Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.244
Κριτικές
14
Like
4.632
Πόντοι
3.715
Εκτός από τους 2-3 βλαμένους αριστερούς, το bourdela.com έχει και 5-6 νεοδημοκράτες που εαν πεις κάτι που χαλάει την εικόνα της κυβέρνησης, πέφτουν να σε φάνε.

Δε ξέρω είναι εαν πληρώνονται γι αυτό, ή το κάνουν αφιλοκερδώς.

οι κομματοεθισμένοι βγάζουν πολλών λογιών βλάβες
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Εκτός από τους 2-3 βλαμένους αριστερούς, το bourdela.com έχει και 5-6 νεοδημοκράτες που εαν πεις κάτι που χαλάει την εικόνα της κυβέρνησης, πέφτουν να σε φάνε.

Δε ξέρω είναι εαν πληρώνονται γι αυτό, ή το κάνουν αφιλοκερδώς.

και καμια 200ρια ηλιθιους που ψαχνουν παντου να βρουν κομματοσκυλα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Ο λογιστης μου πε να κανω
Θα τον γαμευσω αν φαω καμια καμπανα
μπορεις να το δεις και μονος σου.

παρε την αναγγελια προσληψης που σου εχουν κανει...βρες τον ΚΑΔ πανω πανω ειναι.

μετα γκουγκλαρε να βρεις τους ΚΑΔ (εως και 30/3 νομιζω εβαζαν) και βρες τον ΚΑΔ που υπαγεται η εταιρεια σου.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
μπορεις να το δεις και μονος σου.

παρε την αναγγελια προσληψης που σου εχουν κανει...βρες τον ΚΑΔ πανω πανω ειναι.

μετα γκουγκλαρε να βρεις τους ΚΑΔ (εως και 30/3 νομιζω εβαζαν) και βρες τον ΚΑΔ που υπαγεται η εταιρεια σου.

Εκανα αιτηση το πρωι
Δεν εχουμε κλεισει αλλα ο λογιστης μου πε να κανω επειδη βαλαν κ τα περιπτερα  μεσα

Ρε το μλκ λε να μου την μπουν με κανα προστιμο :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.082
Like
28.598
Πόντοι
5.506
οι 200 (στους 400 του σαι) ειναι ηλιθιοι αραγε η οι 5 που ολα ειναι τελεια η οι 5 ολα ειναι λαθος?
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
μη φοβάσται τύποι και ο κοματικοποιημένος από τον αντικειμενικό φαίνονται από χιλιόμετρα...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Εκανα αιτηση το πρωι
Δεν εχουμε κλεισει αλλα ο λογιστης μου πε να κανω επειδη βαλαν κ τα περιπτερα  μεσα

Ρε το μλκ λε να μου την μπουν με κανα προστιμο :S
όχι τύπε ο λογιστής ξέρει είναι το επάγγελμα του. εγώ απέξω απέξω τα ξέρω
 

gantzos(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2016
Μηνύματα
2.446
Κριτικές
6
Like
337
Πόντοι
316
Εκανα αιτηση το πρωι
Δεν εχουμε κλεισει αλλα ο λογιστης μου πε να κανω επειδη βαλαν κ τα περιπτερα  μεσα

Ρε το μλκ λε να μου την μπουν με κανα προστιμο :S
Όταν έκανες την αίτηση σου είχε βγάλει προσυμπληρωμένα τα στοιχεία του εργοδότη,επιχείρησης κλπ?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.082
Like
28.598
Πόντοι
5.506
Όταν έκανες την αίτηση σου είχε βγάλει προσυμπληρωμένα τα στοιχεία του εργοδότη,επιχείρησης κλπ?
σωστο...νομιζω αν στα βγαλει δικαουσαι εκτος αν κανεις λαθος στο ιβαν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εντελως ασχετο

Αυτος ο πιτσιρικάς στην διαφημιση της cosmote tv μονο τα δικα μου νευρα εξοντωνει?
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.639
Like
3.010
Πόντοι
1.706
σωστα. τα νουμερα σε πειραξαν. Ο αλλος που λεει οτι πηραν φωτια οι απολυσεις, και μετα αρχισε να ψελιζει για δανια και τζιμπουτι δε δημιουργει εντυπωσεις
Τύπε εγώ είχα νούμερα από Αμερική, Ισπανία και Δανία, αξιόπιστες χώρες σε αυτά τα νούμερα (ειδικά η πρώτη και η τελευταία) και γι αυτό τα ανέφερα.
Από Ελλάδα ανέφερα τις 3 κατηγορίες που γνωρίζω προσωπικά ανθρώπους που υπέπεσαν σε αυτές:
- Απολύσεις
- Τροποποιήσεις συμβάσεων
- Άδειες άνευ αποδοχών
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.136
Πόντοι
506
Απίστευτη δήλωση από τον πρόεδρο της Θεσσαλικής Ομοσπονδίας Ρομά, με αφορμή... τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν οι Ρομά λόγω της απαγόρευσης κυκλοφορίας
Έναν ιδιαίτερο τρόπο βρήκε ο πρόεδρος της Θεσσαλικής Ομοσπονδίας των Ρομά να εκφράσει τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν, γενικά, οι Ρομά την τρέχουσα περίοδο, με τα μέτρα απαγόρευσης κυκλοφορίας να βρίσκονται σε ισχύ.

Συγκεκριμένα, σε δήλωσή του σε τοπικό τηλεοπτικό σταθμό, ζητά στήριξη από την πολιτεία καθώς... [size=17pt]«ο Ρομά δεν μπορεί να βγει έξω, να κάνει τον πλανώδιο, να κλέψει να ζητιανέψει, να φέρει λεφτά και να ταΐσει την οικογένειά του!»[/size].

:headbang: :headbang: :headbang:
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
οι 200 (στους 400 του σαι) ειναι ηλιθιοι αραγε η οι 5 που ολα ειναι τελεια η οι 5 ολα ειναι λαθος?

μανα μου, κατα την προσωπικη μου αποψη. ο Κουλης διαχειριστηκε αριστα (ναι bold και underlined) τις 2 κρισεις που σκασανε η μια μετα την αλλη. Τον εβρο και τον κορωνα. Μεσα στα πλαισια των δυνατοτητων της Ελλαδας και τους εργαζομενους προστεψε, και δε μας αφησε λασκα να γυροβολανε ρεο με φερετρα. Αν εσυ αυτο το βλεπεις "κομματοσκυλιαση" τοτε ναι, σορρυ, εισαι ηλιθιος. Ειδικα οταν υπαρχουν ποστ μου εδω προ 2ης Μαρτιου που τον κραζουν.

μη φοβάσται τύποι και ο κοματικοποιημένος από τον αντικειμενικό φαίνονται από χιλιόμετρα...

που να δεις απο ποσα χιλιομετρα φαινονται οι "αντικειμενικοι" που απλα ψαχνουν ευκαιρια να γκρινιαξουν, παντα ακοματιστα ε.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom