Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Προσωπικά, θεωρώ πως ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, εκτός από ένα παλτό από τον Αγιο Δομήνικο και ένα ψαρωμένο Βουλγάρικο πιπίνι είναι όλες κάτω από τη βάση από θέμα εμφάνισης. Από τα προηγούμενα σχόλια είναι πάλι προφανές ότι σε άλλους αρέσουν οι κυρίες που είναι εκεί αυτό τον καιρό. Επειδή είναι καθαρά θέμα γούστου, μόνο η επιτόπια επίσκεψη θα βοηθήσει τον καθένα να έχει ιδία αντίληψη.
Στο κάτω κάτω αν πάνε 10 άτομα και γράψουν τι είδαν, τότε θα βοηθηθούν και οι υπόλοιποι.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
..... Επειδή είναι καθαρά θέμα γούστου, μόνο η επιτόπια επίσκεψη θα βοηθήσει τον καθένα να έχει ιδία αντίληψη.
Στο κάτω κάτω αν πάνε 10 άτομα και γράψουν τι είδαν, τότε θα βοηθηθούν και οι υπόλοιποι.
Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω, αλλά έχω βαρεθεί να τρώω γλάρο απο κάτι πραγματικά όμορφες κοπέλες και απο άλλες πιο μέτριες (αλλά όχι μπάζα), να απογειώνομαι και να φεύγω με το χαμόγελο στα χείλη (...παν οι φαντάροι μας μπροστά -που λέει και το άσμα) :grin:
Και επιπλέον εγώ μίλησα για τη συκεκριμένη φάση που και αλλοι φίλοι έζησαν και ακόμη προσπαθούν να ξεπεράσουν :cheesy:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Φίλοι μου το μαγαζί αυτό είναι το πιο κατάλληλο, για όσους έχουν την εμπειρία των πρώτων στούντιο πριν απο μερικά χρονάκια. Διαθέτει 4-5 γυναίκες απο τις οποίες 1-2 θα σου κάνουν κλικ. Χτες εμένα μου κάνανε κλικ η Τζένη και Νικόλ. Η Λαρίσα που είδα μετά επίσης μου άρεσε και θα την τιμήσω σε επόμενη εξόρμηση.
Ρωτάω λοιπόν τον τσάτσο (πολύ άνετος και φιλικός)
-Παίζει διπλό ?
-Αμέ, μου λεει, πάρε Τζένη και όποια αλλη γουστάρεις και θα με θυμηθείς!
-Ωραία, του λέω, βάλε Τζένη και Νικόλ
-Εγινε !
Και πραγματικά φίλοι μου έγινε! Τα κορίτσια πολύ άνετα, μπαίνουν στο δροσερό δωμάτιο κι αρχίζουν να φιλιούνται και να γλύφονται όρθιες. Βγάζουν τα εσώρουχα και ξαπλώνουν διπλα μου. Η Νικόλ (πιο νεαρή και πιο χυμώδης) αρχίζει και γλύφει τη μουνάρα της Τζένης, ενώ εγώ χαϊδεύω πότε τα βυζιά της μίας και πότε τη κολάρα της άλλης! Μετά απο αρκετό γλύψιμο, αρχίζει να τη γαμάει με τον 20+ εκ. πουτσο-στραπον και να τη καβλώνει με λογάκια του στυλ -σου γλύφω και σου γαμάω τη μουνάρα γυναικάρα μου,...κλπ (ασε τα θυμάμαι και θα χύσω πριν τελειώσει η ενημέρωση). Εχω αρχίσει και γίνομαι τούρμπο,...! Μέ αρχίζουν στη πίπα, ποτε ή μία και ποτε η άλλη και την επόμενη στιγμή, βρίσκεται η Νικόλ πάνω μου να ιππέυει με καύλα και ρυθμό ωραίο, ενώ η Τζένη γλύφει και φιλάει τα βυζιά της. Μετά ξανά πίπα η Τζένη και μου γυρνάει τη κολάρα της. Στημένη στα 4 η Τζένη, η ΝΙκόλ δίπλα να της χαιδεύω τη κολάρα και τη μουνάρα και δεν αντέχω αλλο ρε παιδιά, τα εκτοξευω ΟΛΑ μα ΟΛΑ ! Εχω αδειάσει φίλοι μου για καμιά βδομάδα τουλαχιστον...!
Too good to be true ah? ΚΙ ομως,...

Τσιμπούκιε μας έφτιαξες πρωί πρωί !!!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Το studio αυτο αξιζει κυριως για την εμπειρια του να βλεπεια 2 γυναικες να κανουν τα παντα με εσενα αναμεσα. Κατα καιροθς εχει καλα κομματια και τελευταια φορα που πηγα πριν 3 εβδομαδες ειχε 2 καλες και μια πατσαβουρα.
Δεν ξερω αν αξιζει να πας για μια κοπέλα αν και η διαθεση/υπηρεσιες ειναι πολυ καλες αλλα σιγουρα αξιζει να πας για 2.
Παζαρια στις τιμες γινονται. Μην δεχτει κανεις πανω απο 120.
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οι τιμες που παιζουν ποιες ειναι & επισης καποιος τροπος για τις βαρδιες τι παιζει :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck1: :tits2: :kissass: γενικα με το διπλο,τηλ.υπαρχει?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
οι τιμες που παιζουν ποιες ειναι & επισης καποιος τροπος για τις βαρδιες τι παιζει γενικα με το διπλο,τηλ.υπαρχει?
Tιμες απο 50 μεχρι 120ευρω που ειναι η τριπλετα!Εκτος αν θες εξτρα κουλουρια κλπ οποτε ανεβαινει η ταριφα!
Γκομενες 3-4 στην βαρδια(12-8.30)συνηθως μετριες εμφανισιακα!
Για τριπλετα προτιμησε την παλιοτερη εκει μεσα που ειναι η Τζενη κι ας την να διαλεξει αυτη την παρτενερ σας ;)
 

giopd

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
παιδια αν ειναι ευκολο θα ηθελα καιεγω το τηλ του εν λογω ιδρυματος,
πηγα μια φορα αλλα μπερδεθτηκα στην εισοδο και διστασα να μπω,
ποιο κουδουνι ειναι?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
παιδια αν ειναι ευκολο θα ηθελα καιεγω το τηλ του εν λογω ιδρυματος,
πηγα μια φορα αλλα μπερδεθτηκα στην εισοδο και διστασα να μπω,
ποιο κουδουνι ειναι?
Δε χρειάζετε τηλ.! Οπλίσου με θάρρος (αν σου λείπει), κάβλα και φράγκα, και ανέβα με το ασανσεράκι στο 4ο. Μετά όλα γίνονται μόνα τους,.... :grin:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
παιδια αν ειναι ευκολο θα ηθελα καιεγω το τηλ του εν λογω ιδρυματος,
πηγα μια φορα αλλα μπερδεθτηκα στην εισοδο και διστασα να μπω,
ποιο κουδουνι ειναι?
Δε ρώταγες κάποιον από τους ένοικους ? "Πού είναι το στούντιο ρε παιδιά ?"
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
η ρενα που δουλευε παλια εκει ξερει κανεις που δουλευει τωρα?
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ piatsa!ειχα χασει τα ιχνη της καιρο.θα κανω μια επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα συντομα!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
2ο μέρος  Σκεφτόμουνα να μη γράψω τίποτα σήμερα, επειδή νοιώθω να είμαι ακόμη σε νιρβάνα, αλλά τελικά αποφάσισα να σας τα πω σε λίγες γραμμές. 
...σήμερα η Τζένη με τη Κατερίνα έδωσαν καλύτερο σόου !
Τα κορίτσια για μισή ώρα, πότε η μία και πότε η άλλη και ποτε και οι δυό μαζί, με έκαναν να νοιώθω Μαχαραγιάς σε χαρέμι ! Φίλοι μου, στέρεψα, άδειασα και νοιώθω μια γλυκειά κούραση σε όλο μου το κορμί ! Η Κατερινούλα είναι μικρή κουκλίτσα ξανθούλι με 2άρακι φρέσκο και έδειξε να το φχαριστιέται τόσο, που στο τέλος η Τζένη τη τράβαγε να τη ξεκολλήσει απο πάνω μου (κάτω μου για την ακρίβεια). Με είχε σφιχτά μέσα της και με κρατούσε με το ένα πόδι της και τα χέρια της και δεν ξεκόλαγε ! Αξιες κουκλάρες που φχαριστιούνται τις υπηρεσίες που  προσφέρουν ! Γι άλλη μια φορά έφυγα χαμογελαστός, χαλάρός και έψαχνα τα βήματά μου για κανά δυό ώρες μετά ! Κορίτσια νάστε καλά φιλιά ! Θα μου λείψετε και θα σας λείψω (?) για λίγο, αλλά θα επανέρθω δημήτριος !
 

Dracu1a

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
To μαγαζί αυτο στουντιο είναι ή μασατζιδικο? δεν εχω καταλαβει...
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους,το συγκεκριμενο στουντιο τι ωρα κλεινει?Υπαρχει τηλ?Ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom