Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
και τα δυο εχουν τη σημασια τους...
Η κριτικη στον καταλογο μενει σαν αρχειο και καλο ειναι να ειναι γραμμενη πιο προσεκτικα και με περισσοτερες λεπτομερειες ομως και μια μικρη περιγραφη εδω ειναι παντα πιο ζωντανη και μπορει να φανει πιο χρησιμη σε καποιους βιαστικους...
Στο θεμα μπορω να μπω 10 φορες τη μερα για μια γρηγορη ματια αλλα τις κριτικες μπορει να κατσω και να τις διαβασω μαζεμενες 3 μερες μετα αφοτου γραφτηκαν

Εγω εγραψα πρωτη κριτικη 2 χρονια μετα που εγινα μελος γιατι θεωρουσα οτι δεν εχει νοημα και εγραφα μονο στο θρεντ.Μπορει καποιοι να σκεφτονται ακομα ετσι

Σίγουρα,αλλά καλό είναι να ανεβάζουν και κριτικές αναφέροντας πιο αναλυτικά τα πράγματα.Τώρα αν πας και φύγεις δυσαρεστημένος το θεωρώ απαραίτητο να το γράψεις και στο θρεντ.Σίγουρα άμα θέλω να πάω και γω μετά και διαβάσω στο θρεντ ότι η εν λόγω κοπέλα δεν ήταν καλή,θα με σώσει.Κυρίως εφόσον εμφανισιακά με κερδίσει ή ξέρω γω θέλω να πάω γιατί έχω διαβάσει θετικές κριτικές γι αυτήν και κάποιος προηγουμένως λίγο πριν δεν πέρασε το ίδιο καλά.Από κει και πέρα αν φύγεις με θετικές εντυπώσεις,πιστεύω δεν είναι απαραίτητο να το γράψεις.Γιατί και να μη το ξέρα θα τα σκάγα εφόσον δεν πάω για κάποια συγκεκριμένη και τσαρκάρω,διαλέγοντας όποια μου κάνει κλικ.Γιατί φυσικά μετράει και η προσωπική εμπειρία.Υπάρχουν κοπέλες,που συγκεντρώνουν θετικότατα σχόλια και είναι κάποιοι ελάχιστοι που έχουν αρνητικές εντυπώσεις γι αυτές.Το ίδιο και αντιστρόφως
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Εγώ πάλι είχα αντίστροφη πορεία από τη δική σου, γράφτηκα στο site με σκοπό να ανεβάζω κριτικές, και ξεκίνησα να το κάνω αυτό κατ΄ αρχήν για τον εαυτό μου περισσότερο, έγραφα την κάθε μου εμπειρία και την μοιραζόμουν με τα υπόλοιπα παιδιά στο site και μου άρεζε, συν τω χρόνω έκανα και φιλίες και κατάλαβα πως διηγωντας τις εμπειρίες μου βοηθούσα συναθλητές αλλά ακόμη και κορίτσια στη δουλειά τους, ταυτόχρονα άρχισα να διαβάζω και εγώ και η αλήθεια είναι πως πέρα από το ότι έγινα σοφότερος και άνοιξε το μυαλό μου ακόμη περισσότερο, οι επιλογές μου μέσα από τις κριτικές έγιναν  ακόμη καλύτερες, και έγραφα πολύ εξαντλώντας κάθε μου έμπνευση, και πέρασα καλά ομολογώ μέσα από αυτό το παιγνίδι ανταλλαγών εμπειριών.

Ακόμη και τώρα που έχω ολοκληρώσει τον κύκλο μου γύρω από αυτό το παιχνίδι και η συμμετοχή μου στα δρώμενα δεν είναι καθημερινή,  δεν είναι λίγες οι φορές που ανατρέχω και εγώ στο παρελθόν και διαβάζω τα όσα έχω γράψει αναπολώντας ένδοξες και μη στιγμές του παρελθόντος.

Και βέβαια όλα τα ωραία έχουν κάποτε ένα τέλος, όσον αφορά βέβαια το συγγραφικό μου έργο, οι φιλίες όμως που έκανα μέσα από αυτό το site και οι άνθρωποι που είχα την τιμή να γνωρίσω θα μείνουν παντοτινές.

Και φυσικά η δράση συνεχίζεται, μέχρι τελικής πτώσεως   :grin: :grin: :grin: και σαν αναγνώστης περισσότερο πλέον της νέας γενιάς στην οποία εύχομαι τα καλύτερα  θα συνεχίζω   :rockon: :rockon: :rockon:

Κι εγω τα ιδια σκεφτομαι... Οταν εχω γραψει κριτικη για καποια συναντηση, διαβαζοντας τη θυμαμαι κι εγω καποια πραγματα, που αλλιως θα 'χα ξεχασει...
Δυστυχως, πολλες φορες λογω χρονου δεν προλαβα να γραψω καποιες κριτικες και τωρα ποια δε θυμαμαι πολλα πραγματα απ' αυτες τις συναντησεις...
Ειναι λιγο και σαν προσωπικο ημερολογιο, οπου αν δεν σημειωσεις λεπτομερειες απο ενα περιστατικο, μετα απο λιγο καιρο δε θα το θυμασαι...
Πχ, θα πρεπε να γραψω μια για την Αλικη στο vis9 το καλοκαιρι, που περασα πολυ καλα..!
Οι για τις συναντησεις μου με Τζουλια κ Λιλυ στην Αθηνα, οπου ειδικα η Λιλυ ειναι μουναρος..!
Ηθελα να γραψω καποια πραγματα για αυτες τις συναντησεις μετα απο λιγο καιρο, αλλα ηδη ενα-δυο μηνες μετα, δεν μπορουσα ν' ανακαλεσω λεπτομερειες...
Εδω στο θρεντ, ειναι αδυνατον να παρακολουθησεις τι εγραφες πριν ενα χρονο, αλλα οι κριτικες μενουν για παντα...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Λετε να 'ναι ο νταβας της..;
Θυμαμαι μια αλλη βουλγαρα βυζαρου που 'ταν για λιγο καιρο στο Λα φαμ, νομιζω Αλεξανδρα τη λεγανε...
Που 'χα δει στο fb της τον γκομενο της, κι ηταν ενας τυπος που εμοιαζε με βουλγαρο μαφιοζο...
Φουσκωτος κ σκατοφατσα κι ελεγα οτι αυτος θα την εβγαλε στο κουρμπετι...
ουσιαστικά είναι ο νταβατζής της αφού είναι χωρίς δουλειά εδώ στην ελλάδα και τον έχει σπιτωσει αυτή και τον συντηρεί. Μάλιστα η ηλίθια στην αρχή τον έβαλε στο σπίτι που έμενε με τη μάνα της καιτη μουναρα την αδερφή της και ο τύπος ήταν αραχτός όλη μέρα εκεί. Μία που το ανέφερα η αδερφή της ανήλικη ακόμα αλλά είναι κλάσεις κλάσεις ανώτερη από τη γαλήνη και αρκετά ζωηρή. Αζαζελ εσύ πού συχνάζεις στο dogs είμαι σίγουρος ότι την ξέρεις
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
ουσιαστικά είναι ο νταβατζής της αφού είναι χωρίς δουλειά εδώ στην ελλάδα και τον έχει σπιτωσει αυτή και τον συντηρεί. Μάλιστα η ηλίθια στην αρχή τον έβαλε στο σπίτι που έμενε με τη μάνα της καιτη μουναρα την αδερφή της και ο τύπος ήταν αραχτός όλη μέρα εκεί. Μία που το ανέφερα η αδερφή της ανήλικη ακόμα αλλά είναι κλάσεις κλάσεις ανώτερη από τη γαλήνη και αρκετά ζωηρή. Αζαζελ εσύ πού συχνάζεις στο dogs είμαι σίγουρος ότι την ξέρεις

Ρε γαμωτο, δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα τις γυναικες..! Ωραιος λετε δεν ειναι... Λεφτα δεν εχει... Τι στο διαολο του βρηκε και τον συντηρει κι απο πανω..!
Αβυσσος η ψυχη της γυναικας..!
Η αδερφουλα της μοιαζει καθολου στη Γαληνη..; Εχει κι αυτη βυζαρες..;
Μου εξαπτεις τη φαντασια, οταν λες οτι ειναι "εξελιγμενο μοντελο" σε σχεση με την αδερφη της..!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μόλις έκανα την χειρότερη κατάθεση της καριέρας μου στο Φριξου 13α στην Ρουμάνα Μπιανκα. Μεγάλη ξεπέτα. Έγραψα αναφορά περιληπτική  :s&m_1:
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Μόλις έκανα την χειρότερη κατάθεση της καριέρας μου στο Φριξου 13α στην Ρουμάνα Μπιανκα. Μεγάλη ξεπέτα. Έγραψα αναφορά περιληπτική  :s&m_1:
βρέθηκε και χειρότερη από την μερτσυ;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εγώ πάλι είχα αντίστροφη πορεία από τη δική σου, γράφτηκα στο site με σκοπό να ανεβάζω κριτικές, και ξεκίνησα να το κάνω αυτό κατ΄ αρχήν για τον εαυτό μου περισσότερο, έγραφα την κάθε μου εμπειρία και την μοιραζόμουν με τα υπόλοιπα παιδιά στο site και μου άρεζε, συν τω χρόνω έκανα και φιλίες και κατάλαβα πως διηγωντας τις εμπειρίες μου βοηθούσα συναθλητές αλλά ακόμη και κορίτσια στη δουλειά τους, ταυτόχρονα άρχισα να διαβάζω και εγώ και η αλήθεια είναι πως πέρα από το ότι έγινα σοφότερος και άνοιξε το μυαλό μου ακόμη περισσότερο, οι επιλογές μου μέσα από τις κριτικές έγιναν  ακόμη καλύτερες, και έγραφα πολύ εξαντλώντας κάθε μου έμπνευση, και πέρασα καλά ομολογώ μέσα από αυτό το παιγνίδι ανταλλαγών εμπειριών.

Ακόμη και τώρα που έχω ολοκληρώσει τον κύκλο μου γύρω από αυτό το παιχνίδι και η συμμετοχή μου στα δρώμενα δεν είναι καθημερινή,  δεν είναι λίγες οι φορές που ανατρέχω και εγώ στο παρελθόν και διαβάζω τα όσα έχω γράψει αναπολώντας ένδοξες και μη στιγμές του παρελθόντος.

Και βέβαια όλα τα ωραία έχουν κάποτε ένα τέλος, όσον αφορά βέβαια το συγγραφικό μου έργο, οι φιλίες όμως που έκανα μέσα από αυτό το site και οι άνθρωποι που είχα την τιμή να γνωρίσω θα μείνουν παντοτινές.

Και φυσικά η δράση συνεχίζεται, μέχρι τελικής πτώσεως  :grin: :grin: :grin: και σαν αναγνώστης περισσότερο πλέον της νέας γενιάς στην οποία εύχομαι τα καλύτερα  θα συνεχίζω  :rockon: :rockon: :rockon:
Game πολυ ωραιοσ ο λογοσ σου.Σου βγαζω το καπελο.Respect.
 

Nuxteridas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Όταν πηγαίνετε για κατάθεση,καλό είναι να γράφετε κριτικές.Εδώ είναι θρεντ για απορίες και συζητήσεις,οπότε είναι κάπως ανούσιο να τα γράφετε από τη στιγμή που υπάρχει η δυνατότητα να ανεβάσεις κριτική
teochatz κριτικη πως κανουμε αληθεια;;; δε το εχω ψαξει δεν εχω κανει
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Πολύ καλύτερη από τη γαλήνη καπνίζει λιγότερο άρα δεν βρωμάει
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με το επάγγελμα της αδερφής της
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
ρε τι αστερια ντεντεκτιβ είστε εσεις ;;; αληθεια δεν σας ξεφευγει τιποτα ...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τι ντετέκτιβ ρε φίλε?
η θεσσαλονίκη χωριό είναι

Εκτός αυτού στην εποχή του facebook και όταν δημοσιεύονται τα πάντα όλα είναι εύκολα
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Μόλις έκανα την χειρότερη κατάθεση της καριέρας μου στο Φριξου 13α στην Ρουμάνα Μπιανκα. Μεγάλη ξεπέτα. Έγραψα αναφορά περιληπτική  :s&m_1:

Συμφωνώ και επαυξάνω. Πριν απο 3-4 ημέρες όμως (που έφαγα εγώ την δική μου φόλα με αυτήν), ήταν με μπότες (και στο σαλόνι και στο στίβο μάχης), οπότε ίσως να ενδιαφέρει τον συμπαίκτη Μποτόφιλο.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Η Μπιάνκα, αν είναι η γνωστή παλιά Ρουμάνα που θυμάμαι, ανέκαθεν ήταν κομοδίνο, ακόμα κι όταν ήταν σε γραφείο.  
AΝ είναι καινούρια, τι να πω, το'χει το όνομα :headbang:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Η Μπιάνκα, αν είναι η γνωστή παλιά Ρουμάνα που θυμάμαι, ανέκαθεν ήταν κομοδίνο, ακόμα κι όταν ήταν σε γραφείο.  
AΝ είναι καινούρια, τι να πω, το'χει το όνομα :headbang:
Ολοκαίνουργια  !!! Πιτσιρίκα τύπου Φλωριτας. Παραπλανηθηκα με το κάλεσμα της στο σαλόνι και έφαγα μια βραστή πατάτα μέσα. Στην αναφορά έγραψα τα μισά, φαντάσου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom