Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Καλησπερα παλικαρια!Ισως να ναι χαζος ο προβληματισμος μου αλλα δεν γαμεις θα το πω...απευθεινομενος κυριως στους πολυεμπειρους..Αν η βαρδια της Χ κοπελιας τελειωνει στις 8 και εσυ εισαι εκει 7 7:30 την προλαβαινεις η περιμενεις την επομενη βαρδια?Ευχαριστω!
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Καλησπερα παλικαρια!Ισως να ναι χαζος ο προβληματισμος μου αλλα δεν γαμεις θα το πω...απευθεινομενος κυριως στους πολυεμπειρους..Αν η βαρδια της Χ κοπελιας τελειωνει στις 8 και εσυ εισαι εκει 7 7:30 την προλαβαινεις η περιμενεις την επομενη βαρδια?Ευχαριστω!

Φιλε στις 7.30 δεν θα σε παρει....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Καλησπερα παλικαρια!Ισως να ναι χαζος ο προβληματισμος μου αλλα δεν γαμεις θα το πω...απευθεινομενος κυριως στους πολυεμπειρους..Αν η βαρδια της Χ κοπελιας τελειωνει στις 8 και εσυ εισαι εκει 7 7:30 την προλαβαινεις η περιμενεις την επομενη βαρδια?Ευχαριστω!
εξαρταται την κοπελα μαλλον και το προγραμμα που θες...εγω εχω κατσει με τη Νατασα παραπανω απο το ωραριο της και περιμενε η αλλη κοπελα και η αλλη τσατσα να τελειωσουμε...
Γιατι πολυ απλα ειναι η Νατασα και τους γραφει ολους στο μουνι της
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Μερικές φορές κλείνουν νωρίτερα ιδίως αν η βάρδια τελειώνει πρωινές ώρες. Αν μπεις ενώ είναι έτοιμη να φύγει τι να σε πάρει.. απλά πας αλλού.
Απ' την άλλη αν έχει λιγότερο από 15-20 λεπτά πριν τελειώσει η βάρδια μπορεί να μη σε πάρει όχι γιατί δε θέλει αλλά για να μη χαλάσει το πρόγραμμα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
πραγματικα,τελευταια στις βιλλες ακομα και σε βαρια προγραμματα, ολες οσες ερχονται δεν εχουνε το ακαποτο στο προγραμμα τους...
για φιλια μη μιλησουμε λες και τα χειλη μας ειναι μπομπες...
με μια προχειρη συζητηση που εκανα με καποια απο τις κοπελες,η οποια κανει εξαιρετικο προγραμμα μεσα ,μου εκμυστηρευτηκε οτι οσο και να προσπαθουν να βρουνε οι κοπελες που εχουνε καλες υπηρεσιες δεν ερχονται(δηλαδη δεν θελουνε οι ιδιες)...
εχει φημη η θεσσαλονικη οτι ειναι φτωχια σαν πολη και ακουγεται αυτο...
δεν ξερω τι να πω...
...αρα δεν βρισκουν ...
Βασικά η μια εκδοχή είναι οτι δεν βρίσκουν , η άλλη εκδοχή είναι οτι για κάποιο λόγο τα αφεντικά τους η οι νταβατζήδες (μπορεί να είναι και το ίδιο άτομο δεν ξέρω) τις βάζουνε χέρι, όπως είχε γίνει τελευταία με την τζένη που θυμάμαι οτι στις αρχές έδινε γλωσσόφιλα και μετά τα έκοψε, και είχε ειπωθεί αν θυμάμαι καλά οτι την έβαλε χέρι ο νταβατζής της. Τώρα το γιατί να θέλουνε τα αφεντικά να μειώσουνε τις υπηρεσίες των κοριτσιών (αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο) πραγματικά δεν μπορω να το καταλάβω. Επίσης έχω την εντύπωση οτι κάτι τέτοιο έγραψε και ο azazel σε μία απο τις κριτικές του αλλά δεν μπόρεσα να την βρω μάλλον σβηστηκε ;
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
πραγματικα,τελευταια στις βιλλες ακομα και σε βαρια προγραμματα, ολες οσες ερχονται δεν εχουνε το ακαποτο στο προγραμμα τους...
για φιλια μη μιλησουμε λες και τα χειλη μας ειναι μπομπες...
με μια προχειρη συζητηση που εκανα με καποια απο τις κοπελες,η οποια κανει εξαιρετικο προγραμμα μεσα ,μου εκμυστηρευτηκε οτι οσο και να προσπαθουν να βρουνε οι κοπελες που εχουνε καλες υπηρεσιες δεν ερχονται(δηλαδη δεν θελουνε οι ιδιες)...
εχει φημη η θεσσαλονικη οτι ειναι φτωχια σαν πολη και ακουγεται αυτο...
δεν ξερω τι να πω...

Δυστυχώς νομίζω πως είναι αλήθεια.

είναι φτωχια τα τελευταια χρονια.
παλια ειχε 12 μαγαζια στο βαρδαρη και κοπελες εβγαζαν λεφτα.
τωρα εχει 32 μαγαζια οποτε ο τζιρος μοιράζεται στα 3.
στην Αθήνα δεν υπηρξε τριπλασιασμος των μαγαζιων τα τελευταια 5-10 χρονια οποτε ο αριθμος των πελατων παρεμεινε πιο ισοροπημενος. δεν φταινε οι πελατες για αυτό αλλα τα αφεντικα που ενώ ειχανε 1 μαγαζι στο βαρδαρη ανοιξανε 3 στον μυλο, λογικο οι κοπελες να εχουν τωρα το 1/3 των πελατων.

Διαφωνώ. Συγκρίνοντας με 4-5 χρόνια πριν, δεδομένου ότι έχει κλείσει πρακτικά όλος ο Βαρδάρης και η Αν. Γεωργίου, δε νομίζω πως έχουν αυξηθεί ιδιαίτερα τα μαγαζιά.
Απλά στην Αθήνα τα studios ξεκινάνε από 50€, ενώ εδώ από 30. Οπότε δεν κάνουν καν τον κόπο να έρθουν Θεσσαλονίκη.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Για να δουμε αν ο jimi ειχε δικιο και χαλασε και αυτη περιμενοντας την Αλεξανδρα στο efis house
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Τελικα ο Jimi δεν ειχε δικιο η κοπελια ηταν αψογη το μονο που δε μου αρεσε αλλα αυτο  το ειχε ανεκαθεν ειναι η πιπα της προφανος δε ταιργιαξε η χημεια τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δυστυχώς νομίζω πως είναι αλήθεια.

Διαφωνώ. Συγκρίνοντας με 4-5 χρόνια πριν, δεδομένου ότι έχει κλείσει πρακτικά όλος ο Βαρδάρης και η Αν. Γεωργίου, δε νομίζω πως έχουν αυξηθεί ιδιαίτερα τα μαγαζιά.
Απλά στην Αθήνα τα studios ξεκινάνε από 50€, ενώ εδώ από 30. Οπότε δεν κάνουν καν τον κόπο να έρθουν Θεσσαλονίκη.
στην Αθήνα εχει και πολλα μπουρδελα με 10 και 20 ευρω εκει παιζουν με τις ποσοστητες, εδώ υπαρχει συγκεκριμενο πελατολογιο.

την αν.γεωργιου τι την εβαλες? εγω μιλαω για πιο παλια που υπηρχε μονο ο βαρδαρης 12 μαγαζια μετρημένα προ κρισης. τωρα είναι μετρημένα 37 στην τελευταια τσαρκα (πχ τα τριδυμα είναι 3, το βεγκας αλλα 3 κλπ...).

τριπλασια μαγαζια το 1/3 των πελατων κατά μεσο ορο. ε πχ η καλομαθημενη που παλια εκανε τζιρους 1000 και 1500 ευρω τωρα χτυπάει ταβανι 800 και λεει και ευχαριστω. μια άλλη που παλια θα επαιρνε 10 πελατες ετσι από περιεργεια να την δοκιμασουν τωρα αντιστοιχα θα παρει 2 γιατι εχει και άλλες να δοκιμασουν, ε μια μετρια που θα παρει κατω από 10 πελατες δηλαδή καθαρα δικα της λεφτα θα μεινουν κατω από 5 μαρκες, οποτε  κατω από 150 ευρω για 8ωρη εργασια. ε αν είναι να δουλευει για 50-100 ευρω παει αλλου που θα τα βγαλει λογω ποσοτητας στην Αθηνα ή εκτος μαγαζιου με 2-3 ραντεβού.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αντιστοιχα παλια λογω του ανταγωνισμου ευνοούμασταν εμεις σε σχεση με δυτικη ευρωπη.
η ομορφη κομοδινο 1.60 υψος δοκιμαζε γαλλια, γερμανια, ελβετια, αλλα εκει ειχε να ανταγωνιστεί κατι αλογα 1.75 με τα γυμναστήρια τους οποτε εβγαζε περισσοτερα ελλαδα και ερχοταν ελλαδα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
παιδες εγω παντως στο νημα της Τσεχιας αν δεν κανω λαθος, υπαρχει εγκυρο σαιτ που εχουν παρει παιχτες απο εδω κοπελες, με μουναρες μεσα που της περνεις εξω για μια ωρα με 20-30ευρω. τι να λεμε τωρα. εδω ζητανε το λιγοτερο 100 οι λοκαλς και οι αλλοι γραφουν σε κριτικες τους οτι παιρνει λιγα και κανει καλο γαμησι και επρεπε να χρεωνει 200ε οπως αλλες. Τετοιοι μαλακες ειμαστε που πληρωνουμε το μουνι χρυσο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Ασχετο αλλα η Λαρα παιζει να σταματησε? δεν την βλεπω στο γκριςλειντις.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Καλημέρα κ χρόνια πολλά.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Και εγώ.
Με 200€ την ώρα χωρίς cif, cim, anal δεν τη βλέπω να πιάνει όποια και αν είναι.

ε ναι....ειδικά αν με τα 50-70 που πλήρωνες στις βίλες είχες όλο το σέρβις που θα πληρώσεις με 200 + extra...τωρα

δεν πιστευω να ειναι αυτή....
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
στην Αθήνα εχει και πολλα μπουρδελα με 10 και 20 ευρω εκει παιζουν με τις ποσοστητες, εδώ υπαρχει συγκεκριμενο πελατολογιο.

την αν.γεωργιου τι την εβαλες? εγω μιλαω για πιο παλια που υπηρχε μονο ο βαρδαρης 12 μαγαζια μετρημένα προ κρισης. τωρα είναι μετρημένα 37 στην τελευταια τσαρκα (πχ τα τριδυμα είναι 3, το βεγκας αλλα 3 κλπ...).

τριπλασια μαγαζια το 1/3 των πελατων κατά μεσο ορο. ε πχ η καλομαθημενη που παλια εκανε τζιρους 1000 και 1500 ευρω τωρα χτυπάει ταβανι 800 και λεει και ευχαριστω. μια άλλη που παλια θα επαιρνε 10 πελατες ετσι από περιεργεια να την δοκιμασουν τωρα αντιστοιχα θα παρει 2 γιατι εχει και άλλες να δοκιμασουν, ε μια μετρια που θα παρει κατω από 10 πελατες δηλαδή καθαρα δικα της λεφτα θα μεινουν κατω από 5 μαρκες, οποτε  κατω από 150 ευρω για 8ωρη εργασια. ε αν είναι να δουλευει για 50-100 ευρω παει αλλου που θα τα βγαλει λογω ποσοτητας στην Αθηνα ή εκτος μαγαζιου με 2-3 ραντεβού.

Όπως έγραψα, σύγκρινα με εποχές 2009-2012 περίπου.
Εσύ προφανώς αναφέρεσαι σε χρονική στιγμή αρκετά πιο πίσω στο χρόνο.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μεγάλη ήττα στην Αλεξάνδρα στις βιλλες... Σύντομα κριτική... Μακριά...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από Βανέσα.καλο το μικρό αλλά στο δεκάλεπτο αρχησε τα άντε τελειονε. Στα ρωσοαγγλικα φυσικά
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Α....ξέχασα να πω.... Τι κωλάρα έχει! Άκουσα κ ότι αύριο το πρωί στο Λας Βέγκας παίζει η Ιωάννα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom