Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Καλησπέρα σύντροφοι, σκέφτομαι για τσάρκα σήμερα βράδυ αλλά επειδή έχω να περάσω καιρό, έχετε να προτείνετε κάτι?
Αν ξέρετε ειδικά κάποια με γκαυλοφατσα πειτε
Αυτή η xristina από Μολδαβία που είναι στο άλλο σάιτ μου φάνηκε για γκαυλοφατσα αλλά μου φαίνεται είναι πρωινή τουλάχιστον χτες πρωί ήταν μέχρι 8 το απόγευμα , αλλά την είδα μόνο στην φώτο του άλλου σάιτ και όχι από κοντά , από κει και πέρα γούστα είναι αυτά.
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Δε με λετε βρε αλάνια , η Πάολα που ηταν στο Playboy που έγινε τόσος ντόρος τι απέγινε ; υπάρχει ενημέρωση;
 

misterkauliaris69

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο καταθεση στο Φρίξου 15 με καινουργιο μωρο, σημερα ηταν η δευτερη μερα που δουλευε απο ιταλια(λεει) την λενε Αλισια-Αλισα καπως ετσι.Στην υποδοχη  ηταν η συμπαθητικη τσατσα που ηταν Μινωταύρου 3 μαζι με την λιλιανα, τωρα με ειπε θα ειναι σε αυτο.Το μωρο στο σαλοναρισμα δεν σε κανει κλικ για να μπεις αλλα η τσατσα με ειπε οτι ειναι πολλη καλη μεσα και την εμπιστευομαι γιατι δεν λεει μαλακιες οπως οι περισσοτερες και μπηκα.Λοιπον η Αλισια ειναι μελαχρινη με ασπρη επιδερμιδα,κοντουλα με ωραιο κωλαρακι και υπεροχες βυζαρες  :tits2: Νο.3 φυσικοτατες και στητες και με κατι ρωγες που δεν χορταινεις να τις γλυφεις,δεν μιλαει ελληνικα μονο αγγλικα.Στις υπηρεσιες τωρα περασα με το 40 γυμνο
με το που μπηκε το μωρο αρχισαμε το χαμουρεμα και μετα τα γλωσσοφιλα(ειναι μεσα στο προγραμμα)μετα αρχισε μια ωραια πιπα με περασμα και απο τους ορχεις και εγω μετα την εγλυφα μουνι και κωλαρακι στο 69.Καναμε 3 στασεις ανεβηκε αυτη απο πανω που δεν το κατεχει και μετα την γυρισα πισωκολλητο  :fuck1: για να εχω εγω τον ελεγχο και στο τελος μπρουμυτα.Η καταθεση εγινε στις υπεροχες βυζαρες της :wanker:
Γενικα το μωρο αξιζει αλλα αν δεν με ελεγε η τσατσα οτι ειναι καλη δεν θα εμπαινα γιατι δεν σε κανει οπως ειπα κλικ,θα κατσει αρκετο καιρο λεει και θα πηγαινει και για μπανια στην χαλκιδικη.  :happy:
Αυτα απο μενα και καλα γαμησια  :fuck2:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.542
Πόντοι
2.460
Μπορει κάποιος να με κάνει μια περιγραφή της μαρίνας? Μελαχροινή milf στο Φρίξου 12?
Είναι μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, με φάτσα Ρωσοπόντιας, σχετικά μικρό βυζί
και ωραίο κώλο. Ηλικιακά πιστεύω ότι είναι γύρω στα 30. Αυτή λέει ότι είναι
27-28. Σε γενικές γραμμές είναι καλή μέσα.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αυτή η καινουργια Χριστίνα από Μολδαβια που είναι στις βίλες,έχει ίδιες φωτο σε ένα εσκορταδικο.Αυτη είναι;
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
36
Μολις γυρισα απο καταθεση στο Φρίξου 15 με καινουργιο μωρο, σημερα ηταν η δευτερη μερα που δουλευε απο ιταλια(λεει) την λενε Αλισια-Αλισα καπως ετσι.Στην υποδοχη  ηταν η συμπαθητικη τσατσα που ηταν Μινωταύρου 3 μαζι με την λιλιανα, τωρα με ειπε θα ειναι σε αυτο.Το μωρο στο σαλοναρισμα δεν σε κανει κλικ για να μπεις αλλα η τσατσα με ειπε οτι ειναι πολλη καλη μεσα και την εμπιστευομαι γιατι δεν λεει μαλακιες οπως οι περισσοτερες και μπηκα.Λοιπον η Αλισια ειναι μελαχρινη με ασπρη επιδερμιδα,κοντουλα με ωραιο κωλαρακι και υπεροχες βυζαρες  :tits2: Νο.3 φυσικοτατες και στητες και με κατι ρωγες που δεν χορταινεις να τις γλυφεις,δεν μιλαει ελληνικα μονο αγγλικα.Στις υπηρεσιες τωρα περασα με το 40 γυμνο
με το που μπηκε το μωρο αρχισαμε το χαμουρεμα και μετα τα γλωσσοφιλα(ειναι μεσα στο προγραμμα)μετα αρχισε μια ωραια πιπα με περασμα και απο τους ορχεις και εγω μετα την εγλυφα μουνι και κωλαρακι στο 69.Καναμε 3 στασεις ανεβηκε αυτη απο πανω που δεν το κατεχει και μετα την γυρισα πισωκολλητο  :fuck1: για να εχω εγω τον ελεγχο και στο τελος μπρουμυτα.Η καταθεση εγινε στις υπεροχες βυζαρες της :wanker:
Γενικα το μωρο αξιζει αλλα αν δεν με ελεγε η τσατσα οτι ειναι καλη δεν θα εμπαινα γιατι δεν σε κανει οπως ειπα κλικ,θα κατσει αρκετο καιρο λεει και θα πηγαινει και για μπανια στην χαλκιδικη.  :happy:
Αυτα απο μενα και καλα γαμησια  :fuck2:
Aτιμε συναδελφε...με πηρες στο λαιμο σου....Μ εφτιαξες και πηγα καρφωτος για Νικ.Ουρανου 4,στην Αγαπη...Αδυνατη,κορμαρα μοντελε...εντυπωσιακη παρουσια,μαγκιορικο υφος....Στο κρεβατι τωρα..ΑΓΓΑΡΕΙΑ,βαριεστημαρα,ΔΕΝ ανεβαινει απο πανω,(cow girl),ΔΕΝ γυρνα πλατη ( reverse cow girl), ΔΕΝ φιλαει,μονο ανασκελα,και στα 4..οπου τηην πηρα μονο σε αυτη τη σταση για να χαρω την κωλαρα της και τελειωσα μεσα της ετσι...Α,εδωσα και 50ευρω για πιο χαλαρα...ΜΑΥΡΟ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346
να δώσω μια είδηση ''επί του πιεστηρίου'' που λένε και οι ρεπόρτερ  :sunglasses:

η milf Λιλιάνα από την Μινωτάυρου 3, πήρε μακροχρόνια άδεια και φεύγει για την πατρίδα της την Ουκρανία. Θα επιστρέψει ξανά στο πόστο της από τις αρχές Σεπτεμβρίου (3 μήνες θα λείπει συνολικά).  :(

Αν και η τσατσά λέει ότι θα λείψει μόνο 1 μήνα, προφανώς και λέει ψέματα για λόγους πολιτικής του μαγαζιού. Η ίδια η Λιλιάνα μου το επιβεβαίωσε ότι θα λείπει για 3 μήνες και θα είναι ξανά πίσω στο πόστο της το Σεπτέμβριο.

Υ.Γ. το λέω αυτό για όσους πελάτες της θα προσπαθήσουν να την ψάξουν για όσο καιρό θα λείπει και θα αναρωτιούνται που χάθηκε το μωρό  :P.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346
δοκίμασε κανένας τη νέα άφιξη του playboy την Ουκρανέζα carmen?

από τις φωτογραφίες που είδα στο άλλο site φαίνεται μουνάρα. Την είδε κανείς από κοντά για να έχουμε μια εικόνα?

yakuza boy κανε ένα κασκαντεριλίκι να μας πεις τι ψάρια πιάνει  :sunglasses:

κάνει τους παπάδες που έκανε η Πάολα μέσα στο δωμάτιο?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Πηδηξα προχθες την Ναταλι στο Bad Girls, ομορφη κοπελα, αλλα αρκετα κρυα στις κινησεις της με πολλες ψευτικες φωνουλες κτλ. Για να μπει στη λιστα με τις ομορφες που εχω πηδηξει ηταν καλη, αλλα δε νομιζω να ξαναπω συντομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346
Αδερφέ και εγώ τώρα ήδη την Carmen και λέω να περάσω σήμερα βράδυ να δω τι λογής είναι μιας που είμαι φαν του skinny. Αλλιώς πάλι στην Αγάπη

δοκίμασε και γράψε εντυπώσεις το πως πέρασες και αν γενικά αξίζει η κοπέλα με λεπτομέρειες και αν επιδίδεται σε GFE σεξ με γλωσσόφιλα.
 

nikos254

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχει πάρει κανείς τη Τζένη απτο Godiva? Αν ναι για πείτε καμια γνώμη
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.259
Πόντοι
7.636
Αυτή η καινουργια Χριστίνα από Μολδαβια που είναι στις βίλες,έχει ίδιες φωτο σε ένα εσκορταδικο.Αυτη είναι;

Χριστίνα, Βίλλες, από Μολδαβία, καινούργια....Μήπως κάνεις λάθος κάπου σε κάτι???
Με το μπαρτόν!!!
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Χριστίνα, Βίλλες, από Μολδαβία, καινούργια....Μήπως κάνεις λάθος κάπου σε κάτι???
Με το μπαρτόν!!!
Όχι, όντως είχαν ανεβάσει φωτό της στο άλλο σάιτ αλλά τις βγάλανε μια μέρα μετά
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Πολλές νέες αφίξεις βλέπω στο φαιντγκερλς στην Θεσσαλονίκη. Πώς και έτσι;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346
ποιοι ''ήρωες'' θα πάνε να κάνουν το κασκαντεριλίκι με carmen, nora και natasa... :grin:
αν αξίζουν να πάρουμε σειρά και εμείς... :grin:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Πήγα στο Playboy Φριξου 12 να δοκιμάσω την Carmen νέο μωρό από Ουκρανία!Αφού καβλαντισαμε λίγο στο σαλόνι με το μωρό κ ήμουν έτοιμος να μπω στο δωμάτιο ρωτήσα την υπηρεσία τι πρόγραμμα κάνει.Μου είπε:40 το απλό sex χωρίς πιπα.50 sex κ πιπα με σκούφο.60 τσίμπο γυμνό.Γελανε κ οι πέτρες!Φυσικά σηκώθηκα κ έφυγα κ πήγα σε στάνταρακι δικό μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom