Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Μηπως τελικα η νατασσα τσαρινα σταματησε οριστικα και δεν μας το λενε? Πηρα χθες παλι τηλ να ρωτησο και μου ειπαν να ξαναπαρω σε ενα μηνα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Μηπως τελικα η νατασσα τσαρινα σταματησε οριστικα και δεν μας το λενε? Πηρα χθες παλι τηλ να ρωτησο και μου ειπαν να ξαναπαρω σε ενα μηνα....

Ενα μηνα.???...ουτε στο Ικα να επαιρνες... :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Ασχετο αλλα για την Καντυ κανεις δεν μιλησε. Πηγε κανεις τελικα?
 

sexalonikios

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Περασα απο candy 6 ατομα σαλονι μου λεει η τσατσα αγορι μου θα περιμενεις λιγο..
εινε σε προγραμα η κοπελα.
Δεν χρείαζεται να πω κάτι για την εμφάνιση της, είναι πολύ όμορφη, για αυτό εξάλλου είχα την επιθυμία
να ξανακάνω sex μαζί της, μετά απο 3 χρόνια.
Υπέροχο στήθος, φυσικό . όλα τα λεφτά είναι το στήσιμο στα 4.... υπέροχη θέα... Δεν παίρνει πρωτοβουλίες και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει, χωρίς πίεση χρόνου. Πολύ όμορφη γυναίκα ,είναι όλα τα λεφτά.
Φευγοντας μου λεει παρε μια καρτουλα απο το κενουριο σιτε συντομα θα δεις κε βιντεακι μου..

 

Trashakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες υπαρχει καμια αξιολογη περπτωση για κωλαρακι για την βραδυνη βαρδια?
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
σταματησε επιστρεφει στην πατριδα της
Μεγαλη απωλεια αν ισχυει οντως. Μολις ειχε ερθει κ δουλευε στο Bella και πριν περασει μηνας σταματησε. Ειχε μαθει και λιγα ελληνικα. Πολυ κριμα, μονο γι αυτην εγω κατεβαινα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αμα ειναι να πηγαινουν 50 και να γραφει ο 1. Να λεμε παλι καλα που εγραψε και ο 1.
εγω ενημερωσα την πρωτη μερα π γυρισε...αν και δεν το πιστευα ,ετρεξα,ειδα,εγραψα..τωρα μαλλον οι υπολοιποι δεν το θεωρησαν αναγκαιο γιατι η καντυ πανω κατω ειναι ακριβως οπως ητανε και δεν υπαρχει κατι καινουργιο να πουνε...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Τόσο καλή είναι η σαντυ

Εγω δεν είχα την τύχη να την δοκιμάσω πρίν σταματήσει , ίσως το κάνω τωρα με την επιστροφή της.

Ορίστε και μερικές απο τις παλιές κριτικές της


Και η πρόσφατη μετά την επιστροφή της


Αυτές βρήκα μπορεί να έχει κι άλλες πιο παλιές απο βαρδάρη.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Καλα ενταξει..
Διαβασε και τις κριτικες που λενε οτι ειναι επιπλο...

Ψαχνεται τωρα ολοι και ποσταρετε κοριτσια απο τα στουντιο της Αθηνας..
ρε ειμαστε αξιολυπητοι ρε
ρε ο αλλος κλαιει που εφυγε η νατασα ρε
ρε ελεος...
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
ρε ειμαστε αξιολυπητοι ρε
ρε ο αλλος κλαιει που εφυγε η νατασα ρε
ρε ελεος...
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Μη τη γαμας ρε φιλε αμα δε σου αρεσει...δεν ειναι υποχρεωτικο ή προτεινε μας κι εσυ καποια αλλη
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Μη τη γαμας ρε φιλε αμα δε σου αρεσει...δεν ειναι υποχρεωτικο ή προτεινε μας κι εσυ καποια αλλη
αποχη ρε
μπας και φερουν τιποτα της προκοπης
οσο βλεπουν οτι εχουν περασει οι ιδιες και ιδιες πουτανες
που τις γαμαμε εδω και 10 χρονια θα βολευεονται
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Πέρα από το τι γίνεται και τι μπορεί να γίνει εδώ πέρα για να περνάμε καλύτερα. Και πέρα από το αν ζητάμε πολλά κτλ. ή και το πόσο ευχαριστημένα είναι και τα κορίτσια από εμάς...

Η διαφορά με την Αθήνα είναι μέρα με νύχτα.
Είναι κάτι σαν το ελληνικό πρωτάθλημα και τον ΠΑΟΚ.. Δεν είναι τυχαίο που ποτέ δεν παίρνει πρωτάθλημα, ούτ του έκατσαν κάποια στραβά ματς ούτε λάθος προπονητές κ.ο.κ. Είναι κάτι σάπιο και ακλόνητο που βρίσκεται συνέχεια από πίσω.

Έτσι και στα μπουρδέλα, δεν μας έκατσε κακή φουρνιά από ιερόδουλες κτλ. Είναι κάτι πιο βαθύ και μας έχει γαμήσει για τα καλά. πχ οικονομική κατάσταση της πόλης, ασυνεννοησία/πλεονεξία προσώπων κλειδιών, κακές συνήθειες πελατών θα μπορούσαν να είναι κάποιο λόγοι. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ φταίει, ξέρω μόνο ότι είναι βαθιά ριζωμένο.
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Μεγαλη απωλεια αν ισχυει οντως. Μολις ειχε ερθει κ δουλευε στο Bella και πριν περασει μηνας σταματησε. Ειχε μαθει και λιγα ελληνικα. Πολυ κριμα, μονο γι αυτην εγω κατεβαινα.
Οντως για την Βανεσσα ειναι απωλεια αν και πηγα πολλες φορες με αυτην θα ξαναπηγαινα και  απ οτι θυμαμαι γιατι εβλεπα και το προγραμμα των βιλλων ξαναγυρισε την τελευταια φορα γυρω στα τελη Μαιου  μεχρι τον  Αυγουστο στο bella dona οπου και πηγα μονο για να την παρω ματι.Ισως γυρισει παλι ποιος ξερει.....
 

Jimakoskomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παιδια κανενα φτηνο μπουρδελο με καλες υπηρεσιες στην θεσσαλονικη ξερεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom