης πρέπει να ανοίξει εστίαση κ λιανοεμπορειο;;;;;
Ναι η όχι;;
Το Πάσχα με ολική απαγόρευση έπρεπε να αρμεχτουν τα ζωντανά ;;ναι ή όχι;;;η λόγω απαγόρευσης όχι
Τέτοιες μαλακίες γραφατε μερικοί
Όσο επαναλαμβάνω για το χαζούλης άλλου αυτά διότι σου έγραψα να συμπληρώσεις εκατό ζωές σου για να αποκτήσεις τη μισή μέρα τη δική μου


Έχετε ιντερνετ στην παραλία Ντάφυ;


maxresdefault.jpg
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.111
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Έκλεισε η Γερμανία τα εργοστάσια ;;;φυσικά κ όχι
Έτσι κ.η Ελλάδα έπρεπε να κρατήσει ανοικτά τα μαγαζάκια κ με πολυ σκληρά μέτρα την εστιαση
Συγκρίνεις τα εργοαστάσια με τα μαγαζάκια... κι επίσης να έχει η Ελλάδα ανοιχτή την εστίαση... τη στιγμή που η Γερμανία την έχει κλειστή...

Makes no sense...

Με απογοήτευσες... εντελώς όμως...!!!

ΟΚ, ότι πεις...!
Επαναλαμβάνω η Γερμανία. Στηρίζεται στη βαριά βιομηχανία κ για αυτό κ δεν την ενιαξε που έκλεισε τα μικρά μαγαζιά λιανοεμπορειου
.η ελληνική οικονομία στηρίζεται στις μικρές οικογενειακές επιχειρήσεις κ για αυτό έπρεπε να τα κρατήσει ανοιχτά αλλά τα έκλεισε
Τι δεν καταλαβαίνεις;;;;;;;;;;;


Άλλος πάλι με τιτανοτεράστια μαλακία.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Λιανοεμπορειο Κ εστίαση με μέτρα έπρεπε να μείνουν ανοικτά


Χαζούλη, αυτό το έχω γράψει πριν 3 μήνες, τα γραφτά μένουν. :uglystupid:

Αλλά επίσης έχω γράψει πολλάκις, ό,τι τις αποφάσεις τι παίρνει αυτός που θα «χρεωθεί» τους θανάτους.
Πριν 2 σελίδες έχουν γράψει οι τύποι που τον περιμένουν στην γωνία. Ακόμα και η αντιπολίτευση τον κατηγόρησε ότι άργησε να κάνει το lockdown του Νοεμβρίου, μάλιστα έχει παρεμβεί εισαγγελέας για την υπόθεση.
Ορισμένοι είστε τελείως βλάκες.
Τα κοσμητικά επίθετα στα στέλνω πίσω
Άρα παραδέχεσαι ότι ο Μητσοτάκης πρέπει να ανοίξει εστίαση κ λιανοεμπορειο;;;;;
Ναι η όχι;;
Το Πάσχα με ολική απαγόρευση έπρεπε να αρμεχτουν τα ζωντανά ;;ναι ή όχι;;;η λόγω απαγόρευσης όχι
Τέτοιες μαλακίες γραφατε μερικοί
Όσο επαναλαμβάνω για το χαζούλης άλλου αυτά διότι σου έγραψα να συμπληρώσεις εκατό ζωές σου για να αποκτήσεις τη μισή μέρα τη δική μου


Έχετε ιντερνετ στην παραλία Ντάφυ;


maxresdefault.jpg
Μαν με Περιστέρι τα στέλνουμε τα μυνήματα
Αφού κ να φτάσουν σε εσάς τους κοροιδοπληκτους δεν έχει σημασία :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Έκλεισε η Γερμανία τα εργοστάσια ;;;φυσικά κ όχι
Έτσι κ.η Ελλάδα έπρεπε να κρατήσει ανοικτά τα μαγαζάκια κ με πολυ σκληρά μέτρα την εστιαση
Συγκρίνεις τα εργοαστάσια με τα μαγαζάκια... κι επίσης να έχει η Ελλάδα ανοιχτή την εστίαση... τη στιγμή που η Γερμανία την έχει κλειστή...

Makes no sense...

Με απογοήτευσες... εντελώς όμως...!!!

ΟΚ, ότι πεις...!
Επαναλαμβάνω η Γερμανία. Στηρίζεται στη βαριά βιομηχανία κ για αυτό κ δεν την ενιαξε που έκλεισε τα μικρά μαγαζιά λιανοεμπορειου
.η ελληνική οικονομία στηρίζεται στις μικρές οικογενειακές επιχειρήσεις κ για αυτό έπρεπε να τα κρατήσει ανοιχτά αλλά τα έκλεισε
Τι δεν καταλαβαίνεις;;;;;;;;;;;


Άλλος πάλι με τιτανοτεράστια μαλακία.
Έχεις δίκιο στηριζόμαστε στους αργosχολους μισθωτούς κομματοσκυλο που αυτοί ανεβάζουν το ΑΕΠ της χώρας :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.111
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Αναστολή εφκα
Ο μαλακας ο λογιστής μου δεν μου είπε τίποτα
Θα τον γαμησω
Εμένα πάντως κανονικότητα μου έρχεται η πληρωμή κ μάλιστα 10 τοις εκατό αυξημένη κ ενώ έχω μείωση του τζίρου :confused:

Μάλλον το σύστημα τους δεν ενημερώθηκε από τον Μάρτιο :confused:
Φίλε πλάκα μας κάνεις τώρα;;
Είσαι ιδιωτικός υπάλληλος η ΕΕ;;;ή ανεργος
Οτιδήποτε άλλο από.ειδαι δικσιολογησαι
Mάλλον μαλάκα λογιστή έχεις. Αν το ίδιο είναι κι ο γιατρός σου κι ο δικηγόρος σου, την πούτσισες... λυπάμαι!

Ούτε υπάλληλος, ούτε άνεργος. Ελεύθερος επαγγελματίας, στον χρηματοοικονομικό κλάδο.

Έχεις πέσει σε όλα έξω δηλαδή! :grin:
Κ είσαι φίλιος της καραντινας;;;;;
Προσωπικά τα λόγια περισσεύουν αλλά μάλλον δεν θα είσαι πλητομενος αλλλιως δεν εξηγηται ή είσαι στις ευπαθείς ομάδες..

Λοιπόν επειδή εγώ πληρώνω το εφκα μου κ επειδή είναι πεσμένος ο τζίρος μου όμως το εφκα μου αυξήθηκε κατά 8 τοις εκατό περίπου οπότε αυτά περί αναστολής εφκα ισχύει σε όσους είναι σε καταστολή παντελώς κ όχι στους πλητομενος από μείωση τζίρου λόγω κορονοιου
Οπότε να κοιτάμε κ τις υποσημειώσεις :wink:


Άρα εσύ δουλεύεις κανονικά και μας γράφεις παπαριές καμαρωτές.


Ο επόμενος.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Κ είσαι φίλιος της καραντινας;;;;;
Προσωπικά τα λόγια περισσεύουν αλλά μάλλον δεν θα είσαι πλητομενος αλλλιως δεν εξηγηται ή είσαι στις ευπαθείς ομάδες..

Λοιπόν επειδή εγώ πληρώνω το εφκα μου κ επειδή είναι πεσμένος ο τζίρος μου όμως το εφκα μου αυξήθηκε κατά 8 τοις εκατό περίπου οπότε αυτά περί αναστολής εφκα ισχύει σε όσους είναι σε καταστολή παντελώς κ όχι στους πλητομενος από μείωση τζίρου λόγω κορονοιου
Οπότε να κοιτάμε κ τις υποσημειώσεις :wink:
Πως έχεις καταλάβει ότι είμαι φίλος της καραντίνας? Γουστάρω να είμαστε μέσα ε? Έτσι μόνο και μόνο για να είναι όλοι μέσα και να το χαίρομαι, ε? Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ρε φίλε, δεν μας λες και 6 νούμερα να παίξουμε? Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα!

Ούτε στους πλητομενους είμαι (δεν έχω πάρει καμία επιστρεπτεα, ούτε καν μπήκα στον κόπο να κάνω την αίτηση γιατί ήξερα ότι δεν θα την πάρω), ούτε στις ευπαθείς ομάδες. ΕΦΚΑ είμαι κι εγώ όπως κι εσύ.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ πιστεύω ότι με καραντινα θα ξεπεραστεί το πρόβλημα, εσύ λες με την ανοσία της αγέλης. Ε, αυτό το έκανε η Αγγλία και η Σουηδία και το τεστακι απέτυχε. Παταγωδώς... σε χώρες με συστήματα υγείας που δεν συγκρίνονται με το δικο μας. Για την Αγγλία στο επιβεβαιώνω από πρώτο χέρι επειδή έζησα εκεί 4 χρόνια. Έζησα... δεν πήγαινα επί 4 χρόνια...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.111
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Έκλεισε η Γερμανία τα εργοστάσια ;;;φυσικά κ όχι
Έτσι κ.η Ελλάδα έπρεπε να κρατήσει ανοικτά τα μαγαζάκια κ με πολυ σκληρά μέτρα την εστιαση
Συγκρίνεις τα εργοαστάσια με τα μαγαζάκια... κι επίσης να έχει η Ελλάδα ανοιχτή την εστίαση... τη στιγμή που η Γερμανία την έχει κλειστή...

Makes no sense...

Με απογοήτευσες... εντελώς όμως...!!!

ΟΚ, ότι πεις...!
Επαναλαμβάνω η Γερμανία. Στηρίζεται στη βαριά βιομηχανία κ για αυτό κ δεν την ενιαξε που έκλεισε τα μικρά μαγαζιά λιανοεμπορειου
.η ελληνική οικονομία στηρίζεται στις μικρές οικογενειακές επιχειρήσεις κ για αυτό έπρεπε να τα κρατήσει ανοιχτά αλλά τα έκλεισε
Τι δεν καταλαβαίνεις;;;;;;;;;;;


Άλλος πάλι με τιτανοτεράστια μαλακία.
Έχεις δίκιο στηριζόμαστε στους αργισψολους μισθωτούς κομματοσκυλο ου αυτοί ανεβάζουν το ΑΕΠ της χώρας :confused:


Γράφεις πως η Γερμανία δε νοιάζεται για το κλείσιμο των μαγαζιών λιανεμπορίου και από την άλλη μας επιβάλλει και καθολικά λοκνταουν. Ξέρεις τι θα τα κάνει τα προιόντα που παράγει η βαριά βιομηχανία της άραγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom