Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.910
Πόντοι
5.006
μαγκες ο καθηγητης ιωαννιδης τι λεει για ολα αυτα?
:think: :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Πέταξε τη μαλακία του αλλά είπε και ένα σωστό στο τέλος: "υποκινητής των διαδηλώσεων είναι η κυβέρνηση με τις αποφάσεις τις".
Τι είπε δηλαδή; Το αυτονόητο, ότι ο κόσμος ξεσηκώνεται λόγω Κούλη. Προσωπικά γνωρίζω ανθρώπους που δεν έχουν κατέβει ποτέ σε διαδήλωση αλλά ο Κούλης τους έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο που με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνουν.


Όποιος κατεβαίνει σε διαδηλώσεις είναι είτε αργόσχολος ή βολεμένος (που πάει να χάσει τη βόλεψη) ή μαλάκας. ΤΕΛΟΣ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Συγκρίνω τους επικεφαλής σε κατάλυση του πολιτεύματος. Δεν χρειάζεται να δηλώσει ο Κουλης "καταργώ τη Δημοκρατία". Οι πράξεις το δείχνουν. Έχουμε :
- Απαγόρευση κυκλοφορίας.
- Συλλήψεις και πρόστιμα από τη μη τήρησή της.
- Λογοκρισία
- Καθεστωτικά ΜΜΕ.
- Δικαιοσύνη που συντάσσεται με το καθεστώς.

Ξεχνάω κάτι;;;;
Ναι, το βασικότερο: ότι από αυτά που λες φαίνεται να μην έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται γυρω σου. Δεν πειράζει, κοιμήσου, έτσι κι αλλιώς δεν βιώνουμε και πολύ καλές καταστάσεις, αλλά κοιμήσου εσύ... νάνι, νάνι... :tooth:

 

Συνημμένα

  • sleep.gif
    sleep.gif
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 15

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ο άνθρωπος είναι κινούμενο ανέκδοτο τι να λέμε τώρα:2funny:

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Ώρες ώρες σκέφτομαι. Η χούντα που έχει δαιμονοποιηθεί για όλα τα κακά της Μεταπολίτευσης εδώ και 45 χρόνια κατέλυσε τη Δημοκρατία για να μας γλιτώσει από τον θανατηφόρο ιό του κουμουνισμού. Ο Κούλης κατέλυσε τη Δημοκρατία για να μας γλιτώσει από τον κορονοϊό. Γιατί για κάποιο λόγο αυτός θεωρείται ΣΩΤΗΡΑΣ από τους κουλομάχους;;;


Αφού και στους δύο (Παπαδόπουλο - Μητσοτάκη) κυριαρχούσε/κυριαρχεί η ιδέα ότι σώζουν.

Κι ο Παπαδόπουλος σωτήρας θεωρείτο και θεωρείται ακόμα από τους χουντικούς. Τι νοημα έχει η ερωτηση σου ; Ταυτιζεις τους ΝΔκρατες με τους χουντικους ;

Συγκρίνω τους επικεφαλής σε κατάλυση του πολιτεύματος. Δεν χρειάζεται να δηλώσει ο Κουλης "καταργώ τη Δημοκρατία". Οι πράξεις το δείχνουν. Έχουμε :
- Απαγόρευση κυκλοφορίας.
- Συλλήψεις και πρόστιμα από τη μη τήρησή της.
- Λογοκρισία
- Καθεστωτικά ΜΜΕ.
- Δικαιοσύνη που συντάσσεται με το καθεστώς.

Ξεχνάω κάτι;;;;


Ξεχνάς τους λόγους υγείας. Είναι ο κορονοιός ηλίθιε.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.022
Like
10.167
Πόντοι
2.606
Μάλιστα… +10 σελίδες βλέπω από χθες.

Οπότε δεν χρειάζεται να διαβάσω, είμαι σίγουρος πως θα περιέχουν ύβρεις, κατάρες, γκρίνιες για την ανάλγητη και ανεύθυνη κυβέρνηση από τους γνωστούς αριστερούς αρουραίους, τους ακροδεξιούς κασιδιαραίους, τους βελοπουλικούς αλοιφιάριδες, τους λαϊκοδεξιούς Τράγκηδες και λοιπούς νοσταλγούς του Κωστάκη του οκνού, τους ποταμίτες νεομαρξιστές και τα τελευταία ψοφίμια αριστερούτσικης ιντελιγκέντσιας παλαιοπασόκων και ...νεο-κιναλλητών…

Ο πρώτος που έγραψε ότι φταίει το άνοιγμα του τουρισμού να μου στείλει p.m. γιατί κερδίζει 2 δόσεις κινέζικου εμβολίου:grin:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:


Ελπίζω να μην αποδειχτεί "κινέζικος" και ο φετινός κινητήρας! :confused:
Σε ένα μήνα θα ξεκινούσαμε, γαμώ τον Κούλη του, έκλεισε και την Αυστραλία, πάει ο πρώτος αγώνας. :grin:

:2funny::2funny::2funny:

Φέτος δεν λένε μεγάλα λόγια για τον κινητήρα, ίσως βγει σε καλό...
Ή η σιωπηλή τιμωρία για το 19 κρατάει ακόμη και έχουν τον πήχη πολύ χαμηλά.
Θα δούμε... κάποια στιγμή... που να τρέχουν Αυστραλία...:grin:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Πέταξε τη μαλακία του αλλά είπε και ένα σωστό στο τέλος: "υποκινητής των διαδηλώσεων είναι η κυβέρνηση με τις αποφάσεις τις".
Τι είπε δηλαδή; Το αυτονόητο, ότι ο κόσμος ξεσηκώνεται λόγω Κούλη. Προσωπικά γνωρίζω ανθρώπους που δεν έχουν κατέβει ποτέ σε διαδήλωση αλλά ο Κούλης τους έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο που με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνουν.


Όποιος κατεβαίνει σε διαδηλώσεις είναι είτε αργόσχολος ή βολεμένος (που πάει να χάσει τη βόλεψη) ή μαλάκας. ΤΕΛΟΣ.
Για αργόσχολους και βολεμένους να μιλάς σε άλλες χρονιές.
Τώρα με τα λοκνταουν του Κούλη σου δεν μπορείς να ισχυριστείς ότι είναι αργόσχολοι.:grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Το καινούργιο χαρτί μετακίνησης από την έργανή που μου έστειλε εχθές η λογιστρια (έχω αλλάξει καμία 20ρια,βαρεθηκα να τυπώνω) είναι για τις 28 Φεβρουαρίου. Όταν τα προηγούμενα είχαν ισχυ μιας εβδομάδας. Κατά τα άλλα τις αποφάσεις τις πήραν σήμερα που είδε ο κικιλιαν τα σκούρα το πρωί και συνεδριασαν το απόγευμα έκτακτα οι λοιμωξιολογοι. Μπεεεεεεεε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.809
Πόντοι
5.506
Πέταξε τη μαλακία του αλλά είπε και ένα σωστό στο τέλος: "υποκινητής των διαδηλώσεων είναι η κυβέρνηση με τις αποφάσεις τις".
Τι είπε δηλαδή; Το αυτονόητο, ότι ο κόσμος ξεσηκώνεται λόγω Κούλη. Προσωπικά γνωρίζω ανθρώπους που δεν έχουν κατέβει ποτέ σε διαδήλωση αλλά ο Κούλης τους έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο που με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνουν.


Όποιος κατεβαίνει σε διαδηλώσεις είναι είτε αργόσχολος ή βολεμένος (που πάει να χάσει τη βόλεψη) ή μαλάκας. ΤΕΛΟΣ.
Για αργόσχολους και βολεμένους να μιλάς σε άλλες χρονιές.
Τώρα με τα λοκνταουν του Κούλη σου δεν μπορείς να ισχυριστείς ότι είναι αργόσχολοι.:grin:


Εντάξει, τώρα είναι ώριμοι πολίτες. Τα υπόλοιπα ισχύουν απόλυτα σε κανονικές συνθήκες.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.910
Πόντοι
5.006
Το καινούργιο χαρτί μετακίνησης από την έργανή που μου έστειλε εχθές η λογιστρια (έχω αλλάξει καμία 20ρια,βαρεθηκα να τυπώνω) είναι για τις 28 Φεβρουαρίου. Όταν τα προηγούμενα είχαν ισχυ μιας εβδομάδας. Κατά τα άλλα τις αποφάσεις τις πήραν σήμερα που είδε ο κικιλιαν τα σκούρα το πρωί και συνεδριασαν το απόγευμα έκτακτα οι λοιμωξιολογοι. Μπεεεεεεεε.

να χεζεις σε σακουλακια σαν τα σκυλια και να τα πετας στους καδους...
μας εκαψαν τα βοθρολυματα με το υψηλο ιικο φορτιο...
:confused::confused::confused::confused:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Το καινούργιο χαρτί μετακίνησης από την έργανή που μου έστειλε εχθές η λογιστρια (έχω αλλάξει καμία 20ρια,βαρεθηκα να τυπώνω) είναι για τις 28 Φεβρουαρίου. Όταν τα προηγούμενα είχαν ισχυ μιας εβδομάδας. Κατά τα άλλα τις αποφάσεις τις πήραν σήμερα που είδε ο κικιλιαν τα σκούρα το πρωί και συνεδριασαν το απόγευμα έκτακτα οι λοιμωξιολογοι. Μπεεεεεεεε.
Ήταν αιφνιδιαστική απόφαση τύπε. Φαντάσου ότι ο Άδωνις το έμαθε από την Καθημερινή.:confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εντάξει, τώρα είναι ώριμοι πολίτες. Τα υπόλοιπα ισχύουν απόλυτα σε κανονικές συνθήκες.
Ούτε εγώ πάντως έχω θέμα να κολλήσουν μερικά μουνόπανα στα συλλαλητήρια! :tooth:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.022
Like
10.167
Πόντοι
2.606
Το καινούργιο χαρτί μετακίνησης από την έργανή που μου έστειλε εχθές η λογιστρια (έχω αλλάξει καμία 20ρια,βαρεθηκα να τυπώνω) είναι για τις 28 Φεβρουαρίου. Όταν τα προηγούμενα είχαν ισχυ μιας εβδομάδας. Κατά τα άλλα τις αποφάσεις τις πήραν σήμερα που είδε ο κικιλιαν τα σκούρα το πρωί και συνεδριασαν το απόγευμα έκτακτα οι λοιμωξιολογοι. Μπεεεεεεεε.

να χεζεις σε σακουλακια σαν τα σκυλια και να τα πετας στους καδους...
μας εκαψαν τα βοθρολυματα με το υψηλο ιικο φορτιο...
:confused::confused::confused::confused:

Ρε Τάκη, που τον βρήκατε αυτόν τον γαμπρό για την Ζωή?:confused:
Πως τον δέχτηκε ο πρόεδρας?:confused::confused:

Σόρρυ για το σπαμ σε αυτό το τόσο σοβαρό νήμα....:confused::confused::confused::confused:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Το πιο αστείο είναι ότι ο Κικίλιας το πρωί είπε "θα εισηγηθώ λοκνταουν", αλλά ο Κούλης στο διάγγελμα είπε "σύμφωνα με τις εισηγήσεις της επιτροπής λοιμωξιολόγων".:2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.910
Πόντοι
5.006
Ρε Τάκη, που τον βρήκατε αυτόν τον γαμπρό για την Ζωή?:confused:
Πως τον δέχτηκε ο πρόεδρας?:confused::confused:

Σόρρυ για το σπαμ σε αυτό το τόσο σοβαρό νήμα....:confused::confused::confused::confused:

μεγαλη ηττα φαγαμε τυπε..
αστα, μην τα συζητας...
:confused: :cry:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Το καινούργιο χαρτί μετακίνησης από την έργανή που μου έστειλε εχθές η λογιστρια (έχω αλλάξει καμία 20ρια,βαρεθηκα να τυπώνω) είναι για τις 28 Φεβρουαρίου. Όταν τα προηγούμενα είχαν ισχυ μιας εβδομάδας. Κατά τα άλλα τις αποφάσεις τις πήραν σήμερα που είδε ο κικιλιαν τα σκούρα το πρωί και συνεδριασαν το απόγευμα έκτακτα οι λοιμωξιολογοι. Μπεεεεεεεε.

να χεζεις σε σακουλακια σαν τα σκυλια και να τα πετας στους καδους...
μας εκαψαν τα βοθρολυματα με το υψηλο ιικο φορτιο...
:confused::confused::confused::confused:
Λέω να βάλω τάπα στο πάτο μου Τάκη. Δε θα γίνω εγώ πρόβατο του Κουλή ναουμε :confused:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Πάνω στο παραλήρημα ο δικός μας πέταξε και κάτι για τη Πορτογαλία με το κλισέ ...είδατε τι έγινε εκεί.
Να φανταστώ εκατόμβες νεκρών, καμιόνια και έλλειψη από νεκροσακούλες;:confused:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Συγκρίνω τους επικεφαλής σε κατάλυση του πολιτεύματος. Δεν χρειάζεται να δηλώσει ο Κουλης "καταργώ τη Δημοκρατία". Οι πράξεις το δείχνουν. Έχουμε :
- Απαγόρευση κυκλοφορίας.
- Συλλήψεις και πρόστιμα από τη μη τήρησή της.
- Λογοκρισία
- Καθεστωτικά ΜΜΕ.
- Δικαιοσύνη που συντάσσεται με το καθεστώς.

Ξεχνάω κάτι;;;;
Ναι, το βασικότερο: ότι από αυτά που λες φαίνεται να μην έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται γυρω σου. Δεν πειράζει, κοιμήσου, έτσι κι αλλιώς δεν βιώνουμε και πολύ καλές καταστάσεις, αλλά κοιμήσου εσύ... νάνι, νάνι... :tooth:

Και όμως γνωρίζω πολύ καλά τί γίνεται γύρω μου. Και σε πληροφορώ ότι δεν είναι αυτό που σου λένε. Κάτσε πίστευε εσύ ότι όλο αυτό το πανηγύρι γίνεται για να καταπολεμηθεί η πανδημία που έγινε γιατί ένας Κινέζος έφαγε παγκολίνο που έφαγε νυχτερίδα.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom