Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
τα ειχα πει εδω πριν κανα διμηνο

παει το πασχα  :-

αλλη μια μελοντικη προβλεψη  κανω    παει και η πρωτομαγια

ας ελπισουμε την πρωτομαγια σε κανα πανηγυρακι απο το κκε  :rockon: :rockon:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.105
Like
28.642
Πόντοι
5.506
αλλη ερωτηση....
γιατι τωρα στον αντ1 εχει ρεποταζ οτι επεσε κατακορυφα η ζητηση για τα αρνια?
μονο στο χωριο τρωμε αρνι?
μαλλον η συνηθης κλαψα ε?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τα ειχα πει εδω πριν κανα διμηνο

παει το πασχα  :-

αλλη μια μελοντικη προβλεψη  κανω    παει και η πρωτομαγια

ας ελπισουμε την πρωτομαγια σε κανα πανηγυρακι απο το κκε  :rockon: :rockon:

Το καλοκαιρι να μην χαθει
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εντελώς ορθη επιλογη.
Βαζεις στην πολιτικη προστασια εναν αγριο για να επιβαλλει σκληρα μετρα.
Και βαζεις στα ιατρικά εναν μειλίχιο ανθρωπο, που θα σου εξηγει με το μαλακο τι γινεται απο υγειονομικης αποψης.
Εξαιρετικα εξυπνες επιλογες και οι δυο.
Αν ειχε βαλει στην πολιτικη προστασια κανεναν φλούφλη, δεν θα τον λαμβανε κανενας υποψη του.

Υ.Γ. Από που κι ως που αυθαιρετα αυτα που ανακοινωνει ο Τσιοδρας? Ο αριθμός νεκρων, νοσηλευομενων και διασωληνωμενων γιατι ειναι αυθαιρετος? Ειναι απολυτως ακριβης και ειναι αυτος που ενδιαφερει. Ο αριθμός των κρουσματων ειναι αδιαφορος.

Μου αρέσει όταν διαφωνεις
με σερινο στυλ.  :2funny: Και έχεις δίκιο ότι υπάρχει λόγος. Εγω θα κρατούσα Τσοδρα αλλά με κάποια αλλη φάτσα. Δεν πάει καπάκι μετά το βαλς του Τσοδρα να βγαίνει χεβυ μέταλ ο Χαρδαλιάς.  :2funny:
Θα το προτιμούσα με διαφημίσεις. Είναι λίγο ντεκαβλε. Τα  νούμερα του Τσοδρα είναι αυθαίρετα γιατί μιλάμε για πρόβλημα που ειναι άγνωστο στην δράση του και τα κρούσματα παίζουν μεγαλο ρόλο. Θελω να ξέρω πως στον πουτσο κινείται το πρόβλημα.
Δεν ξέρω αν πήγαν όλοι γιατρό και τους είπαν μεινε σπίτι (αυτη είναι η εντολή αν δεν είσαι για τερματισμό) και δεν ξέρω τι και πώς γιατί δεν έχουμε τεστ.
Άσε που όλοι αυτοί που μπαινοβγαίνουν σπίτι εξω μπορεί να είναι χτυπημενοι απο τον ιό
ή ασυμπτωματικοί ή κι εγω δεν ξέρω τι άλλο.
Μπορεί να έχουν απλή γριππη ή κάτι άλλο.
Καλό είναι να υπάρξει σημείο αναφοράς.
Εξάλλου μου αρέσει που πάμε καλά όπως λένε και το εύχομαι για όλο τον πλανήτη αλλά μου φαίνεται και περίεργο όλο αυτό.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
:think:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=310241.0;attach=1224166;image[/img[/URL]]
[/quote]




Αυτός που έκανε τον πίνακα είναι χαζός.
Δεν υπάρχει απαγόρευση κυκλοφορίας, υπάρχει περιορισμός. Παντού μπορείς να κολλήσεις, αλλά δεν θα παραλύσει και τελείως η χώρα. Τράπεζες, φούρνοι, μάρκετ, κλπ.  δεν θα έκλειναν ακόμα και να χειροτέρευαν τα πράγματα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.006
Κριτικές
1
Like
2.809
Πόντοι
606
αλλη ερωτηση....
γιατι τωρα στον αντ1 εχει ρεποταζ οτι επεσε κατακορυφα η ζητηση για τα αρνια?
μονο στο χωριο τρωμε αρνι?
μαλλον η συνηθης κλαψα ε?
να σου κανω κ εγω μια ερωτηση?
βλεπω δυο ξενους γιατι δε θελω να βλεπω τα ιδια και μαγειρευω.
εχω αρχισει να νοιωθω πουστης.
γνωμη σου.

:coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.429
Like
23.072
Πόντοι
5.506
ευτυχως...παρολες της διαφορες που εχουμε


Μπρο, επ ευκαιριας αυτου, να σχολιασω το γενικοτερο ζητημα της κομματοσκυλιασης. Οπως βλεπουμε, εστω στην παρουσα φαση, μην το παω πισω και γραφουμε σεντονια, εκ του αποτελεσματος γενικοτερα υπαρχουν αυτοι που συμφωνουν με τις ενεργειες αυτης της κυβερνησης και μερικοι ελαχιστοι που διαφωνουν ριζικα.


Αυτοι που διαφωνουν εχουν συγκεκριμενη ιδεολογια και πολιτικη προτιμηση. Και διαφωνιυν την ωρα που ολος ο πλανητης ακολουθει την ιδια πορεια.


Αρα δε μιλαμε για κομματικες διαφορες αλλα για συγκρουση της λογικης με τις φαντασιωσεις. Ε, η πραγματικοτητα παντα κερδιζει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.429
Like
23.072
Πόντοι
5.506
αλλη ερωτηση....
γιατι τωρα στον αντ1 εχει ρεποταζ οτι επεσε κατακορυφα η ζητηση για τα αρνια?
μονο στο χωριο τρωμε αρνι?
μαλλον η συνηθης κλαψα ε?


Γιατι πρεπει να γεμισει το ωριαιο δελτιο ρε μπρο. Και επειδη ειναι απιστευτα δυσκολο να καταλαβει ο μεσος τηλεθεατης εδω και καιρο οτι τα αρνια δε θα εχουν ζητηση.  :idiot: :idiot: :idiot:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.006
Κριτικές
1
Like
2.809
Πόντοι
606
Μπρο, επ ευκαιριας αυτου, να σχολιασω το γενικοτερο ζητημα της κομματοσκυλιασης. Οπως βλεπουμε, εστω στην παρουσα φαση, μην το παω πισω και γραφουμε σεντονια, εκ του αποτελεσματος γενικοτερα υπαρχουν αυτοι που συμφωνουν με τις ενεργειες αυτης της κυβερνησης και μερικοι ελαχιστοι που διαφωνουν ριζικα.


Αυτοι που διαφωνουν εχουν συγκεκριμενη ιδεολογια και πολιτικη προτιμηση. Και διαφωνιυν την ωρα που ολος ο πλανητης ακολουθει την ιδια πορεια.


Αρα δε μιλαμε για κομματικες διαφορες αλλα για συγκρουση της λογικης με τις φαντασιωσεις. Ε, η πραγματικοτητα παντα κερδιζει.
λες μαλακιες οπως παντα.
ο κοσμος ειναι δυσπιστος με τα μουνοπανα που κυβερνουν τον τοπο τα τελευταια 45 χρονια.
η παρουσα κυβερνηση δεν εχει κλεισει ουτε χρονο και περιμενουμε ολοι να δουμε ΕΡΓΑ.
καμια ιδεολογια (ιδεολογε,τρομαρα σου) και καμια πολιτικη προτιμηση.
πολιτικες προτιμησεις εχεις εσυ και κανεις μπαμ απο χιλιομετρα.
μπεεεεεεεεεεε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.429
Like
23.072
Πόντοι
5.506
να σου κανω κ εγω μια ερωτηση?
βλεπω δυο ξενους γιατι δε θελω να βλεπω τα ιδια και μαγειρευω.
εχω αρχισει να νοιωθω πουστης.
γνωμη σου.

:coffee:


Αν φτιαχνεις και γλυκο συκαλακι, στειλε πμ του 1410 να σου δωσει τη συνταγη.



ΥΓ Να βλεπετε ολοι οτι σταματησα να τον λεω μπουστη, εβαλα τον αριθμο του.  :S :S
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Εντελώς ορθη επιλογη.
Βαζεις στην πολιτικη προστασια εναν αγριο για να επιβαλλει σκληρα μετρα.
Και βαζεις στα ιατρικά εναν μειλίχιο ανθρωπο, που θα σου εξηγει με το μαλακο τι γινεται απο υγειονομικης αποψης.
Εξαιρετικα εξυπνες επιλογες και οι δυο.
Αν ειχε βαλει στην πολιτικη προστασια κανεναν φλούφλη, δεν θα τον λαμβανε κανενας υποψη του.
Έχετε μπερδευτεί και νομίζετε ότι αυτός που δεν μπορεί να διαχειριστεί τον συναισθηματικό φόρτο που τον διακατέχει, και φωνάζει,  κάνει για "αστυφύλαξ".
Εφόσον υπάρχει κάποιος σοβαρός που πράττει αυτό που λέει, δεν υπάρχει λόγος για αλλά. Άμα πχ δεν υποχωρεί στην εκκλησία και εφαρμόζει αυτό που έχει δηλώσει, θα τον σέβονται.
Οι φωνές είναι όταν δεν μπορείς να διαχειριστείς μια κατάσταση και να παρουσιάσεις δεδομένα και στοιχεία.
Όταν έχετε γαλουχηθεί από την ΔΑΠ, αυτά έχετε σαν πρότυπα όμως.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Στατιστικά ευρωζώνης.
 

Συνημμένα

  • εζ.jpg
    εζ.jpg
    118,8 KB · Εμφανίσεις: 13

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τύπε αν είχες καταλάβει τι πισωγλεντάκης είναιο χρδαλιας θα τον έβλεπες μ'άλλο ματι  :2funny:

Εμένα μου αρέσει που βγαίνει με το λουρί σήμα καταυεθεν των ολυμπιακών αγώνων που γυριζαμε όλοι με αυτες τις μαλακιες στον λαιμό. Κι εγώ είχα πάρει και το λεω.
Έχει μια δράση βρε παιδί μου και τον κοιτάζει τον φακό ο γιγαντας.
Την θέλει την δόξα και του έχει μείνει από δήμαρχος.  :2funny:
Δεν φόρεσε ας πουμε μία κόκκινη γραβάτα να μοιάζει στον Μπο Γιοχανσον.
Δεν θα του πήγαινε. Τώρα είναι μπρουταλ.

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom