Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

crazyman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με προλαλήσαντες συναγωνιστές για την Ρένα, κάνει τρελή πίπα με τα μπαλάκια μέσα. Χοντρή κατασκευή αλλά αν πάρετε διπλό πρόγραμμα ιδίως με Τζένη είναι απίστευτη. Πηδάει την άλλη και το νοιώθει. Η Δήμητρα που λέτε είναι με τα φεγγάρια της. Ικανή για τι καλύτερο αλλά και το χειρότερο. Για παράδειγμα μια φορά είχα πάρει απλό πρόγραμμα και τελικά μου ζήτησε να την πάρω από πίσω. Μόλις τελειώσαμε περίμενα να μου πει για extra charge αλλά τελικά μου είπε ότι ήταν δώρο. Άντε να βρεις άκρη
 

ROUKOUNAS13

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη 13/10 περίπου 20:00.
Στο μαγαζί υπήρχαν 3 κοπέλες.
Ρένα - Τζοάννα - και άλλη μια που δεν έμαθα το όνομα.
Τα προγράμματα 50€ Απλό - 60€ Παιχνιδάκια - 70€ Ξεσκούφωτο - 100€ Πρωκτικό(Τζοάννα) - 140€ Λεσβιακό.
Εγώ διάλεξα την Ρένα με 50€ λόγω οτι είμαι βυζολάτρης. Μπήκε στο δωμάτιο με πετσέτα και αρχίσαμε με μια μικρή κουβέντούλα. Μετά ξεκίνησε τα γλυψήματα και την πολύ ωραία και τεχνική της περιποίηση στο μυδράλιο. Μετά απο 5' ανέβηκε επάνω και ξεκινησε την ιππασία με θέα τα ζιβιά της. Λίγο πριν ολοκληρωθεί το πανυγήρι την γυρίσα στα 4 οπότε και αρχισα το σφυροκόπημα ώσπου και της έκανα δώρο τα υγρά μου μέσα στο στενό γατάκι της.
Γενικά πολυ καλά σχόλια. Απλά υστερή λιγό στην περιφέρεια που είναι εμφανώς μεγάλη.
Καλό μαγαζάκι. Φαίνεται καθαρό και η κυρία αρκετά πρόθυμη ωστε να μην φυγει κανείς χωρίς να δοκιμάσει.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Πηρα τηλ να μαθω ποιες ειναι δυστυχως η Ρενα ρεπαρει παιζουν Δημητρα,Τζοαννα και Τζενη.
Δευκαλιωνος παιζουν δυο Πολωνεζες και μια Πορτογαλεζα  :huh:
 

dienekos1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:helpplea:ποιες ειναι εκει σημερα? Υπαρχει κανα τηλ?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Παιζουν τωρα
Ρενα  :boobies:
Τζενη  :booty:
Δημητρα  :boobies:
Τζοαννα  :booty:   :thefinge:
Υ.Γ Τα κωλοδαχτυλα πανε στην Τζοαννα!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Παιζουν τωρα
Ρενα  :boobies:
Τζενη  :booty:
Δημητρα  :boobies:
Τζοαννα  :booty:   :thefinge:
Υ.Γ Τα κωλοδαχτυλα πανε στην Τζοαννα!

Δηλαδή αρκετές χοντρές και αρκετές ελληνίδες αν δεν με απατά η μνήμη μου
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Mονο η Ρενα ειναι Ελληνιδα και αρκετα χοντρη πραγματι!Για Δημητρα δεν την εχω δει για να εχω αποψη,οι αλλες δυο εχουν μια χαρα κορμια!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Mονο η Ρενα ειναι Ελληνιδα και αρκετα χοντρη πραγματι!Για Δημητρα δεν την εχω δει για να εχω αποψη,οι αλλες δυο εχουν μια χαρα κορμια!
Μιά χαρά κορμιά αλλά για τη Τζένη θα πρέπει να προσθέσουμε "για 40άρα αγρότισα" γιατί είναι τόσο σπασμένη και με σκληρά χαρακτηριστικά που νομίζεις ότι μόλις πλύθηκε από τη δουλειά στο χωράφι και στα ζώα.
 

bone

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ειμαι νεος στην ζωη και στο συγκεκριμενο αθλημα. Δεν εχω βρεθει με γυναικα ως τωρα και σκεφτομουν να επισκευτω το εν λογω μερος.
Διαβαζοντας λοιπον μου δημιουργηθηκε η εξης απορια : η ωρα που κραταει η υπηρεσια ειναι αναλογα με το ποσο αντεχεις η γινεται με την ωρα (π.χ. μισαωρη υπηρεσια και ετσι).

Ευχαριστω!!!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μιά χαρά κορμιά αλλά για τη Τζένη θα πρέπει να προσθέσουμε "για 40άρα αγρότισα" γιατί είναι τόσο σπασμένη και με σκληρά χαρακτηριστικά που νομίζεις ότι μόλις πλύθηκε από τη δουλειά στο χωράφι και στα ζώα.

Πήγα Σάββατο και πήρα Τζένη. Η γυναίκα είναι πιο πολύ GFE παρά άγρια. Καμία σχέση με το παρουσιαστικό της. Πολύ χαδιάρα και ντελικάτη. Σέρβις άριστο. Πέρασα πολύ καλά.
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
871
Πόντοι
86
Γεια σας παιδες.Ειμαι νεος στο site αλλα παλιος στο αθλημα.Ξερει κανενας αν δουλευει η Ελενα στην Δευκαλιωνος???Αυτη παλια δουλευε στο Συγγρου 243.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Γεια σας παιδες.Ειμαι νεος στο site αλλα παλιος στο αθλημα.Ξερει κανενας αν δουλευει η Ελενα στην Δευκαλιωνος???Αυτη παλια δουλευε στο Συγγρου 243.
Εννοείς την Έλενα μία κοντούλα ξανθιά αδύνατη μινιόν με κοντό καρέ ?
Συστηνόταν για Κρητικιά αλλά μάλλον αλβανή...
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
871
Πόντοι
86
Ναι φιλαρακι γιαυτην λεω!!Ειχα παει καναδυο φορες μαζι της και ηταν δυναμιτης.......!!!!!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Ναι φιλαρακι γιαυτην λεω!!Ειχα παει καναδυο φορες μαζι της και ηταν δυναμιτης.......!!!!!

Εγώ μία πρόλαβα να πάω και μούμεινε αξέχαστη!
Το καλύτερο γαμήσι που έχω κάνει ποτέ με τάνα.

 

aristouxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
το συγκεκριμενο μαγαζι εχει πολλες γκομενες μαζι οπως καρεα και παιωνιου?
απο 50 ξεκιναν οι τιμες? και εχει προγγραματα κτλ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
το συγκεκριμενο μαγαζι εχει πολλες γκομενες μαζι οπως καρεα και παιωνιου?
απο 50 ξεκιναν οι τιμες? και εχει προγγραματα κτλ?

συνήθως έχει 3-4.
το απλό πρόγραμμα 50 ευρώ.
στοματικό άνευ 60 ευρώ
Λοκώ 80 ευρώ
και δίδυμο αν θυμάμαι καλά 100-120 ευρά
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
871
Πόντοι
86
Τελικα ξερει κανενας να μου πει που μπορω να βρω την Ελενα βρε παιδια;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Τελικα ξερει κανενας να μου πει που μπορω να βρω την Ελενα βρε παιδια;
To καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να παρεις τηλ την κυριουλα-υπηρεσια και να την ρωτησεις,αν και το βλεπω δυσκολο να βγαλεις ακρη μιας και στα συγκεκριμενα στουντιομασαζερι ειναι αδηλωτες οι κοπελες,λογικα,οποτε χλωμα τα πραγματα να δουλευουν καπου αλλου!
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Παντως τη Ρενα δεν τη λες χοντρη! Εμενα μου αρεσε πολυ. ομορφο στηθος ωραια φατσα με τα πιασιματα της τρομερη πλατη μεταξενια κοιλιτσα. Πηγα χτες και περασα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ στο προγραμμα των 70 ευρω. Αν και μαλλον ημουν ο τελευταιος πελατης της. γυρω στις 9 το βραδυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom