Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (1 μέλη και 162 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Βράδυ. Αλλά για σήμερα δεν ξέρω αν δουλεύει
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Τι εγινε ρε παιδια το παρατησατε το αθλημα; 2 μερες δε γραφει κανεις;

θα μου πειτε με αυτο το χαλι που κυκλοφορει και τι να γραψεις...
εδω σταματησαμε τις συναντησεις μας...κι αν γινει καμια,στην καντινα εχει περισοτερο ενδιαφερον...κατα τα αλλα τα μπουρδελα καλα κρατουν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μίνι βόλτα το απόγευμα στην περιοχή,με λίγο κόσμο, όλοι πιτσιρικάδες να γυρνάνε.περασμα από free house κλειστά κ τα δύο.στη Φρίξου 14 για Αλεξάνδρα κλειστό και κατάληξη στα τρίδυμα .στο δεξί η μπιανκα στο μπροστά η Εβελίνα στο δωμάτιο και στο βάθος η Άννα τσεχα.πιπινι 21 χρονών,με ωραίο φυσικό βυζί, άσπρο δέρμα κ σέξυ στριγκακι.φατσα λίγο περίεργη κ ακόμα πιο περίεργη οδοντοστοιχία.σε γενικές γραμμές καλά ήταν φιλότιμη η μικρή, απέφυγε φιλιά στο στόμα γτι έχει γκόμενο απ ότι είπε και υπάκουη σε ότι της είπα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Μίνι βόλτα το απόγευμα στην περιοχή,με λίγο κόσμο, όλοι πιτσιρικάδες να γυρνάνε.περασμα από free house κλειστά κ τα δύο.στη Φρίξου 14 για Αλεξάνδρα κλειστό και κατάληξη στα τρίδυμα .στο δεξί η μπιανκα στο μπροστά η Εβελίνα στο δωμάτιο και στο βάθος η Άννα τσεχα.πιπινι 21 χρονών,με ωραίο φυσικό βυζί, άσπρο δέρμα κ σέξυ στριγκακι.φατσα λίγο περίεργη κ ακόμα πιο περίεργη οδοντοστοιχία.σε γενικές γραμμές καλά ήταν φιλότιμη η μικρή, απέφυγε φιλιά στο στόμα γτι έχει γκόμενο απ ότι είπε και υπάκουη σε ότι της είπα.
φιλος ποια μπιανκα μια στεγνη-σκινυ Ρουμανα πιτσιρικα που επαιζε στο Φρ, 15α?
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μπήκαμε μαζί με έναν πιτσιρικά και μόλις κάναμε να να φύγουμε είπε πού πάτε τρομαξατε κι ο μικρός γελουσε
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Μπήκαμε μαζί με έναν πιτσιρικά και μόλις κάναμε να να φύγουμε είπε πού πάτε τρομαξατε κι ο μικρός γελουσε
ειπες οχι βραδυνη βαρδια ε;; και τα 2 του free house κλειστα;;;
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
ειπες οχι βραδυνη βαρδια ε;; και τα 2 του free house κλειστα;;;
Φίλος κατά τις 9πηγα οπότε μάλλον βραδινή βάρδια ήταν.το φρι χάους ενώ είχε την πλαϊνή πινακίδα νέον που εγραφε όπεν,οι πόρτες θεοσκοτεινες χωρίς ούτε ένα αμάξι μέσα τσατσάς η πόρνης.κατα 99% κλειστά.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Φίλος κατά τις 9πηγα οπότε μάλλον βραδινή βάρδια ήταν.το φρι χάους ενώ είχε την πλαϊνή πινακίδα νέον που εγραφε όπεν,οι πόρτες θεοσκοτεινες χωρίς ούτε ένα αμάξι μέσα τσατσάς η πόρνης.κατα 99% κλειστά.
βραδυνη λοιπον....ε να γι αυτο ειχα περασει και εγω απο εκει πριν απο κανα 4-5ημερο παλι βραδυ και ηταν παλι και τα 2 κλειστα , μαλλον ξεμειναν απο πουτανες αυτοι...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χτες βραδυ ξεκινησα για Μιρα, η τσατσα λεει εχω την Μιρα, λεω εδω ειμαστε, θα πηδηξουμε, και βγενει απο το κουζινακι ενα ξανθο κοριτσακι και χωρις γιαλια.!!  :S Δεν μου εμοιαζε για την Μιρα που ειχα δει κανα 2 φορες στο παρελθον και ηταν και μαυρομαλα, δεν με κλικαρε, οποτε τα εβαψε τα μαλια ξανθα.?? Η πηγαν να πασαρουν στον καραμαν μουφα μουνι.???  :2funny:
Οποτε εφυγα και πηγα στην Ραισα που ειδα στο προγραμμα, το μικρο φουρουσε ασπρα εσωρουχα αυτη την φορα, μακιγιαζ, καλα περασα για 40€ γιατι 50€ για χαλαρο ή μασαζ  :headbang: και για τα βρωμικα ζηταει 60€  :headbang: και εχει ωραιο μουνακι για δαγκωμα.!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Περασμα σημερα το πρωι απο την Αφρο κωλετη. Οτι και να πω ειναι λιγο. Η καλυτερη πιπα της πολης. Περασα πολυ ομορφα. Αυτη η γυναικα ξερει καλα τι θελει ενας πελατης.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Περασμα σημερα το πρωι απο την Αφρο κωλετη. Οτι και να πω ειναι λιγο. Η καλυτερη πιπα της πολης. Περασα πολυ ομορφα. Αυτη η γυναικα ξερει καλα τι θελει ενας πελατης.

Ρε φιλε επειδη ξερω οτι εισαι συχνος στις βιλλες, ειναι ομορφη η συγκεκριμενη; Γιατι δε μου λενε κατι οι υπηρεσιες αν δεν ειναι ωραιο μουνι
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Ρε φιλε επειδη ξερω οτι εισαι συχνος στις βιλλες, ειναι ομορφη η συγκεκριμενη; Γιατι δε μου λενε κατι οι υπηρεσιες αν δεν ειναι ωραιο μουνι

Κουράζεις λίγο με το να είναι ωραίο μουνί και να είναι ωραίο μουνί η άλλη..

 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Κουράζεις λίγο με το να είναι ωραίο μουνί και να είναι ωραίο μουνί η άλλη..

Εσυ ρε φιλε τι ζορι τραβας; Αν αλλοι την βρισκουν να πηδανε κατι σαπιες σαν καθαριστριες του Αγιου Λουκα απλα επειδη τους κανουν βρωμικα κολπα με γεια τους με χαρα τους. Εγω για να πληρωσω καποια πρεπει να ειναι ομορφη. Αν ηθελα μετρια, εβγαινα κερνουσα ενα ποτο και πηδουσα τσαμπα, 30 χρονων ειμαι, δεν ειμαι 50 με καμια κοιλια στα γονατα και με πλατεια στο κεφαλι.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Εσυ ρε φιλε τι ζορι τραβας; Αν αλλοι την βρισκουν να πηδανε κατι σαπιες σαν καθαριστριες του Αγιου Λουκα απλα επειδη τους κανουν βρωμικα κολπα με γεια τους με χαρα τους. Εγω για να πληρωσω καποια πρεπει να ειναι ομορφη. Αν ηθελα μετρια, εβγαινα κερνουσα ενα ποτο και πηδουσα τσαμπα, 30 χρονων ειμαι, δεν ειμαι 50 με καμια κοιλια στα γονατα και με πλατεια στο κεφαλι.

Δεν τραβάω κανένα ζόρι.

Για την εικόνα που βγάζεις εδώ μέσα μιλάω.

Δεν ενδιαφέρει κανέναν (εδώ μέσα πάντα) το πώς είσαι έξω.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Δεν τραβάω κανένα ζόρι.

Για την εικόνα που βγάζεις εδώ μέσα μιλάω.

Δεν ενδιαφέρει κανέναν (εδώ μέσα πάντα) το πώς είσαι έξω.

Αν δεν τραβας κανενα ζορι τοτε προς τι το σχολιο οτι κουραζω; Ζηταω με απλη και ξεκαθαρη πληροφορια σχετικα με την εμφανιση της κοπελας. Και σου εχω νεα, το 90% αυτων που πανε να γαμησουν, αυτο τους ενδιαφερει προτίστως, οχι να μου κανει γλυφοκωλαδες καμια 50αρα γρια και να χαιρομαι κιολας...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Παντως στον αγιο λουκα στα χειρουργεια εχει μια πολυ ωραια γκομενα. Επισης ρε κριτικ αν δεν κανω λαθος παλιο μελος εισαι τοσα χρονια ειναι στο κουρμπετι η αφρο. Δεν την εχεις δει ποτε? Μπαζο παντως σιγουρα δεν ειναι. Περι ορεξεως φιλε. Και εγω εχω δει να βγαζουν γουστα εμπειροι παιχτες απο εδω με νταιανα και θεια μονικα αλλα εμενα και να με πληρωναν δεν θα τις πηδουσα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Αν δεν τραβας κανενα ζορι τοτε προς τι το σχολιο οτι κουραζω; Ζηταω με απλη και ξεκαθαρη πληροφορια σχετικα με την εμφανιση της κοπελας. Και σου εχω νεα, το 90% αυτων που πανε να γαμησουν, αυτο τους ενδιαφερει προτίστως, οχι να μου κανει γλυφοκωλαδες καμια 50αρα γρια και να χαιρομαι κιολας...
αν ισχυε αυτο που λες τοτε η Μιρελα που ειναι μια απο τις παλιοτερες κοπελες θα επρεπε να εχει 10 κριτικες τη βδομαδα...αλλα κατι τετοιο δε συμβαινει.Ή σαν πιο φρεσκο παραδειγμα να πω τη Μιρα που ειναι μουναρα...
Ο παραδοσιακος μπουρδελιαρης που εχει χρονια στην πιατσα,οπως πχ εγω ας πουμε,παει πρωτιστως για να βγαλει τα γουστα του εκει που περναει καλα και εχει ξεπερασει το σταδιο του μοντελισμου χωρις βεβαια να το αποκλειει...

Τα υποτιμητικα σχολια για τις 50αρες ειναι περιττα νομιζω γιατι οπως εχω ξαναπει αυτες εχουν δειξει την αξια τους γι'αυτο και δουλευουν τοσα χρονια.Και τελοσπαντων αυτες ειναι 4-5 στα 35 σπιτια...στα υπολοιπα 30 σπιτια δυσκολευομαι να θυμηθω ποια πιτσιρικα μοντελαρα κανει ιδιαιτερο παταγο αυτη την εποχη.

Αρα δεν ισχυει αυτο που λες και μαλιστα σ'αυτο το μεγαλο ποσοστο που το λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom