Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Συνάντηση μετά από 19 χρόνια με τα μεγαλύτερα βυζιά που νομίζω πέρασαν ποτέ από την πόλη...
Λόγω ηλικίας προφανώς σε πολλούς δεν λέει τίποτα.  άλλωστε ενδείκνυται μόνο για λάτρεις μεγάλων και πολύ μεγάλων ηλικιών
Εγώ την ήξερα σαν Έλσα τότε,  χρησιμοποιεί το Τάνια τωρα για αυτό τόσο καιρό που διαβάζω το όνομά της Δεν κατάλαβα ότι επρόκειτο για την ίδια...
ακόμα και σε αρκετά προχωρημένη ηλικία το βυζί της μπορεί να συγκινήσει κάθε βυζολαγνο...

Που 'ναι αυτη κ τι ωρες..; Και για τι ηλικια μιλαμε..; Πανω απο 45..;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
5 μερες ακομα θα ειναι η βικτωρια στο αθλημα..μετα στοπ...οσοι θελετε αναμνηστικο γαμησακι τρεξτε!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
5 μερες ακομα θα ειναι η βικτωρια στο αθλημα..μετα στοπ...οσοι θελετε αναμνηστικο γαμησακι τρεξτε!!
οι πουτανες μλκ μου ερχονται και παρερχονται. Οι μονοι που θα μεινουμε για παντα εκει, ειμαστε ΕΜΕΙΣ! :rockon:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
Μετακομισε θεσσαλονικη το μωρο και θα ζησει μονιμα λογικα εδω! :grin: Απλως στα πρωτα της βηματα δοκιμαστηκε και στην tv.
ποια ειναι η αριστερή ή η δεξιά? Δουλεύει ακομα ή σταματησε?
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
5 μερες ακομα θα ειναι η βικτωρια στο αθλημα..μετα στοπ...οσοι θελετε αναμνηστικο γαμησακι τρεξτε!!

Κανει και καμια εκπτωση με το κρεμασμα της καποτας στον τοιχο;;; χααχαχαχ
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
οι πουτανες μλκ μου ερχονται και παρερχονται. Οι μονοι που θα μεινουμε για παντα εκει, ειμαστε ΕΜΕΙΣ! :rockon:
δεν πιανει στη πολη μας αυτο και εσυ το ξερεις πολυ καλα,το εχεις βιωσει και το βλεπεις απο τα χρονια του βαρδαριου να συμβαινει...οι καλες φευγουν και οι δγακοι εγχονται!!
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Ρε παιδια,ΡΕ παιδια..απλα θεια Μονικα...ΘΕΙΑ Μονικα.

Αν και με μιλφ δεν παω αλλα με τοσα καλα λογια,επρεπε να περασω...και περασα τελεια!!!

Υ.Γ Περαστικα στην θεια Μονικα που εχει ενα θεματακι με τα καινουρια της ταττου.
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
δεν πιανει στη πολη μας αυτο και εσυ το ξερεις πολυ καλα,το εχεις βιωσει και το βλεπεις απο τα χρονια του βαρδαριου να συμβαινει...οι καλες φευγουν και οι δγακοι εγχονται!!
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο Jimiadi οι καλες και απο εμφανιση αλλα και απο υπηρεσιες και οτι κανουν στο δωματιο φευγουν και μενουνε εδω οι δεινοσαυροι, εδω σε προηγουμενο post καπιοιος ειχε βγαλει φωτο με τις βυζαρες απο ενα πουρο μα τι πουρο και αλλοι ρωτουσαν το ποια ειναι.Μα καλα τοσ α χρονια δουλευει αυτη δεν την ξερουν εδω μεσα ποια ειναι αλλα δεν ειναι τπτ το ιδιαιτερο (μια φορα την πηρα) μονο βυζαρες εχει για αρμεγμα χουφτωμα και ισπανικο δεν λεει και πολλα ειναι και καποιας ηλικιας.
 

Bordos

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά, έχει κάποιος εμπειρία από την Γκρέτα, που συνήθως τη βρίσκει κανείς τα πρωινά στην Κωλέττη 17 ? Και αν ναι, πώς ήταν η φάση ?
Δεν έχω βρει κριτικές για αυτήν από όσο έψαξα. Αν κάποιος γνωρίζει και για την ύπαρξη κριτικών, καλοδεχούμενα θα είναι και όποιο link ή παραπομπή σε αυτές.
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Μετά απο 4 άκυρα καθώς δεν βρήκα καμία απο τις Αντριαννα,Σάντρα,Μίρα,Χριστίνα-παουλίνα στα πόστα τους(Τι φάση;;!! Στο πετρ.ερημιτη 2 ήταν η Μιρέλα  :think: :think:) κατέληξα στο καινούριο τεμάχιο betrice ή betreace ή κάπως έτσι στο Νικ.Ουρανου 4 Studio Paradise. Θα ανεβάσω κριτική "Unboxing" αύριο  :rockon:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Κανει και καμια εκπτωση με το κρεμασμα της καποτας στον τοιχο;;; χααχαχαχ
δεν χρειαζεται καν αυτο. μιας και σταματαει θα πω οτι στο απλο προγραμμα παντα μου εκανε δωρο πρωκτικο και τωρα τελευταια επειδη με συμπαθει οπως ειπε μου εκανε και ακαποτα. οποτε τρελο vmf. θα παω να την τιμησο σε κανα 4ωρο.
 

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Χθες αργα έκανα μια γύρα σε διάφορα μαγαζιά.
Τί γίνεται,θα γίνουμε Λας Βέγκας της πορνείας σε λίγο.
Πόσα μαγαζιά έχουν ξεφυτρώσει???
Δυστυχώς οι υπηρεσίες και οι κοπέλες δεν είναι ανάλογες της πολυτέλειας των μαγαζιών που άνοιξαν.

Μου άρεσε στο καινούριο το πρώτο που άνοιξε(πριν τον Καλιγούλα,με πριβέ τεράστιο πάρκινγκ)μια ψηλή αδύνατη Τσέχα με γυαλάκια σοφιστικέ,αλλά αποστειρωμένο πρόγραμμα.
Η νταρντάνα η Καρίνα μετακόμισε σε καινούριο μαγαζί πίσω στις νταλίκες,ενώ τα τελευταία 2 μαγαζιά της Νικ.Ουρανού ήταν κλειστά.
Κατα τα άλλα,μέτριες Ρουμάνες παντού,με υπερτιμημένες τιμές
80 ευρώ το μισάωρο,σιγά ρε άπλες,κόψτε κάτι.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Σιγά μηv γίνουμε κ Las Palmas!
 

perikliz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασμα από Αφροδίτη παιδιά.Με το απλό μπήκα.Με εντυπωσίασε στην αρχή με την εμφάνισή της και έτσι μπήκα.(ήμουν ψιλοπίτα) ..Όταν πέρασα και ήρθε και γδύθηκε ξενέρωσα λίγο στην αρχή γιατί άλλο περίμενα αλλά, φρόντισε να με αποζημιώσει με την υπηρεσία της.Δεν βιαζόταν ορεξάτη τρεις στάσεις αλλάξαμε και πέρασε αρκετή ώρα σίγουρα πάνω από 15 λεπτά.Στην τελική έμεινα ευχαριστημένος   
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
για να γινω πιο κατανοητος για πιπα ελεγα ακαποτο. επισης να σημειωθει οτι ειναι απαραδεκτοι στο σιτε που λεει οτι ειναι κανονικα στο ποστο της η βικτωρια και ειναι κλειστο το μαγαζι. κανουμε δρομο για το τιποτα.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
δεν χρειαζεται καν αυτο. μιας και σταματαει θα πω οτι στο απλο προγραμμα παντα μου εκανε δωρο πρωκτικο και τωρα τελευταια επειδη με συμπαθει οπως ειπε μου εκανε και ακαποτα (πίπα). οποτε τρελο vmf. θα παω να την τιμησο σε κανα 4ωρο.

:o :o :o :o :o  :hi: :hi: :hi:
Έχει και τα τυχερά του το σπορ!!
Δυστυχώς δεν κρατάνε για πάντα. -.-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom