Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
871
Πόντοι
86
Καλη ειναι.Και ειναι πρωτη σο λεσβιακο με τρομερη συμμετοχη.
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
και ειναι και ελληνιδα. Εγω θεωρω οτι οι ελληνιδες ειναι οι ωραιοτερες γυναικες. ΠΡωτα απο ολα ειναι ψωλοπειραχτρες. Οι ρωσσιδες ειναι αγγελαδες σα βοδια
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Τελικα ξερει κανενας να μου πει που μπορω να βρω την Ελενα βρε παιδια;

Η αναπληρωματική τσατσά μου είχε πεί ότι είχε πρόβλημα στα χαρτιά της, οπότε μάλλον είναι
εκτός Ελλάδος...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε μαγκες εχω μπερδεγαι ειναι 245 η 248 ? και ειναι αυτο κοντα στο διογενη και στη ρενο ?
 

crazyman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς τηλεφωνάκι για το στούντιο ;
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
ρε μαγκες εχω μπερδεγαι ειναι 245 η 248 ? και ειναι αυτο κοντα στο διογενη και στη ρενο ?
απο οτι καταλαβα εγω το 248 βρισκεται στο 245!!!!
παγκοσμια προτοτυπια.
θα μας πει καποιος τελικα 245 Η 248
 

crazyman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Palie το μαγαζί είναι στο 248 με δύο εισόδους, προτίμησε αυτή από το πλάι γιατί πάντα έχει πόρτα ανοιχτή.

Αν μας έδινε κάποιος το τηλέφωνο καλά θα ήταν
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Tο επισκεφτηκα σημερα το μεσημερι . Ειναι Συγγρου 248 ,η εξωπορτα ειναι ανοικτη και ειναι στον 4ο οροφο , η πορτα γραφει camelot . O χωρος αρκετα καθαρος αν και στενοχωρος , ο τσατσος ευγενεστατος με περασε στο σαλονι και ηρθαν οι κορασιδες Ρένα Τζενη και Δημητρα ,αρκετα καλες και οι 3,οταν ξαναηλθε ο τσατσος μου ειπε οτι μια απο ολες , νομιζω η Τζενη δινει και λοκο και οτι υπαρχει και το διδυμο με οποιες θελω.
Διαλεξα την Ρενα Ελληνιδα με το απλο προγραμμα των 50 ευρω. Καλο και σφικτο σωμα καλη συμμετοχη δεκτικη στα χαδια και στα δακτυλα .Πιπα με σκουφο και καλο παιχνιδι στα μπαλακια με δακτυλα και γλωσα μετα στα 4 με την απιθανη θεα της κολ...ας της με ανεβασε στον 7ο ουρανο , δεν προλαβα να αλλαξω σταση . Πολυ ευχαριστημενος , θα ξαναπαω , πολυ καλη εντυπωση αυτο της εισοδου στο δωματιο  της κοπελας που θα διαλεξεις ,τυλιγμενη με την πετσετα του μπανιου.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
Palie το μαγαζί είναι στο 248 με δύο εισόδους, προτίμησε αυτή από το πλάι γιατί πάντα έχει πόρτα ανοιχτή.

Αν μας έδινε κάποιος το τηλέφωνο καλά θα ήταν
καλα που δε χτυπησα στον πρωτο .....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
λοιπον αν και δεν γραφω σχεδον ποτε,αυτη την φορα δεν γινεται να μην πω και την δικια μου εμπειρια με το συγκεκριμενο στουντιο.
συγγρου 248 ειναι και μπαινεις απο το πλάι,η τσατσα ηταν πολυ ευγενικη μεχρι και πορτοκαλαδα η νερακι ηθελε να μου προσφερει.
μεσα γινοταν χαμος περιμενα τουλαχιστον μιση ωρα και αυτο ηταν καπως το μειον μιας και αρχισε πιο πολυ να με ενδιαφερει τι ελεγαν στον κους κους παρα να δω τις κοπελες :)
τεσπα πηρα την τζενη(η οποια ειναι η μονη που δινει κωλο) και την Αλεξανδρα για λεσβιακο.
Ενα θα πω...ηταν Α Π Α Ι Χ Τ Ε Σ!!!
Συμετοχη και απο τις δυο με κανονικα γλυψιματα η μια σην αλλη,παιχνιδια με δονητες και πιπα ακαποτη.
ειναι ευγενικες,ξερουν αν ικανοποιουν και το κυριοτερο πολυ καθαρες!
καθησαμε στο δωματιο πανω απο μιση ωρα χωρις να μας ενοχλησει κανεις και χωρις να δυσανασχετισουνε καθολου!
βεβαια στην αρχη μου ειπε η τσατσα οτι το λεσβιακο το χρεωνουν 140 και μολις το ακουσα σηκωθηκα να φυγω αλλα υστερα αλλαξε γνωμη....
Μπραβο στο εν λογω στουντιο και ας μην εχει τα κοριτσια-μοντελα!!!
BEST VALUE FOR MONEY!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
λοιπον αν και δεν γραφω σχεδον ποτε,αυτη την φορα δεν γινεται να μην πω και την δικια μου εμπειρια με το συγκεκριμενο στουντιο.
συγγρου 248 ειναι και μπαινεις απο το πλάι,η τσατσα ηταν πολυ ευγενικη μεχρι και πορτοκαλαδα η νερακι ηθελε να μου προσφερει.
μεσα γινοταν χαμος περιμενα τουλαχιστον μιση ωρα και αυτο ηταν καπως το μειον μιας και αρχισε πιο πολυ να με ενδιαφερει τι ελεγαν στον κους κους παρα να δω τις κοπελες :)
τεσπα πηρα την τζενη(η οποια ειναι η μονη που δινει κωλο) και την Αλεξανδρα για λεσβιακο.
Ενα θα πω...ηταν Α Π Α Ι Χ Τ Ε Σ!!!
Συμετοχη και απο τις δυο με κανονικα γλυψιματα η μια σην αλλη,παιχνιδια με δονητες και πιπα ακαποτη.
ειναι ευγενικες,ξερουν αν ικανοποιουν και το κυριοτερο πολυ καθαρες!
καθησαμε στο δωματιο πανω απο μιση ωρα χωρις να μας ενοχλησει κανεις και χωρις να δυσανασχετισουνε καθολου!
βεβαια στην αρχη μου ειπε η τσατσα οτι το λεσβιακο το χρεωνουν 140 και μολις το ακουσα σηκωθηκα να φυγω αλλα υστερα αλλαξε γνωμη....
Μπραβο στο εν λογω στουντιο και ας μην εχει τα κοριτσια-μοντελα!!!
BEST VALUE FOR MONEY!

Δηλαδή πόσο έπεσε από το 140 ?
Η Αλεξάνδρα από εμφάνιση πως είναι ?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
μεχρι τι ωρα λειτουργει το καταστημα παιδια?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Μεχρι 8μιση 9 το πολυ!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
η Α λεξανδρα ειναι καλυτερη απο την Τζενη αλλα προς Θεου δεν θα βρειτε θεομουνα εκει!απλες ομορφες κοπελες!
120 εδωσα
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
το καταστημα σε τι κατασταση ειναι αυτη τη περιοδο?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
το καταστημα σε τι κατασταση ειναι αυτη τη περιοδο?

σε καλή
έχει τη Δημητρούλα που είναι γλυκύτατη
τη Τζένη που δίνει κωλαράκι και κάνει σουπερ λεσβιακό
την Αίντα την αιγυπτια που δίνει κωλαράκι
και δυο τρεις άλλες που εναλάσσονται και είναι girls next (back) door
 

LOYLOY

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
σε ποια μερια του δρομου ειναιπρος Αθήνα ή προς Πειραια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom