Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Αυτο σε πειραξε? Το οτι το ειπε εδω? Ή το οτι εγινε?
Ή το οτι εσυ κι εγω δίνουμε εδω μεσα δωρεαν πληροφοριες, στον οποιοδηποτε μαλακα??
δεν καταλαβα? ποιο το προβλημα με αυτο που ειπα?ο τροπος που μιλησε η ζωη σου αρεσε? και δε λεω για τον αλλον που τις εκανε τετοιο καψωνι
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
δεν καταλαβα? ποιο το προβλημα με αυτο που ειπα?ο τροπος που μιλησε η ζωη σου αρεσε? και δε λεω για τον αλλον που τις εκανε τετοιο καψωνι
σε μένα δεν έκανε τπτ το έκανε στην πρωινή και βραδινή τσατσά , κ στο κάτω κάτω πες μου γιατί να μην το πω ? δεν προσβάλλα  κανέναν δεν είπα ούτε το πως γαμάει ούτε αν τον έχει μικρό η μεγάλο και στην τελική αν το βάλεις το νερό που πετάμε μετά κ δεν είναι λίγο κ δεν λέω για λεφτά  αλά για κάτι που μερική δεν έχουν την πολιτελια ούτε για  να ξεδιψάσουν
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
σε μένα δεν έκανε τπτ το έκανε στην πρωινή και βραδινή τσατσά , κ στο κάτω κάτω πες μου γιατί να μην το πω ? δεν προσβάλλα  κανέναν δεν είπα ούτε το πως γαμάει ούτε αν τον έχει μικρό η μεγάλο και στην τελική αν το βάλεις το νερό που πετάμε μετά κ δεν είναι λίγο κ δεν λέω για λεφτά  αλά για κάτι που μερική δεν έχουν την πολιτελια ούτε για  να ξεδιψάσουν
οκ ενα δικιο το εχεις σε αυτο, αλλα δε μου αρεσε ο τροπος που εγραψες για τις τσατσαδες, τελος παντων αυτη η λαρα παντος εχει μια κωλαρα.... :kissass2:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
οκ ενα δικιο το εχεις σε αυτο, αλλα δε μου αρεσε ο τροπος που εγραψες για τις τσατσαδες, τελος παντων αυτη η λαρα παντος εχει μια κωλαρα.... :kissass2:
κάτι ξέρω γι αυτό το λέω μερικές πάνε σπίτι καμιά φορά ( οχι σε μενα )  με πιο πολλά λεφτά κ από της κοπέλες που για μένα αυτό είναι απαράδεκτο ,τελοσ παντον κλεινουμε το θεμα  :-*
ναι της λάρας είναι πολύ μα πολύ ωραίος ο ποπός αφού κ εγώ τον ζήλεψα :'( :'( :'( :grin:
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
κάτι ξέρω γι αυτό το λέω μερικές πάνε σπίτι καμιά φορά ( οχι σε μενα )  με πιο πολλά λεφτά κ από της κοπέλες που για μένα αυτό είναι απαράδεκτο ,τελοσ παντον κλεινουμε το θεμα  :-*
ναι της λάρας είναι πολύ μα πολύ ωραίος ο ποπός αφού κ εγώ τον ζήλεψα :'( :'( :'( :grin:
αν ειναι ετσι οκ, παω πασο. κατι παραπανω θα ξερεις.καλα μη ζηλευεις τον ποπο της λαρας (εξαλου το χει και το ονομα) ;) εσυ εχεις αλλα προσοντα :boobies:
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
κάτι ξέρω γι αυτό το λέω μερικές πάνε σπίτι καμιά φορά ( οχι σε μενα )  με πιο πολλά λεφτά κ από της κοπέλες που για μένα αυτό είναι απαράδεκτο ,τελοσ παντον κλεινουμε το θεμα  :-*
ναι της λάρας είναι πολύ μα πολύ ωραίος ο ποπός αφού κ εγώ τον ζήλεψα :'( :'( :'( :grin:

Το θεμα δεν ειναι τα λεφτα αλλα η πολυ ασχημη συμπεριφορα των τσατσαδων και η έλλειψη καθαριότητας. Εγω τουλαχιστον στο εργοστασιο που δουλευω δεν μπορω να πληρώνομαι κανονικά αλλα εγω να μην κανω την δουλεια μου και οταν ερχεται πελατης να τον βριζω, και σιγα το δυσκολο να πει η τσατσα "ειναι η ταδε και ξεκιναει απο 30" και να μην κανει κανενα σχολιο ξαναλεω δεν ειναι δουλεια καμιας τσατσας σε κανενα μαγαζη να σχολιαζη τους πελατες και την συμπεριφορα τους. εχεις δει εσυ σε καταστημα με ρουχα που πελατης ρωτησε μια τιμη και δεν αγορασε να αρχιζει να τον ειρωνεύεται η πωλητρια?? δεν ξερω που ακριβος τους τα μαθαίνουν αυτα αλλα καπια μαγαζια τουλαχιστον απο εμενα εχουν φαει μαυρο και δεν μπαίνω μονο και μονο για την τσατσα. παρα μα παρα πολλες φορες περιμένω με αλλους και μολις αυτοι φευγουν και εγω θελω να μπω η τσατσα αρχιζει τα βρισιδια, σου φενετε σωστο αυτο?? δηλαδη εγω που σημερα που μπηκα αν αυριο δεν μπω γιατι πρεπει να με βριζει και στην τελικη την κοπελα θα γαμησω ή αυτην??? και παθενη λουμπαγκο που δεν μπαινει ο πελατης. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εχω κατι με το καταστημα σου γιατι παντα ειχα πολυ καλη εξυπηρετιση και απο τις τσατσαδες και απο τις κοπελες αλλα εσυ απαντας και σε εσενα τα γραφω
 

Επισκέπτης
αν ειναι ετσι οκ, παω πασο. κατι παραπανω θα ξερεις.καλα μη ζηλευεις τον ποπο της λαρας (εξαλου το χει και το ονομα) ;) εσυ εχεις αλλα προσοντα :boobies:
Η ζωη ειναι ωραια ρε αλλα τα εχει με αλλον  :P


υγ. θελουμε την λαρα καθε μερα, και αν γινεται βραδυ  :grin:
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
μετα την προχθεσινη βραδινη επαφη με εμμα και νατασσα που περασα πολυ καλα, διαπιστωσα οτι δεν χορτασα και χθες ξανακατεβηκα σαλονικα (σε 2 μερες 500 χιλ. περιπου, ποση βενζινη εκαψα :think: )τεσπα . χθες περασα παλι με την νατασσα, αυτο που εχω να πω ειναι οτι η κοπελα εκτιμα τα λεφτα που βγαζει και εκτιμα ιδιαίτερα τους στανταρ πελατες, εκατσα πολυ ωρα στο δωματιο και η μαλακο η τσα2 χτηπησε την πορτα αλλα η νατασσα την εγραψε στο νι της. κατα την διαρκεια της συνευρεσης της εκανα μια ψυλοπαρατηρηση και η κοπελα αμεσως το διορθωσε και μου ειπε οταν κατι θελω να της το ζηταω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Υπηρξε χημεια δηλαδης
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Διαγραφή λογαριασμού βλακο-troll.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Διαγραφή λογαριασμού βλακο-troll.
Σωστο. Νομιζω ομως οτι κι αλλος στην πρηγουμενη σελιδα πρεπει να τεθει υπο επιτηρηση, που στο πρωτο του μολις post, μαλλον δεν την ομορφηνε.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
πολυ διαγραφη πεφτει ρε αντισθενη, αριστερος εισαι ή ακροδεξιος :dancing:
 

Επισκέπτης
Αφού ο τύπος ήτανε πυροβολημένος ρε καλά του έκανε, έγραφε κ άλλες μαλακίες αλλού.
 

Επισκέπτης
δεν ηταν πολυ χαζος,απλα πιστευε στο ακαπωτο σεξ  :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
10
Like
6.274
Πόντοι
7.095
σιγά το μπάνεντ...θα ξαναεμφανιστεί
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Το θεμα δεν ειναι τα λεφτα αλλα η πολυ ασχημη συμπεριφορα των τσατσαδων και η έλλειψη καθαριότητας. Εγω τουλαχιστον στο εργοστασιο που δουλευω δεν μπορω να πληρώνομαι κανονικά αλλα εγω να μην κανω την δουλεια μου και οταν ερχεται πελατης να τον βριζω, και σιγα το δυσκολο να πει η τσατσα "ειναι η ταδε και ξεκιναει απο 30" και να μην κανει κανενα σχολιο ξαναλεω δεν ειναι δουλεια καμιας τσατσας σε κανενα μαγαζη να σχολιαζη τους πελατες και την συμπεριφορα τους. εχεις δει εσυ σε καταστημα με ρουχα που πελατης ρωτησε μια τιμη και δεν αγορασε να αρχιζει να τον ειρωνεύεται η πωλητρια?? δεν ξερω που ακριβος τους τα μαθαίνουν αυτα αλλα καπια μαγαζια τουλαχιστον απο εμενα εχουν φαει μαυρο και δεν μπαίνω μονο και μονο για την τσατσα. παρα μα παρα πολλες φορες περιμένω με αλλους και μολις αυτοι φευγουν και εγω θελω να μπω η τσατσα αρχιζει τα βρισιδια, σου φενετε σωστο αυτο?? δηλαδη εγω που σημερα που μπηκα αν αυριο δεν μπω γιατι πρεπει να με βριζει και στην τελικη την κοπελα θα γαμησω ή αυτην??? και παθενη λουμπαγκο που δεν μπαινει ο πελατης. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εχω κατι με το καταστημα σου γιατι παντα ειχα πολυ καλη εξυπηρετιση και απο τις τσατσαδες και απο τις κοπελες αλλα εσυ απαντας και σε εσενα τα γραφω
καλημέρα , κοίτα την άσχημη συμπεριφορά έτσι κ αλλιώς δεν την μπορώ αναιξερετος το που βρίσκεσαι,αλλά για φαντάσου να πηγαίνεις κάθε μέρα σε ένα μαγαζί κ να ρωτάς για ένα ρούχο συνεχεία ε στο τέλος θα στο κάνουν  δώρο για να μη σε ξανά δουν χαχαχαχαχ (πλάκα κάνω )
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καλημέρα , κοίτα την άσχημη συμπεριφορά έτσι κ αλλιώς δεν την μπορώ αναιξερετος το που βρίσκεσαι,αλλά για φαντάσου να πηγαίνεις κάθε μέρα σε ένα μαγαζί κ να ρωτάς για ένα ρούχο συνεχεία ε στο τέλος θα στο κάνουν  δώρο για να μη σε ξανά δουν χαχαχαχαχ (πλάκα κάνω )
Καλημερα,
δυστυχως σημερα πέον στα μαγαζια εχει πολλες "γυναικες κυριως" που μπαινουν μονο για τσαρκα να περασουν την ωρα τους μιας και για καφε θελει λεφτα!!!Ετσι ισως καποιοιγυρνανε να παρουν ματι και μαζευουν δουλεια για το σπιτι!  :2funny: :2funny: :2funny: Απο την αλλη ομως ειναι και πως θα στη "βαρεσει μολις δεις μια κοπελα!Σημερα στη δινει αυριο οχι.Ασε σε λιγο θα εχουμε κι αυτους που θα καθονται εξω απο τα σουβλατζιδικα για τη μυρωδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom