Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (2 μέλη και 64 επισκέπτες)

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Επισης θελω να πω oti καποιος φιλος σε προηγουμενο post ειπε για την Μπεατρις οτι ειναι κατσαριδα ; ονοματι Μπουξος αν το λεω καλα.Μια χαρα κοπελα πιπινακι μοντελε σωμα και πολυ καλη ειναι στο δωματιο αρκετα καυλιαρα επισης.Γιατι κατσαριδα; lol
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Περιμένω να δω τη Μαρίζα στο paradise και αν μ αρέσει να τη Τέσταρω.
Τι χαμός γίνεται στους δρομους ρε;γαμάτε η τσαμπα βολταρετε;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Γαλήνη στο video φαίνεται καλούλα, αν και δεν την έχω δει ποτέ live ούτε την δοκίμασα, που τα ανακαλύπτεται ρε πούστη μου. :think: Εγώ δε βλέπω σειρές ελληνικές αλλά και να βλέπα δε θα την είχα καταλάβει
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
θα γράψω κριτική για Μαρίζα χθές το βράδυ και επίσης κριτική για Μαρία απο Μολδαβία στο Λας βεγκας......Σήμερα δοκιμασα την Μαρία και χθές την Μαρίζα

Νικηφόρου Ουρανού 24-Μινωταύρου  η Έλενα η ρουμάνα...ωραίο μωρό φαίνεται ..εχει παχύνει λίγο και μου αρέσει προσωπικά...τις πάνε τα κιλάκια αν και ο κωλος της αφράτεψε αρκετά...ψιλοφακλάνεψε.
Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού η μικρή Φλωρίτα,που μεγάλωσε ...το κωλαράκι της γέμισε και θυμίζει ωριμη γυναίκα...βγήκε ευδιάθετη ,ημουν ετοιμος να πάρω αλλά ακουσα κακά λογια και συνέχισα την γυρα μου....vfm 60 ευρω δυο εκτονώσεις ....αν και δεν ρώτησα τι εμπεριέχει......69 κτλ....πάντως ειχε ενα χαμόγελο,δεν είχε την ξινίλα που είχε αλλες φορές....φαινεται εφαγε αγριο κράξιμο.....
Μινωταύρου 16(venus) Μαρινα gilf....ωραίο στούντιο αλλα χωρις παρεξήγηση η κοπέλα θα έπρεπε προ πολλού να μην εκτίθεται εκεί...ωραίο βυζί πάντως....
Μινωταύρου 14 μια γλυκιά λεπτή κοπελίτσα που την πέτυχα ντυμένη.....δεν θυμάμαι όνομα...

Λας βέγκας στο τριτο η Μαρία η Μολδαβέζα ,πολύ ωραίο μωρό και πολύ καλή μεσα,διπλα ακριβως ηταν μια Βαλεντίνα και το πρώτο δεν ειχε ανοίξει.....κρίμα πηγα για την Αννα την Σερβίδα...:(


Εχθές το βράδυ πέρασα απο το καινούριο στην Νικ.Ουρανού,μεγάλο πάρκινγκ,μεγάλο μαγαζί με 4 δωμάτια να δεν κάνω λάθος...πεντακάθαρο μέσα με όλα τα κομφόρ,στοματικό διάλυμα ,αφρολουτρα,μπατονέτες,σφραγισμένες πετσέτες και γενικά πεντακάθαρος χώρος.....(Νομίζω αυτά πληρώνει κανείς εκει και στις βίλες ,γιατι σαν μουνιά πολλές φορές ειναι υποδεέστερες απο κάποιες άλλες κοπέλες που δουλέυουν σε άλλα μαγαζιά της γύρω περιοχής )η μαρίζα ηταν νταρντανομουνο,με σχετικά καλούτσικο προσωπάκι που οταν την είδα απο πιο κοντά δεν θα την έλεγα ομορφη,αλλα σε καμία περίπτωση άσχημη,απλά δεν ηταν κανένα κοριτσι που θα θυμάμαι,δεκτική σε όλα,γουσταρε βρομόλογα, και πολλές σφαλιάρες στο πισωκολλητο.... ηταν ο ορισμος του σεξ και βία...της έριξα μερικά χαστούκια γιατι μου τα ζητούσε...και οντως η κωλάρα της ηταν για χαστούκια.....ωραία βυζίά της αρ΄εσει και το ισπανικό,και το γλέιψιμο αλλά στο τσιμπούκι μπορει να γίνει καλύτερη...αυτά σε γενικές γραμμές πέρασα καλά...αλλά ηταν pse.....ενα στιλ και δεν προτείνεται σε αγαπούληδες και ευαίσθητα αγοράκια σαν και εμένα:P
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Συνάντηση μετά από 19 χρόνια με τα μεγαλύτερα βυζιά που νομίζω πέρασαν ποτέ από την πόλη...
Λόγω ηλικίας προφανώς σε πολλούς δεν λέει τίποτα.  άλλωστε ενδείκνυται μόνο για λάτρεις μεγάλων και πολύ μεγάλων ηλικιών
Εγώ την ήξερα σαν Έλσα τότε,  χρησιμοποιεί το Τάνια τωρα για αυτό τόσο καιρό που διαβάζω το όνομά της Δεν κατάλαβα ότι επρόκειτο για την ίδια...
ακόμα και σε αρκετά προχωρημένη ηλικία το βυζί της μπορεί να συγκινήσει κάθε βυζολαγνο...
 

Συνημμένα

  • IMG_20170326_152736.jpg
    IMG_20170326_152736.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 20

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Συνάντηση μετά από 19 χρόνια με τα μεγαλύτερα βυζιά που νομίζω πέρασαν ποτέ από την πόλη...
Λόγω ηλικίας προφανώς σε πολλούς δεν λέει τίποτα.  άλλωστε ενδείκνυται μόνο για λάτρεις μεγάλων και πολύ μεγάλων ηλικιών
Εγώ την ήξερα σαν Έλσα τότε,  χρησιμοποιεί το Τάνια τωρα για αυτό τόσο καιρό που διαβάζω το όνομά της Δεν κατάλαβα ότι επρόκειτο για την ίδια...
ακόμα και σε αρκετά προχωρημένη ηλικία το βυζί της μπορεί να συγκινήσει κάθε βυζολαγνο...

Κάνε πλάκα,να γάμησές αυτό το γκρανι..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Συνάντηση μετά από 19 χρόνια με τα μεγαλύτερα βυζιά που νομίζω πέρασαν ποτέ από την πόλη...
Λόγω ηλικίας προφανώς σε πολλούς δεν λέει τίποτα.  άλλωστε ενδείκνυται μόνο για λάτρεις μεγάλων και πολύ μεγάλων ηλικιών
Εγώ την ήξερα σαν Έλσα τότε,  χρησιμοποιεί το Τάνια τωρα για αυτό τόσο καιρό που διαβάζω το όνομά της Δεν κατάλαβα ότι επρόκειτο για την ίδια...
ακόμα και σε αρκετά προχωρημένη ηλικία το βυζί της μπορεί να συγκινήσει κάθε βυζολαγνο...
κανανε ζαρες οι βυζαρες σουυυ...και σακουλιασαν οι ματαρες σου...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Περιμένω να δω τη Μαρίζα στο paradise και αν μ αρέσει να τη Τέσταρω.
Τι χαμός γίνεται στους δρομους ρε;γαμάτε η τσαμπα βολταρετε;
ενα εχω να πω μολις βγηκε και την ειδα..


ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΓΑΚΟΣ!!
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    16,5 KB · Εμφανίσεις: 11

Salonica32

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2015
Μηνύματα
54
Like
116
Πόντοι
0
Sorry gia ta greeklish, alla grafw apto kinito. I Tania pou anaferthike pio pano pou k pote doulevei;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Λοιπον εκανα μια μικρη βολτα αποψε και επειδη ειχα δει απο πριν το προγραμμα πηγα για Μονικα στο Red Diamond που ημουν  σιγουρος οτι ειναι η παλια Εμμανουελα απο Ερως...αλλα αυτη ειναι αλλη κοπελα,πιο γεματη,πιο μοντελισια και σιγουρα πιο ομορφη αλλα εγω ηθελα την αλλη...Δεν ειναι αυτη οπως εχει γραφτει εδω μεσα και ημουν σιγουρος κι εγω

στα υπολοιπα...
-Νικ.Ουρανου 1α.το δυνατο πιπινι Χριστινα-Παολινα,σκουρυνε το μαλλι δε τη γνωρισα.Πολυ μετριες κριτικες αλλα μ'εμενα οταν την πηρα ηταν φιλοτιμη τουλαχιστον αλλα απειρη
-Νικ.Ουρανου 28.η Σαντρα με την κωλαρα,ομορφο μελαχρινο κοριτσι,πολυ μετρια μεσα οταν την γαμησα...απο αυριο νυχτα επιστρεφει η πιπινοΑντριαννα ειπε η τσατσα
-Τριδυμο 1.μελαχρινο γυφτακι Καρλα,ωραιο κορμακι και συμπαθητικη φατσα
-Τριδυμο 2.η Εβελινα κουνελινα,δε μου ειχε αρεσει καθολου οταν τη γαμησα
-Τριδυμο 3.η Χριστινα η μικροσκοπικη,αυτη καπως τρωγεται ας πουμε
-Φριξου 15.Λινα απο Ρωσσια,ομορφο μελαγχολικο πιπινακι
-Φριξου 14β.Βιολετα,ομορφο ξανθο πιπινι,πρεπει να εχει δουλεψει παλια Αν.Γεωργιου 30

και τελικα καταληγω Μινωταυρου 12 στο ασπρο σπιτι στην Ουκρανη Ελενα,ξανθο γλυκο κοριτσι με ασπρη αφρατη κωλαρα,μικρα στητα βυζακια,πολυ ωρα στο δωματιο....νταξει βγαζει μια προθυμια αλλα ειναι δυσκολη γενικα,δηλαδη δε θελει να της γλειφεις τα βυζια γιατι γαργαλιεται,δε φιλαει,δε γλειφει αρχιδια,λιγο τα στησιματα της ειναι περιεργα,αργοστροφη πιπα,γενικα της λειπει η φλογα που θελω εγω.
Καλα περασα δηλαδη αλλα την ηθελα λιγο πιο ζωηρη,ειναι καλο κοριτσι και αμα χαλαρωσει λιγο πιστευω εχει να δωσει πολλα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom