Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (4 μέλη και 64 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Νομιζεις δεν θελουν να φερουν νεες κοπελες ;; τους εχεις για μαλακες;; φραγκα θα βγαλουν,,, μαλλον όμως ειναι δυσκολο να βρεις ομορφες να θελουν να δουλεψουν ...αφου ενα ολοκληρο συστημα τις υποστηριζει (και πολλοι απο εμας μπουφοι -  χορηγοι οχι μονο χρηματων αλλα και ζωης) και μαλλον αυτο γινεται παντου
οχι φιλε δεν θελουνε να τις φερουνε...και αν φερουνε καποια που αξιζει την εχουνε γκομενα...και οταν την εχουνε γκομενα και βγει στη φορα οτι πηδιεται καλα,τοτε την σταματανε η ελατωνουν τις υπηρεσιες της...
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
οχι φιλε δεν θελουνε να τις φερουνε...και αν φερουνε καποια που αξιζει την εχουνε γκομενα...και οταν την εχουνε γκομενα και βγει στη φορα οτι πηδιεται καλα,τοτε την σταματανε η ελατωνουν τις υπηρεσιες της...
οπως με τι ζωη απο τις βιλλες εδω κ δυο εβδομαδες την εχουν εξαφανηση.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
η ζωη.αλλα μωλις εγραψαν κανα δυο καλα λογακια.παπαλα το μωρο.το αναζηταη η νικολουλη τωρα. :happy: :happy:
χαχα....εδω πρεπει να παιζει κατι αλλο...την εχουνε ακομα στο προγραμμα απλα δεν εχει ημερομηνιες για δουλεια...να δουμε θα την βγαλουν;
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
χαχα....εδω πρεπει να παιζει κατι αλλο...την εχουνε ακομα στο προγραμμα απλα δεν εχει ημερομηνιες για δουλεια...να δουμε θα την βγαλουν;
εδω κ δυο εβδομαδες δεν υπαρχη πουξενα.κ εχου ολα τα αλλα μουσχαρια μεσα.αλισεσ αισεσ κ παει λεγοντας.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
χαχα....εδω πρεπει να παιζει κατι αλλο...την εχουνε ακομα στο προγραμμα απλα δεν εχει ημερομηνιες για δουλεια...να δουμε θα την βγαλουν;
κοπηκε στα εργομετρικα (αφροδισιο) το μωρο! Θα επανελθει συντομα ομως... :grin:
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Μηπως μπορει καποιος να κανει καμια ενημερωση να γνωριζουμε τι εμπορευμα κυκλοφορει στα καταστηματα της περιοχης ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.136
Κριτικές
166
Like
26.965
Πόντοι
34.538
Μηπως μπορει καποιος να κανει καμια ενημερωση να γνωριζουμε τι εμπορευμα κυκλοφορει στα καταστηματα της περιοχης ?
Πετρου Ερημιτη 2: Αφροδιτη. Αρκετα τουμπανο το μωρο με κωλαρα απο τις λιγες!( kissass2) Οσες φορες την πηρα ηταν μετρια προς κομοδινο,αλλα παντα με κολαζει για να μπω και παλι! Grin
Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Δεν μπηκαμε το μαθαμε στα περιξ της αλανας! Grin
Πετρου Ερημιτη 3: Χριστινα. Μινιον που δουλευε στα Τριδυμα!
Las vegas: Μανταλινα.-Βαλεντινα.-Χριστινα. Το γυφτοβουλγαρακι με το ωραιο σωματακι και πολυ skinny το μωρο!
Μινωταυρου 14: Ελενα. Καλα που την γαμησε ο Προεδρας 2 βραδια κ ενιωσε γαμησι Σαλονικιωτικο! Tooth
Νικ.28: Ρωξαννη. Ξανθο μωρακι αρκετα λεπτο, με κρεμασμενα τα βυζακια του! Δεν ξερω τι φαση το μωρο ακομα μεσα! Η τσατσα μας γκαβλαντισε κ τους 2 εντονα... 2funny 2funny Μολις τον ακουω τον αλλον να μιλαει για ρομαντικα φεγγαρια με την τσατσα. Τον λεω Ελα ρομαντικε μου παμε να δουμε κ τα αλλα!!! HappyBounce_4K8GSO
Φριξου 12: Τανια. Ανοιγεις την πορτα κ ερχεται μια μποχα.... Vomit Ηταν κ η τσατσα κρυωμενη με τις μυξες τις να τρεχουν κ να φοραει για πανωφορι ενα κοκκινο ριχταρι. Πω πω τραγωδια ολο το σκηνικο! Vomit
Τριδυμο Νο1: Καρλα. Πηγαινε με κεφια στο δωματιο και την ξεκινησε ο μλκ μου στα γκαζια..."αντε πηγαινε κ δωσε λιγο παθος μπας κ γραψεις καμια θετικη κριτικη!" 2funny
Τριδυμο Νο3: Αννα.( Boobies... kissass)
Paradise (1): Σαρα. Ειναι καλουτσικο σε εμφανιση το αλβανακι μου....φορουσε κ εσωρουχα playboy! Grin
Paradise (2): Σαμπρινα. Το γυφτορουμανακι που δουλευε πριν λιγο καιρο στο godiva. Τι να πεις τωρα? Το ελεος ειναι λιγο! Banging Head Against a Wall Πειραζε η Σαμπρινα στο σαλονι το μαλλι του μλκ μου! Grin
Studio lux Νικ.1Α: Σονια. Εγω ως Σονια την γαμησα στις βιλλες κ εχει αλλαξει 3 ονοματα στα τελευταια σαλοναρισματα! what Τσουβαλακι κοκκινομαλικο που ειναι με τις μερες του στο... zfuck
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Πετρου Ερημιτη 2: Αφροδιτη. Αρκετα τουμπανο το μωρο με κωλαρα απο τις λιγες!( kissass2) Οσες φορες την πηρα ηταν μετρια προς κομοδινο,αλλα παντα με κολαζει για να μπω και παλι! Grin
Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα. Δεν μπηκαμε το μαθαμε στα περιξ της αλανας! Grin
Πετρου Ερημιτη 3: Χριστινα. Μινιον που δουλευε στα Τριδυμα!
Las vegas: Μανταλινα.-Βαλεντινα.-Χριστινα. Το γυφτοβουλγαρακι με το ωραιο σωματακι και πολυ skinny το μωρο!
Μινωταυρου 14: Ελενα. Καλα που την γαμησε ο Προεδρας 2 βραδια κ ενιωσε γαμησι Σαλονικιωτικο! Tooth
Νικ.28: Ρωξαννη. Ξανθο μωρακι αρκετα λεπτο, με κρεμασμενα τα βυζακια του! Δεν ξερω τι φαση το μωρο ακομα μεσα! Η τσατσα μας γκαβλαντισε κ τους 2 εντονα... 2funny 2funny Μολις τον ακουω τον αλλον να μιλαει για ρομαντικα φεγγαρια με την τσατσα. Τον λεω Ελα ρομαντικε μου παμε να δουμε κ τα αλλα!!! HappyBounce_4K8GSO
Φριξου 12: Τανια. Ανοιγεις την πορτα κ ερχεται μια μποχα.... Vomit Ηταν κ η τσατσα κρυωμενη με τις μυξες τις να τρεχουν κ να φοραει για πανωφορι ενα κοκκινο ριχταρι. Πω πω τραγωδια ολο το σκηνικο! Vomit
Τριδυμο Νο1: Καρλα. Πηγαινε με κεφια στο δωματιο και την ξεκινησε ο μλκ μου στα γκαζια..."αντε πηγαινε κ δωσε λιγο παθος μπας κ γραψεις καμια θετικη κριτικη!" 2funny
Τριδυμο Νο3: Αννα.( Boobies... kissass)
Paradise (1): Σαρα. Ειναι καλουτσικο σε εμφανιση το αλβανακι μου....φορουσε κ εσωρουχα playboy! Grin
Paradise (2): Σαμπρινα. Το γυφτορουμανακι που δουλευε πριν λιγο καιρο στο godiva. Τι να πεις τωρα? Το ελεος ειναι λιγο! Banging Head Against a Wall Πειραζε η Σαμπρινα στο σαλονι το μαλλι του μλκ μου! Grin
Studio lux Νικ.1Α: Σονια. Εγω ως Σονια την γαμησα στις βιλλες κ εχει αλλαξει 3 ονοματα στα τελευταια σαλοναρισματα! what Τσουβαλακι κοκκινομαλικο που ειναι με τις μερες του στο... zfuck
κοπυ - παστε (Πολακης) αναφορες;;;
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
1
Γεια σας, ξερει κανεις αν προσφερει καμια lap dance (αισθησιακο χωρο, σαν στα πριβε στα στριπτιτζαδικα) μαζι με το υπολοιπο προγρομμα?
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κάποιος συναγωνιστής τι απέγινε η Αντζελα  απο τις Βίλλες; Αυτή με το μοντελε σώμα και το σπυρί στο κωλομαγουλο.
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανια.
Υπάρχει καποια που να κανει cim η cif?
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Πέρασα απο το free house όπου η υπηρεσία με ενημέρωσε με επιφύλαξη οτι  η Νατασσα γυρνάει σε μια βδομάδα.
Μάλλον όμως δεν είχε πραγματικά ιδέα πότε θα γυρίσει.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Τι εγινε ρε παιδια το παρατησατε το αθλημα; 2 μερες δε γραφει κανεις;

θα μου πειτε με αυτο το χαλι που κυκλοφορει και τι να γραψεις...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Εγώ Παρασκευή κ Σάββατο πήγα κατευθείαν Λας Βέγκας. Γύρισε η Ιωάννα ...στα υπόλοιπα ούτε μπήκα. Αλλά φαντάζομαι τα ίδια κ τα ίδια θα παίζανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom