Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
H αλεξανδρα δεν δουλευει στις βιλεσ φιλε μου στο ερωτικα εινε.
Το οποιο δεν ανηκει εδω κε καιρο στις βιλες οπος κε το prive..

το ξέρουμε φίλε.....villa erotica+ villa prive....αποσχίστηκαν και πηγαν σε άλλο αφεντικό......
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Αυτη η Βικτωρια εχει γινει ''κουραστικη'', περνω χτες τηλεφωνο, ναι δουλευει, φευγω για εκει, παει ο αλλος ο μαπας 1-2 ωρες πριν σκολασει και περνει προγραμμα, και τρωμε ολοι πορτα στο σαλονι.!!  :tickedoff: 2η φορα που την παταω ετσι σε αυτην. Σημερα την βλεπω στο προγραμμα, φευγω χωρις να παρω τηλεφωνο, πηγαινω, κλειστο το μπουρδελο.!!!  :tickedoff: Δεν προκειτε να την γαμισω ποτε...
Εφυγα πηγα στην Χριστινα στο Ν.Ο6, και εκανα το καλυτερο γαμισι ever των.??? 2.???-3.??? τελευταιων χρωνων. Απλα η γκομενα κεντησε.... :dancing:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αυτη η Βικτωρια εχει γινει ''κουραστικη'', περνω χτες τηλεφωνο, ναι δουλευει, φευγω για εκει, παει ο αλλος ο μαπας 1-2 ωρες πριν σκολασει και περνει προγραμμα, και τρωμε ολοι πορτα στο σαλονι.!!  :tickedoff: 2η φορα που την παταω ετσι σε αυτην. Σημερα την βλεπω στο προγραμμα, φευγω χωρις να παρω τηλεφωνο, πηγαινω, κλειστο το μπουρδελο.!!!  :tickedoff: Δεν προκειτε να την γαμισω ποτε...
Εφυγα πηγα στην Χριστινα στο Ν.Ο6, και εκανα το καλυτερο γαμισι ever των.??? 2.???-3.??? τελευταιων χρωνων. Απλα η γκομενα κεντησε.... :dancing:
χθες παντως δε δουλευε...ητανε παπας το προγραμμα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Θα το ηθελα απλα λογω δουλειας και δημοσιων σχεσεων πρεπει να κραταω ανωνυμια στο σπορ.. Εμημερωστε αν δειτε καμια ΜΟΥΝΑΡΑ :P
Φίλε όλοι επώνυμοι είμαστε, υπάρχει εχεμύθεια και εμπιστοσύνη  :heavymetalbig:
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Αυτη η Βικτωρια εχει γινει ''κουραστικη'', περνω χτες τηλεφωνο, ναι δουλευει, φευγω για εκει, παει ο αλλος ο μαπας 1-2 ωρες πριν σκολασει και περνει προγραμμα, και τρωμε ολοι πορτα στο σαλονι.!!  :tickedoff: 2η φορα που την παταω ετσι σε αυτην. Σημερα την βλεπω στο προγραμμα, φευγω χωρις να παρω τηλεφωνο, πηγαινω, κλειστο το μπουρδελο.!!!  :tickedoff: Δεν προκειτε να την γαμισω ποτε...
Εφυγα πηγα στην Χριστινα στο Ν.Ο6, και εκανα το καλυτερο γαμισι ever των.??? 2.???-3.??? τελευταιων χρωνων. Απλα η γκομενα κεντησε.... :dancing:
Γι αυτην την Χριστινα μιλας συναγωνιστη? Που ηταν σημερα Βαd girls? (για να μαθαινουμε και οι νεοι!)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Γι αυτην την Χριστινα μιλας συναγωνιστη? Που ηταν σημερα Βαd girls? (για να μαθαινουμε και οι νεοι!)

Ναι. Αν ξεπερασεις το εμφανησιακο κομματι το οτι δεν ειναι καμια μουναρα, δεν εχει και σωμα που θα σε κλικαρει, μεσα ομως θα σε ικανοποιησει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τωρα το απογευμα 6 παρα με επιασαν κατι καυλες,τον επαιξα λιγο και σκεφτομουνα μιλφ κωλωτρυπιδα...λεω θα κατεβω και ο,τι προλαβω...

-Ερημιτη 5.πηγα για μιλφ Συλβια αλλα δε την πετυχα και ηταν η μιλφ Μονικα η μεξικανα που την ειχα χυσει στη μαπα καποτε
-Μινωταυρου 3.η Μπια νομιζω Ουκρανη,γεματουλα ατσουμπαλη με ομορφο προσωπο
-Μινωταυρου 14.η gilf Μαρινα Ρωσσιδα,καποτε εκανε βρωμικο γαμησι τωρα δε βλεπεται...η σακουλα με τα σκουπιδια ηταν ηδη στο σαλονι και μου ελα περνα...λεω κλεινεις τωρα?ναι μου λεει...ε και τι θες να μαλωνουμε στο πενταλεπτο της λεω
-Μινωταρου 12.Το πολυ καλο κοριτσι Ουκρανη Ελενα,ομορφουλα με καμπυλες και γενικα καλη μεσα,αυτη θα ηταν μεχρι τις 20.00 αλλα δε με τραβηξε
-Free house.ενω ειχαν φωτα παω μπας και προλαβω Μονικα ή Νταϊανα αλλα ειχαν μολις κλεισει  :headbang: :headbang:
-Godiva.Σαμπρινα μελαχρινο μιλφ σκυλι,δε θυμαμαι να την ξαναδα...κανω να φυγω και μου λεει ελα να σου κανω αυταρχικο  :s&m_1:...πως μ'εκοψε ετσι??
-Λας Βεγκας.μπηκα στο πρωτο αλλα ειχαν αλλαγη βαρδιας και στα 3 οποτε δεν ειδα κοπελες
-Νικ.Ουρανου 26.η αγαπημενη μου μιλφ Ειρηνη αλλα εφευγε κι αυτη και βραδυνη τωρα ειναι Καρινα η Ουκρανη η ομορφη που τα ρουφαει ολα
-Τριδυμα.Στο μεσαιο η μιλφ Κλαουντια η οποια εσπασε πολυ και τερμα πισω η Αννα η τσεχα μεχρι τις 20.00 κι αυτες.
-Νικ.Ουρανου 28.Βραδυνη θα πηγαινε,ειναι τωρα δηλαδη η μουναρα η Μιρελα το μοντελο μας και καλο κοριτσι

Βραδυνη βαρδια τωρα...
-Φριξου 15.αυτο το καυτο κοντοπουτανο η Αλεξανδρα ακρως πειστικη στο σαλονι με πολλα παιχνιδια και με 70ε φουλ και κωλο και χυσιμο στο στομα,αλλα αυτα που διαβασα με απρετρεψαν μεχρι και μενα που γενικα δεν κολλαω τετοιες παιδικες ασθενειες  :grin:...και την ειδα πολυ ζωηρη και αν εμπαινα θα καναμε πολλες βρωμιες πιστευω  :rolleyes:
-Φριξου 13 β??καινουριο σπιτι αφου προχωρησα σε βαθος 150 μετρα μεχρι να φτασω στο σαλονι επιτελους,εμφανιστηκε η Ρωσσιδα γιαγιακα Τανια με τις βυζαρες και μου λεει ....τελεις να κανουμε τρελιτσες αγκορι μου?  :2funny:
-Φριξου 14.Η Σαντρα μια μελαχρινη ψηλη κοπελα,εντελως ατσουμπαλο και πλαδαρο σωμα απο πισω και συμπαθητικη σκυλέ φατσα
-Φριξου 14β.η γνωστη Ρουμανα Χριστινα με τις Βυζαρες
-Νικ.Ουρανου 1α.Σισσυ κοκκινομαλλα με φαρδυ κωλο γενικα αδιαφορη
-Νικ.Ουρανου 1β.Βανεσα απο Ουκρανια,ομορφο μελαχρινο κοριτσι η τσατσα εταζε πολλα και μου λεει το κορυφαιο οτι χρεωνει και με την ωρα και αν θελω με 80ε μιση ωρα  :2funny: :2funny:...τα δικα μου κοριτσια καθονται παραπανω και με λιγοτερα ρε τσατσα  :birdman:
-Free house.ξαναπηγα δηλαδη μετα απο ωρα και στο δευτερο σπιτι που ηταν ανοιχτο ηταν η Ανια μελαχρινη πιτσιρικα ομορφουλα.
Λεω την καθυστερημενη τσατσα την οποια πρωτη φορα εβλεπα ηρθα και νωριτερα μπας και πετυχω Μονικα ή Νταϊανα....Κοκκαλωνει με κοιταει απορημενα και μου λεει...'σοβαρα ηρθες γι'αυτες??' :2funny: :2funny:....δηλαδη τι της φανηκε περιεργο?Ειπα να μη το γραψω δημοσια αλλα ειχε πλακα...τωρα αν απολυθει αυριο δε θα φταιω εγω  :smiley6600:


αυτα λοιπον ειδα,δεν πετυχα αυτες που ηθελα,ηταν πολυ λαθος η ωρα που πηγα και επειδη οταν ειμαι μπερδεμενος συνηθως κανω μαλακια,τελικα εφυγα απραγος και γυρισα σπιτι για να ενημερωσω και τα εκλεκτα μελη του σαϊτ  :rockon:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
δλδ , τίποτα καινούριο.... :- :- :-
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Αρα δεν βγαίνουμε βόλτα και αύριο :(

Ξέρετε την λιουμπα απο φριξου 14Α μια Ρωσίδα γύρο στα 28-30 ??
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
καλησπέρα , μια κοπέλα που ήταν στις Βίλες ουκρανία μεριά Βανέσσα ( γρι ελληνικά η αγγλικά ) που χάθηκε ;
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Τόσο καλή είναι η σαντυ
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
σταματησε επιστρεφει στην πατριδα της
Κρίμα, φοβερή επαγγελματίας και φιλότιμη η Βανέσσα, όσες φορές και αν πήγα ποτέ δεν πέρασα άσχημα, ούτε από σπόντα δεν έτυχε να βαριέται ή να μην προσπαθεί να με κάνει να περάσω καλά.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Mικρη τσαρκα πριν απο λιγο, Ερημιτη 3 η μικρη, ξανθια Χριστινα ειπε η τσατσα, ηταν στο δωματιο. Ερημιτη 2Α, η Αισα, ωραιο καβλακι με στοκινγκς και διαφορα φετιχιστικα νταλαβερια, αν δεν ηταν ετσι αποκρουστικα τα δοντια της θα περνουσα. Λας Βεγκας 1 η βαλεντινα, 2 η Μαγδελενα..Μανταλενα καπως ετσι και στο 3 η γνωστη βυζαρου Νικολ. Γυρισα σπιτι απο την ξενερα  :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom