Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Η Λαρίσσα είναι ένα μελαχρινό κοριτσάκι, girl next door, η συμμαθήτρια που θα είχατε κουτουπώσει στην πενταήμερη. Ευγενικό, ναζιάρικο, άβγαλτο, χαμογελαστό. Του πήρα το κωλαράκι με 100 ευρώ αλλά θέλει με το μαλακό, είναι περισσότερο gfe και όχι για σμπρώξιμο.
αυτη ηταν και σημερα το απογευμα...φοραει 12ποντο τακουνι,και μολις το βγαλει κομοδινο.εχει τα πιασιματα της και ειναι μπαμπατσικη με μπολικο χουφτωμα.ωραιο βυζι μπολικο και γεματο με περιεχομενο.για μια φορα καλη ειναι....αν θες και δευτερη εσυ αποφασιζεις!!..δεν τρελαθηκα αλλα δεν εκλαψα και το πενηνταρικο.ησαν και αλλες δυο εξισου αλλα οχι τιποτα το φοβερο.
μια επισκεψη αξιζει μια φορα...εστω και για ματι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε παιδια απορια εκφραζω και μονο..Πως μπορειτε να γαματε με τετοια μπαζα που εχει το ιδρυμα?Βεβαια εχω να περασω αρκετο καιρο,αλλα οσες φορες πηγα ειχε μπαζα εκτος απο μια ρουμανα που ειχε πριν ενα χρονο περιπου η οποια ηταν αρκετα καλη εμφανισιακα(νομιζω ναταλι την ελεγαν)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια απορια εκφραζω και μονο..Πως μπορειτε να γαματε με τετοια μπαζα που εχει το ιδρυμα?Βεβαια εχω να περασω αρκετο καιρο,αλλα οσες φορες πηγα ειχε μπαζα εκτος απο μια ρουμανα που ειχε πριν ενα χρονο περιπου η οποια ηταν αρκετα καλη εμφανισιακα(νομιζω ναταλι την ελεγαν)
                                                                                    μπορουμε γιατι απλα,εχουμε παθοs για τα τεμαχια.(εμενα παντωs φιλε,μου αρεσε αυτο που ειπα).
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
                                                                                    μπορουμε γιατι απλα,εχουμε παθοs για τα τεμαχια.(εμενα παντωs φιλε,μου αρεσε αυτο που ειπα).
Σωστος ;) ;)
Παντως τα μπαζα και οι μετριες δινουν και παιρνουν στο εν λογω στουντιο!!Το μονο που αξιζει ειναι η τριπλετα που ερχεται πολυ οικονομικα!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
                                                                                    μπορουμε γιατι απλα,εχουμε παθοs για τα τεμαχια.(εμενα παντωs φιλε,μου αρεσε αυτο που ειπα).

:rockon: :rockon: :rockon:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
ρε παιδια απορια εκφραζω και μονο..Πως μπορειτε να γαματε με τετοια μπαζα που εχει το ιδρυμα?Βεβαια εχω να περασω αρκετο καιρο,αλλα οσες φορες πηγα ειχε μπαζα εκτος απο μια ρουμανα που ειχε πριν ενα χρονο περιπου η οποια ηταν αρκετα καλη εμφανισιακα(νομιζω ναταλι την ελεγαν)

Δεν γαμάμε τα μπάζα ρε φίλε...
Κατα καιρούς έχει πολύ καλά τεμάχια όπως Αλίνα, Έλενα, Άννα και με καλές υπηρεσίες !!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δεν γαμάμε τα μπάζα ρε φίλε...
Κατα καιρούς έχει πολύ καλά τεμάχια όπως Αλίνα, Έλενα, Άννα και με καλές υπηρεσίες !!!

επιπεδου μαρινακι καρεα και τα συναφη?ή άλλου επιπέδου.Κοίτα φίλε να τις χέσω τις υπηρεσίες και τα εμπορεύματα αν το προιόν δεν είναι ελκυστικό και ταυτόχρονα έτοιμο για να σε κάνει να σκέφτεσαι συνέχεια και να λές απο μέσα και απέξω σου.."πώ πώ τί γαμήσι ήταν αυτό,τί πίπα ασύλληπτη,τί μουνάρα ήταν αυτή και πώς τα έφαγε και τα κατάπιε ολα?".Αυτές τις νοοτροπίες έχουμε στο ελλάντα και μας έχουν γαμησει και οι δικές μας έυκολα...μόνο που τώρα βρίσκουν τα δύσκολα λόγω κοινωνικών και οικονομικών συγκυριών..Πάει ο μαλάκας ο ελλέεινας και η μαλάκω ελλεεινίδα και ανοίγουν σπίτι χωρίς να υπάρχει ερωτική έλξη.Αποτέλεσμα? Μ Π Ο Υ Ρ Δ Ε Λ Α και Π Ο Υ Τ Α Ν Ε Σ και Κ Ε Ρ Α Τ Ο!Φίλε αν δεν μπουκοτάρεις τα μπάζα ή τις καλές και όμορφες που δε κάνουν τίποτα τοτε αυτες θα σου φέρνουν μια ζωη.Αν υπήρχαν πουτάνες σε εμφάνιση και υπηρεσίες σαν την μαρίνα και τη Σάρα όταν έχει κέφια τότε ναί..αξίζει και το συγγρου 248 και η φωκαίας και η βουλιαγμένης 83 και όλα.Αμα σου φέρνουν μουνάρες-ΝΤΥΜΕΝΑ ΕΠΙΠΛΑ ή μπάζα που να τα καταπίνουν δεν θα έπρεπε να μας απασχολεί γιατί απο την πουτάνα δεν απαιτώ ένα ξεφόρτωμα,απαιτώ να με γαμήσει και να μου τα φάει όλα..και να ειναι πολύ ανώτερη σε μέσο όρο απο αυτές που βλέπω έξω!Εγώ βλέπω πολλές μουνάρες έξω δικές μας και καυλώνω και μόλις πετάγομαι σε κανά στούντιο πλήν της καρέα και ελαχίστων άλλων εξαιρέσεων ξενερώνω με το που τίς βλέπω και παίρνω δρόμο!Ετσι και στη συγγρου 248.Οταν μπαινεις μεσα τί βλεπεις?μουνάρες?θα τρελλαθούμε τώρα>εγω για να σκασω 50 και 100 μονο σε μουναρες γαμιολες θα τα σκασω γιατι ετσι ειναι το λογικο να ικανοποιειται ο αντρας πουτανιαρης,οχι με ημιμετρα!Τα ημιμετρα πεθαναν!Αλλιως πεινα και σφουγγαριστρα για το μεροκαματο!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
επιπεδου μαρινακι καρεα και τα συναφη?ή άλλου επιπέδου.Κοίτα φίλε να τις χέσω τις υπηρεσίες και τα εμπορεύματα αν το προιόν δεν είναι ελκυστικό και ταυτόχρονα έτοιμο για να σε κάνει να σκέφτεσαι συνέχεια και να λές απο μέσα και απέξω σου.."πώ πώ τί γαμήσι ήταν αυτό,τί πίπα ασύλληπτη,τί μουνάρα ήταν αυτή και πώς τα έφαγε και τα κατάπιε ολα?".Αυτές τις νοοτροπίες έχουμε στο ελλάντα και μας έχουν γαμησει και οι δικές μας έυκολα...μόνο που τώρα βρίσκουν τα δύσκολα λόγω κοινωνικών και οικονομικών συγκυριών..Πάει ο μαλάκας ο ελλέεινας και η μαλάκω ελλεεινίδα και ανοίγουν σπίτι χωρίς να υπάρχει ερωτική έλξη.Αποτέλεσμα? Μ Π Ο Υ Ρ Δ Ε Λ Α και Π Ο Υ Τ Α Ν Ε Σ και Κ Ε Ρ Α Τ Ο!Φίλε αν δεν μπουκοτάρεις τα μπάζα ή τις καλές και όμορφες που δε κάνουν τίποτα τοτε αυτες θα σου φέρνουν μια ζωη.Αν υπήρχαν πουτάνες σε εμφάνιση και υπηρεσίες σαν την μαρίνα και τη Σάρα όταν έχει κέφια τότε ναί..αξίζει και το συγγρου 248 και η φωκαίας και η βουλιαγμένης 83 και όλα.Αμα σου φέρνουν μουνάρες-ΝΤΥΜΕΝΑ ΕΠΙΠΛΑ ή μπάζα που να τα καταπίνουν δεν θα έπρεπε να μας απασχολεί γιατί απο την πουτάνα δεν απαιτώ ένα ξεφόρτωμα,απαιτώ να με γαμήσει και να μου τα φάει όλα..και να ειναι πολύ ανώτερη σε μέσο όρο απο αυτές που βλέπω έξω!Εγώ βλέπω πολλές μουνάρες έξω δικές μας και καυλώνω και μόλις πετάγομαι σε κανά στούντιο πλήν της καρέα και ελαχίστων άλλων εξαιρέσεων ξενερώνω με το που τίς βλέπω και παίρνω δρόμο!Ετσι και στη συγγρου 248.Οταν μπαινεις μεσα τί βλεπεις?μουνάρες?θα τρελλαθούμε τώρα>εγω για να σκασω 50 και 100 μονο σε μουναρες γαμιολες θα τα σκασω γιατι ετσι ειναι το λογικο να ικανοποιειται ο αντρας πουτανιαρης,οχι με ημιμετρα!Τα ημιμετρα πεθαναν!Αλλιως πεινα και σφουγγαριστρα για το μεροκαματο!
Αν διαβάσεις προσεκτικά αυτό που έγραψα θα δεις ότι λέμε τα ίδια πράγματα. Εγραψα "κατά καιρούς" που σημαίνει ότι αν δεν βρώ
μουνάρα ελκυστική κορμάρα φεύγω. Την Μαρίνα που λες δυστυχώς δεν την έχω πετύχει ακόμα αλλά σκοπεύω να το κάνω άμεσα.
Το αν είναι πιο μουνάρα απο την Αλίνα η την Ελενα που λέω εγώ πως να τις συγκρίνουμε ?
Επίσης έγραψα πολύ καλα τεμάχια και με καλές υπηρεσίες δηλ. συμμετοχη κτλ. Όπως βλέπεις λοιπόν και οι δύο προσπαθούμε
να συνδίασουμε και μουνάρα και καλο service και όχι ημίμετρα.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φίλοι μου το μαγαζί αυτό είναι το πιο κατάλληλο, για όσους έχουν την εμπειρία των πρώτων στούντιο πριν απο μερικά χρονάκια. Διαθέτει 4-5 γυναίκες απο τις οποίες 1-2 θα σου κάνουν κλικ. Χτες εμένα μου κάνανε κλικ η Τζένη και Νικόλ. Η Λαρίσα που είδα μετά επίσης μου άρεσε και θα την τιμήσω σε επόμενη εξόρμηση.
Ρωτάω λοιπόν τον τσάτσο (πολύ άνετος και φιλικός)
-Παίζει διπλό ?
-Αμέ, μου λεει, πάρε Τζένη και όποια αλλη γουστάρεις και θα με θυμηθείς!
-Ωραία, του λέω, βάλε Τζένη και Νικόλ
-Εγινε !
Και πραγματικά φίλοι μου έγινε! Τα κορίτσια πολύ άνετα, μπαίνουν στο δροσερό δωμάτιο κι αρχίζουν να φιλιούνται και να γλύφονται όρθιες. Βγάζουν τα εσώρουχα και ξαπλώνουν διπλα μου. Η Νικόλ (πιο νεαρή και πιο χυμώδης) αρχίζει και γλύφει τη μουνάρα της Τζένης, ενώ εγώ χαϊδεύω πότε τα βυζιά της μίας και πότε τη κολάρα της άλλης! Μετά απο αρκετό γλύψιμο, αρχίζει να τη γαμάει με τον 20+ εκ. πουτσο-στραπον και να τη καβλώνει με λογάκια του στυλ -σου γλύφω και σου γαμάω τη μουνάρα γυναικάρα μου,...κλπ (ασε τα θυμάμαι και θα χύσω πριν τελειώσει η ενημέρωση). Εχω αρχίσει και γίνομαι τούρμπο,...! Μέ αρχίζουν στη πίπα, ποτε ή μία και ποτε η άλλη και την επόμενη στιγμή, βρίσκεται η Νικόλ πάνω μου να ιππέυει με καύλα και ρυθμό ωραίο, ενώ η Τζένη γλύφει και φιλάει τα βυζιά της. Μετά ξανά πίπα η Τζένη και μου γυρνάει τη κολάρα της. Στημένη στα 4 η Τζένη, η ΝΙκόλ δίπλα να της χαιδεύω τη κολάρα και τη μουνάρα και δεν αντέχω αλλο ρε παιδιά, τα εκτοξευω ΟΛΑ μα ΟΛΑ ! Εχω αδειάσει φίλοι μου για καμιά βδομάδα τουλαχιστον...!
Too good to be true ah? ΚΙ ομως,...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Και για να ολοκληρώσω το report,
Parking = 10 (Πάρκαρα απ έξω λόγω Κυριακή)
Χώρος/Καθαριότητα =8 (Είχε μωρομάντηλα και χαρτομάντηλα - δεν είχε νιπτήρα μέσα στο δωμάτιο ,αλλά είχε ντουσ και καθαρές πετσέτες, έξω απ το δωμάτιο)
Συμπεριφορά τσάτσου = 10
Εμφάνιση κοριτσιών = 7
Συμμετοχή κοριτσιών = 10
Κοστος/απόδοση = 8
Αν θα ξαναπήγαινα ? Δαγκωτό ΝΑΙ, γιατί έννοιωσα χαλαρά, χωρίς να βιάζονται τα κορίτσια, γιατί πέρασα υπέροχα, γιατί θάθελα να μπορέσω να τις πάρω και τις δύο ξανά και για περισσότερη ώρα (άν αντέξω)

ΥΓ : Ενα στούντιο βγαλμένο απ το παρελθόν που δείχνει το μέλλον ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Φ
Και πραγματικά φίλοι μου έγινε! Τα κορίτσια πολύ άνετα, μπαίνουν στο δροσερό δωμάτιο κι αρχίζουν να φιλιούνται και να γλύφονται όρθιες. Βγάζουν τα εσώρουχα και ξαπλώνουν διπλα μου. Η Νικόλ (πιο νεαρή και πιο χυμώδης) αρχίζει και γλύφει τη μουνάρα της Τζένης, ενώ εγώ χαϊδεύω πότε τα βυζιά της μίας και πότε τη κολάρα της άλλης! Μετά απο αρκετό γλύψιμο, αρχίζει να τη γαμάει με τον 20+ εκ. πουτσο-στραπον και να τη καβλώνει με λογάκια του στυλ -σου γλύφω και σου γαμάω τη μουνάρα γυναικάρα μου,...κλπ (ασε τα θυμάμαι και θα χύσω πριν τελειώσει η ενημέρωση). Εχω αρχίσει και γίνομαι τούρμπο,...! Μέ αρχίζουν στη πίπα, ποτε ή μία και ποτε η άλλη και την επόμενη στιγμή, βρίσκεται η Νικόλ πάνω μου να ιππέυει με καύλα και ρυθμό ωραίο, ενώ η Τζένη γλύφει και φιλάει τα βυζιά της. Μετά ξανά πίπα η Τζένη και μου γυρνάει τη κολάρα της. Στημένη στα 4 η Τζένη, η ΝΙκόλ δίπλα να της χαιδεύω τη κολάρα και τη μουνάρα και δεν αντέχω αλλο ρε παιδιά, τα εκτοξευω ΟΛΑ μα ΟΛΑ ! Εχω αδειάσει φίλοι μου για καμιά βδομάδα τουλαχιστον...!
Too good to be true ah? ΚΙ ομως,...
ΚΙ ομως καταφερες να μας καυλωσεις πρωινιατικα!!
Πριν μηνες ειχα περασει το ιδιο τραγικα με σενα :2funny: αλλα τοτε ηταν η Ρενα που εσερνε τον χορο κι η Τζενη την ακολουθουσε!
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
οι τιμες που παιζουν ποιες ειναι & επισης καποιος τροπος για τις βαρδιες τι παιζει γενικα απο κοπελες!!.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...Πριν μηνες ειχα περασει το ιδιο τραγικα με σενα :2funny: αλλα τοτε ηταν η Ρενα που εσερνε τον χορο κι η Τζενη την ακολουθουσε!
:grin: :thumbsup: :grin:

Εγώ ψώνισα στα 130, αλλά κάτι μου λέει πως άμα γίνω μόνιμος (διόλου απίθανο), θα έχω και καλύτερες τιμές ! Βέβαια απ ότι κατάλαβα η ταρίφα μπορεί και να μεγαλώσει αν μεγαλώσουν και οι απαιτήσεις του πελάτη ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Παράκληση προς τους συναγωνιστές
-Μη στριμώχνεστε
-Διατηρείστε επίπεδο, με ευγένεια και δεν θα χάσετε !
Φιλικά προς όλους :grin:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
και εγώ ενδιαφέρομαι αλλά φοβάμαι για τίποτα μπαζα, θα πρέπει κάποια στιγμή να κάνω μια επίσκεψη
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
και εγώ ενδιαφέρομαι αλλά φοβάμαι για τίποτα μπαζα, θα πρέπει κάποια στιγμή να κάνω μια επίσκεψη
Να δεις πρώτα και μετά αποφασίζεις, αν και σου λέω οτι η εμφάνιση των κοριτσιών είναι άνω του μέσου όρου , αλλά και οι υπηρεσίες τους πολύ ανω του μεσου όρου !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Rocco, μη συγκρίνεις βέβαια με Martina, αλλά με τον μέσο όρο που παίζει στα στούντιο γενικά ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom