Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Ο δικος μου παντως στο νησι, Νο.1 ξενοδοχος σε αριθμο κλινων, κατα 99/100 δεν θα ανοιξει. Εκτος αν βαλει (οπως κατα λεξη ειπε) βαθεια το χερι στην τσεπη, το κρατος για να επιδοτησει την χασουρα.
σωστο το τρωκτικο τυπε :vomit:
στα κερδη μονος του και στις ζημιες να ερθει το κρατος να τον σωσει :vomit:
να εχει αυτος τους υπαλληλους σε συνθηκες ανθακωρυχειου Μοζαμβικης και να ερθει η καλη μανουλα το κρατος να τον νταντεψει λες και εχει καμια επιχειρηση κοινης ωφελειας.
λαμογια :vomit:
:S :S :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
ΥΓ: Γιατί είναι γνωστός αυτός; από που;
ΥΓ2: Από που αισθάνεσαι ότι έχουμε υποστεί πλύση εγκεφάλου;



Ένας εξυπνάκιας είναι που προσπαθεί να δημιουργήσει ντόρο γύρω από το όνομα του.
Ότι και να είχε γίνει θα έπαιρνε θέση για το αντίθετο
Σχολιάζει επί παντός επιστητού, από GNTM μέχρι πράγματα που δεν κατέχει.
Το να λέει την άποψή του βέβαια είναι δικαίωμά του, το θέμα είναι πως είναι πεπεισμένος πως η δική του άποψη είναι σωστή κι ας έχει σπουδάσει κάτι άλλο…

 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.046
Κριτικές
23
Like
7.639
Πόντοι
3.346
Δεν είμαι κλώνος. Απλά δεν έγραφα ποτέ μόνο παρακολουθούσα τις κριτικές και τις συζητήσεις και επωφελούμουν χωρίς να προσφέρω.
Και είπα να αλλάξω ρότα και να προσφέρω κι εγώ με κριτικές μόλις ξανανοίξουν τα μπουρδέλα. Οπότε άρχισα να συμμετέχω σε διαλόγους εν είδη προθέρμανσης.
Είναι γενικά μία καινούργια στάση ζωής που έχω αναπτύξει της προσφοράς και αντικατοπτρίζεται στο site με το άνοιγμα λογαριασμού και τις κριτικές που θα ακολουθήσουν μόλις ξανανοίξουν τα πολυαγαπημένα μας ιδρύματα.
Τινος εισαι εσυ;  :huh:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.444
Κριτικές
36
Like
38.013
Πόντοι
18.565
σωστο το τρωκτικο τυπε :vomit:
στα κερδη μονος του και στις ζημιες να ερθει το κρατος να τον σωσει :vomit:
να εχει αυτος τους υπαλληλους σε συνθηκες ανθακωρυχειου Μοζαμβικης και να ερθει η καλη μανουλα το κρατος να τον νταντεψει λες και εχει καμια επιχειρηση κοινης ωφελειας.
λαμογια :vomit:
:S :S :S
Ο συγκεκριμενος αναρωτιεται και πολυ σωστα κατα την γνωμη μου. (Σημειωτεον ειναι ακραιος υποστηρικτης της ΝΔ)            Τι καναμε με τον κορονοιο και τα πηγαμε καλα; Βαλαμε τους ειδικους, τους γιατρους, δηλ. τον Τσιοδρα και σωσαμε την κατασταση.
Γιατι δεν κανουμε το ιδιο με τον τουρισμο, και βαλαμε τον Θεοχαρη και τη Γκερεκου, που ειναι ασχετοι με το αντικειμενο;
Και προτεινει καποια ονοματα μη γνωστων π.χ.Ανδρεαδη, στον ευρυ χωρο, αλλα ειδικων στο θεμα του τουρισμου. Επισης προτεινει ενα EXIT PLAN μια εθνικη ασφαλεια με ευρωπαικη ασφαλιστικη εταιρεια, κοστους περιπου στα 100 εκατομμυρια, που με ειδικα διασκευασμενα τζετ, θα αναλαμβανει να μεταφερει αμεσως τους τουριστες που παρουσιαζουν συμπτωματα, μεσα σε λιγες ωρες στην χωρα τους. Αυτο θα ειναι και η καλυτερη εγγυηση και για τους τουρ οπερειτορς.

 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423
Ο συγκεκριμενος αναρωτιεται και πολυ σωστα κατα την γνωμη μου. (Σημειωτεον ειναι ακραιος υποστηρικτης της ΝΔ)            Τι καναμε με τον κορονοιο και τα πηγαμε καλα; Βαλαμε τους ειδικους, τους γιατρους, δηλ. τον Τσιοδρα και σωσαμε την κατασταση.
Γιατι δεν κανουμε το ιδιο με τον τουρισμο, και βαλαμε τον Θεοχαρη και τη Γκερεκου, που ειναι ασχετοι με το αντικειμενο;
Και προτεινει καποια ονοματα μη γνωστων π.χ.Ανδρεαδη, στον ευρυ χωρο, αλλα ειδικων στο θεμα του τουρισμου. Επισης προτεινει ενα EXIT PLAN μια εθνικη ασφαλεια με ευρωπαικη ασφαλιστικη εταιρεια, κοστους περιπου στα 100 εκατομμυρια, που με ειδικα διασκευασμενα τζετ, θα αναλαμβανει να μεταφερει αμεσως τους τουριστες που παρουσιαζουν συμπτωματα, μεσα σε λιγες ωρες στην χωρα τους. Αυτο θα ειναι και η καλυτερη εγγυηση και για τους τουρ οπερειτορς.

Η αλήθεια είναι οτι εφόσον ο τουρισμός ειναι η ατμομηχανή της Ελληνικής οικονομίας η παρούσα κυβέρνηση πρέπει τώρα να ρίξει ολες της τις δυνάμεις στη στήριξη και ανάκαμψη του Ελληνικού τουρισμού.

Ειναι ομως πολυσύνθετο το θέμα του τουρισμού σε συνθήκες πανδημίας.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423
Sweden records highest number of coronavirus deaths for three weeks.
 

Συνημμένα

  • 28349582-8315851-image-a-104_1589383030220.jpg
    28349582-8315851-image-a-104_1589383030220.jpg
    76,5 KB · Εμφανίσεις: 20

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
147 νεκροι χθες στην Σουηδια ... 3500 περιπου συνολικα
τελειωσε και αυτη η παπαρια με την ανοσια της αγελης  :S

Στη Σουηδία κάθε χρόνο πεθαίνουν από την εποχική γρίπη 2.000 Σουηδοί ενώ φέτος θα πεθάνουν 4.000.

Στην Ελλάδα κάθε χρόνο από την εποχική γρίπη πεθαίνουν 1.000 Έλληνες ενώ από καρκίνο 20.000! Τα αμέσως επόμενα χρόνια λόγω της οικονομικής καταστροφής που προκάλεσε η γενική καραντίνα θα έχουμε τουλάχιστον 10.000 κρούσματα καρκίνου επί πλέον!

Σε όλες τις χώρες που εφαρμόστηκε η γενική καραντίνα οι ιδιωτικοί γιατροί θα κάνουν χρυσές δουλειές ενώ οι Κινέζοι θα αγοράσουν όλες τις ντόπιες επιχειρήσεις σε ξεφτιλιστικά χαμηλές τιμές!
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Ο Θεοχάρης λέει πρότεινε να μην υπάρχουν κενές θέσεις στις πτησεις
Άρα αν καταλαβαίνω καλά ο ιός κολλάει μόνο στις πλατείες όχι στα αεροπλανα
Μάλιστα. Φαντάζομαι θα μας το εξηγήσει κι ο Τσιοδρας όπου να ναι πολύ πειστικά όπως παντα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Δεν είμαι κλώνος. Απλά δεν έγραφα ποτέ μόνο παρακολουθούσα τις κριτικές και τις συζητήσεις και επωφελούμουν χωρίς να προσφέρω.
Και είπα να αλλάξω ρότα και να προσφέρω κι εγώ με κριτικές μόλις ξανανοίξουν τα μπουρδέλα. Οπότε άρχισα να συμμετέχω σε διαλόγους εν είδη προθέρμανσης.
Είναι γενικά μία καινούργια στάση ζωής που έχω αναπτύξει της προσφοράς και αντικατοπτρίζεται στο site με το άνοιγμα λογαριασμού και τις κριτικές που θα ακολουθήσουν μόλις ξανανοίξουν τα πολυαγαπημένα μας ιδρύματα.


τυπε την εχουμε τεραστια αναγκη την προσφορα σου    :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom