Νέα

Νέος από την Αυστραλία νεκρός από χτυπήματα μπράβων στη Μύκονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imaginas.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 370
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και ενα βιντεακι επι της συζητησης  :2funny:


[youtube=425,350] MJDdJoBTwYE [/youtube]
 

neoklis79re

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μωρή σιχαμένη πάπια, ψώφα κ συ ρε καριόλη να ησυχάσουμε, ενας πορτιέρης να σε πιάσει κ να σε μαυρίσει στο ξύλο ρε γαμημένε. Ουστ ρε σίχαμα  

Προς admins: φερθήτε ρε λίγο αντρίκια, απαντήστε σε κάνα πμ (αντισθενης) τόσο πολύ σαν την πουστρόπαπια έχετε γίνει???? Μου μπλοκάρατε κ την ip ρε...
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
λέοντα, την θανατική ποινή ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ, δεν τη θέλω για την τιμωρία του εγκληματία, αλλά για αποτροπή άλλων από την τέλεση τέτοιου αδικήματος.

Στην ιατρική, υπάρχουν οι συντηρητικές και οι ριζοσπαστικές θεραπείες.
Σε κάθε περίπτωση όμως το καρκίνωμα ενός σώματος είναι η πλήρης αφαίρεσή του.
Με άλλα λόγια, προκειμένου να γλιτώσεις τα λοιπά υγιή κύττρα αφαιρείς τα καρκινικά.
Προσωπικά θεωρώ την παιδεραστία και την εμπορία ναρκωτικών καρκινώματα της κοινωνίας. Η ζημιά που προκαλεί ένας παιδεραστής δεν περιορίζεται μόνο στο παιδί, αλλά και σε όλο τον κοινωνικό του περίγυρο όσο μεγαλώνει και όταν ενηλικιώνεται. Το ίδιο συμβαίνει με τα ναρκωτικά. Η αρρώστεια που εξαπλώνεται στην άμεση κοινωνική ομάδα που συναναστρέφεται τα θύματα είναι τεράστιου μεγέθους.
Με αυτό το σκεπτικό θεωρώ ότι τέτοιου είδους καρκινώματα πρέπει να αφαιρούνται από τη ρίζα όταν πρέπει. Μετά, η ποινή της ισόβιας κάθειρξης δεν αποτελεί κοινωνική θεραπεία. Το κακό έχει ήδη γίνει και μεταφέρεται σε όλο και μεγαλύτερο αριθμό ατόμων.....

πολύ σωστός.
αν και νομίζω ότι μία παραδειγματική τιμωρία
είναι σκληρότερη και πιο 'ουσιαστική'
από το να αφαιρέσεις τη ζωή ενός εκληματία.
 

neoklis79re

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μωρή σιχαμένη πάπια, ψώφα κ συ ρε καριόλη να ησυχάσουμε, ενας πορτιέρης να σε πιάσει κ να σε μαυρίσει στο ξύλο ρε γαμημένε. Ουστ ρε σίχαμα  

Προς admins: φερθήτε ρε λίγο αντρίκια, απαντήστε σε κάνα πμ (αντισθενης) τόσο πολύ σαν την πουστρόπαπια έχετε γίνει???? Μου μπλοκάρατε κ την ip ρε...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Μωρή σιχαμένη πάπια, ψώφα κ συ ρε καριόλη να ησυχάσουμε, ενας πορτιέρης να σε πιάσει κ να σε μαυρίσει στο ξύλο ρε γαμημένε. Ουστ ρε σίχαμα 

Προς admins: φερθήτε ρε λίγο αντρίκια, απαντήστε σε κάνα πμ (αντισθενης) τόσο πολύ σαν την πουστρόπαπια έχετε γίνει???? Μου μπλοκάρατε κ την ip ρε...
ηρεμία φίλε
μπορεί να διαφωνούμε σε ακραίο βαθμό
με ορισμένα άτομα
αλλά δε χρειάζονται τέτοιες καφρίλες.
φιλικά.
 

neoklis79re

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ηρεμία φίλε
μπορεί να διαφωνούμε σε ακραίο βαθμό
με ορισμένα άτομα
αλλά δε χρειάζονται τέτοιες καφρίλες.
φιλικά.

Σωστό αυτό που λες αλλά είναι πολύ πούστης για να τον αφήσω κ να μην ασχολούμαι μαζί του. Είναι η "ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΠΤΗΝΩΝ" κ πρέπει να ψοφήσει.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Σωστό αυτό που λες αλλά είναι πολύ πούστης για να τον αφήσω κ να μην ασχολούμαι μαζί του. Είναι η "ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΠΤΗΝΩΝ" κ πρέπει να ψοφήσει.
φιλε εισαι ο Νεοκλης ο παλιος?γιατι δεν εχεις τον παλιο λογαριασμο?
 

neoklis79re

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
φιλε εισαι ο Νεοκλης ο παλιος?γιατι δεν εχεις τον παλιο λογαριασμο?

Ναι ρε, εκανα λογαριασμό μέσω proxy γιατί τα εξυπνοπούλια εδώ μου μπλόκαραν την ip κ ούτε καινούργιο λογαριασμό δεν μπορώ να κάνω. Κ δεν θα έκανα αν δεν είχαν εξηγηθεί τόσο πούστικα, σαν την ψωλαρπάχτρα τον φεθρυ...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ηρεμίααααα  :)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Ναι ρε, εκανα λογαριασμό μέσω proxy γιατί τα εξυπνοπούλια εδώ μου μπλόκαραν την ip κ ούτε καινούργιο λογαριασμό δεν μπορώ να κάνω. Κ δεν θα έκανα αν δεν είχαν εξηγηθεί τόσο πούστικα, σαν την ψωλαρπάχτρα τον φεθρυ...

αδελφε ειχα χαθει κ δεν τα ειχα διαβασει..
να μπαινεις να λεμε για την παναθα..
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΜΙΟΣ,μην δινεις σημασια στον φαν του γιαννακη..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αδελφε ειχα χαθει κ δεν τα ειχα διαβασει..
να μπαινεις να λεμε για την παναθα..
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΜΙΟΣ,μην δινεις σημασια στον φαν του γιαννακη..

τζα ναμαι και εγω
100%  :thumbsup: λαπλας
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχθές σκεφτόμουνα λίγο τι παίζει εδώ μέσα..........
Είμαστε αρκετοί που τα έχουμε με τον φέθρυ.....
Εχουμε μοινελικωθεί, πλακωθεί, βριστεί, ξεκατινιαστεί.....
Κάνω μια απορία.........

Τελικά έχει νόημα να χαλάμε ώρα, φαιά, ηρεμία και ουσία για να τσακωνόμαστε με ένα νικ, το οποίο μπορεί να το κάνει επί τούτου;

Εγώ προσωπικά θα τα λέω όμορφα και ωραία με τα φιλάρια μου εδώ μέσα και οι λοιποί μπορούν να κάνουν ό,τι τους καβλώσει. :rolleyes: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εχθές σκεφτόμουνα λίγο τι παίζει εδώ μέσα..........
Είμαστε αρκετοί που τα έχουμε με τον φέθρυ.....
Εχουμε μοινελικωθεί, πλακωθεί, βριστεί, ξεκατινιαστεί.....
Κάνω μια απορία.........

Τελικά έχει νόημα να χαλάμε ώρα, φαιά, ηρεμία και ουσία για να τσακωνόμαστε με ένα νικ, το οποίο μπορεί να το κάνει επί τούτου;

Εγώ προσωπικά θα τα λέω όμορφα και ωραία με τα φιλάρια μου εδώ μέσα και οι λοιποί μπορούν να κάνουν ό,τι τους καβλώσει. :rolleyes: :grin:


ρε σωστο αυτο αλλα οπως ειπες ο τυπος ειναι εδω για να διαφωνει με ολα και να τσακωνεται
ειναι προφανης ο σκοπος του
πχ δειτε το θρεντ το χθεσινο
για την σερβια
θα καταλαβεται πολλα
οπου μπαινει τα χαλαει
ειναι ο μονος που γινεται αυτο
μα σε ολα τα θεματα
εδω ακομα και για το τσιγαρο που συμφωνουσαμε ολοι παλι καταφερε να τσακωθει
τι να πω
κολλημενο μυαλο
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τελικά έχει νόημα να χαλάμε ώρα, φαιά, ηρεμία και ουσία για να τσακωνόμαστε με ένα νικ, το οποίο μπορεί να το κάνει επί τούτου;

Πολύ σωστό.
Μόνο που όσο επί τούτου μπορεί να το κάνει και το νικ που λες, άλλο τόσο επι τούτου μπορεί να το κάνει και το δικό σου νικ.
Όλοι ανώνυμοι είμαστε.

Όσο για το διάλογο με τα φιλαράκια σου, κι εδώ μαζί σου.
Αρκεί να σκεφτούμε και τις μεθόδους που μετέρχονται τα εν λόγω φιλαράκια, ο fake Νεοκλης ας πούμε.
Τον είδαμε όλοι πριν λίγο, στ αρχίδια του αν γαμήσει ένα ακόμα θρεντ, αρκεί να μου την "πει" (έτσι νομίζει τουλάχιστον)
Για ρώτα και όσους ήταν προχτές και αντίπροχτες βράσυ στο τσατ, να δεις πόσο τους "άρεσαν" τα χυδαία μπινελίκια που ακούγονταν επί μισή ώρα.
Απο Νεοκλη, Απόλυτο και stranger.
Δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι λοιπόν, που λέει και το ρητό.

Απο μένα, τέρμα το οφφ τόπικ εδώ.
Αλλά μη λέμε και ότι μας κατέβει.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εχθές σκεφτόμουνα λίγο τι παίζει εδώ μέσα..........
Είμαστε αρκετοί που τα έχουμε με τον φέθρυ.....
Εχουμε μοινελικωθεί, πλακωθεί, βριστεί, ξεκατινιαστεί.....
Κάνω μια απορία.........

Τελικά έχει νόημα να χαλάμε ώρα, φαιά, ηρεμία και ουσία για να τσακωνόμαστε με ένα νικ, το οποίο μπορεί να το κάνει επί τούτου;

Εγώ προσωπικά θα τα λέω όμορφα και ωραία με τα φιλάρια μου εδώ μέσα και οι λοιποί μπορούν να κάνουν ό,τι τους καβλώσει. :rolleyes: :grin:
άργησες αλλα το κατάλαβες..  :grin:  :)  :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
εχθές σκεφτόμουνα λίγο τι παίζει εδώ μέσα..........
Είμαστε αρκετοί που τα έχουμε με τον φέθρυ.....
Εχουμε μοινελικωθεί, πλακωθεί, βριστεί, ξεκατινιαστεί.....
Κάνω μια απορία.........

Τελικά έχει νόημα να χαλάμε ώρα, φαιά, ηρεμία και ουσία για να τσακωνόμαστε με ένα νικ, το οποίο μπορεί να το κάνει επί τούτου;

Εγώ προσωπικά θα τα λέω όμορφα και ωραία με τα φιλάρια μου εδώ μέσα και οι λοιποί μπορούν να κάνουν ό,τι τους καβλώσει. :rolleyes: :grin:

:o :o :o
Πυρετό έχεις??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πολύ σωστό.
Μόνο που όσο επί τούτου μπορεί να το κάνει και το νικ που λες, άλλο τόσο επι τούτου μπορεί να το κάνει και το δικό σου νικ.
Όλοι ανώνυμοι είμαστε.

Όσο για το διάλογο με τα φιλαράκια σου, κι εδώ μαζί σου.
Αρκεί να σκεφτούμε και τις μεθόδους που μετέρχονται τα εν λόγω φιλαράκια, ο fake Νεοκλης ας πούμε.
Τον είδαμε όλοι πριν λίγο, στ αρχίδια του αν γαμήσει ένα ακόμα θρεντ, αρκεί να μου την "πει" (έτσι νομίζει τουλάχιστον)
Για ρώτα και όσους ήταν προχτές και αντίπροχτες βράσυ στο τσατ, να δεις πόσο τους "άρεσαν" τα χυδαία μπινελίκια που ακούγονταν επί μισή ώρα.
Απο Νεοκλη, Απόλυτο και stranger.
Δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι λοιπόν, που λέει και το ρητό.

Απο μένα, τέρμα το οφφ τόπικ εδώ.
Αλλά μη λέμε και ότι μας κατέβει.

απο μενα το βρισιμο ηταν λογω των ψεματων που ειπες
στοπα και χτες επρεπε να τα ακουσεις γιανα στωσεις χαρακτηρα
τερμα και απο μενα τα οφ τοπικ για τωρα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom