Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Η ακριβής ερμηνεία για τη Νεφέλη είναι ότι έχει κάνει παρά πολύ καλές πλαστικές.Επειδη πολλοί ρωτάτε...Δεν τίθεται θέμα αλλαγής φύλου.Η τυπισσα είναι γυναικάρα.Να πάτε να τη δείτε και θα καταλάβετε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Η ακριβής ερμηνεία για τη Νεφέλη είναι ότι έχει κάνει παρά πολύ καλές πλαστικές.Επειδη πολλοί ρωτάτε...Δεν τίθεται θέμα αλλαγής φύλου.Η τυπισσα είναι γυναικάρα.Να πάτε να τη δείτε και θα καταλάβετε

Τι να την κάνεις την γυναικάρα που πληρώνεις για να γαμησεις και δεν σ'αφηνει να πιάσεις ή να γλύψεις τα βυζια της;
Την γυναικάρα που δεν κάνει ακαποτη πιπα,τη γυναικάρα που κάνει ισπανικό μόνο με καποτα?
Μου φαίνεται είσαι αρκετά ενθουσιασμένος από ένα απλό,τυπικό και κρύο γαμησι που έριξες..
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Τι να την κάνεις την γυναικάρα που πληρώνεις για να γαμησεις και δεν σ'αφηνει να πιάσεις ή να γλύψεις τα βυζια της;
Την γυναικάρα που δεν κάνει ακαποτη πιπα,τη γυναικάρα που κάνει ισπανικό μόνο με καποτα?
Μου φαίνεται είσαι αρκετά ενθουσιασμένος από ένα απλό,τυπικό και κρύο γαμησι που έριξες..

Εμένα πάντως μ άφησε να γλείψω τα βυζια της,κάτι που ξέχασα να γράψω...Για τα υπόλοιπα που λες,μια χαρά τα κάνει απ ότι μου είπε ένα φιλαράκι μου που την πήρε με προγραμμα...Δεν είναι όλες οι πλαστικές το ίδιο,υπάρχουν και καποιες εξαιρέσεις
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
για την νατασσα-τσαρινα ακουσε κανεις τιποτα?
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
ρε σεις υπαρχει περιπτωση η αμμαρυλής να δουλευει στο μπλε ιγκουανα;
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τι να την κάνεις την γυναικάρα που πληρώνεις για να γαμησεις και δεν σ'αφηνει να πιάσεις ή να γλύψεις τα βυζια της;
Την γυναικάρα που δεν κάνει ακαποτη πιπα,τη γυναικάρα που κάνει ισπανικό μόνο με καποτα?
Μου φαίνεται είσαι αρκετά ενθουσιασμένος από ένα απλό,τυπικό και κρύο γαμησι που έριξες..
Ισπανικό κάνει χωρίς καπότα κανονικά. Δεν το κάνει καλά όμως. Καμία σχέση με της Αντριάννας ή της Νατάσσας.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Πηγα το Σάββατο,με είπε η τσατσα ότι ήτανε να ρθει τότε.Ειπε μέχρι να κλείσει ο μήνας λογικά θα χει έρθει
Αρα αυτη τν εβδομαδα μαλλον γυρναει. Ευχαριστω φιλε
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Το μισο φορουμ την εχει δει με το σκυλακι της χαριλαου μερια.

φορουσε κοκινες φορμες το κολαρακι της διαγραφονταν ομορφα  το σιλκυ τεριε εκανε χαρουλες και αυτη με το χαλογελο της τζοκοντα διεσχιζε την μαρτιου
 

sexalonikios

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Περασα απο το Red ligth σημερα η γνωστη candy ολα τα $$$.
φεβγωντας μου λεει απο τωρα θα με βρισκεις σε κενουριο σιτε τις θεσσαλονικης στο yourladies.gr
μπηκα στο σιτε κε την βρικα...
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Περασα απο το Red ligth σημερα η γνωστη candy ολα τα $$$.
φεβγωντας μου λεει απο τωρα θα με βρισκεις σε κενουριο σιτε τις θεσσαλονικης στο yourladies.gr
μπηκα στο σιτε κε την βρικα...
εγω την ειχα γαμησει με κοντο ξανθο μαλλι τελευταια φορα πως ειναι τωρα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Περασα απο το Red ligth σημερα η γνωστη candy ολα τα $$$.
φεβγωντας μου λεει απο τωρα θα με βρισκεις σε κενουριο σιτε τις θεσσαλονικης στο yourladies.gr
μπηκα στο σιτε κε την βρικα...

Δηλαδη μαν θα κατσει να δουλεψει ή ηρθε να μαζεψει τον ενφια και να φυγει.???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom