Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
Διακριτικα ειπε οτι ειναι ξεχωριστο κοινωνικο συνολο ιφ γιου νοου γουατ αι μιν.
ειπε ξειπε ναχαμε ναλεγαμε....χεσμεντεν πηγε ο μεσιε γιατι αυτες οι κοτες ειναι χρησιμες σε καθε εκλογες...το ριχνουν ολοι μονοκουκι οποτε τους πανε με το καλο....αν ομως ηταν μια πραγματικα ευπαθης ομαδα θα εσκαγε το βλημα με υφος τσακ νορις....μπαμ κανει οτι ειναι σουρεκλεμες....μη κοιτας που η μεγαλη πλειοψηφια του λαου καταλαβαινει τον κινδυνο και προσπαθει με νυχια και δοντια να μεινει μεσα και να συνεργαστει....τον χαρδαλια τον εχουν χεσμεντεν τελειως!Σημερα τον ξεφτιλισαν οι ομοιοι του...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.067
Like
28.588
Πόντοι
5.506
η παπαριζου...με κυβερνηση νδ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.574
Κριτικές
36
Like
38.527
Πόντοι
19.795
Ναι τυπε αλλα αν παει ο Χαρντ φουλ τσαμπουκα στους βρομα και σε οποιαδηποτε αλλη κοινωνικη ομαδα βγαινουν οι ευαισθητουληδες και φωναζουν για τη χουντα του Κουλη.
Εγω ακομα δεν καταλαβα γιατι πηγε εκει. Το βραδι οι τσιγγανοι τα γραψανε ολα στα αρχιδια τους και στησανε γλεντι.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.067
Like
28.588
Πόντοι
5.506
ειπε ξειπε ναχαμε ναλεγαμε....χεσμεντεν πηγε ο μεσιε γιατι αυτες οι κοτες ειναι χρησιμες σε καθε εκλογες...το ριχνουν ολοι μονοκουκι οποτε τους πανε με το καλο....αν ομως ηταν μια πραγματικα ευπαθης ομαδα θα εσκαγε το βλημα με υφος τσακ νορις....μπαμ κανει οτι ειναι σουρεκλεμες....μη κοιτας που η μεγαλη πλειοψηφια του λαου καταλαβαινει τον κινδυνο και προσπαθει με νυχια και δοντια να μεινει μεσα και να συνεργαστει....τον χαρδαλια τον εχουν χεσμεντεν τελειως!Σημερα τον ξεφτιλισαν οι ομοιοι του...
:thumbsup:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
25
Like
11.687
Πόντοι
14.615

Συνημμένα

  • 20200410_2.jpg
    20200410_2.jpg
    88,2 KB · Εμφανίσεις: 12

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.385
Κριτικές
49
Like
22.858
Πόντοι
24.596

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.418
Like
23.065
Πόντοι
5.506
ειπε ξειπε ναχαμε ναλεγαμε....χεσμεντεν πηγε ο μεσιε γιατι αυτες οι κοτες ειναι χρησιμες σε καθε εκλογες...το ριχνουν ολοι μονοκουκι οποτε τους πανε με το καλο....αν ομως ηταν μια πραγματικα ευπαθης ομαδα θα εσκαγε το βλημα με υφος τσακ νορις....μπαμ κανει οτι ειναι σουρεκλεμες....μη κοιτας που η μεγαλη πλειοψηφια του λαου καταλαβαινει τον κινδυνο και προσπαθει με νυχια και δοντια να μεινει μεσα και να συνεργαστει....τον χαρδαλια τον εχουν χεσμεντεν τελειως!Σημερα τον ξεφτιλισαν οι ομοιοι του...



Ενταξει τυπε, μεταξυ μας στα παπαρια μας ο χαρδαλιας και ας μην ειχε γινει ολη αυτη η μαλακια να μην τον ηξερε ουτε η μανα του ποτε.

Τωρα, για τους βρομα δυστυχως εχεις δικιο, ειναι αρρωστο αυτο που συμβαινει τοσα χρονια σε ολη την επικρατεια, δεν ξερω τι κανουν αλλες χωρες που εχουν αντιστοιχη φυλη αλλα πρεπει να τελειωσει καποτε το αστειο με δαυτους. Εννοειται οτι μιλαω για την πλειοψηφια που ειναι οπως τους ξερουμε και οχι για τις ελαχιστες εξαιρεσεις που εχουν κοινωνικοποιηθει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Ποιος πηρε το γιουρο 2004? Ο Σουηδος ή ο Ελληνας?

Παριστανεις οτι το ερωτημα ειναι ασχετο?

Καθολου ασχετο δεν ειναι.

Οταν ο κουλης βγαινει και λεει μπροστα στις ζωες θυσιαζω και τα δισεκατομμυρια, και ο κεντρο-βορειοευρωπαιος λεει οτι μπροστα στην οικονομια εγω θυσιαζω και πολιτες μου αφηνοντας ανοιχτη την οικονομια να δουλευει και ας εχω νεκρους, και εσυ πας και λες μετα "εγω ως ελληνας εχω οικονομικο προβλημα, δωστε μου λεφτα κεντροβορειοευρωπαιοι", τοτε ο αλλος θα σου πει:

"Ρε γαμημενε ελληνα... εγω θυσιασα μεχρι και πολιτες μου για να ελαχιστοποιησω τη ζημια στην οικονομια μου... και εσυ που δε το εκανες μου ζητας να σου δωσω τα λεφτα ΜΟΥ που βγηκαν απ'τις ΘΥΣΙΕΣ των πολιτων μου? Ενω εσυ για να το παιξεις λαοφιλης ελεγες οτι θυσιαζεις τα δισεκατομμυρια για να σωσεις ζωες? Τα δισεκατομμυρια ποιανου? Τα δικα μου του κεντροβορειοευρωπαιου? Βρε σαλτα και γαμησου...."
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
Τους εταξε φαρμακα τροφιμα πως δεν θα τους λειψει τιποτα.....χαχαχαχα αν δεν ειχε καμερες θα τους εταζε και λευκορωσιδες τανες(δεν κολλανε κοβιντ)....χου ρε μαλακα Χαρδαλια...πιστεψες βλακα οτι επειδη κανουμε τα κουμαντα μας με μυαλο και συνεση οτι μας επιβληθηκε η μουρη σου...βλακα ε βλακα...εκει να σε δω μαλακα...στις προνομιουχες ομαδες που χαιδευετε ολα τα χρονια...
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.418
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Παριστανεις οτι το ερωτημα ειναι ασχετο?

Καθολου ασχετο δεν ειναι.

Οταν ο κουλης βγαινει και λεει μπροστα στις ζωες θυσιαζω και τα δισεκατομμυρια, και ο κεντρο-βορειοευρωπαιος λεει οτι μπροστα στην οικονομια εγω θυσιαζω και πολιτες μου αφηνοντας ανοιχτη την οικονομια να δουλευει και ας εχω νεκρους, και εσυ πας και λες μετα "εγω ως ελληνας εχω οικονομικο προβλημα, δωστε μου λεφτα κεντροβορειοευρωπαιοι", τοτε ο αλλος θα σου πει:

"Ρε γαμημενε ελληνα... εγω θυσιασα μεχρι και πολιτες μου για να ελαχιστοποιησω τη ζημια στην οικονομια μου... και εσυ που δε το εκανες μου ζητας να σου δωσω τα λεφτα ΜΟΥ που βγηκαν απ'τις ΘΥΣΙΕΣ των πολιτων μου? Ενω εσυ για να το παιξεις λαοφιλης ελεγες οτι θυσιαζεις τα δισεκατομμυρια για να σωσεις ζωες? Τα δισεκατομμυρια ποιανου? Τα δικα μου του κεντροβορειοευρωπαιου? Βρε σαλτα και γαμησου...."


Τυπε αν υπαρχει ΕΝΑΣ παρασιτικος σε μια ομαδα δε σημαινει οτι οι υπολοιποι πρεπει να ακολουθουν τις προσταγες του παρασιτικου.

Αν δε θελει αυτος, στο καλο και απο το πεζοδρομιο.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Παριστανεις οτι το ερωτημα ειναι ασχετο?

Καθολου ασχετο δεν ειναι.

Οταν ο κουλης βγαινει και λεει μπροστα στις ζωες θυσιαζω και τα δισεκατομμυρια, και ο κεντρο-βορειοευρωπαιος λεει οτι μπροστα στην οικονομια εγω θυσιαζω και πολιτες μου αφηνοντας ανοιχτη την οικονομια να δουλευει και ας εχω νεκρους, και εσυ πας και λες μετα "εγω ως ελληνας εχω οικονομικο προβλημα, δωστε μου λεφτα κεντροβορειοευρωπαιοι", τοτε ο αλλος θα σου πει:

"Ρε γαμημενε ελληνα... εγω θυσιασα μεχρι και πολιτες μου για να ελαχιστοποιησω τη ζημια στην οικονομια μου... και εσυ που δε το εκανες μου ζητας να σου δωσω τα λεφτα ΜΟΥ που βγηκαν απ'τις ΘΥΣΙΕΣ των πολιτων μου? Ενω εσυ για να το παιξεις λαοφιλης ελεγες οτι θυσιαζεις τα δισεκατομμυρια για να σωσεις ζωες? Τα δισεκατομμυρια ποιανου? Τα δικα μου του κεντροβορειοευρωπαιου? Βρε σαλτα και γαμησου...."
τυπε τους πολιτες τους Ελληνες τους ρωτας αν θελουν να πανε να δουλεψουν με κίνδυνο της ζωης τους και των γονιών τους?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.067
Like
28.588
Πόντοι
5.506
Παριστανεις οτι το ερωτημα ειναι ασχετο?

Καθολου ασχετο δεν ειναι.

Οταν ο κουλης βγαινει και λεει μπροστα στις ζωες θυσιαζω και τα δισεκατομμυρια, και ο κεντρο-βορειοευρωπαιος λεει οτι μπροστα στην οικονομια εγω θυσιαζω και πολιτες μου αφηνοντας ανοιχτη την οικονομια να δουλευει και ας εχω νεκρους, και εσυ πας και λες μετα "εγω ως ελληνας εχω οικονομικο προβλημα, δωστε μου λεφτα κεντροβορειοευρωπαιοι", τοτε ο αλλος θα σου πει:

"Ρε γαμημενε ελληνα... εγω θυσιασα μεχρι και πολιτες μου για να ελαχιστοποιησω τη ζημια στην οικονομια μου... και εσυ που δε το εκανες μου ζητας να σου δωσω τα λεφτα ΜΟΥ που βγηκαν απ'τις ΘΥΣΙΕΣ των πολιτων μου? Ενω εσυ για να το παιξεις λαοφιλης ελεγες οτι θυσιαζεις τα δισεκατομμυρια για να σωσεις ζωες? Τα δισεκατομμυρια ποιανου? Τα δικα μου του κεντροβορειοευρωπαιου? Βρε σαλτα και γαμησου...."
γκουντ ποιντ
τροφη για σκεψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom