Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
μετα το μεγαλο κατ/τα με τα ηλεκτρικα/
 

Επισκέπτης
Περασα τις προαλες και ειχε μια Σερβα 1.90 θα ητανε !!!
Εκτος απο αυτην επαιζε μια Βουλγαρα Full service που πηρα αλλα δεν αντεχε με τιποτα το κοριτσακι ηταν και μικρουλα 20 ετων δηλωνε.
Και αλλες δυο που δεν ελεγαν τιποτα .
Την Σερβα παντως την φοβηθηκε το ματι μου !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
Περασα τις προαλες και ειχε μια Σερβα 1.90 θα ητανε !!!
Εκτος απο αυτην επαιζε μια Βουλγαρα Full service που πηρα αλλα δεν αντεχε με τιποτα το κοριτσακι ηταν και μικρουλα 20 ετων δηλωνε.
Και αλλες δυο που δεν ελεγαν τιποτα .
Την Σερβα παντως την φοβηθηκε το ματι μου !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλη η Σερβα ..εγω δεν την φοβηθηκα παντως.
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλη η Σερβα ..εγω δεν την φοβηθηκα παντως.
Πριν από λίγο καιρό όχι περισσότερο από μήνα βρέθηκα με φράγκα στα χέρια και πολύ χαρά στο παντελόνι.... λεω να γλεντήσω λιγάκι...
Το σκοτάδι είχε πέσει εδώ και λίγη ώρα και τα πρώτα φώτα της πόλης έκαναν την εμφάνισή τους... η χαρά που είχα στο παντελόνι μου για κάποιον ανεξήγητο λόγω δεν μπορούσε να κρυφτεί... με το ζόρι σηκώθηκα από το κάθισμά μου... ευτυχώς η απέναντι στην δουλείά μου είναι λίγο στον κόσμο της και δεν με κατάλαβε...
Ακόμη μεγαλύτερο ζόρι τράβηξα για να ανέβω στην μηχανή... τελικά τα κατάφερα μετά από την εικόνα του Μήτσου του φορτηγατζή που έφερα στο μυαλό μου να ηρεμίσω λίγο την ερεθισμένη μου «φύση» (δεν θέλω γέλια).
Σταματάω Συγγρού. Τέταρτος όροφος ευτυχώς το έφτιαξαν το ασανσέρ ...... ανοίγει την πόρτα το γιουσουφάκι ο Μάκης.... καλώς το παλικάρι μας.... πίσω γορίλα του λεω... φώναξε τα κορίτσια και ξεκίνα στα γρήγορα την πασαρέλα....
Πρώτη βγήκε η Τζένη... η πρώτη και καλύτερη σουφρίτσα της Αθήνας... μετά μια ανύπαρκτη... μετά ένας τσολιάς από Σερβία.... και μετά η Μαρία....
Αρχίζει ο Μάκης τα δικά του... τον σταματάω και του λεω... γουστάρω παρτουζίτσα σήμερα... τι προτείνεις εσύ... το μάτι του γύρισε λιγάκι... μου έσκασε ένα πονηρό χαμόγελο όλο υπονοούμενο και άρχισε να με κοιτάει περίεργα και λάγνα... όπα Μάκη άστο.... για γυναίκες μιλάμε τώρα.... βγαίνει έξω η Τζένη που με ήξερε και μου λεει να διαλέξω την Μαρία.... για να το λεει ο αρχηγός κάτι θα ξέρει σκέφτηκα....... ο Μάκης παραλίγο να βάλει τα κλάματα... πάρε αυτά του λεω και την άλλη φορά θα σε βολέψουμε και εσένα....
Μπαίνω μέσα και σε δέκα ήρθαν και τα κοριτσάκια..... η Τζένη όπως την ξέρουμε... αρχηγός.... βγάζει το σπαθί (δονητής strap on) και το εναποθέτει στην πολεμίστρα, μαζί με τα άλλα σύνεργα (αγνό παρθένο ελαιόλαδο και τα σχετικά)....
Παιδία ξεκινήστε τους είπα... τι ήταν να το πω... βάζει κάτω η Τζένη την κακομοίρα την Μαρία και της πέταξε τα μάτια έξω... όπα κορίτσια είμαι και εγώ εδώ... δεύτερο λάθος μου.... δεν πρόλαβα να τελειώσω την φράση μου και βρέθηκα γυμνός και απορημένος ... τι έγινε ρε παιδιά..... μέχρι να το πω βρέθηκα στο κρεβάτι... πεολειχία που με έστειλε αδιάβαστο... τα μπαλάκια μου χτύπαγαν σαν καμπάνες από την χαρά τους .... 69 οι γκόμενες και εγώ πίσω από την Τζένη... η Μαρία επάνω μου και η Τζένη να χτυπάει τις καμπάνες..... μετά από πολλά χτυπήματα δεν άντεξα..... στοιχειωθείτε του λεω... σημαδεύω πρώτα την Τζένη την πέτυχα στο πρόσωπο... μετά την Μαρία... αυτήν την πέτυχα στο στήθος....
150 άξια Γιουρόπουλα μπράβο στα κορίτσια.......
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Η Λαρίσσα είναι ένα μελαχρινό κοριτσάκι, girl next door, η συμμαθήτρια που θα είχατε κουτουπώσει στην πενταήμερη. Ευγενικό, ναζιάρικο, άβγαλτο, χαμογελαστό. Του πήρα το κωλαράκι με 100 ευρώ αλλά θέλει με το μαλακό, είναι περισσότερο gfe και όχι για σμπρώξιμο.
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
τι παιζει σημερα ξερει κανεις
 

topakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 8.30. Η ευγενέστατη τσατσά μου είπε οτί τις πρόλαβα στο τσακ τις κοπέλες.Βγήκαν 3.Δεν θυμάμαι ονόματα παρά μόνο ένα:LARISSA.
Η κοπέλα είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!.Αλλά θέλει πολύ καλή μεταχείριση και όχι καφριλίκια...Αν της φερθείς σωστά,θα σε απογειώσει...Περιποίηση πολύ καλή,φιλάκια στο στόμα,στοματικό ελεύθερο αλλά πηγαίντε καθαροί γιατί αλλιώς θα βάλετε σκούφο στο δευτερόλεπτο.Πεντακάθαρη,μιας και είμαι fun των αιδοίων,την έγλειψα τόσο που με παρακάλεσε να σταματήσω για να κάνουμε και λίγο σεξ..
Στο σεξ,2 στάσεις προλάβαμε μόνο,κλασικά ιεραποστολή και πισωκολλητά,η κοπέλα δεν είναι καμιά κορμάρα,έχει τα πιασίματα της και εγώ έτσι τις γουστάρω τις κοπέλες,δεν ήθελα να τελείωσω αλλά το μόριο μου είχε άλλη άποψη...
Μετά πιάσαμε για λίγα λεπτά κουβεντούλα,η κοπέλα κατάγεται κατά το ήμισι από Αυστρία(!!!),έχει σπουδάσει Η/Υ και εγώ θα την ξαναδώ σίγουρα..

Να'σαι καλά Larissa..
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 8.30. Η ευγενέστατη τσατσά μου είπε οτί τις πρόλαβα στο τσακ τις κοπέλες.Βγήκαν 3.Δεν θυμάμαι ονόματα παρά μόνο ένα:LARISSA.
Η κοπέλα είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!!.Αλλά θέλει πολύ καλή μεταχείριση και όχι καφριλίκια...Αν της φερθείς σωστά,θα σε απογειώσει...Περιποίηση πολύ καλή,φιλάκια στο στόμα,στοματικό ελεύθερο αλλά πηγαίντε καθαροί γιατί αλλιώς θα βάλετε σκούφο στο δευτερόλεπτο.Πεντακάθαρη,μιας και είμαι fun των αιδοίων,την έγλειψα τόσο που με παρακάλεσε να σταματήσω για να κάνουμε και λίγο σεξ..
Στο σεξ,2 στάσεις προλάβαμε μόνο,κλασικά ιεραποστολή και πισωκολλητά,η κοπέλα δεν είναι καμιά κορμάρα,έχει τα πιασίματα της και εγώ έτσι τις γουστάρω τις κοπέλες,δεν ήθελα να τελείωσω αλλά το μόριο μου είχε άλλη άποψη...
Μετά πιάσαμε για λίγα λεπτά κουβεντούλα,η κοπέλα κατάγεται κατά το ήμισι από Αυστρία(!!!),έχει σπουδάσει Η/Υ και εγώ θα την ξαναδώ σίγουρα..

Να'σαι καλά Larissa..
Χρόνος και κόστος συνεδρίας?
 

topakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Χρόνος και κόστος συνεδρίας?

Γύρω στα 20 λεπτά και 70 ευρώ η ταρίφα του ακάποτου,ξεκινάει απο 50 η συγκεκριμένη και  φτάνει σε πρωκτικό level των 100...ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΦΙΛΤΑΤΕ..
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Γύρω στα 20 λεπτά και 70 ευρώ η ταρίφα του ακάποτου,ξεκινάει απο 50 η συγκεκριμένη και  φτάνει σε πρωκτικό level των 100...ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΦΙΛΤΑΤΕ..
Ευχαριστώ
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Καμια καινούρια -πιο πρόσφατη επίσκεψη για παρτούζα? Η Τζένη είναι ακόμα εκει?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εχει καμμια αξιολογης εμφανισεως?η ολες ειναι μπαζα εως μετριες?

 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
και εγώ θέλω ενημέρωση σκέφτομαι να πάω για καμιά παρτουζίτσα!!!!!!
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μην ανεβαζετε τις τιμες.Εγω την κοπελα αυτη την πηρα με 80 με ολα  μεσα....καντε και κανενα παζαρι.....αν ειναι για 100 παω σε αλλες καταστασεις οχι σε στουντιο.
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κανενας φιλος να μου πει τι παιζει τωρα το βραδακι  υπαρχει?
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους,καμια ενημερωση για το τι παιζει σημερα εχουμε?
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Καλημερα και καλο μηνα
Χθεσινη απογευματινη επισκεψη στο εν λογω studio , 2 κοπελες διαθεσιμες ,Αλινα λεπτο ψηλο Αλβανακι περασε ειπε το ονομα της και αμεσως πλανηθηκε στον αερα η γνωστη αλβανικη ασκημη μυρωδια και η Λαρισσα Αυστρορουμανα κατα τα λεγομενα της ψηλο προσχαρο κοριτσι με τα πιασηματακια του , αλλη μια κοπελια απασχολημενη σε δωματιο την οποια περιμενε συναγωνιστης στο σαλονι ,ενω εμενα με ειχε περασει η ευγενεστατη τσα2 στο χωρο του μασαζ.
Διαλεξα βεβαια Λαρισσα και δεν το μετανοιωσα πηρα το απλο προγραμμα των 50 ευρω, οικονομικη κριση γαρ , ηρθε στο δωματιο τυλιγμενη με πεντακαθαρο λευκο χνουδατο μπουρνουζι , μολις ειχε κανει το ντουζακι της το εβγαλε και τα ειδα ολα ,ομορφο σφικτο κορμι , δεκτικη σε καθε ειδους χαδια και δακτυλοσκοπησεις πιπα βαθεια με σκουφο , φυλαγε τα ρουχα σου, χαιδεμα μπαλακιων και τελος στα τεσσερα με υπεροχο θεαμα και τελειωμα εκει.
Εχω ομως μια απορια πως στο εν λογω studio επιτρεπουν περισσοτερες της μιας κοπελες και στα υπολοιπα οχι?
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Aπλα γιατι αυτο το studio δεν φαινεται πουθενα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom