Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
θα κάνω σήμερα τσάρκα με παίχτη πρωτη φορά εισερχόμενο στο χόμπι.

το θέμα ειναι έχω να πάω καιρο στα μέρη της Θεσσαλονίκης.

Μπορεί καποιος να μου κάνει ενα mini guide να τα δούμε όλα; θα εχουμε αυτοκίνητο (Που ξεκινάμε που σταματάμε που ξαναπάμε)

ευχαριστώ πολυ !

Κοίτα νομίζω πλέον επειδη όλα τα σπίτια η τουλάχιστον το 90-95% απο αυτά είναι κοντινά μεταξύ τους νομίζω συμφέρει να παρκάρεις μία φορά και τα γυρνάς με τα πόδια.
 

zbouaerg

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2014
Μηνύματα
30
Like
5
Πόντοι
0
Ευχαριστώ. Ναι κάτι τέτοιο σχεδίαζα αλλα ήθελα να ζητήσω και μια γνώμη!


Κορίτσια που έχετε στο νου σας για αστεράκια;
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Νομίζω κάτι είδα για αυτήν μερικές σελίδες πίσω οτι εθεάθη σε μαγαζί εκτός βιλλών αλλά δεν θυμάμαι σε ποιό.

Α άκυρο τώρα που το τσέκαρα μερικές σελίδες πίσω , εσυ ρωτάς αν υπάρχει περίπτωση η αμαριλυς να δουλεύει στο μπλέ ιγκουάνα , και μερικές σελίδες μετά απαντάει ο jimiadis ναι. Αλήθεια αυτό το μπλέ ιγκουάνα τι είναι καινούργιο μαγαζί ;
στριπτιτζαδικο ειναι
 

sexalonikios

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
θα μπορούσε....αν και στις φωτογραφίες σε μία δείχνει λιγο το πρόσωπο της και δεν φαίνεται να ειναι η Άννα,απο την άλλη σε εκεινη που ειναι όρθια είναι ολόιδια....δεν ξέρω.....την συγκεκριμένη την εχω πεθυμήσει......
Και εγώ.
Με 200€ την ώρα χωρίς cif, cim, anal δεν τη βλέπω να πιάνει όποια και αν είναι.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
πραγματικα,τελευταια στις βιλλες ακομα και σε βαρια προγραμματα, ολες οσες ερχονται δεν εχουνε το ακαποτο στο προγραμμα τους...
για φιλια μη μιλησουμε λες και τα χειλη μας ειναι μπομπες...
με μια προχειρη συζητηση που εκανα με καποια απο τις κοπελες,η οποια κανει εξαιρετικο προγραμμα μεσα ,μου εκμυστηρευτηκε οτι οσο και να προσπαθουν να βρουνε οι κοπελες που εχουνε καλες υπηρεσιες δεν ερχονται(δηλαδη δεν θελουνε οι ιδιες)...
εχει φημη η θεσσαλονικη οτι ειναι φτωχια σαν πολη και ακουγεται αυτο...
δεν ξερω τι να πω...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
είναι φτωχια τα τελευταια χρονια.
παλια ειχε 12 μαγαζια στο βαρδαρη και κοπελες εβγαζαν λεφτα.
τωρα εχει 32 μαγαζια οποτε ο τζιρος μοιράζεται στα 3.
στην Αθήνα δεν υπηρξε τριπλασιασμος των μαγαζιων τα τελευταια 5-10 χρονια οποτε ο αριθμος των πελατων παρεμεινε πιο ισοροπημενος. δεν φταινε οι πελατες για αυτό αλλα τα αφεντικα που ενώ ειχανε 1 μαγαζι στο βαρδαρη ανοιξανε 3 στον μυλο, λογικο οι κοπελες να εχουν τωρα το 1/3 των πελατων.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
συντροφοι και οι 2 εχετε δικιο απο την μερια σας....μη μασσατε ερχετε η ανακαμψη ειπε ο Αλεκσης...Αληθεια Τζιμη που ψαχνουν;; ....και στο ειπε κοπελα του Οικου ;;; βαστα μικρο καλαθι...
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Περασα και ειδα την Παολα στις βιλλες.Μιλαμε για ΤΙΣ ΒΥΖΑΡΕΣ.Κολαρακι μετριο (το δινει).Δεν ξερω τι κανει μεσα ,αλλα θα μαθω... :rolleyes: :rolleyes:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
συντροφοι και οι 2 εχετε δικιο απο την μερια σας....μη μασσατε ερχετε η ανακαμψη ειπε ο Αλεκσης...Αληθεια Τζιμη που ψαχνουν;; ....και στο ειπε κοπελα του Οικου ;;; βαστα μικρο καλαθι...
το θεμα ειναι οτι δεν ερχονται...ολα τα αλλα σκατα...επιστρατευσανε την καντυ ρε φιλε μετα απο 3 χρονια να γεμισει το μαγαζι...πιο τραγικοι πεθαινεις...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
το θεμα ειναι οτι δεν ερχονται...ολα τα αλλα σκατα...επιστρατευσανε την καντυ ρε φιλε μετα απο 3 χρονια να γεμισει το μαγαζι...πιο τραγικοι πεθαινεις...
το έχω γράψει ξανά ....είμαστε μουνοδουλοι και το καλό μουνί βολεύεται παντού ...εκατομμύρια χορηγοί ζωής και χρημάτων , δεν είναι εύκολο να βρεις μουναρα που να θέλει και να δουλέψει και ιδίως ολονυκτία...άστο και κάποιες από αυτές (που είναι όμορφες) μάλλον ή έχουν κάπου μπλέξει ή λόγω ιδιοσυγκρασιας δουλεύουν ...αν προσφερθούν για γκόμενες χιλιάδες θα προστρέξουν
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
το έχω γράψει ξανά ....είμαστε μουνοδουλοι και το καλό μουνί βολεύεται παντού ...εκατομμύρια χορηγοί ζωής και χρημάτων , δεν είναι εύκολο να βρεις μουναρα που να θέλει και να δουλέψει και ιδίως ολονυκτία...άστο και κάποιες από αυτές (που είναι όμορφες) μάλλον ή έχουν κάπου μπλέξει ή λόγω ιδιοσυγκρασιας δουλεύουν ...αν προσφερθούν για γκόμενες χιλιάδες θα προστρέξουν
εν μερει εχεις δικαιο..αλλα σε ξενα κρατη, πχ γερμανια, εργαζονται μουναρες με λιγοτερες απολαβες απο οτι εδω. Η απαντηση βρισκεται καπου αλλου.
Θα σου παραθεσω 2 site για να πιστεις οτι η μουνοδουλιαση δεν ειναι ο κυρια αιτια.
κανε κλικ σε φοτο και δες υπηρεσιες και τιμες
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
εν μερει εχεις δικαιο..αλλα σε ξενα κρατη, πχ γερμανια, εργαζονται μουναρες με λιγοτερες απολαβες απο οτι εδω. Η απαντηση βρισκεται καπου αλλου.
Θα σου παραθεσω 2 site για να πιστεις οτι η μουνοδουλιαση δεν ειναι ο κυρια αιτια.
κανε κλικ σε φοτο και δες υπηρεσιες και τιμες
δεν ξερω αν ειναι ολα αυτα αληθινα , παντως εαν ειχα εγω μαγαζι και ειχα προσφορα απο μουναρες για δουλεια , προφανως και θα τις εφερνα , δεν θα πυροβολουσα τα ποδια μου , αλλωστε μιλας για Βερολινο, και στην Αθηνα ειναι πιο φθηνα απο εδω...οσο μεγαλυτερη η πολη τοσο μεγαλυτερη η καλυψη για τις γυναικες τοσο περισσοτερες θα ασχοληθουν με τον χωρο και αρα πεφτουν οι τιμες, ανταγωνισμος....Τσακαλωτε ζηλευε
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
δεν ξερω αν ειναι ολα αυτα αληθινα , παντως εαν ειχα εγω μαγαζι και ειχα προσφορα απο μουναρες για δουλεια , προφανως και θα τις εφερνα , δεν θα πυροβολουσα τα ποδια μου , αλλωστε μιλας για Βερολινο, και στην Αθηνα ειναι πιο φθηνα απο εδω...οσο μεγαλυτερη η πολη τοσο μεγαλυτερη η καλυψη για τις γυναικες τοσο περισσοτερες θα ασχοληθουν με τον χωρο και αρα πεφτουν οι τιμες, ανταγωνισμος....Τσακαλωτε ζηλευε
Ο λογος της παραπομπης ειναι οτι οι ευρωπαικες τιμες ειναι αρκετα μικροτερες απο οτι εδω, ο μυθος αυτος εξαλιφεται, οπως επισης και το μεγεθος πολης. Εαν θελεις μπορω να σου δωσω περισσοτερε παραπομπες. Το δευτερο site αναφερεται στο reutlingen, μια πολη μικροτερη απο θεσ/κη. Πιστευω οτι εδω πληρωνουμε το παρακρατος. Οι θεσ/κεις θα πρεπε να τα υποψιαζεστε καποιους συνδημοτες σας
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
συγκρινεις αλλες κοινωνιες ...τεσπα , δεν μου απαντησες ομως , μπορουν να φερουν μουναρες και δεν το κανουν γιατι??
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
το σοφάκι φίλε, είναι δύναμη.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
συγκρινεις αλλες κοινωνιες ...τεσπα , δεν μου απαντησες ομως , μπορουν να φερουν μουναρες και δεν το κανουν γιατι??
εσυ σαν εργαζομενος που θα ηθελες να δουλευεις ακομα και εαν πληρωνωσουν κατι λιγοτερο, εδω η καπου αλλου; Συνθκες εργασια παιζουν ρολο. Στο θεμα του εργατικου δυναμκου. Η εργαζομενη τι θελει και τι μπορει, π.χ φιλι με γλωσσα, ακα πιπα. Κατι τετοια καπου αλλου ειναι δεδομενα εδω οχι. Φυσικα η εργαζομενη που εχει περιορισμους στις υπηρεσιες που προσφερει κοστιζει λιγοτερο στον εργοδοτη. Μετα μια εργαζομενη ισως να γουσταρει περισσοτερο τον βορειοευρωπαιο αγαπουλη απο τον μεσογιακο γαμια. Ο βοριοευρωπαιος ισως να ειναι και πιο ελκιστικος για αυτην. Τα τελευταια ειναι υποθεσεις που κανω
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
...αρα δεν βρισκουν ...
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.111
Κριτικές
10
Like
1.544
Πόντοι
506
ετσι, οι εργαζομενες μπορει να μη γουσταρουν με τις προυποθεσεις που τις θελουν εδω
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom