Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

flamephoenix95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα, παλικαρια επειδη ειμαι καινούριος σχετικα εχω 2 ερωτήσεις.
1) γιατι στο  site γραφει τιμη 50 ευρω στο red diamond? ισχυει αυτο δλδ ξεκιναει απλο με 50;
2) τι διαφορα εχει το χαλαρο προγραμμα με το απλο; αξιζει να το πάρεις ;


τωρα για την Άννα που ειπε καποιος πανω, εγω την πηρα και μ αρεσε αρκετα ξερει να γαμιεται ειδικα on top δινει πονο και κανει αρκετη ωρα πιπα δηλαδη εγώ με απλο την πηρα και ολη η πραξη κράτησε αρκετη ωρα σε σχεση με τις αλλες που πηγα στις βιλλες, εχω γράψει και κρητικη.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
προς κεντρο με ανω πολη υπαρχει τπτ (μπουρδελο, μασατζιδικο) εστω κατι
Όλα δυτικά είναι πιάτσες και studio μετά τον σταθμό δηλαδή, αν εξαιρέσεις κάνα δύο μπουρδελακια που απομεινανε πριν τον σταθμό :cheesy:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Καλησπερα και απο μενα, παλικαρια επειδη ειμαι καινούριος σχετικα εχω 2 ερωτήσεις.
1) γιατι στο  site γραφει τιμη 50 ευρω στο red diamond? ισχυει αυτο δλδ ξεκιναει απλο με 50;
2) τι διαφορα εχει το χαλαρο προγραμμα με το απλο; αξιζει να το πάρεις ;


τωρα για την Άννα που ειπε καποιος πανω, εγω την πηρα και μ αρεσε αρκετα ξερει να γαμιεται ειδικα on top δινει πονο και κανει αρκετη ωρα πιπα δηλαδη εγώ με απλο την πηρα και ολη η πραξη κράτησε αρκετη ωρα σε σχεση με τις αλλες που πηγα στις βιλλες, εχω γράψει και κρητικη.
Βασικά νομίζω οτι ξεκινάνε συνηθως απο τα 40 , αλλά καμιά φορά παίζει να ξεκινάνε και απο τα 50 αν ερθει καμια απο Αθήνα όπως τις προάλλες που είχαν φερει την μόνικα την σερβα που ξεκίναγε απο 50 , τωρα το χαλαρό σε σχέση με το απλό νομίζω οτι απλά σου δίνει λίγο περισσότερο χρόνο , να είσαι πιο χαλαρά με τον χρόνο δλδ για αυτό και λέγεται χαλαρό.

edit : Δεν θυμάμαι αν η Μόνικα είχε έρθει στο συγκεκριμένο μαγαζί , αλλά σε κάποιο της αλυσίδας ηταν τέλος πάντων.
 

flamephoenix95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
0
Βασικά νομίζω οτι ξεκινάνε συνηθως απο τα 40 , αλλά καμιά φορά παίζει να ξεκινάνε και απο τα 50 αν ερθει καμια απο Αθήνα όπως τις προάλλες που είχαν φερει την μόνικα την σερβα που ξεκίναγε απο 50 , τωρα το χαλαρό σε σχέση με το απλό νομίζω οτι απλά σου δίνει λίγο περισσότερο χρόνο , να είσαι πιο χαλαρά με τον χρόνο δλδ για αυτό και λέγεται χαλαρό.

edit : Δεν θυμάμαι αν η Μόνικα είχε έρθει στο συγκεκριμένο μαγαζί , αλλά σε κάποιο της αλυσίδας ηταν τέλος πάντων.
καταλαβα, ευχαριστω φιλε.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Εν το μεταξύ όλο λέω να αρχίσω να γράφω κριτικές και ακόμα δεν έχω γράψει ούτε μια , παρόλαυτα σήμερα είπα να γράψω την πρώτη μου , αλλά αφενός μεν το στούντιο που πέρασα δεν υπάρχει και επίσης δεν μπορώ να βρω που πας για να γράψεις κριτική έστω και σε κάποιο κοντινό μαγαζί.
Οπότε αν του είναι εύκολο κάποιου να μου πει που πας για να γράψεις κριτική θα με βοηθούσε.
Άκυρο παιδιά μάλλον το βρήκα με κόκκινα γράμματα που λέει προσθέστε νέα κριτικη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Εν το μεταξύ όλο λέω να αρχίσω να γράφω κριτικές και ακόμα δεν έχω γράψει ούτε μια , παρόλαυτα σήμερα είπα να γράψω την πρώτη μου , αλλά αφενός μεν το στούντιο που πέρασα δεν υπάρχει και επίσης δεν μπορώ να βρω που πας για να γράψεις κριτική έστω και σε κάποιο κοντινό μαγαζί.
Οπότε αν του είναι εύκολο κάποιου να μου πει που πας για να γράψεις κριτική θα με βοηθούσε.
Άκυρο παιδιά μάλλον το βρήκα με κόκκινα γράμματα που λέει προσθέστε νέα κριτικη

Φιλε μου. Επιλεγεις ενα στουντιο/μπουρδελο και στα αριστερα απο εκει που ειναι ο μεσος ορος βαθμολογιας του λεει μεσα σε ενα κοκκινο πλαισιο "Προσθεστε νεα κριτικη". απο εκει και περα ειναι ευκολο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Φιλε μου. Επιλεγεις ενα στουντιο/μπουρδελο και στα αριστερα απο εκει που ειναι ο μεσος ορος βαθμολογιας του λεει μεσα σε ενα κοκκινο πλαισιο "Προσθεστε νεα κριτικη". απο εκει και περα ειναι ευκολο.
Ναι το βρήκα τελικά , ευχαριστώ πάντως , από κινητό είμαι τώρα , οπότε μάλλον θα το κάνω αργότερα από υπολογιστή πιστεύω να είναι πιο εύκολο από εκεί.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Ναι το βρήκα τελικά , ευχαριστώ πάντως , από κινητό είμαι τώρα , οπότε μάλλον θα το κάνω αργότερα από υπολογιστή πιστεύω να είναι πιο εύκολο από εκεί.

Δεν γινεται να γραψεις κριτικη απο κινητο. Γινεται δηλαδη αλλα θα σου παρει ποση ωρα. Καλυτερα απο τον υπολογιστη.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Μπορει κάποιος να με κάνει μια περιγραφή της μαρίνας? Μελαχροινή milf στο Φρίξου 12? Πέρασα μεσημέρι αυτό το καιρό και δεν ήταν ανοιχτό. Το νικηφόρου ουρανού 1α δε λειτουργεί πλέον? αυτό δίπλα στην Αφροδίτης, όλο κλειστά το πετυχαίνω. Γιατί διάβασα ότι και κει έχει milf
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Justine πάλι απέχει από το άθλημα?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Ξέρουμε που βρίσκουμε σήμερα το βράδυ την Ήρα η την άλλη την μοντελισια που μοιάζει με τη Βανδη; μου ξεφεύγει το όνομα της.

Κάτι καινούργιο πολύ εμφανίσιμο παίζει αυτή την περίοδο;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ξέρουμε που βρίσκουμε σήμερα το βράδυ την Ήρα η την άλλη την μοντελισια που μοιάζει με τη Βανδη; μου ξεφεύγει το όνομα της.

Κάτι καινούργιο πολύ εμφανίσιμο παίζει αυτή την περίοδο;
Η Μιρελα δουλεύει στο Ν.Ουρανου 28 βράδυ.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820

Συνημμένα

  • 20190602_221247.jpg
    20190602_221247.jpg
    391,2 KB · Εμφανίσεις: 36

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Γνωριζει κανενας αν η Αφροδιτη δουλευει κανονικα ή εχει σταματησει.???  :think:
 

nikos254

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ποια κοπέλα έχει τα μεγαλύτερα βυζιά? Ανεξαρτήτως ηλικίας η εμφάνισης
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Μινι επιλεκτικη τσαρκα πριν λιγο να δω τα καινουρια τεμαχια. Ξεκινησα Ν.Ουρανου 4, στο 1ο σπιτακι ηταν η καινουρια Ροξυ, αμαν παναγια μου.!!! Τι λειψανο ειναι αυτο, μοιαζει λες και ναυαγισε σε καποιο νησι, τελειως ανορεξικο και ντεκαυλε ξανθο κοριτσακι, με χερετησε δια της χειραψιας. Στο 3ο το καινουριο, ηταν η μελαχρινη Αγαπη, βγενει απο το κουζινακι τοπλες, η Μουναρα της βραδιας.!!! προσωπαρα, βυζαρες τελειες καλοσχηματισμενες, αλλα απο την μεση και κατω μου φανηκε πολυ στενη, με λιγνα ποδαρακια, παντως ειναι το τοπ μουνι, αλλα η φωνης και ο τονος της ειναι λιγο μαγκιωρικος και μου την χαλασε. Φριξου 9, βρηκα την μελαχρινη  Αννα, μικρο κοριτσακι της διπλανης πορτας, συμπαθυτικο μου φανηκε, κοινως.?? κοινο κοριτσακι, εκτος και αν βαζει φωτιες μεσα. Ν.Ουρανου 8, πετυχα την καστανοξανθη μπουκλωτη Ναταλι, μεσα σε ενα ντεκαυλε φορμακι, ωραιο προσωπακι, που αν το προσεξεις καλυτερα...κανεις ενα βημα πισω.!! Την πληρωσα, 50€ η τσατσα λεει κανει καλο προγραμμα, και εγω καλο γαμισι της ειπα...μπηκα μεσα με χαλαρο 50αρι, οτι υποθηκε απο τους συναθλητες ποιο πισω και μια κριτικη που διαβασα, το κοριτσακι ειναι μπιμπελο, αλλα στο κρεβατι δεν τραβαει, αν και ειναι ευδιαθετο, δεν παιζει μπαλιτσα, στο κρεβατι απλα πραγματα, αξιζει μονο για μια φορα και οχι για παραπανω. Βυζαρες φυσικες μεγαλες, κωλαρακι μπρουμυτα μαγεια.!!!

πηρα χθες την ρωξη
γουσταρω τα σκινυ
αδυνατη αλλα με βυζι δυαρι μια χαρα και ωραιο κωλαρακι
στενο μουνι αν και ειχε βαλει gel που το χαλουσε λιγο
την εβαλα αρχικα απο επανω, κουνιοταν καλουτσικα
μετα ιεραποστολικο
ημουν χορτατος οποτε αργουσα να τελειωσω και αρχισε να μου λεει για time
την εστησα στα 4 οπου της εριξα τιμωρητικο σφυροκοπημα για κανα πενταελεπτο οπου ηρθε και το τελος

γενικα στην τσαρκα με τον νικ διαπιστωσα μια ανοδο της ποιοτητας στην απογευματινη βαρδια
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι, σκέφτομαι για τσάρκα σήμερα βράδυ αλλά επειδή έχω να περάσω καιρό, έχετε να προτείνετε κάτι?
Αν ξέρετε ειδικά κάποια με γκαυλοφατσα πειτε
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
πηρα χθες την ρωξη
γουσταρω τα σκινυ
αδυνατη αλλα με βυζι δυαρι μια χαρα και ωραιο κωλαρακι
στενο μουνι αν και ειχε βαλει gel που το χαλουσε λιγο
την εβαλα αρχικα απο επανω, κουνιοταν καλουτσικα
μετα ιεραποστολικο
ημουν χορτατος οποτε αργουσα να τελειωσω και αρχισε να μου λεει για time
την εστησα στα 4 οπου της εριξα τιμωρητικο σφυροκοπημα για κανα πενταελεπτο οπου ηρθε και το τελος

γενικα στην τσαρκα με τον νικ διαπιστωσα μια ανοδο της ποιοτητας στην απογευματινη βαρδια
Τι να σου πω!Απογειωθηκαμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom