Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (3 μέλη και 49 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Οντως, κατι πραγματικα καλο δε θυμαμαι ποτε ηρθε τελευταια φορα. Καποτε ειχε Καντυ, Αντριαννα, κατι αλλες πολυ δυνατες που δε θυμαμαι πλεον, τωρα απο αυτες που εχει μονο η Βικτωρια κραταει ενα επιπεδο και αυτε κανει guest εμφανισεις.

απο αυτες που εχει στο ροστερ ζητημα αν εχω παει 2η φορα με 1-2

Ρε μαλακες απο δω και περα να με λετε ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
επειδη δεν μπορεσα να περασω , ανοιξε το free house ή game over την νυχτα;;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ρε μαλακες απο δω και περα να με λετε ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ!
και η Άννα ήταν όλα τα λεφτά η σερβιδα, βουλγαρα, σλοβενα..... Ωραίο κορμί  ωραίο κωλαρακι και γενικά μέσα άψογη.... Τώρα λίγα πράγματα.....
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
και η Άννα ήταν όλα τα λεφτά η σερβιδα, βουλγαρα, σλοβενα..... Ωραίο κορμί  ωραίο κωλαρακι και γενικά μέσα άψογη.... Τώρα λίγα πράγματα.....

Την Αννα απο τις Βιλλες εννοεις; Μια φορα την ειχα παρει, με ειχαν καταξενερωσει τα σακουλιασμενα κρεμασμενα και γεματα ραγαδες βυζια της και δε ξαναπηγα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Την Αννα απο τις Βιλλες εννοεις; Μια φορα την ειχα παρει, με ειχαν καταξενερωσει τα σακουλιασμενα κρεμασμενα και γεματα ραγαδες βυζια της και δε ξαναπηγα
Τα έκανε πλαστικά μετά. Είναι πολύ όμορφη και καλή στο δωμάτιο αν και με φθίνουσα πορεία στις επιδόσεις της.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Οσο για τις Βιλλες , θα πω , οτι αντε το 40αρι καλα, αλλα τα υπολοιπα που ζητανε οι κοπελες σας (ισως και εσεις) για τα προγραμματα ειναι παρα πολλα για την ποιοτητα πολλων κοριτσιων σας, την συμπεριφορα τους, αλλα και τον χρονο που διαθετουν, και ο ανταγωνισμος εκει γυρω πια ειναι μεγαλος , φιλικα παντα γιατι ο καθενας οσο θελει κοστολογει το προιον του...παρτε μια γνωμη απλα 
Ναι παιδια ετσι ειναι... στην Λαρα θα εδινα κατι παραπανω ομως να την ξεσκισω 2 φορες...
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μόλις γύρισα από Φρίξου 10 νομίζω καινούριο,δεν είμαι σίγουρος καθώς δεν τήν πολυξερω την περιοχή, μετα από συνάντηση με Σόνια Γερμανίδα.γυρω στα 30 μελαχρινή αδύνατη με μικρό βυζί και λίγο νερουλό θα έλεγα.συμπαθητικη φατσούλα κ η τσατσά με πληροφόρησε ότι δούλευε Γερμανία κ ότι είναι πρώτη μέρα στη δουλειά.περασμα με 30 κ γυμνό, ήρθε λίγο αγχωμενη κ σφιγμένη μετά λίγο χαλάρωσε με τις οδηγίες μου και ήρθε το τέλος.λιγο αλλοπροσαλη μου φάνηκε χωρίς να κάνει κάνα χτυπητό φάουλ,αλλά κ χωρίς να με εντυπωσιάσει σε κάτι .
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μόλις γύρισα από Φρίξου 10 νομίζω καινούριο,δεν είμαι σίγουρος καθώς δεν τήν πολυξερω την περιοχή, μετα από συνάντηση με Σόνια Γερμανίδα.γυρω στα 30 μελαχρινή αδύνατη με μικρό βυζί και λίγο νερουλό θα έλεγα.συμπαθητικη φατσούλα κ η τσατσά με πληροφόρησε ότι δούλευε Γερμανία κ ότι είναι πρώτη μέρα στη δουλειά.περασμα με 30 κ γυμνό, ήρθε λίγο αγχωμενη κ σφιγμένη μετά λίγο χαλάρωσε με τις οδηγίες μου και ήρθε το τέλος.λιγο αλλοπροσαλη μου φάνηκε χωρίς να κάνει κάνα χτυπητό φάουλ,αλλά κ χωρίς να με εντυπωσιάσει σε κάτι .

Είναι Γερμανίδα η δούλευε στη Γερμανία?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Και τα δύο φίλος.δεν μιλάει ούτε αγγλικά ούτε ελληνικά
παρά μόνο γερμανικά

Ωραία,θα κάνω ότι κάνω σε όλες τις Γερμανίδες,θα της μιλήσω Ελληνικά και θα βάλει μυαλό!!!  :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μεσημεριανή τσάρκα σήμερα,τραγικά τα πράγματα ως συνήθως.Αυτά που ξεχώρισα ήταν Ερημίτη 2,Νικηφόρου Ουρανού το καινούργιο το άσπρο και το πρώτο από τα Τρίδυμα.Στο Νικηφόρου Ουρανού Τζέσυ το όνομα της κοπέλας αν θυμάμαι καλά,στα άλλα δεν θυμάμαι...Η τσατσά πάντως στο Godiva πολύ πλάκα έχει.Μέχρι να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο,ήτανε μπίρι μπίρι και μου πε ότι παρήγγειλε ένα μονόπετρο Σβαροφσκι 20 ευρω και δεν ήξερε ότι θα ταν μούφα και έλεγε ότι από Δευτέρα θα γίνει χαμός και κάτι άλλες μπούρδες  :uglystupid:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Χθεσινη βραδυνη Τσαρκα. Πιστευα πως θα ηταν αποτυχια η Συναντηση,με ακυρωσαν πολλοι αλλα τελικα στις καθυστερησεις εγινε ντεμαραζ αφιξεων! :rockon:

Τιμης ενεκεν ξεκιναω με τον:
jamaican...η αλλιως??? :grin:
pame gia alla... ομολογω οτι το μαυρο αυτιστικο μου παρηγγειλε ωραια σαλατα στην πιτσαρια! :grin:
alladalla... τσομπανο μου ποιον ειδες εξω απο τα σπιτακια κ καταλαβες πως ημασταν εκει? :2funny:
teochatz... το μικρο μας αυτιστικ! :grin:
menathor... μλκ μου μην ξαναφας 100€ στα κωλομπαρα! :headbaning2:
blackadder... ελα μλκ μου δεν γαμας κ χρησιμοποιεις τις καποτες στα αμαξια! :2funny: :birdman:

Studio lux Νικ.1α: Βανεσσα. Ουκρανικο μωρακι που κανει τελεια! :pipa1:
Patadise (1): Αμαρυλλις. Το μαυρο παιδι εδωσε για το πρωην εσκορτακι 120€ ως Σονια. Καλος μλκ μπορω να πω!  :grin:
Paradise (2): Σαντυ. Αυτο το τσουβαλακι που βγηκε toples αν ηταν στα 30€ θα το δοκιμαζα. :-*
Red diamond: Αισα. No comment( :s&m_1:).. Στο ασανσερ το γελιο "ρε μλκες οχι κ οι 2 χοντροι μεσα δεν θα χωραμε" Τελικα χωρεσαν οι μλκες μου! :2funny: :2funny:
Villa erotika: Αλεξανδρα. Σαν την Αισα ενα πραγμα με 10 κιλακια παραπανω! Αξιοπροσεκτο το μωρο. :kissass2:
Φριξου 12: Χριστινα. Το γυφτοβουλγαρακι με το ωραιο σωματακι! Ευτυχως η μποχα υποχωρησε! :grin:
Φριξου 13: Μιρελλα. Φουρνε το μωρο σου! :kissass:
Φριξου 13Α: Βικτωρια. Σαν να μουνεψε παλι το μωρακι! :wanker:
Φριξου 14Β: Χριστινα. Η γνωστη ρουμανα γυμνοστηθη οπως παντα! Η χαζοτσατσα "φυγετε απο το μηχανημα κοντα, θα βαραει συνεχεια!"  :jerking:
Φριξου 14Α: Σαντρα. Καλουτσικο σε εμφανιση μωρο,αλλα στο σαλονι βγαζει μια εικονα ντιβας με αρκετο εκνευρισμο! :-
Τριδυμα: Εβελινα... ( :tits:) κ Αννα ( :kissass2:)! :grin:
Godiva: Μαρια. Ουκρανακι συμπαθητικο κοριτσακι που πλεον δεν γουσταρει την δουλεια! :S
Νικ. 24: Ελενα. Αντε black ορμα στο μωρο! :wanker:
Νικ. 26: Καρινα. Το Ουκρανικο μωρο με το βαθυ λαρυγγι. Στα 40€ τελειωνεις στο στομα της!( :pipa1:) Ποιος μλκ μου με ειπε στο σαλονι Προεδρε κ με καταλαβε η τσατσα? :dancing:
Αφου μας πηρε χαμπαρι την λεω "εβγαλα τα αυτιστικα μου για βολτα"! :2funny:  :2funny: :rockon:
Νικ. Ουρανου με Μινωταυρου: Ελενα. Το Ουκρανικο προμιλφ! :kissass2:
Freehouse(1): Αννια. Το κωλαρακι της ασπρο κ τα μπουτια της μαυρα. Μαλλον με ολη την οικογενεια εκανε διακοπες! Μυριζομαι gfe κατασταση! :grin:
Νικ.28: Ρωξαννη. Ξανθο ρουμανακι με πολυ σκουροχρωμη επιδερμιδα μαλλον απο solarium. Ρωταει ο Μαυρος στην τσατσα " Ποδολαγνεια κανει ?" κ παει η αλλη κ ρωταει την κοπελα! :kneel: :kneel: Τελικα αρνητικη απαντηση πηραμε! :grin:
Μινωταυρου 16. (Venus angels): Αλικη. Γνωστη κ απο το Vis 9! :tits:
Μινωταυρου 14: Ελενη. Σαλοναρισμα γυμνοστηθο το μωρο! Εχει πολλα παραπανισια κιλα..Αλλα (:tits: ) Αναρωτιοντουσαν αν την γαμαει κανενας αυτην κ πεταχτηκα "εγω την γαμαω"! :grin:
Πετρου Ερημιτη 2: Αφροδιτη. Με την κωλαρα! :wanker:
Πετρου Ερημιτη 2Α: Μιρα.
Πετρου Ερημιτη 5: Μπια. Δουλευε κ στο Φριξου 15! Σαν εμφανιση... :vomit:
Πετρου Ερημιτη 3: Χριστινα. Μινιον και εδω χωραει ενα .. :vomit:
Μινωταυρου 3: Ολια. Το μωρο μολις ειδε τον Λαο αναφωνησε "Oh my god"!   :2funny:

Υ.γ.: Και μυαλο να ειχα παλι εκει θα βρισκομουν! Παλι περασαμε υπεροχα. Θα εχουμε κ Συνεχεια μλκες μου.... :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: Ως Διοργανωτης Ευχαριστω! :hi:




 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Να προσθέσω άλλη μια λεπτομέρεια.Στο Μινώταυρου 14 δεν μπήκε το μαύρο μέλος και η Ελένη τον αντιλήφθηκε και φώναζε αρκουδάκι έλα και συ.Το τέλειο ζευγάρι  :respect: :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom