Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Και όμως γνωρίζω πολύ καλά τί γίνεται γύρω μου. Και σε πληροφορώ ότι δεν είναι αυτό που σου λένε. Κάτσε πίστευε εσύ ότι όλο αυτό το πανηγύρι γίνεται για να καταπολεμηθεί η πανδημία που έγινε γιατί ένας Κινέζος έφαγε παγκολίνο που έφαγε νυχτερίδα.

Εντάξει, εντάξει.... κατάλαβα...! Είσαι από τους "συνομωσιολόγους" εσύ...

Sorry, I don't follow! :grin:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Barock το έγραψα νωρίτερα, στη χούντα ηταν ο κουμουνιστικός ιός. Και λοιπόν;;;;

Και οι δύο ηγέτες κατέλυσαν τη Δημοκρατία για να σώσουν το λαό εφαρμόζοντας τα ίδια ακριβώς μέτρα. Η μόνη διαφορά τους είναι ότι ο ένας το παραδέχτηκε.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Και όμως γνωρίζω πολύ καλά τί γίνεται γύρω μου. Και σε πληροφορώ ότι δεν είναι αυτό που σου λένε. Κάτσε πίστευε εσύ ότι όλο αυτό το πανηγύρι γίνεται για να καταπολεμηθεί η πανδημία που έγινε γιατί ένας Κινέζος έφαγε παγκολίνο που έφαγε νυχτερίδα.

Εντάξει, εντάξει.... κατάλαβα...! Είσαι από τους "συνομωσιολόγους" εσύ...

Sorry, I don't follow! :grin:
Και εμείς έχουμε καταλάβει ότι είσαι ένας μαλακας και μίσος αλλά θα σε φτύνουμε μέχρι να το πάρεις χαμπάρι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Και εμείς έχουμε καταλάβει ότι είσαι ένας μαλακας και μίσος αλλά θα σε φτύνουμε μέχρι να το πάρεις χαμπάρι.
Πρέπει να σου μπαίνω πολύ στο μάτι εσένα για να ασχολείσαι όλη την ώρα! Χαίρομαι που ορίζω τα νεύρα σου και την διάθεσή σου όπως μου καβλώσει!!! :grin:

Κατάλαβες μαλάκα και ολόκληρε tomahawk? :tooth:

 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Και εμείς έχουμε καταλάβει ότι είσαι ένας μαλακας και μίσος αλλά θα σε φτύνουμε μέχρι να το πάρεις χαμπάρι.
Πρέπει να σου μπαίνω πολύ στο μάτι εσένα για να ασχολείσαι όλη την ώρα! Χαίρομαι που ορίζω τα νεύρα σου και την διάθεσή σου όπως μου καβλώσει!!! :grin:

Κατάλαβες μαλάκα και ολόκληρε tomahawk? :tooth:
Πες μου λίγο πόσο έχεις καβλωσει με το καινούργιο λοκνταουν που η μόνη διαφορά που θα έχει θα είναι ότι θα κλείσουν εντελώς τα ήδη μισό κλειστά μαγαζιά?Σε λυπάμαι βλακα..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Πάνω στο παραλήρημα ο δικός μας πέταξε και κάτι για τη Πορτογαλία με το κλισέ ...είδατε τι έγινε εκεί.
Να φανταστώ εκατόμβες νεκρών, καμιόνια και έλλειψη από νεκροσακούλες;:confused:


Πορτογαλία 15.000 νεκροί.

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Barock το έγραψα νωρίτερα, στη χούντα ηταν ο κουμουνιστικός ιός. Και λοιπόν;;;;

Και οι δύο ηγέτες κατέλυσαν τη Δημοκρατία για να σώσουν το λαό εφαρμόζοντας τα ίδια ακριβώς μέτρα. Η μόνη διαφορά τους είναι ότι ο ένας το παραδέχτηκε.


Ε αφού δεν υπάρχει κοροδοιός ρε τύπε, καλά τα λες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Και εμείς έχουμε καταλάβει ότι είσαι ένας μαλακας και μίσος αλλά θα σε φτύνουμε μέχρι να το πάρεις χαμπάρι.
Πρέπει να σου μπαίνω πολύ στο μάτι εσένα για να ασχολείσαι όλη την ώρα! Χαίρομαι που ορίζω τα νεύρα σου και την διάθεσή σου όπως μου καβλώσει!!! :grin:

Κατάλαβες μαλάκα και ολόκληρε tomahawk? :tooth:
Πες μου λίγο πόσο έχεις καβλωσει με το καινούργιο λοκνταουν που η μόνη διαφορά που θα έχει θα είναι ότι θα κλείσουν εντελώς τα ήδη μισό κλειστά μαγαζιά?Σε λυπάμαι βλακα..


Ποιά μαγαζιά θα κλείσουν ρε τύπε, αφού μας είπες οτι πήρες βεβαίωση μετακίνησης. :confused:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Η καρανντινοπληκτοι γρήγορα στα σπίτια από τις εξι
το σκ μονο τυπε

σημερα θα το ξενυχτησουμε δευτερα 21:00 βαραει ο κουκος να χωθουμε στα λαγουμια
Λείπω κμερες φίλε κ δεν ξέρω τι γίνεται Ελλάδα :confused:
Μπορεις να μας περιγράψεις για τους ανθρώπους που καταρρέουν στους δρόμους του Ντουμπάϊ ;
Προλαβαίνουν να τους μαζέψουν ή τα πτώματα κείτονται στους δρόμους για μέρες σε προχωρημένη σήψη;
xaxaaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxa πολυ καλο,να προσεχεις ομως με το χιουμορ, γιατι μπορει να μπει ο μπιλγκορ και να τα κανει πουτανα ολα αμα δεν του αρεσει...το νου σου!
Θα τον στείλω να τακιμιάσει με τους γέρους μου που είναι στα όρια της άνοιας ..
Σε αυτούς θα έχουν πέραση αυτά που λέει εδώ :confused:

πολύ ωραία. Δε μου λες ποιά είναι αυτά που λεω εδώ και θεωρείς ότι ταιριάζουν περισσότερο στη νοητική κατάσταση των γέρων σου ;
Είσαι γνωστός καραντινόκαυλος..
Οι γέροι μου θα ξερυχύσουν με τις αναλύσεις σου για το πως δεν θα επιβαρυνθεί το ΕΣΥ ωστε να μην γίνουμε ...Μπέργκαμο.

δεν ξέρω αν γράφεις πιωμένος ή με έχεις μπερδέψει με κάποιον άλλο. Αναλύσεις για το πως δεν θα επιβαρυνθεί το ΕΣΥ ωστε να μην γίνουμε ...Μπέργκαμο σίγουρα δεν έχω γράψει. Τις πολύ σποραδικές φορές που ποστάρω στο νήμα από τότε που άρχισε η όλη ιστορία το κάνω μόνο για να κριτικάρω τα γραφόμενα κάποιων μελών που (κατά τη γνώμη μου πάντα) γράφουν ανορθολογικές ανοησίες προκειμένου να στηρίξουν την όποια θέση τους για το θέμα. Σε ρώτησα και πριν, έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο σε κάτι που έχω γράψει ; ευχαρίστως να το ακούσω. Θέλεις απλά να πετάς γενικόλογες ανοησίες ; συνέχισε, κανένα πρόβλημα.

τι εννοείς καραντινόκαυλος ; ότι γουστάρω καραντίνα ; έτσι για τη φάση να πούμε ; ή θεωρείς ότι είναι θέμα πίστης ; όπως το να πιστεύεις σε κόμμα θρησκεία ομάδα κλπ.; ή απλά και πάλι με μπερδεύεις με κάποιον άλλο;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Πες μου λίγο πόσο έχεις καβλωσει με το καινούργιο λοκνταουν που η μόνη διαφορά που θα έχει θα είναι ότι θα κλείσουν εντελώς τα ήδη μισό κλειστά μαγαζιά?Σε λυπάμαι βλακα..
Αυτά tomahawk μην τα λες σε μένα. Αυτά να τα πεις στα μουνόπανα που κατεβαίνουν 5-6 χιλιάδες άτομα στις πορείες επειδή είναι "δικαίωμά τους", σε κάτι μαλακισμενάκια 17-25 χρονών που κάνουν κορωνοπάρτι επειδή δεν μπορούν χωρίς διασκέδαση και μπουζούκια (και βέβαια είναι "δικαίωμά τους") και σε κάτι άλλους πανηλίθιους που δεν τηρούν τα μέτρα γιατί πιστεύουν ότι είναι μια γριπούλα.

Επίσης, δεν χρειάζεται να με λυπάσαι γιατί το δικό μου επάγγελμα δεν κλείνει ΠΟΤΕ, δουλεύω (κάτω από διαφορετικές συνθήκες, αλλά δουλεύω) κανονικότατα κι έχω μια ελάχιστη πτώση στα εισοδήματά μου (της τάξης του 7%). Παρόλα αυτά, τηρώ κανονικά όλα τα μέτρα κι έτσι κανένας αρχιδομαλακάκος δεν μπορεί να μου πει το παραμικρό και ιδιαίτερα να μου κάνει την ερώτηση που μου έκανες εσύ!

Κατάλαβες αρχιδομαλακάκο tomahawk? :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Πάνω στο παραλήρημα ο δικός μας πέταξε και κάτι για τη Πορτογαλία με το κλισέ ...είδατε τι έγινε εκεί.
Να φανταστώ εκατόμβες νεκρών, καμιόνια και έλλειψη από νεκροσακούλες;:confused:


Πορτογαλία 15.000 νεκροί.

Ναι καλά τώρα, fake news!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μάλιστα… +10 σελίδες βλέπω από χθες.

Οπότε δεν χρειάζεται να διαβάσω, είμαι σίγουρος πως θα περιέχουν ύβρεις, κατάρες, γκρίνιες για την ανάλγητη και ανεύθυνη κυβέρνηση από τους γνωστούς αριστερούς αρουραίους, τους ακροδεξιούς κασιδιαραίους, τους βελοπουλικούς αλοιφιάριδες, τους λαϊκοδεξιούς Τράγκηδες και λοιπούς νοσταλγούς του Κωστάκη του οκνού, τους ποταμίτες νεομαρξιστές και τα τελευταία ψοφίμια αριστερούτσικης ιντελιγκέντσιας παλαιοπασόκων και ...νεο-κιναλλητών…

Ο πρώτος που έγραψε ότι φταίει το άνοιγμα του τουρισμού να μου στείλει p.m. γιατί κερδίζει 2 δόσεις κινέζικου εμβολίου…:grin:

Εγω που προέβλεψα οτι για να περάσουμε τα 1500 κρούσματα θα χρειαζόμασταν μάλλον πάνω απο 50 χιλιάδες τέστ κερδίζω τίποτα ; :dancing:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Και εμείς έχουμε καταλάβει ότι είσαι ένας μαλακας και μίσος αλλά θα σε φτύνουμε μέχρι να το πάρεις χαμπάρι.
Πρέπει να σου μπαίνω πολύ στο μάτι εσένα για να ασχολείσαι όλη την ώρα! Χαίρομαι που ορίζω τα νεύρα σου και την διάθεσή σου όπως μου καβλώσει!!! :grin:

Κατάλαβες μαλάκα και ολόκληρε tomahawk? :tooth:
Πες μου λίγο πόσο έχεις καβλωσει με το καινούργιο λοκνταουν που η μόνη διαφορά που θα έχει θα είναι ότι θα κλείσουν εντελώς τα ήδη μισό κλειστά μαγαζιά?Σε λυπάμαι βλακα..


Ποιά μαγαζιά θα κλείσουν ρε τύπε, αφού μας είπες οτι πήρες βεβαίωση μετακίνησης. :confused:
Τα μαγαζιά σα το δικό μου δεν έκλεισαν ούτε στο πρώτο λοκνταουν. Κλείνει όμως το λιανεμπορίο, κομμωτήρια και πολλά άλλα μαγαζιά.Επιρρεαζοντας βέβαια και το δικό μου μαγαζί μιας και αυτά είναι αλυσίδα. Το κατάλαβες τώρα κομματοσκυλο η να στο σπάσω ταληρα?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Πάω για ύπνο τα υπόλοιπα πες τα με τον μαλακοπηδουλα και τον καθηγητή της καρπαζιας χλεχλε αφού ξεροχυσετε με το καινούργιο λοκνταουν. Και πάνω από όλα μη ξεχάσεις, οι επομενες 2 εβδομάδες είναι κρισιμες. Βλακες..
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
που...σκεψου αυτος ειναι γατακι,εχει κατι τιτανες δεξους ταγμενους στο μητσοτακεικο θα σου φυγει η ουγια....λογγαρω σε καθε ευκαιρια μηπως εχουν ποσταρει νεα μαλακια να γελασω...μιλαμε για γιγαντες αντιληψης....καινουργια νεφρα κανεις αν τους παρεις στην πλακα!..κατι ειναι και αυτο αν αναλογιστεις την πουτσα που τρωμε στην πραγματικοτητα!

όταν λες γατάκι συγκρινόμενος με τους τιτάνες δεξιούς του φόρουμ υποθέτω ότι με θεωρείς δεξιό με βάση όσα έχω γράψει στο νήμα;
και στα σκυλιά του Παβλόφ τους τρέχανε τα σάλια όταν ακούγανε καμπανάκια
...και η γατα του σρεντινγκερ στο κουτι με το υδροκυανιο δεν ξερουμε αν ειναι νεκρη η ζωντανη η και τα δυο....

θέλω να είμαι καλοπροαίρετος οπότε δεν θα υποθέσω πως δεν κατάλαβες καν τι έγραψα και απαντάς κάτι άσχετο. Οπότε επειδή προσπαθώ να καταλάβω που κολλάει αυτό που γράφεις ως απάντηση και δεν τα καταφέρνω πες μου σε παρακάλώ : είναι κάτι απλό και είμαι τελείως χαζός που δεν πιάνω το νόημα; ή κάποια ανώτερη σκέψη που μόνο το δικό σου πολύπλοκο μυαλό αντιλαμβάνεται, ή κάτι υπερβατικό ας πούμε;

ή μήπως φταίει που δεν γράφεις κεφαλαία και δεν μπορώ να καταλάβω ; :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Και εμείς έχουμε καταλάβει ότι είσαι ένας μαλακας και μίσος αλλά θα σε φτύνουμε μέχρι να το πάρεις χαμπάρι.
Πρέπει να σου μπαίνω πολύ στο μάτι εσένα για να ασχολείσαι όλη την ώρα! Χαίρομαι που ορίζω τα νεύρα σου και την διάθεσή σου όπως μου καβλώσει!!! :grin:

Κατάλαβες μαλάκα και ολόκληρε tomahawk? :tooth:
Πες μου λίγο πόσο έχεις καβλωσει με το καινούργιο λοκνταουν που η μόνη διαφορά που θα έχει θα είναι ότι θα κλείσουν εντελώς τα ήδη μισό κλειστά μαγαζιά?Σε λυπάμαι βλακα..


Ποιά μαγαζιά θα κλείσουν ρε τύπε, αφού μας είπες οτι πήρες βεβαίωση μετακίνησης. :confused:
Τα μαγαζιά σα το δικό μου δεν έκλεισαν ούτε στο πρώτο λοκνταουν. Κλείνει όμως το λιανεμπορίο, κομμωτήρια και πολλά άλλα μαγαζιά.Επιρρεαζοντας βέβαια και το δικό μου μαγαζί μιας και αυτά είναι αλυσίδα. Το κατάλαβες τώρα κομματοσκυλο η να στο σπάσω ταληρα?



Ε να τα ανοίξουμε όλα τότε ρε τύπε, τι α κανς α κατσς α μαλωσς;
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Η καρανντινοπληκτοι γρήγορα στα σπίτια από τις εξι
το σκ μονο τυπε

σημερα θα το ξενυχτησουμε δευτερα 21:00 βαραει ο κουκος να χωθουμε στα λαγουμια
Λείπω κμερες φίλε κ δεν ξέρω τι γίνεται Ελλάδα :confused:
Μπορεις να μας περιγράψεις για τους ανθρώπους που καταρρέουν στους δρόμους του Ντουμπάϊ ;
Προλαβαίνουν να τους μαζέψουν ή τα πτώματα κείτονται στους δρόμους για μέρες σε προχωρημένη σήψη;
xaxaaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxa πολυ καλο,να προσεχεις ομως με το χιουμορ, γιατι μπορει να μπει ο μπιλγκορ και να τα κανει πουτανα ολα αμα δεν του αρεσει...το νου σου!
Θα τον στείλω να τακιμιάσει με τους γέρους μου που είναι στα όρια της άνοιας ..
Σε αυτούς θα έχουν πέραση αυτά που λέει εδώ :confused:

πολύ ωραία. Δε μου λες ποιά είναι αυτά που λεω εδώ και θεωρείς ότι ταιριάζουν περισσότερο στη νοητική κατάσταση των γέρων σου ;
Είσαι γνωστός καραντινόκαυλος..
Οι γέροι μου θα ξερυχύσουν με τις αναλύσεις σου για το πως δεν θα επιβαρυνθεί το ΕΣΥ ωστε να μην γίνουμε ...Μπέργκαμο.

δεν ξέρω αν γράφεις πιωμένος ή με έχεις μπερδέψει με κάποιον άλλο. Αναλύσεις για το πως δεν θα επιβαρυνθεί το ΕΣΥ ωστε να μην γίνουμε ...Μπέργκαμο σίγουρα δεν έχω γράψει. Τις πολύ σποραδικές φορές που ποστάρω στο νήμα από τότε που άρχισε η όλη ιστορία το κάνω μόνο για να κριτικάρω τα γραφόμενα κάποιων μελών που (κατά τη γνώμη μου πάντα) γράφουν ανορθολογικές ανοησίες προκειμένου να στηρίξουν την όποια θέση τους για το θέμα. Σε ρώτησα και πριν, έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο σε κάτι που έχω γράψει ; ευχαρίστως να το ακούσω. Θέλεις απλά να πετάς γενικόλογες ανοησίες ; συνέχισε, κανένα πρόβλημα.

τι εννοείς καραντινόκαυλος ; ότι γουστάρω καραντίνα ; έτσι για τη φάση να πούμε ; ή θεωρείς ότι είναι θέμα πίστης ; όπως το να πιστεύεις σε κόμμα θρησκεία ομάδα κλπ.; ή απλά και πάλι με μπερδεύεις με κάποιον άλλο;
Δεν γράφω πιωμένος αλλά σύντομα εξαθλιωμένος.
Οι σποραδικές λοιπόν παρεμβάσεις σου για να κριτικάρεις ανορθολογικές ανοησίες(κατά τη γνώμη σου πάντα) έχουν στόχευση συγκεκριμένα μέλη με συγκεκριμένες απόψεις και άρα παίρνεις έμμεσα μια θέση κάνοντας γαργάρα ανορθολογισμούς και ανοησίες της άλλης πλευράς. Όπως και να έχει επιλογή σου είναι σε ποιον απαντάς και σε ποιον όχι. Στην ερώτησή σου δεν αναφερόμουν σε κάτι συγκεκριμένο που έχεις γράψει αλλά στο συνολικό αποτύπωμα της παρουσίας σου. Και επαναλαμβάνω πως οι γέροι μου( που μοναδική πηγή ενημέρωσής τους είναι τα ελεύθερα κανάλια πανελλαδικής εμβέλειας) θα ...ηδονίζονταν με τη στόχευση των παρεμβάσεών σου.

Καραντινόκαυλους θεωρώ αυτούς που ως βασικό και αβίαστο μέτρο ανάσχεσης του κοβιντ θεωρούν το αυστηρό παρατεταμένο Λοκντάουν και το υποστηρίζουν δογματικά με κάθε τρόπο ενώ θα έπρεπε να είναι η έσχατη και αχρείαστη λύση.
Μίλησες σχετικά κόσμια και σου απαντάω ομοίως. Διαφωνούμε σίγουρα και αν απαντήσεις ελπίζω να μην ξεφύγεις σε εκφράσεις γιατί θα μπούμε σε αδιέξοδη βωμολοχία.


 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Πάνω στο παραλήρημα ο δικός μας πέταξε και κάτι για τη Πορτογαλία με το κλισέ ...είδατε τι έγινε εκεί.
Να φανταστώ εκατόμβες νεκρών, καμιόνια και έλλειψη από νεκροσακούλες;:confused:


Πορτογαλία 15.000 νεκροί.

Αν η Πορτογαλία έχει τόσους, τότε η Σουηδία με τα πάντα ελεύθερα χωρίς ούτε μια μέρα Λοκντάουν θα πρέπει να έχει 150986 τουλάχιστον :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786

Συνημμένα

  • portugal.png
    portugal.png
    105,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Sweden.png
    Sweden.png
    95,9 KB · Εμφανίσεις: 18

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Πάνω στο παραλήρημα ο δικός μας πέταξε και κάτι για τη Πορτογαλία με το κλισέ ...είδατε τι έγινε εκεί.
Να φανταστώ εκατόμβες νεκρών, καμιόνια και έλλειψη από νεκροσακούλες;:confused:


Πορτογαλία 15.000 νεκροί.

Αν η Πορτογαλία έχει τόσους, τότε η Σουηδία με τα πάντα ελεύθερα χωρίς ούτε μια μέρα Λοκντάουν θα πρέπει να έχει 150986 τουλάχιστον :confused:

Με 203 επιπλέον θανάτους, το σύνολο των νεκρών από την αρχή της πανδημίας υπερέβη σήμερα τους 14.500, οι μισοί και πλέον εκ των οποίων από την αρχή του έτους.


Λες να λένε ψέματα και οι Πορτογάλοι τύπε για να κάνουν τζάμπα κηδείες; :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom