Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
Σαβατοκύριακο είναι ανοιχτό ???
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας,γνωριζει κανεις τι παιζει σημερα στο συγκεκριμενο στουντιο η αν γνωριζεται κανενα τηλ?ευχαριστω
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
άλλη φάση.... Οντως Τζενη και κατερίνα φανταστικές! Και το περιβάλλον πολύ καλό
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους σας,γνωριζει κανεις τι παιζει στο συγκεκριμενο στουντιο η  κανενα τηλ?ευχαριστω,προτασεις για 2πλο εχει κανεις? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Καλημερα σε ολους σας,γνωριζει κανεις τι παιζει στο συγκεκριμενο στουντιο η  κανενα τηλ?ευχαριστω,προτασεις για 2πλο εχει κανεις? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Λίγο πιο πάνω και για καμιά 20αριά σελίδες γράφει ένα κάρο κόσμος ακριβώς για το τι παίζει και ταυτοχρόνως κάνει προτάσεις για διπλό. 
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Παίδες 2-3 φορές έχω πάει εκεί κ πήρα Λαρίσα, Νικόλ κ άλλη μια, αλλά ποτέ την Τζένη...

Έχω ακούσει τα καλύτερα για το κορίτσι κ από συναγωνιστές αλλά κ από την υπηρεσία ...

Κάποιος που την έχει δοκιμάσει (solo, όχι σε 3ολέ...) να με διαφωτίσει ?
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
έφτασε η ώρα, ξέρουμε τίποτα για αυτο το ΣΚ??? ετσι και αλλιώς θα πάρω τηλέφωνο αλλα λέω μήπως έχουμε τίποτα πληροφοριες ποιες κοπέλες θα είναι. η ΤΖΈΝΗ ΘΑ ΕΊΝΑΙ???
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
κανένα νεο για αυτό το ΣΚ??? Η τζένη θα είναι??
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
κανένα νεο για αυτό το ΣΚ??? Η τζένη θα είναι??
Η Τζενη ενα 5αρακι ειναι εμφανισιακα μην περιμενεις οτι ειναι κανα μουνι της προκοπης!Απλα λογω του οτι ειναι η παλιοτερη εκει μεσα στο διπλο παιρνει τα ηνια και κανει τα κουμαντα!Αν δεν ειναι εκει πιασε τον δροσερο τσατσο η την κυρα ταδε και ρωτα τους για διπλο...αν σε ενδιαφερει το διπλο...τι προτεινουν αναμεσα στις κοπελες!Γενικα παντως οι κοπελες ειναι απο ανθυπομετριες εως μετριες εμφανισιακα
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
Η Τζενη ενα 5αρακι ειναι εμφανισιακα μην περιμενεις οτι ειναι κανα μουνι της προκοπης!Απλα λογω του οτι ειναι η παλιοτερη εκει μεσα στο διπλο παιρνει τα ηνια και κανει τα κουμαντα!Αν δεν ειναι εκει πιασε τον δροσερο τσατσο η την κυρα ταδε και ρωτα τους για διπλο...αν σε ενδιαφερει το διπλο...τι προτεινουν αναμεσα στις κοπελες!Γενικα παντως οι κοπελες ειναι απο ανθυπομετριες εως μετριες εμφανισιακα
ναι το ξέρω, μόνο για το διπλό θα πάω, απλά θέλων αξέρω τι παιζει το ΣΚ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
ναι το ξέρω, μόνο για το διπλό θα πάω, απλά θέλων αξέρω τι παιζει το ΣΚ
Η Τζενη ρεπαρει σημερα!
Το μενου περιλαμβανει Λαρισσα,Σουζυ και μια Πολωνεζα της οποιας δεν συγκρατησα το ονομα!Νταρντανες προς το χοντρο και οι 3 η μονη που ξεχωριζει εμφανισιακα ειναι η Πολωνεζα η οποια εχει πολυ ομορφο προσωπο
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
τελικά επισκέφτηκα και εγώ το εν λόγω studio και πηρα Τζένη και Σούζυ, όπως τα έχουν πει και οι άλλοι πριν απο μένα, αξίζει μόνο για το διπλό
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
συμφωνω κι εγω μονο το διπλο αξιζει και με Μονικα που τις ξεσκιζει ,παντως ειναι λιγο χαλια αλλα με καλο τσατσο και τσατσα (τη γριουλα) μου ετυχε κοπελλα που τν εκανε γυριστη με πρωκτικο και οχι μονο βρηκα το δικιο μου αλλα εστειλε τσαμπα αλλη κοπελλα με φουλ προγραμμα.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
συμφωνω κι εγω μονο το διπλο αξιζει και με Μονικα που τις ξεσκιζει ,παντως ειναι λιγο χαλια αλλα με καλο τσατσο και τσατσα (τη γριουλα) μου ετυχε κοπελλα που τν εκανε γυριστη με πρωκτικο και οχι μονο βρηκα το δικιο μου αλλα εστειλε τσαμπα αλλη κοπελλα με φουλ προγραμμα.
τι λέει η Μόνικά? καλή?
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
405
Πόντοι
3.235
δεν πιστευω να ειναι η Μονικα που φαινεται στις φωτο στο Κασσάνδρας 4!!! αυτη φαινεται κουκλάρα
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
δεν πιστευω να ειναι η Μονικα που φαινεται στις φωτο στο Κασσάνδρας 4!!! αυτη φαινεται κουκλάρα
ειναι μια ξανθια ψιλο μιλφ που τα κανει ολα.
ειναι και η μονη εκει μεσα που η κοιλια της δεν κρεμεται στο πατωμα ,εδω που τα λεμε.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους γνωριζει κανεις τι παιζει σημερα ευχαριστω.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η Τζενη ρεπαρει σημερα!
Το μενου περιλαμβανει Λαρισσα,Σουζυ και μια Πολωνεζα της οποιας δεν συγκρατησα το ονομα!Νταρντανες προς το χοντρο και οι 3 η μονη που ξεχωριζει εμφανισιακα ειναι η Πολωνεζα η οποια εχει πολυ ομορφο προσωπο
ειναι μια ξανθια ψιλο μιλφ που τα κανει ολα.
ειναι και η μονη εκει μεσα που η κοιλια της δεν κρεμεται στο πατωμα ,εδω που τα λεμε.

Κατααααάλαβα! Με πείσατε και οι δυό σας.
Αν είναι έτσι θα πρέπει να σας πληρώνουν ( και το ταξί ακόμη ) που πάτε εκει μέσα!!!
Ασε έλεγα να πάω να δώ :zfuck:, αλλα δεν αξίζει απ οτι καταλαβαίνω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom