Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.311
Πόντοι
1.056
Τυπε 20 να πανε σε καθε εκκλησια και να κολλησουν ο ενας τον αλλον ξερεις τι ζημια θα κανει;

Ποιο στο πουτσο νοημα εχει ολο αυτο;
Μα καί τώρα νομίζω είναι ανοιχτές οι εκκλησίες για ένα δυωρο μετά τη λειτουργία της Κυριακής που γίνεται κεκλεισμένων των θυρών. Πέρασα απέξω από την εκκλησία της γειτονιάς μου, την Κυριακή που μας πέρασε και είδα αστυνομικούς της ΔΙΑΣ. Άνθρωπο άλλον ευτυχώς κανέναν, έχουν χεστει οι "πιστοί" .
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.027
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Τυπε 20 να πανε σε καθε εκκλησια και να κολλησουν ο ενας τον αλλον ξερεις τι ζημια θα κανει;

Ποιο στο πουτσο νοημα εχει ολο αυτο;

Προφανως σωστη η σκεψη.

Αλλα πιστευω δεν θα τρεξουν γτ φοβουνται κ θα πεσει βουρδουλας απο τις πιο μικρες ηλικιες.

:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Όταν εκτελώ τις υποχρεώσεις μου οποιες κι αν είναι αυτές, παρατηρώ τυχαιες φάτσες που είναι κάπου ανάμεσα στην δολοφονία και στην αυτοκτονία.
Κουβαλω παντα χαρτί μαζί μου για να είμαι κατοχυρωμένος. Απλά βαριεμαι να το συμπληρώνω. Πάντα πίστευα ότι όλοι οι άνθρωποι έχουν ο καθένας τα προβλήματα του. Στην εποχή του πολιτικά ορθού παρατηρώ ότι το κλοουνιλικι τύπου "οκ ολα καλά αντεχουμε" είναι μουφα και ο κόσμος έχει σαλταρει. Τώρα τι λένε ότι όλα πάνε καλά στα κανάλια είναι για γέλια.

:2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.837
Like
24.723
Πόντοι
6.256
Μα καί τώρα νομίζω είναι ανοιχτές οι εκκλησίες για ένα δυωρο μετά τη λειτουργία της Κυριακής που γίνεται κεκλεισμένων των θυρών. Πέρασα απέξω από την εκκλησία της γειτονιάς μου, την Κυριακή που μας πέρασε και είδα αστυνομικούς της ΔΙΑΣ. Άνθρωπο άλλον ευτυχώς κανέναν, έχουν χεστει οι "πιστοί" .

Δηλαδη ρε φιλε μου θα πρεπει να βαλουμε ενα μπατσο σε καθε εκκλησια;Δεν μπορουν να κανουν τη λειτουργια με κλειστες πορτες και μολις τελειωσουν να κλειδωνουν και να φευγουν;

Καταλαβαινεις οτι το Μ.Σαββατο θα αφησουν ΤΕΣΣΕΡΙΣ ωρες ανοιχτες τις εκκλησιες;Για ποιο λογο;
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Όταν εκτελώ τις υποχρεώσεις μου οποιες κι αν είναι αυτές, παρατηρώ τυχαιες φάτσες που είναι κάπου ανάμεσα στην δολοφονία και στην αυτοκτονία.
Κουβαλω παντα χαρτί μαζί μου για να είμαι κατοχυρωμένος. Απλά βαριεμαι να το συμπληρώνω. Πάντα πίστευα ότι όλοι οι άνθρωποι έχουν ο καθένας τα προβλήματα του. Στην εποχή του πολιτικά ορθού παρατηρώ ότι το κλοουνιλικι τύπου "οκ ολα καλά αντεχουμε" είναι μουφα και ο κόσμος έχει σαλταρει. Τώρα τι λένε ότι όλα πάνε καλά στα κανάλια είναι για γέλια.

:2funny:

εδω μας έδειχναν πως η γυναίκα του πετσα του ξύριζει το κεφάλι   :2funny:

και ακόμα είναι αρχή  :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.429
Like
23.072
Πόντοι
5.506
Η Ελλάδα είναι η μοναδική χώρα, που ΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ  απόφοιτοι
Ιατρικής, κάνουν τα χαρτιά τους, και γίνονται δεκτοί
για ειδικότητα, ΜΟΝΟ με βάση προτεραιότητα, ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ !
ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ , ΔΕΝ γίνεται αυτό !
Ο ΝΤΕΝΕΚΕΣ Ποντικομικρούλης, αν έκανε αίτηση σε άλλο Κράτος
π.χ. Γερμανία, Γαλλία, Σουηδία κτλ, θα τον ΑΠΕΡΡΙΠΤΑΝ




Λες και για τους ΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ του ΕΜΠ τραλαλακη;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.291
Like
24.257
Πόντοι
6.056
Δηλαδη ρε φιλε μου θα πρεπει να βαλουμε ενα μπατσο σε καθε εκκλησια;Δεν μπορουν να κανουν τη λειτουργια με κλειστες πορτες και μολις τελειωσουν να κλειδωνουν και να φευγουν;

Καταλαβαινεις οτι το Μ.Σαββατο θα αφησουν ΤΕΣΣΕΡΙΣ ωρες ανοιχτες τις εκκλησιες;Για ποιο λογο;
δεν νιωθουν να παλουκωθουν να τελειωνουμε ρε τα γιδια
σου ειπα οπου δεις τον μαλακα να πηγαινει στη εκκλησια με το αυγουλακι του τακλιν στον αχιλλειο  :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.837
Like
24.723
Πόντοι
6.256
δεν νιωθουν να παλουκωθουν να τελειωνουμε ρε τα γιδια
σου ειπα οπου δεις τον μαλακα να πηγαινει στη εκκλησια με το αυγουλακι του τακλιν στον αχιλλειο  :2funny:

Στη καρωτιδα αδερφε...μονο αυτο μπορει να τους σταματησει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.837
Like
24.723
Πόντοι
6.256
Λες και για τους ΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ του ΕΜΠ τραλαλακη;

Ουτε απεξω δεν εχει περασει απο το ΕΜΠ ο Πισωγλεντακης...ο ανθρωπος που δεν ξερει να κανει απλες μαθηματικες πραξεις οπως διαιρεση και μεθοδο των τριων. :grin: :grin: :grin:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ρωταει ρε ο  αλλος τι θα κανετε κυριε Χαρδιαλια αν μαζευτουν το βραδυ της Αναστασης 40 ατομα εξω απο την εκκλησια , θα βαλετε την αστυνομια να τους διαλυσει..... ρε φωναξτε τα ΜΑΤ εξω απο καθε εκκλησια μπας και παμε για κανενα μπανιο το καλοκαιρι,....
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.006
Κριτικές
1
Like
2.809
Πόντοι
606
τα ιδια και τα ιδια,σουβλακια και κρεμμυδια..
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.668
Πόντοι
2.606
Πετυχα μία διαφήμιση του Αθεριδη που λέει στον λαό να κάθεται σπίτι κι αν βγάλει τίποτα ψυχολογικά να πάρει τηλέφωνο μία γραμμή για ψυχολογική υποστήριξη.
Καλά πάμε...
:2funny:

Τυπε τη βαφτισανε ψυχοκοινωνικη ,οχι ψυχιατρικη υποστηριξη για να ειναι πιο ευπεπτο το μηνυμα  :S :S :S

είναι το γνωστό τρελονούμερο που λέει κι ο ιάκωβος εδώ μέσα

:hi:
 

Συνημμένα

  • 33333.jpg
    33333.jpg
    231,2 KB · Εμφανίσεις: 23

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.118
Like
28.656
Πόντοι
5.506
υπαρχει κανεις εδω που  πιστευει οτι ειναι οκ να ανοιξουν οι εκκλησιες εστω για λιγες ωρες να προσκυνησουν οι πιστοι?
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.219
Κριτικές
3
Like
1.744
Πόντοι
496
Τυπε τη βαφτισανε ψυχοκοινωνικη ,οχι ψυχιατρικη υποστηριξη για να ειναι πιο ευπεπτο το μηνυμα  :S :S :S

σε λιγο θα μας συστηνουν κ ποια ψυχοφαρμακα να παρουμε τυπε :S :S
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
όλη η ελλάδα είναι άθεη, λιγοι οι πιστοι και ηλικιωμένοι.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γιατι πιστευω οτι μεχρι το πασχα  θα μας λεν για αυξημενα κρουσματα??
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Τέτοιες καταστάσεις εμφανίζονται μια φορά ανά 100 χρόνια. Τελευταία φορά ήταν η Ισπανική γρίπη στις αρχές του 20ου αιώνα!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ο Τσιοδρας μπήκε σε αυτή θέση γιατί όπως και να το κάνουμε βγάζει μια ζεστασιά ασχέτως αν τα νούμερα που λέει είναι εντελώς αυθαίρετα γιατί δεν αποδεικνύονται, τεστ δεν γίνονται και σταθερό σημείο αναφοράς δεν υπάρχει.
Από την άλλη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επελεχθη ο Χαρδαλιας πλαι του ο οποίος βγάζει μια αιμοβορια και μία αυστηρότητα.
Βρε Κουλη πάλι μαλακία έκανες. Τουλάχιστον οι αριστεροι τόσα χρόνια είχαν την Παπαρηγα σαν γενικό γραμματέα όπου ότι και να έλεγε στα δύσκολα όλοι γελουσαν. Μεγάλο όπλο η αθωότητα φάτσας. Εγώ θα τα λέω μωρέ; :2funny:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.219
Κριτικές
3
Like
1.744
Πόντοι
496

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ο Τσιοδρας μπήκε σε αυτή θέση γιατί όπως και να το κάνουμε βγάζει μια ζεστασιά ασχέτως αν τα νούμερα που λέει είναι εντελώς αυθαίρετα γιατί δεν αποδεικνύονται, τεστ δεν γίνονται και σταθερό σημείο αναφοράς δεν υπάρχει.
Από την άλλη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επελεχθη ο Χαρδαλιας πλαι του ο οποίος βγάζει μια αιμοβορια και μία αυστηρότητα.
Βρε Κουλη πάλι μαλακία έκανες. Τουλάχιστον οι αριστεροι τόσα χρόνια είχαν την Παπαρηγα σαν γενικό γραμματέα όπου ότι και να έλεγε στα δύσκολα όλοι γελουσαν. Μεγάλο όπλο η αθωότητα φάτσας. Εγώ θα τα λέω μωρέ; :2funny:
Εντελώς ορθη επιλογη.
Βαζεις στην πολιτικη προστασια εναν αγριο για να επιβαλλει σκληρα μετρα.
Και βαζεις στα ιατρικά εναν μειλίχιο ανθρωπο, που θα σου εξηγει με το μαλακο τι γινεται απο υγειονομικης αποψης.
Εξαιρετικα εξυπνες επιλογες και οι δυο.
Αν ειχε βαλει στην πολιτικη προστασια κανεναν φλούφλη, δεν θα τον λαμβανε κανενας υποψη του.

Υ.Γ. Από που κι ως που αυθαιρετα αυτα που ανακοινωνει ο Τσιοδρας? Ο αριθμός νεκρων, νοσηλευομενων και διασωληνωμενων γιατι ειναι αυθαιρετος? Ειναι απολυτως ακριβης και ειναι αυτος που ενδιαφερει. Ο αριθμός των κρουσματων ειναι αδιαφορος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom