Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
kritik ρε φιλε για να στο λενε ολοι μαλλον κουραζεις. Πανε δες και μη ζαλιζεις αλλο. Δε-Τρ-Τε πρωι.

Υπαρχουν μουναρες (ΟΧΙ δεν την θεωρω ετσι) οπως η Μιρα που σ εμενα ειναι παραπανω απο καλη για το 30ρι.
Υπαρχουν μιλφ οπως η Ιζαμπελα που για μενα ειναι τοπ στις υπηρεσιες (Αλ απορω που δεν τα πολυβρηκατε...νομιζω πως ειναι αυτο που ψαχνεις, αν θες τα λεμε και ινμποξ)
Υπηρχε το τοπ μουνι για μενα η Βανεσα στις Βιλλες και μετα στο ασπρο ππου απλα γαμουσες το τοπ μουνι.
Υπαρχουν μουναρες οπως η Βερονικα και η Ελενα (οχι και τοσο μουναρα) που δεν ειναι value for money.

Και τελος υπαρχει και η Αφρο...δεν ειναι το τοπ μουνι, δεν κανει τις βρωμιες, αλλα θα σε αφησει παντα με την αισθηση οτι εδωσες 30 και πηρες προγραμμα για 60+ και απο οχι μπαζο.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
kritik ρε φιλε για να στο λενε ολοι μαλλον κουραζεις. Πανε δες και μη ζαλιζεις αλλο. Δε-Τρ-Τε πρωι.

Υπαρχουν μουναρες (ΟΧΙ δεν την θεωρω ετσι) οπως η Μιρα που σ εμενα ειναι παραπανω απο καλη για το 30ρι.
Υπαρχουν μιλφ οπως η Ιζαμπελα που για μενα ειναι τοπ στις υπηρεσιες (Αλ απορω που δεν τα πολυβρηκατε...νομιζω πως ειναι αυτο που ψαχνεις, αν θες τα λεμε και ινμποξ)
Υπηρχε το τοπ μουνι για μενα η Βανεσα στις Βιλλες και μετα στο ασπρο ππου απλα γαμουσες το τοπ μουνι.
Υπαρχουν μουναρες οπως η Βερονικα και η Ελενα (οχι και τοσο μουναρα) που δεν ειναι value for money.

Και τελος υπαρχει και η Αφρο...δεν ειναι το τοπ μουνι, δεν κανει τις βρωμιες, αλλα θα σε αφησει παντα με την αισθηση οτι εδωσες 30 και πηρες προγραμμα για 60+ και απο οχι μπαζο.

Θεός 100% spot on.
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
kritik ρε φιλε για να στο λενε ολοι μαλλον κουραζεις. Πανε δες και μη ζαλιζεις αλλο. Δε-Τρ-Τε πρωι.

Υπαρχουν μουναρες (ΟΧΙ δεν την θεωρω ετσι) οπως η Μιρα που σ εμενα ειναι παραπανω απο καλη για το 30ρι.
Υπαρχουν μιλφ οπως η Ιζαμπελα που για μενα ειναι τοπ στις υπηρεσιες (Αλ απορω που δεν τα πολυβρηκατε...νομιζω πως ειναι αυτο που ψαχνεις, αν θες τα λεμε και ινμποξ)
Υπηρχε το τοπ μουνι για μενα η Βανεσα στις Βιλλες και μετα στο ασπρο ππου απλα γαμουσες το τοπ μουνι.
Υπαρχουν μουναρες οπως η Βερονικα και η Ελενα (οχι και τοσο μουναρα) που δεν ειναι value for money.

Και τελος υπαρχει και η Αφρο...δεν ειναι το τοπ μουνι, δεν κανει τις βρωμιες, αλλα θα σε αφησει παντα με την αισθηση οτι εδωσες 30 και πηρες προγραμμα για 60+ και απο οχι μπαζο.

Αυτη ηταν μια κατατοπιστικοτατη αναλυση ομως ρε φιλε. Αν ειστε παλιοι μπουρδελιαρηδες και κυνηγατε τα γουστα σεβαστο, αλλα σεβαστειτε κι εσεις τη αλλη αποψη, οτι αλλος κυνηγαει την εμφανιση. Εγω ΔΕΝ παω καθε μερα μπουρδελοτσαρκα, ουτε καν καθε μηνα. Και αν φαινεται περιεργο σε καποιους, εγω ναι με την Βανεσα που αναφερεις περασα καλυτερα απο οποιαδηποτε αλλη. Εγω πχ με κατι θειες Μονικες κτλ με καθε ηλικρινια δε θα μπορουσα να εχω καν στυση, οχι να τις πληρωσω κιολας.


αν ισχυε αυτο που λες τοτε η Μιρελα που ειναι μια απο τις παλιοτερες κοπελες θα επρεπε να εχει 10 κριτικες τη βδομαδα...αλλα κατι τετοιο δε συμβαινει.Ή σαν πιο φρεσκο παραδειγμα να πω τη Μιρα που ειναι μουναρα...
Ο παραδοσιακος μπουρδελιαρης που εχει χρονια στην πιατσα,οπως πχ εγω ας πουμε,παει πρωτιστως για να βγαλει τα γουστα του εκει που περναει καλα και εχει ξεπερασει το σταδιο του μοντελισμου χωρις βεβαια να το αποκλειει...

Αρα δεν ισχυει αυτο που λες και μαλιστα σ'αυτο το μεγαλο ποσοστο που το λες

Al οσο για τις κριτικες, λογικο ειναι να μην εχει πχ η Μιρελα συνεχεια  κριτικες γιατι 10 χρονια ειναι εδω, γραφτηκαν ΤΟΣΕΣ που δε μπαινει στη διαδικασια ο αλλος να γραφει, αν ηταν καινουργια σε ενα μηνα θα μαζευε καμια 40αρια κριτικες.

 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
Καλημέρα μάγκες. Χθές ήρθα Θεσσαλονίκη έχοντας δεί στο πρόγραμμα οτι δούλευε το στανταράκι μου η βυζαρού η Γαλήνη. Δυστυχώς, δεν δούλευε (τελικά εγώ είχα μπερδευτεί) και στράφηκα σε άλλο κορίτσι των βιλλών και συγκεκριμένα πάλι σε βουλγάρα, την Λάρα. Η επιλογή μου έγινε εκ του ασφαλούς μιας και την είχα ξαναπάρει και παλιότερα στο σπιτάκι της Χατζηαργύρη στον Βόλο (δεν είχα όρεξη για κασκαντεριλίκι). Μετα χαράς διαπίστωσα οτι βελτιώθηκε πάρα πολύ στις υπηρεσίες της. Κριτική δεν μπορώ να ανεβάσω γιατί απότι βλέπω το μαγαζί δεν το έχει ο κατάλογος. Λίγα λόγια για την Λάρα, πιπινάκι με αγαλματένιο κορμί, βυζί καλό αλλά όχι μεγάλο όπως το θέλω εγώ, πρόσωπο όμορφο και υπέροχος κώλος. Λίγα χάδια  στην αρχή, πίπα όχι βιαστική αλλά όχι εντυπωσιακή (χωρίς γλυφάρχιδο και deepthroat), χαλαρή αίσθηση χωρίς βιασύνη και το πισοκωλλητό όλα τα λεφτά (μιλάμε για υπέροχο νεανικό κωλαράκι). Γενικά πέρασα καλά και θα περνούσα ακόμα καλύτερα αν δεν άδειαζα νωρίς. Ήταν μια αλλαγή  για εμένα που είμαι λάτρης των βυζάρων και των καμπυλωτών κορμιών. Επίσης να πω, πως δεν με θυμηθήκε. Για την επόμενη φορά έχω βάλει στο μάτι την Λορένα και φυσικά και την Γαλήνη για επαναληπτικό άρμεγμα βύζων.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ρε φιλε επειδη ξερω οτι εισαι συχνος στις βιλλες, ειναι ομορφη η συγκεκριμενη; Γιατι δε μου λενε κατι οι υπηρεσιες αν δεν ειναι ωραιο μουνι
Η Αφρο δεν δουλεύει στις Villes!Σου λείπουν μαθήματα!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Η Λορενα ειναι μετριοτης φιλε να ξερεις....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.136
Κριτικές
166
Like
26.964
Πόντοι
34.538
Παλι μπερδευτηκατε με τις βιλλες?
:S :S
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Al οσο για τις κριτικες, λογικο ειναι να μην εχει πχ η Μιρελα συνεχεια  κριτικες γιατι 10 χρονια ειναι εδω, γραφτηκαν ΤΟΣΕΣ που δε μπαινει στη διαδικασια ο αλλος να γραφει, αν ηταν καινουργια σε ενα μηνα θα μαζευε καμια 40αρια κριτικες.


9 χρονια 5 μηνες και κατι μερες.. το μωρακι μου...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Al οσο για τις κριτικες, λογικο ειναι να μην εχει πχ η Μιρελα συνεχεια  κριτικες γιατι 10 χρονια ειναι εδω, γραφτηκαν ΤΟΣΕΣ που δε μπαινει στη διαδικασια ο αλλος να γραφει, αν ηταν καινουργια σε ενα μηνα θα μαζευε καμια 40αρια κριτικες.


9 χρονια 5 μηνες και κατι μερες.. το μωρακι μου...
Ερωτιαρη!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Al οσο για τις κριτικες, λογικο ειναι να μην εχει πχ η Μιρελα συνεχεια  κριτικες γιατι 10 χρονια ειναι εδω, γραφτηκαν ΤΟΣΕΣ που δε μπαινει στη διαδικασια ο αλλος να γραφει, αν ηταν καινουργια σε ενα μηνα θα μαζευε καμια 40αρια κριτικες.


9 χρονια 5 μηνες και κατι μερες.. το μωρακι μου...
Jimi σε παντρευουμε?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Εγω για να πληρωσω καποια πρεπει να ειναι ομορφη. Αν ηθελα μετρια, εβγαινα κερνουσα ενα ποτο και πηδουσα τσαμπα, 30 χρονων ειμαι, δεν ειμαι 50 με καμια κοιλια στα γονατα και με πλατεια στο κεφαλι.

Αγαπητε συναγωνιστη,
Αυτο που ρωτας ειναι υποκειμενικο και στανταρ απαντηση δεν θα μπορεσεις να παρεις, αλλα θα σου πει ο ενας αλλα ο αλλος. Για παραδειγμα, εσυ θεωρεις τις τυπισσες απο το Μαρκιζ μουναρες, εγω τις θεωρω μετριες απλα πολυ στοκαρισμενες και εξυπνα ξεβρακωτες, το διο και για την Ελενα εγω την θεωρω μουναρα εσυ μαλλον οχι οποτε καλυτερα να πας μονος σου να δεις και να αποφασισεις. Η Αφρο btw ειναι πολυ δυνατο μωρο.
Ακυρο αλλα σε ποιο μαγαζι γαμας με ενα ποτο? Να το επισκεφτω αν ειναι... :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στην υπέροχη Αφροδίτη μου στην Κωλέτη την οποία σκεφτόμουν έντονα αυτές τις μέρες και έπρεπε οπωσδήποτε να δω οπότε πήγα κατευθείαν εκεί και ζήσαμε πάλι όμορφες ερωτικές στιγμές  :smitten: :smitten:
Αφού γαμηθηκαμε για 40λεπτά μου λέει κάτσε τώρα να σου κάνω μασάζ... Βρε άσε με να φύγω βιάζομαι... Όχι έστω λίγο θα σου κάνω.
Δεν υπάρχει άλλη τέτοια γυναίκα ρε παιδιά
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Al οσο για τις κριτικες, λογικο ειναι να μην εχει πχ η Μιρελα συνεχεια  κριτικες γιατι 10 χρονια ειναι εδω, γραφτηκαν ΤΟΣΕΣ που δε μπαινει στη διαδικασια ο αλλος να γραφει, αν ηταν καινουργια σε ενα μηνα θα μαζευε καμια 40αρια κριτικες.


9 χρονια 5 μηνες και κατι μερες.. το μωρακι μου...
αν όπως λέει ο kritik το 90% γαμαει μόνο με κριτήρια εμφάνισης τότε η Μιρελα που για μένα είναι η απόλυτη μουναρα και πολύ καλό παιδί, σε σχέση με τα χρόνια που δουλεύει έχει πολύ λίγες κριτικές σε σύνολο...
Αντιθέτως κάποιες πιο ώριμες και όχι τόσο εμφανίσιμες που ξεκίνησαν μετά τη Μιρέλα έχουν πολύ περισσότερες κριτικές άρα αν το δούμε δειγματοληπτικά εδώ από τι γράφεται στο site το κριτήριο της εμφάνισης δε φαίνεται να είναι αυτό που παίζει τον πρώτο ρόλο
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
δίαβασα όσα γράψατε ...δεν έχει νόημα να το συζητάμε και να λέμε ποιά θεωρουμε μουνάρα και ποιά όχι....όπως είπε κάποιος φίλος,ετσι και εγω  υπάρχουν γυναίκες τις οποίες βλέπουμε ,εχουν γραφτεί πολλές κριτικές και όμως κάποιοι απο εμάς δεν τις προτιμούμε.....όπως για παράδειγμα η Μόνικα η η αξιοπρεπέστατη γαλλίδα Νικόλ ,με τις οποίες και εγω δεν εχω περάσει...αν και εχω περάσει με χειρότερες σε εμφάνιση.....

Όλα ειναι υποκειμενικά και δεν θα κρίνω εγω τον καθένα μας εδω μέσα,για τα γούστα του...εγω για παράδειγμα γουστάρω μία γκόμενα η οποία ειναι ψιλο τσουβαλάκι,αλλα έχω κόλλημα μαζι της .... :think:
περι ορέξεως κολοκυθόπιτα......
Την Μιρέλα για παραδειγμα που είναι μούναρος,αντικειμενικά δεν την προτιμώ ,χωρις να λέω οτι δεν ειναι καλη και ολα τα σχετικά....Δεν νομίζω να έχει νόημα η όλη συζήτηση τελευταίο πέρασμα που εκανα σαββάτο βράδυ


Case D'Amore (Τρίδυμα) δεν μπαίνω...τελευταια ηταν μια Αννα,Καρλα και η μιλφ Αναστασία με την πίκρα στο στόμα
Αχελώου 10 (Studio Godiva)ανοιχτο αλλα δεν μπηκα
Κοροβάγκου 5 (Villa Privé)η Τάνια,δουλεψε σε ενα μαγαζι στη χαλκιδικη,εκει την ειχα δεί.....
Κοροβάγκου 7 (Bad Girls) η Αισα....δεν μου αρεσε και ειχε και υφάκι....

Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού η Έλενα η ρουμάνα,δεν εχω περάσει ποτέ μαζι της,αν και μου αρέσει.....
Μινωταύρου 10 (Studio Free House)κλειστό
Μινωταύρου 14 μια μικρουλα βαρεων βαρών,που αν χάσει αρκετα κιλά μπορεί να ειναι καλή μέσα......αμφιβάλω αν μπαινει κανείς μαζί της...
Μινωταύρου 16 (Venus Angels) χμμμμ εδω δεν μπορω να θυμηθώ...πριν δυο βδομάδες ηταν η Αθηνά,πριν ενα μηνα η Αλικη..
Μινωταύρου 3 μια ωραια μικρουλα ουκρανεζα ..οια ολια καπως ετσι μελαχροινο ωραιο πιπινι....
Νικηφόρου Ουρανού 11 (Villa Erotica)Μπήκα με την Λορένα, δεν με γέμιζε αλλά περνάω καλα μαζι της,γουστάρει αρωστημένες καταστασεις,και απο οτι κατάλαβα γουσταρει να σε δαχτυλιάζει και σίγουρα της αρέσουν και τα αυταρχικά για όσους θέλουν να γαμηθούν αντι να γαμήσουν....πα΄ντως μαζι μου ηταν δεκτική σε δάχτυλα .....χρωστάω κριτικη ...
Νικηφόρου Ουρανού 1Α δεν μπήκα αλλα πριν δυο βδομάδε που ειχα περάσει και εδω και διπλαείχε ωραιοα κορμιά....
Νικηφόρου Ουρανού 1Β δεν μπήκα
Νικηφόρου Ουρανού 20 κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 24 & Μινωταύρου Ελενα ουκρανέζα,δεν λέει για μένα...
Νικηφόρου Ουρανού 26 Μιρέλα η γνωστη ρουμανα Δεσποινα Βανδη.....
Νικηφόρου Ουρανού 28 ενα μικρό κοριτσάκι,δεν μπορω να θυμηθω ονομα και εμφανιση
Νικηφόρου Ουρανού 6 εδω είδα την Εμμανουέλα,μουνάρα,απλα πολύ κρύα....ειχα περάσει παλιότερα οταν ηρθε απο Αθηνα και ηταν πολύ μηχανική ....
Νικηφόρου Ουρανού 8 Στελλα μιλφ απο Τσεχία με γυαλιά ξανθια με σχετικα κοντο μαλλι,ωραίο λεπτό κορμί...
Πέτρου Ερημίτη 1 & Μινωταύρου (Las Vegas) 1 Αφροδίτη,ωραίο μουνί ,πιθανολογω πως ειναι μεγάλη ηττα μέσα για αυτο και δεν μπαίνω ουτε για δοκιμή,2 μανταλένα με την χειρότερη τσατσά,την σπασαρχιδω μελαχροινλη απο το Ανδρεου γεωργιου 4,Βαλεντίνα αν θυμάμαι καλά..μεγάλωσε αυτο το κοριτσακι ,αρχισε να θυμίζει γυναίκα..
Πέτρου Ερημίτη 2 Αφροδίτη, για τα γουστα μου, ωραίο μουνί και εγω περναω πλέον σχετικά καλα μαζι της
Πέτρου Ερημίτη 2Α Μίρα...ωραίο μουνί με αμφιλεγόμενες κριτικές
Πέτρου Ερημίτη 3  Μια μικροκαμωμένη  μελαχροινη ρουμάνα επίσης νομίζω Χριστίνα
Πέτρου Ερημίτη 5 Χριστίνα μια βουλγάρα με ωραίο κορμί ,μέτρια σε όλα...
Φρίξου 12 μια ελληνίδα ηταν ωραία βυζιά ,αλλά κατα τα άλλα μακριά....
Φρίξου 13 κλειστό νομίζω
Φρίξου 13Α Βικτώρια ,αξιοπρεπέστατο γαμήσι....
Φρίξου 14Α Βιολέτα μια ξανθία λεπτούλα,πιο ξινή πεθαίνεις......
Φρίξου 14Β Σάντρα νόμίζω
Φρίξου 15 δεν μπορω να θυμηθώ,
Φρίξου 9 (Red Light) δεν μπήκα..βλέπει ο καθένας το πρόγραμμα και πάει ..τελευταία ειχα δει την Γκαμπριέλα την Σέρβα...ωραίο μουνί,και περνούσα καλά μαζι της,απλά δεν ξερω δεν με τραβαει

Paradise είδα την Ράνια,για λιγες φορές γιατι θα σταματησει απο οσο εμαθα ,για μένα ειναι ωραίο μουνι ,μιλφιζει.....
και στο δευτερο ηταν η Σάντυ....δεν....
σε αυτο το μαγαζι εχω πάει επισης με την Λορέτα ,η οποια μου αρεσε πολύ σε εμφανιση,αλλα μεσα ηταν αίσχος.....




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom