Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (2 μέλη και 76 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Καλησπερα στην παρέα ! Εχει τίποτα αξιογαμησιμο βραδινή βάρδια σμρ παιδια; Κανα εκφυλο μιλφ;
Συνάντηση με Μαρία Τσέχα Φρίξου με πολυ καλές εντυπώσεις. Νταρντανα 35αρα ψηλή πλαδαρή κωλαρα που όταν στήνεται στα τέσσερα ειναι ονειρο και Βυζαρες όπως μ αρέσουν. Πολυ καλη πίπα . Θα την ξανά προτιμήσω. Μου κανει εντύπωση που νομίζω διάβασα γ αυτήν οτι δούλευε παλιά και μαλιστα είχατε κ καλύτερες εντυπώσεις κάποιοι. Βλέπεις αυτές τις γυναικάρες και λες γεννηθήκαμε σε λάθος χώρα

Nαι ήταν απο τις καλές στο Λαφαμ....και πριν σε εκεινο στο φανάρι στον όροφο....με τσατσά την κ.Σούλα (Θεός σχωρέστην).Πρωί την πέτυχες? απόγευμα....?
γράψε αν θέλεις και κατιτίς....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Nαι ήταν απο τις καλές στο Λαφαμ....και πριν σε εκεινο στο φανάρι στον όροφο....με τσατσά την κ.Σούλα (Θεός σχωρέστην).Πρωί την πέτυχες? απόγευμα....?
γράψε αν θέλεις και κατιτίς....
η Σουλα ήταν με κοντό αγορέ μαλλί και έντονο βάψιμο πάντα ?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Πέθανε η κ.Σουλα?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
η Σουλα ήταν με κοντό αγορέ μαλλί και έντονο βάψιμο πάντα ?

Ναι η ξανθιά  με κοντό μαλλι,γεμάτη ευγενική μεγάλη  κυριά με την βαριά φωνή που έριχνε κανένα μπινελίκι....Γενικά απο τις παλαιότερες.Σταθερά στο "BEL AMI" φανάρι.......


Είδα και στην Φρίξου στο sex and the city την έλληνίδα Άννα,που την είχα ξανασυναντησει χωρίς να μπω στο μαγαζί απέναντι στην Φρίξου.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Nαι ήταν απο τις καλές στο Λαφαμ....και πριν σε εκεινο στο φανάρι στον όροφο....με τσατσά την κ.Σούλα (Θεός σχωρέστην).Πρωί την πέτυχες? απόγευμα....?
γράψε αν θέλεις και κατιτίς....
Εγώ παιδια δν το πρόλαβα ή δν το θυμάμαι το λαφαμ. Ειμαι νέος στο χωρο. Απογευματινή βαρδια ηταν. Δεν ξερω αν ηταν η χημεία αν είχε όρεξη ή κτ αλλο.. αλλα ορεξάτη πολυ.. θα έλεγα gfe. Μ αρεσε που με ειδε ν βγαίνω απ το ντουζ όπως έμπαινε και μ λεει  για να με περιποιηθεί κατσε μεσα να σε πλύνω. Άρχισε τα χάδια με σαπούνια. Με βγάζει εξω μετα ,πέφτει στα γόνατα  με σκουπίζει απαλά και ξεκινάει μια πιπαρα. Πολυ καλό παιδι μου φάνηκε και απο την μικρή συζήτηση που είχαμε
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Νομίζω ότι πριν 2 χρόνια την είδα στους Αμπελόκηπους.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Νομίζω ότι πριν 2 χρόνια την είδα στους Αμπελόκηπους.
[/quote


Την κ. Σουλα? Τεσπαντων.... Δεν μπορώ να είμαι απόλυτος από τη στιγμή που δεν είδα ληξιαρχική πράξη θανάτου..... Αυτή ήταν επιβεβαιωμενη πληροφορία που είχα..... Τώρα αν την είδες εσύ.... Θα έχω λάθος πληροφορίας...

Σε τελική δεν έχει και νόημα, για την τσατσά του" bel Ami..... "
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
γνωριζουμε για την αννα την ουγγαρεζα την αδυνατουλα με τα βιζια απε"ξω που ηταν στο las vegas(ξυλινα σπιτακια) εαν ακομα ειναι εκει δουλευε πρωινες ωρες μαζι με τον τσατσο παρεα εχω να περασω κανα μηνα απο τα σπιτακια και θελω να κανω καταδρομικη  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:!
Αυτή πάλι η Άννα η Ουγγαρέζα την πήρα μια φορά. Μύριζε και το στόμα και οι μασχάλες!  Από συμμετοχή φιλότιμη αλλά τι να το κάνεις. Χ και σε αυτή!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πηγα.Πολυ καλη και παρ πολυ φιλικη.Εφυγε σημερα ομως σημερα
Είχα ανεβάσει κριτική. Είναι μοντελάκι τέλειο σώμα και φάτσα αλλά κωλόπαιδο!  Με εκοψε εν ψυχρώ στα 15λεπτά ακριβώς χωρίς να έχω τελειώσει ακριβώς εκεί που πήγαινα να τελειώσω. Απαράδεκτη! Ούστ
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Χθες το απογευμα περασα με την Λαρα και μπορω να πω οτι εκανα ενα απο τα καλυτερα γαμησια μαζι της. Περασα με 50ε και εκατσα μεσα 25 λεπτα. Το συγκεκριμενο μαγαζι εχει καρτελα για κριτικες η οχι. Μπαινω απο κινητο και δεν μπορω να δω
Λαρα πήγα το Σάββατο απόγευμα στις 1700. Είχε κοσμοσυρροή σαν να δίνανε τζάμπα!  Έφυγα!  Έχω πάει μόνο μια φορά παλιά αλλά ήταν έτσι και έτσι γιατι την άλλη μέρα έκανε εξετάσεις. Οπότε δεν ήταν σε κέφια. Ατύχησε!  Πάντως προς τιμή της που το δήλωσε στο σαλόνι ότι δεν μπορεί να δεχθεί κάποια πράγματα λόγω εξετάσεων. Αυτό θα πει επαγγελματισμός!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Ναι όντως χαμός για την Λάρα. Μάλλον είναι η νέα βασίλισσα του μήλου.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Συνάντηση με Adrianna Ισπανίδα (original).  Μούναρος, μούναρος, μούναρος!  Τι deepthroat, τι γλωσσόφιλα,  τι εναλλαγές στάσεων!  Δεν υπάρχει!  Εκεί που ήρθε για λίγο έφυγε πάλι Ισπανία για μήνες λέει. Έδωσα 70€  αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ για πάνω από 15 λεπτά ο μαλάκας! Για μένα η απόλυτη θεά!  Θα ανεβάσω και κριτική.  Εάν φυσικά την ανεβάσουν!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Ναι όντως χαμός για την Λάρα. Μάλλον είναι η νέα βασίλισσα του μήλου.
Γάμησέ τα!  Αυτά είναι!  Αφού είναι επαγγελματίας!  Οι περισσότερες δυστυχώς κάνουν αγγαρεία!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πέρασμα με Μαρία Μολδαβή στο Las Vegas. Πήγα γιατί το Σάββατο προσπάθησα για Λάρα και γινόταν το έλα να δεις. Δεν μετάνιωσα καθώς ήταν αρκετά φιλότιμη με καλουτσικη συμμετοχή. Αρκετά καλή πίπα χωρίς σκούφο, 40 €. Δεν περιμένεις και τρελλά πράγματα. Πεντακάθαρη, λίγο νταρντανα αλλά σφιχτή καθ' ότι πιτσιρίκα. Πάντως γεμάτη δεν την λες με τίποτα. Εμένα μ άρεσε παρότι είμαι του πιο petit και μοντελέ.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πέρασμα προ μηνός με Αλίνα στο Red Light. Αρκετά καλή συμπεριφορά και αρκετά φιλότιμη στο δωμάτιο. Δεν είχα όμως ιδιαίτερη χημεία. Κάτι με χαλάει στο πρόσωπό της. Τέλος πάντων τουλάχιστον δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά δεν ξαναπάω!
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
276
Πόντοι
290
Απογοητευτική τσάρκα χθες γύρω στις 6. Μπήκα μόνο σε μαγαζιά που είναι στο άλλο σαιτ οπότε δεν αναφέρω λεπτομέρειες. Η τσαρίνα δεν ήταν, πάω για Γαλλήνη κλειστό (golden lips έλεγε το πρόγραμμα), η Λάρα είχε πρόγραμμα και κατέληξα στη Βερόνικα στο βενους. Το δωμάτιο ήταν φούρνος δεν έβαλε κλιματιστικό ήταν και ψόφια οπότε μετά από δέκα λεπτά το πολύ μου έπεσε. Λέει θα πω στην τσατσά να βάλει το κλιματιστικό, αλλά αργήσαμε. Ας το να πάει στο διάολο της λέω και έφυγα άχυτος. Πού τις βρίσκετε ρε; Ένα γαμήσι είπα να ρίξω κι έφυγα άχυτος και μούσκεμα στον ιδρώτα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Απογοητευτική τσάρκα χθες γύρω στις 6. Μπήκα μόνο σε μαγαζιά που είναι στο άλλο σαιτ οπότε δεν αναφέρω λεπτομέρειες. Η τσαρίνα δεν ήταν, πάω για Γαλλήνη κλειστό (golden lips έλεγε το πρόγραμμα), η Λάρα είχε πρόγραμμα και κατέληξα στη Βερόνικα στο βενους. Το δωμάτιο ήταν φούρνος δεν έβαλε κλιματιστικό ήταν και ψόφια οπότε μετά από δέκα λεπτά το πολύ μου έπεσε. Λέει θα πω στην τσατσά να βάλει το κλιματιστικό, αλλά αργήσαμε. Ας το να πάει στο διάολο της λέω και έφυγα άχυτος. Πού τις βρίσκετε ρε; Ένα γαμήσι είπα να ρίξω κι έφυγα άχυτος και μούσκεμα στον ιδρώτα.
Όλο σκέφτομαι να πάω σ αυτή την Βερόνικα και καλά Ιταλίδα!  Διάβασα για καλή συμμετοχή κλπ.  Κανείς καμιά πληροφορία παραπάνω για να μην κλάψω τα λεφτουδάκια μου; 
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Όλο σκέφτομαι να πάω σ αυτή την Βερόνικα και καλά Ιταλίδα!  Διάβασα για καλή συμμετοχή κλπ.  Κανείς καμιά πληροφορία παραπάνω για να μην κλάψω τα λεφτουδάκια μου; 
Σκεφτομουν να παω κι εγω στην Βερόνικα αλλα δεν πηγα ακόμα , αλλα βρηκα καποιες κριτικές της , αυτό ειναι το λινκ 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom