Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (7 μέλη και 49 επισκέπτες)

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Η κοπελια ειναι αλεξανδρουπολη,δεν πιστευω να ξαναγυρισει για ενα και μονο λογο,ηταν καλη μεν αλλα για τους μερακληδες δεν εκανε και ηταν κουτοπονηρη.Προσπαθουσε να τους φαει τα λεφτα με χειρονακτικη εργασια  :jerking: :jerking: :jerking: για να μη δεχτει εισβολη απο πισω και ντεμεκ δεν καταλαβαινε αγγλικα και ελληνικα.οι πληροφοριες ειναι εκ τον εσω.
Παντος ενα μεγαλο μπραβο στη φαφουτα πρωινη τσατσα που εχει το κουραγιο και παει στη δουλεια και ανεχεται τον καθε ενα μας,ενω ο αντρας της ειναι στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο και αυτη δεν εχει μια για να τον βοηθησει  :rockon: :rockon: :rockon:
δεν ξερω αν ο αντρας της τσατσας ειναι στο νοσοκομειο και γιατι αλλα ξερω την απαντηση στο "δεν εχει μια" δεν ξερω τι παπαριες σε λεει αλλα η τσατσαδες περνουν πολλα λεφτα ειδικα η βραδυνη βαρδια (ενα χρονο πριν) περιπου 100-150 το βραδυ και αυτο το ξερω απο μια δυο τσατσαδες που μιλούσαμε για νυχτοκαματα. Οσο για το "μας ανεχεται" σιγα ρε την δουλεια που κανει. καποιος που δεν ξερει απο μπουρδελα μπορει να πει οτι ειναι δύσκολη και επικίνδυνη δουλεια αλλα εγω σε λεω ειναι μια απο της πιο ασφαλης δουλειες με πολυ καλα λεφτα, απλα παρουσιαζοντας την κοπελα και καθαρίζοντας τον χωρο του καταστηματος και μπραβους να την φυλάνε 24/7. Και αν μας ανέχονται η οχι δεν νομιζω να ειναι θεμα, 3 χρονια που παω κα8ε μα κα8ε ΣΚ στα μπουρδελα ολοι η πελατες ειναι κύριοι, τωρα αν θα ερθει κανας μεθυσμενος και κανει φασαρια και δεν μπορεσει να τον διώξει η τσατσα, ερχετε ο mister μπραβος και καθαριζη. Σε λιγο καποιος θα μας πει οτι το τσατσαλικη ειναι και κουραστικη και επωδυνη δουλεια και πρεπει να της σεβομαστε οταν φευγοντας μας βρίζουν  η δεν εχουν καθολου τροπους, μιλούν αγενεστατα κτλ
Με εχει νευριαση πολυ αυτη η φραση "μας ανεχεται" δηλαδη τι της κανουμε ε??? της λεμε θα κανω βολτα για να δω αλλες επιλογες και να αποφασίσω αν θα ξαναγυρίσω και αυτη παθαινει ψυχοπλάκωμα και κουράζετε η μεσουλα της??
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
η τσατσάδες πληρώνονται ανάλογα από το ταμείο που κάνουν πλέον ,αλλά ούτε παλιά  περνάνε  150 ευρώ ,κ 50 ευρώ να πάρει μια τσατσά σήμερα είναι παρά πολλά  λεφτά ,αν το σκεφτείς ότι είναι όλες πάνω από 50 χρόνων και πουθενά αλλού δεν θα βγάζουν ούτε 10 evro
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Αν Γεωργιου 52 Δεν θυμαμαι ονομα. Μετρια σε ολα ομως και αγνωστη σε μενα. Μολις πηγα να φυγω, η παντελως αγνωστη σε μενα τσατσα πεταει "Ολο ετσι κανεις εσυ" Δηλωνω υπευθυνα, και εν γνωση των συνεπειων του νομου  :grin: οτι ειναι μολις η δευτερη φορα που παω σ΄αυτο το μαγαζι. Η πρωτη ηταν την πρωτη μερα που ανοιξε, με αλλη τσατσα και αλλη κοπελα! Φοβαμαι οτι δεν θα υπαρξει τριτη...

αυτο ειναι κανουργιο φαινομενο, μπαινεις και λεει "εσυ κανεις ολη μερα βολτα??" ενω ειναι το δευτερο μαγαζη που μπηκες. Η "καθε μερα ερχεσαι και δεν περνας" και εσυ προσπαθεις να βρεις την μαγικη απαντηση ΓΙΑΤΙ ειναι η πρωτη φορα που βλεπεις αυτην την τσατσα. Περνανε 100 ατομα την ωρα και ειναι προφανες οτι ξεχναει της φατσες και θελει να βγει απο πανω οταν της λες οτι μολις αρχισα την βολτα μου. Δεν ξερω ποιος της ελεγχη (μαλλον κανεις)αλλα η δουλεια τις τσατσας ειναι να κραταει το χωρο ΚΑΘΑΡΟ (που πολλες ή σχεδον ολες δεν το κανουν) και να παρουσιαζη την κοπελα και τα προγραμματα τα οποια κανει η κοπελα ΚΑΙ ΟΧΙ γιατι εγω ή ο κλώνος μου ή οποισδηποτε κανει βολτα καθε μερα και δεν περναει στα ενδοτερα. Μαλλον στα αφεντικα τους νοιαζει μονο στο τελος της βαρδιας να παρουν τα χρηματα, το πως και γιατι δεν εχουν πολυ πελατεία δεν τους νοιαζει οσο δεν τους ενδιαφερει και η καθαριοτητα. Γιατι το λεω αυτο? Αρχες σεπτεμβρη ημουν στην Εμμα (κατεχακη) και λεει η τσατσα στην εμμα οτι το αφεντικο ειναι εξω και καπνιζη και αδραξα την ευκαιρια και βγηκα εξω και ειπα στον ανθρωπο οτι θα ηταν πιο σωστο να αλλαξει το χαρτι υγειας στους νυπτηρες και να βαλει χαρτι κουζινας και αυτος κούνησε τους ωμους του σαν να λεει χεστικα. Βγαλτε εσεις τα συμπερασματα σας. εγω ξερω οτι ειναι πολυ λιγα τα μαγαζια που σεβονται τον πελατη και κυριος τα χρηματα του
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Επισκεψη Κοροβαγκου,
συνεδρια με την Αννα εκ Ρωσιας οπως ανεφερε..
ομορφο σωμα φιλοτιμη και δεκτικη.
προγραμματα ξεκινουν απο 40 και φτανουν τα 100 για πισω πορτα..(πιθανη διαπραγματευση μπορει να αποφερει αποτελεσμα)
Στηθος μικρο οχι ανυπαρκτο (2αρι) οχι στητο αλλα φυσικο!
Περιποιητικη και καθαρη.. και προσπαθει να περασει οποιος ειναι μαζι της καλα.
Επαγγελματιας δε οχι GFE κατα την γνωμη μου..
Προσωπικα δεν τα κλαιω αλλα ειχα και καλυτερες εμπειριες.., ενδεχομενως θα ξαναπηγαινα αν το ροστερ των υπολοιπων καταστηματων ηταν οπως σημερα... προσωπικα γουστα ειναι αυτα..
μια παρατηρηση..συμβουλη.. προς τα καταστηματα.. οποιος παιρνει ακριβοτερο προγραμμα θαπρεπε να περιλαμβανει τις υπηρεσιες που προσφερονται σε χαμηλοτερη τιμη θεωρω οτι ειναι αυτονοητο.. ουτως η αλλως προσφερεται η υπηρεσια και θα νιωθει και ο πελατης πιο ικανοποιημενος..
τελος για τους συναδελφους.. παιδια ισως ειναι χρησιμο να κουβαλαμε τα προφυλακτικα μας μαζι.. μιας κι εγω ειχα θεμα με τα εν λογωπου ηταν πολυ σφιχτα.. anyway ελπιζω να βοηθησα λιγο με τηνε νημερωση.. Αννα σε ευχαριστω.. για την σταση σου απεναντι μου που παροτι πιεμσενος χρονικα εκανες το καλυτερο.
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
η τσατσάδες πληρώνονται ανάλογα από το ταμείο που κάνουν πλέον ,αλλά ούτε παλιά  περνάνε  150 ευρώ ,κ 50 ευρώ να πάρει μια τσατσά σήμερα είναι παρά πολλά   λεφτά ,αν το σκεφτείς ότι είναι όλες πάνω από 50 χρόνων και πουθενά αλλού δεν θα βγάζουν ούτε 10 evro

ευχαριστώ για την γρηγορη απαντηση και την διορθώσει
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
ευχαριστώ για την γρηγορη απαντηση και την διορθώσει
τπτ απλά για το άλλο θέμα που έλεγες ούτε εγώ πλέον δεν βγαίνω στο σαλόνι σε άτομα που περνάνε κάθε μέρα ,απλά τους λέει η τσατσά πια δουλεύει κ τέλος ,έχει κ ένα νούμερο που περνάει παίρνει τζακούζι κ μόλις  το γεμίσουμε όλο κάτι του τυχαίνει κ παίρνει τα λεφτά πίσω, αλλά ας κάνει ξανά κάτι τέτοιο κ θα τον πνίξω στην μπανιερά .... :jerking:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
τπτ απλά για το άλλο θέμα που έλεγες ούτε εγώ πλέον δεν βγαίνω στο σαλόνι σε άτομα που περνάνε κάθε μέρα ,απλά τους λέει η τσατσά πια δουλεύει κ τέλος ,έχει κ ένα νούμερο που περνάει παίρνει τζακούζι κ μόλις  το γεμίσουμε όλο κάτι του τυχαίνει κ παίρνει τα λεφτά πίσω, αλλά ας κάνει ξανά κάτι τέτοιο κ θα τον πνίξω στην μπανιερά .... :jerking:
Χιλια δικια μπορει να χεις κι εσυ, αλλα κι εγω τα λεω οπως εγιναν. Στα ενα ειχα να παω ενα εξαμηνο και στο αλλο ηταν μολις η δευτερη φορα. Βεβαια, παλαβοι ειναι και πολλοι πελατες. Θυμαμαι ενα φοβερο περιστατικο που ειχες αναφερει πριν κανα χρονο...
 

Kiska

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
η τσατσάδες πληρώνονται ανάλογα από το ταμείο που κάνουν πλέον ,αλλά ούτε παλιά  περνάνε  150 ευρώ ,κ 50 ευρώ να πάρει μια τσατσά σήμερα είναι παρά πολλά   λεφτά ,αν το σκεφτείς ότι είναι όλες πάνω από 50 χρόνων και πουθενά αλλού δεν θα βγάζουν ούτε 10 evro

 
80... 100euro.+ bourbouar apo kopela
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
η τσατσάδες πληρώνονται ανάλογα από το ταμείο που κάνουν πλέον ,αλλά ούτε παλιά  περνάνε  150 ευρώ ,κ 50 ευρώ να πάρει μια τσατσά σήμερα είναι παρά πολλά   λεφτά ,αν το σκεφτείς ότι είναι όλες πάνω από 50 χρόνων και πουθενά αλλού δεν θα βγάζουν ούτε 10 evro
δηλαδη ρε αννα ζωη αμα δεν ηταν 50 και ηταν 25 θα βγαζαν πιο πολλα? :jerking:
αν αυτες παιρνουν 50 ευρω την βαρδυα και ειναι πολλα , εσυ ποσα πρεπει να παιρνεις για 10'? :think:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
δηλαδη ρε αννα ζωη αμα δεν ηταν 50 και ηταν 25 θα βγαζαν πιο πολλα? :jerking:
αν αυτες παιρνουν 50 ευρω την βαρδυα και ειναι πολλα , εσυ ποσα πρεπει να παιρνεις για 10'? :think:

να ξέρεις ότι έχει κοπέλες που βγάζουν κ από την τσέπη για να της πληρώσουν που αυτό εγώ ποτέ δεν το κατάλαβα  :headbang:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
:2funny: :2funny: :2funny:
σημερα αννα σε κοβω λιιιιιγο σαλταρισμενη. το τι κανει ο καθενας δε χρειαζεται να το αναφερεις εδω μεσα.ελεος.
δεν εχω καθολου νευρα κ αν με γνώριζες θα ήξερες ότι εγώ σπάνια έχω νευρα :-*απλά όταν λέμε για τσατσάδες η κοπέλες έχει και πελάτες με μεγάλη δόση μαλακίας , ευτυχώς είναι παρά πολύ λίγη  :grin:
 

illuminatos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Η δουλεια μας ειναι να μπαινουμε και να πηδαμε και αν μας προκαλουν οι τσατσαδες η τα κοριτσια σηκωνομαστε και φευγουμε χωρις πολλα και μαγκιες δεν υπαρχει λογος να τους δινουμε αξια απλα αυτες που προκαλουν ειναι λιγες και απο τα κοριτσια και παο τις τσατσαδες. και ας παιρνουν οσα θελουν ο καθενας κανει την δουλεια του αν δεν ειναι καλη  ητσατσα δεν θα εχει και κοσμο το μαγαζι απλο το ιδιο και τα κοριτσια οσο μουναρα και να ειναι η αλλη!
 

Επισκέπτης
Σ'αυτή στο πράσινο είχα μαλώσει κ εγώ τις προάλλες.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
:2funny: :2funny: :2funny:
σημερα αννα σε κοβω λιιιιιγο σαλταρισμενη. το τι κανει ο καθενας δε χρειαζεται να το αναφερεις εδω μεσα.ελεος.
Αυτο σε πειραξε? Το οτι το ειπε εδω? Ή το οτι εγινε?
Ή το οτι εσυ κι εγω δίνουμε εδω μεσα δωρεαν πληροφοριες, στον οποιοδηποτε μαλακα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom