Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.429
Like
23.072
Πόντοι
5.506
λες μαλακιες οπως παντα.
ο κοσμος ειναι δυσπιστος με τα μουνοπανα που κυβερνουν τον τοπο τα τελευταια 45 χρονια.
η παρουσα κυβερνηση δεν εχει κλεισει ουτε χρονο και περιμενουμε ολοι να δουμε ΕΡΓΑ.
καμια ιδεολογια (ιδεολογε,τρομαρα σου) και καμια πολιτικη προτιμηση.
πολιτικες προτιμησεις εχεις εσυ και κανεις μπαμ απο χιλιομετρα.
μπεεεεεεεεεεε.


Ρε μλκ τι τσιμπας;; Τι σχεση εχουν τα μουνοπανα που κυβερνησαν πριν 45 χρονια με σημερα;;

Περιμενεις να δεις εργα. Οι δυο κρισεις που περασαμε και περναμε δεν ειναι εργα;


Τι σκατα εννοειτε οταν λετε «εργα»; Αν εννοειτε μεσα σε 1 μερα, 1 μηνα, 1 χρονο να βρεχει λεφτα, να ειναι γεματα τα μαγαζια μας κοσμο, να μην πληρωνουμε φορους και να εχουμε 5στερα σχολεια και νοσοκομεια, αυτο δε θα γινει ποτε.
Αν εννοειτε οτι τα εργα φαινονται στο τελος της 4ετιας, προς τι η γκρινια ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ η καινουρια κυβερνηση.


Και στο ζουμι, απο αυτους που ηταν υποψηφιοι περυσι, ποιος θα εκανε κατι που θελατε, καλυτερα, τον τελευταιο χρονο;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Με τις εκκλησίες κακώς τσακώνονται.
Εγώ ας πούμε που έχω ασχοληθεί ξέρω ότι μέχρι και τις καμπάνες πια τις χτυπούν με διακόπτη εδώ και χρόνια. Δεν το ξέρατε αυτό; Υπάρχει ηχητικό σύστημα.  :2funny:
Ας βάλουν κούκλες φουσκωτες αντί για ανθρώπους και όλα καλά.  :2funny:
Ας βάλουν και στο παγκαρι τιποτα ψιλα κσι ολα οκ.
Τώρα αν πάνε και μερικοί για λειτουργία δεν ξέρω το θα γίνει. Εγω πάντως προσεύχομαι σπίτι όταν νιώσω ανάγκη.
Δεν νομίζω ο πανάγαθος να απαιτει την παρουσία μου σε ένα κτίριο.

Άλλο αν εχω εξωτερική εργασία...
:rockon:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.105
Like
28.642
Πόντοι
5.506
1 μηνα μετα παντως η κυβερνηση που κατα γενικη ομολογια τα πηγε καλα στον τομεα της προληψης τα μονα ζεστα φραγκα τα εχει δωσει σε καναλια
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
Διότι θα υπάρξει εσωτερικός?
Όταν ανοίξουν οι επιχειρήσεις θα αρχίσουν μετά από ένα μήνα να μοιράζουν άδειες?
Η πλειοψηφία , πήρε ήδη την καλοκαιρινή τους άδεια, και την πέρασε και περνάει σε καραντίνα.

χρηματα καποιοι παντα εχουν, το θεμα είναι εφόσον κραταει σε αυστηρη απομονωση τα νησια, όταν και οποτε πανε οι πρωτοι τουρίστες, δεν θα τους αρρωστησουν τους ντοπιους?  :undecided:
 

antriou

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
95
Πόντοι
0
όλη η ελλάδα είναι άθεη, λιγοι οι πιστοι και ηλικιωμένοι.
Εδώ είναι τι ποσοστό όσων δηλώνουν χριστιανοί παρακολουθούν τακτικά (εβδομαδιαία) εκκλησία: Πρώτες χώρες με μεγάλα ποσοστά οι χροστιανικες χώρες της Υποσαχάριας Αφρικής (της Αφρικής νότια της Σαχάρας που είναι χριστιανοί οι περισσότεροι δηλαδή γιατί βόρεια της Σαχάρας είναι Αραβες μουσουλμάνοι),της Λατινικής Αμερικής και της Καραϊβικής(Αϊτη,Τζαμάικα κτλ) έχουν τα υψηλότερα ποσοστά επειδή έχουν πολλούς που ανήκουν σε σκληροπηρυνικα δόγματα όπως Πεντηκοστιανοι και Ευαγγελιστέ/Αντβεντιστές κτλ.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
1 μηνα μετα παντως η κυβερνηση που κατα γενικη ομολογια τα πηγε καλα στον τομεα της προληψης τα μονα ζεστα φραγκα τα εχει δωσει σε καναλια

κι αυτά με τη σειρα τους της το ανταποδιδουν τυπε  :headbaning2:
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
:embarrased:Με τις εκκλησίες κακώς τσακώνονται.
Εγώ ας πούμε που έχω ασχοληθεί ξέρω ότι μέχρι και τις καμπάνες πια τις χτυπούν με διακόπτη εδώ και χρόνια. Δεν το ξέρατε αυτό; Υπάρχει ηχητικό σύστημα.  :2funny:
Ας βάλουν κούκλες φουσκωτες αντί για ανθρώπους και όλα καλά.  :2funny:
Ας βάλουν και στο παγκαρι τιποτα ψιλα κσι ολα οκ.
Τώρα αν πάνε και μερικοί για λειτουργία δεν ξέρω το θα γίνει. Εγω πάντως προσεύχομαι σπίτι όταν νιώσω ανάγκη.
Δεν νομίζω ο πανάγαθος να απαιτει την παρουσία μου σε ένα κτίριο.

Άλλο αν εχω εξωτερική εργασία...
:rockon:

τύπε με κούκλες φουσκωτές σε ζωντανή μετάδοση για να είναι και ο εκκλησιαμός πιο
προσελκυστικός...  :2funny:
άδεια εκκλησία είναι βαρετή και θα μειώσει τα ποσοστα της τηλεθέασης  :priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.443
Κριτικές
514
Like
70.331
Πόντοι
41.129
ρε δε βαρεθηκατε να ανεβαζετε γραφηματα και να το παιζετε ειδικοι ?  :jerking:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.105
Like
28.642
Πόντοι
5.506
εδω η σωστη ενημερωση μαλακες....
 

Συνημμένα

  • EVLM4aHU0AA1lH9.jpg
    EVLM4aHU0AA1lH9.jpg
    23,1 KB · Εμφανίσεις: 25

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.844
Like
20.712
Πόντοι
6.056
δεν ειχε γριφο σημερα :think: :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.668
Πόντοι
2.606
Τουλαχιστον 10 πιτσιρικια αυτην την στιγμη εξω στο δρομο μπροστα στο σπιτι μου βγηκαν για παιχνιδι. :S :S :S
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
Ο Τσιοδρας μπήκε σε αυτή θέση γιατί όπως και να το κάνουμε βγάζει μια ζεστασιά ασχέτως αν τα νούμερα που λέει είναι εντελώς αυθαίρετα γιατί δεν αποδεικνύονται, τεστ δεν γίνονται και σταθερό σημείο αναφοράς δεν υπάρχει.
Από την άλλη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επελεχθη ο Χαρδαλιας πλαι του ο οποίος βγάζει μια αιμοβορια και μία αυστηρότητα.
Βρε Κουλη πάλι μαλακία έκανες. Τουλάχιστον οι αριστεροι τόσα χρόνια είχαν την Παπαρηγα σαν γενικό γραμματέα όπου ότι και να έλεγε στα δύσκολα όλοι γελουσαν. Μεγάλο όπλο η αθωότητα φάτσας. Εγώ θα τα λέω μωρέ; :2funny:

τυπε ηταν χειρότερος πριν, εγραψε ένα αρθρο ο μανωλης κοττακης που τον εσφαζε με το μαχαιρι και η μαλακωσε μονος του η του εβαλαν χερι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.947
Κριτικές
16
Like
14.883
Πόντοι
6.515
Πετυχα μία διαφήμιση του Αθεριδη που λέει στον λαό να κάθεται σπίτι κι αν βγάλει τίποτα ψυχολογικά να πάρει τηλέφωνο μία γραμμή για ψυχολογική υποστήριξη.
Καλά πάμε...
:2funny:

ολο και καποιος κουμπαρος θα χει στησει τη μπιζνα να κονομησει κι αυτος
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
ρε δε βαρεθηκατε να ανεβαζετε γραφηματα και να το παιζετε ειδικοι ?  :jerking:




Εσύ δεν βαρέθηκες να μας λες πως η κατσαρίδα, το σκιάχτρο,  η Ζήρα,  το μεγαλύτερο κομοδίνο που έχει περάσει από τα call girls είναι σούπερ ουάου γκόμενα;  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom