Νέα

Να πυροβολούμε όσους μπουκάρουν σπίτι μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

να πυροβολουμε?

  • ναι

    Ψήφοι: 202 80,5%
  • οχι

    Ψήφοι: 49 19,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    251

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΟΚ...ας πούμε ότι τους αφήνεις να σου πάρουν ότι έχεις και δεν έχεις μέσα στο σπίτι.....


Μετά την επόμενη μέρα,θα ψοφήσεις της πείνας....οπότε πρέπει να αμυνθείς έστω και αν ξέρεις ότι έχεις ελάχιστες πιθανότητες...... ;)
Δηλαδή εσένα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ σου η περιουσία είναι ότι έχεις μέσα στο σπίτι σου;;;;; Αν ναι, τότε μόνο ερασιτέχνης ληστής θα σου σκάσει μύτη. Επαγγελματίας με τη καμία.
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Α και ξεχασα να αναφερω πριν επειδη παιδεια μου εχει τυχει τετοιο περιστατικο... εκει που καθομουνα στον καναπε στο σαλονι και αραζα καθως η γυναικα μου ηταν στο δωματιο και τα ελεγα με την πεθερουλα μου μπουκαρουν δυο πακια σε κλασματα του δευτερολεπτου στραβαω το γκλοκ μαγκνουμ 357 22αρι που ειχα και μιλαμε χεστηκανε πανω τους :rockon: μετα απο αυτο ειχα τοση εξταση καυλωσα ρε παιδι μου και παω γρηγορα στην γυναικα μου και αυτη μου λεει πωπω θα σου κανω ακαποτο και θα δωσω και κουλουρι .... :knockinb: Με ολα αυτα ειχα ξεχασει να δωσω το 50ρικο πρωτα :dancing:
(Μην το πολυπιστεψετε οτι ειστε ραμπο και σας συμβει και σας καμια μερα)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δηλαδή εσένα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ σου η περιουσία είναι ότι έχεις μέσα στο σπίτι σου;;;;; Αν ναι, τότε μόνο ερασιτέχνης ληστής θα σου σκάσει μύτη. Επαγγελματίας με τη καμία.

τυπε μολις δει το κολπο βαρελακι ομως
θα φωναξει τον επαγγελματια  :grin:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
H συζήτηση περι oπλοκατοχής σε 3 demotivational poster.

http://[URL unfurl="true"]www.demotivationalposters.org/image/demotivational-poster/1004/guns-gun-demotivational-poster-1271288280.jpg[/img[/URL]]

[img]http://scottthong.files.wordpress.com/2008/06/rapedeterrencemotiv.jpg

URL]]
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΟΚ...ας πούμε ότι τους αφήνεις να σου πάρουν ότι έχεις και δεν έχεις μέσα στο σπίτι.....


Μετά την επόμενη μέρα,θα ψοφήσεις της πείνας....οπότε πρέπει να αμυνθείς έστω και αν ξέρεις ότι έχεις ελάχιστες πιθανότητες...... ;)

εχω καταθεσεις δε μασαω :rockon: δεν ξερω αν φταιει το οτι ειμαι γυναικα αλλα πιστευω οτι και αντρας να ημουν δεν υπηρχε περιπτωση να πουλησω νταηλικια....
 

Επισκέπτης
Δηλαδή εσένα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ σου η περιουσία είναι ότι έχεις μέσα στο σπίτι σου;;;;; Αν ναι, τότε μόνο ερασιτέχνης ληστής θα σου σκάσει μύτη. Επαγγελματίας με τη καμία.



Λες και δεν είναι δύσκολο αν είναι 3 οι άλλοι αφού σου ριμάξουν το σπίτι να σε μαζέψουν και να σε πάνε στην τράπεζα να τους κάνεις ανάληψη :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
να μαζεψουν αυτα τα ανθρωπομορφα σκουπιδια που ειναι βεβαιο οτι θα καταληξουν να σε φανε για 10 ευρω και να τα βαλουν να δουλεψουν για ενα πιατο φαι..καθαρισμα δρομων,δημοσιων κτιριων,φρεατιων κ.κ..να λαμψει η πολη.....εαν δεν ειναι προθυμα να το κανουν τοτε τα φορτωνεις σε παλιοπλοιο και το βυθιζεις..

να μαθαινουν και οι νεοι πλωταρχες βολες στα υποβρυχια και οι ελικοπτεραδες βολες με πυροβολο
Chinese style δικέ μου; Κουμμουνισμός και έτσι;;;  :humpleg: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Α και ξεχασα να αναφερω πριν επειδη παιδεια μου εχει τυχει τετοιο περιστατικο... εκει που καθομουνα στον καναπε στο σαλονι και αραζα καθως η γυναικα μου ηταν στο δωματιο και τα ελεγα με την πεθερουλα μου μπουκαρουν δυο πακια σε κλασματα του δευτερολεπτου στραβαω το γκλοκ μαγκνουμ 357 22αρι που ειχα και μιλαμε χεστηκανε πανω τους :rockon: μετα απο αυτο ειχα τοση εξταση καυλωσα ρε παιδι μου και παω γρηγορα στην γυναικα μου και αυτη μου λεει πωπω θα σου κανω ακαποτο και θα δωσω και κουλουρι .... :knockinb: Με ολα αυτα ειχα ξεχασει να δωσω το 50ρικο πρωτα :dancing:
(Μην το πολυπιστεψετε οτι ειστε ραμπο και σας συμβει και σας καμια μερα)
ιδιο σχολιο με μενα εχισ βγαλι αλα με πιο καλο βαθμο
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Α και ξεχασα να αναφερω πριν επειδη παιδεια μου εχει τυχει τετοιο περιστατικο... εκει που καθομουνα στον καναπε στο σαλονι και αραζα καθως η γυναικα μου ηταν στο δωματιο και τα ελεγα με την πεθερουλα μου μπουκαρουν δυο πακια σε κλασματα του δευτερολεπτου στραβαω το γκλοκ μαγκνουμ 357 22αρι που ειχα και μιλαμε χεστηκανε πανω τους :rockon: μετα απο αυτο ειχα τοση εξταση καυλωσα ρε παιδι μου και παω γρηγορα στην γυναικα μου και αυτη μου λεει πωπω θα σου κανω ακαποτο και θα δωσω και κουλουρι .... :knockinb: Με ολα αυτα ειχα ξεχασει να δωσω το 50ρικο πρωτα :dancing:
(Μην το πολυπιστεψετε οτι ειστε ραμπο και σας συμβει και σας καμια μερα)
τσαρλς μπρονσον  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
να μαζεψουν αυτα τα ανθρωπομορφα σκουπιδια που ειναι βεβαιο οτι θα καταληξουν να σε φανε για 10 ευρω και να τα βαλουν να δουλεψουν για ενα πιατο φαι..καθαρισμα δρομων,δημοσιων κτιριων,φρεατιων κ.κ..να λαμψει η πολη.....εαν δεν ειναι προθυμα να το κανουν τοτε τα φορτωνεις σε παλιοπλοιο και το βυθιζεις..

να μαθαινουν και οι νεοι πλωταρχες βολες στα υποβρυχια και οι ελικοπτεραδες βολες με πυροβολο

Και θα χαλασουμε τις οβιδες ετσι για πλακα ρε τυπε? Δε μας τα λες καλα. Εγω προτεινω να στειλουμε βατραχανθρωπους με τιρμπουσον να κανουν τη βρωμικη δουλεια, της αποστολης θα ηγειται ο Λιλας  :rockon:

104004252.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Τι να κανεις και εσυ καημενο μακαρι να εκανες καμμια μπουκα
να αρπαξεις κανα 100 για καμμια μουνιτσα αντι να τον παιζεις με την Μανωλιδου.
μη μου κανεις τωρα σεναρια με τη μανωλιδου ,μπουκες και κατοσταευρα... :cum: να με αφυδατωσεις θελεις ρε?καθε φορα που βλεπω αυτο το ονομα ,ριγη-λλης καυλας με κυριευουν :cum:...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Λες και δεν είναι δύσκολο αν είναι 3 οι άλλοι αφού σου ριμάξουν το σπίτι να σε μαζέψουν και να σε πάνε στην τράπεζα να τους κάνεις ανάληψη :2funny: :2funny: :2funny:
ε πες τους να μην στα παρουν ολα ρε αβραμη,να σου αφησουν κανα κιλο φετα,κανα μακαρονι,λιγες πατατες να εχεις να φας.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Λες και δεν είναι δύσκολο αν είναι 3 οι άλλοι αφού σου ριμάξουν το σπίτι να σε μαζέψουν και να σε πάνε στην τράπεζα να τους κάνεις ανάληψη :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι ναι, και μετά θα σε βάλουν και στο αμάξι για να πας στο TGI να τους ταίσεις κιόλας και μετά θα πάτε και σε κανένα στουντιάκη για να γαμήσουν (αν δεν έχουν γαμήσει εσένα).....Μη σταματάς λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Πάω και για πλάγιους κοιλιακούς
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αυτους που μπαινουν σπιτι για να μας ληστεψουν/σκοτωσουν/βιασουν η οχι?

εγω λεω σαφεστατα ναι.
Aκομα και σε μια κοινωνια που επικρατει η "δικαιοσυνη" της εκδικησης, το να σκοτωσεις καποιον επειδη πηγε να σε κλεψει δεν μου φαινεται λογικο.
Αν μου ελεγες να κοψεις το χερι στον κλεφτη, πιο λογικο θα μου ακουγοταν.
Ποιος θα δικασει την καθε περιπτωση λοιπον, το 45αρι σου?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom