Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
ΓΚΕΙΜ άσε αυτήν τη συγκεκριμένη την ψάχνουμε και δεν την βρίσκουμε! Εξαφανίστηκε... εμένα εκεί η γριά η τσατσά μου είπε γύρισε στην πατρίδα της. Τώρα τι να πω μακάρι να ξαναεμφανιστεί!

Ίσα που είχα προλάβει να της ρίξω ένα, φοβερό γκομενάκι, απίθανο !!!!



εμπιστεύεσαι τις τσατσάδες????? ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Η φαφούτα είναι ξηγημένη Gagarin…..κάθε κανόνας έχει και τις εξαιρέσεις του...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
  Για τους πιπινοφαγους!!!!


Η κοπελια ειναι αλεξανδρουπολη,δεν πιστευω να ξαναγυρισει για ενα και μονο λογο,ηταν καλη μεν αλλα για τους μερακληδες δεν εκανε και ηταν κουτοπονηρη.Προσπαθουσε να τους φαει τα λεφτα με χειρονακτικη εργασια  :jerking: :jerking: :jerking: για να μη δεχτει εισβολη απο πισω και ντεμεκ δεν καταλαβαινε αγγλικα και ελληνικα.οι πληροφοριες ειναι εκ τον εσω.
Παντος ενα μεγαλο μπραβο στη φαφουτα πρωινη τσατσα που εχει το κουραγιο και παει στη δουλεια και ανεχεται τον καθε ενα μας,ενω ο αντρας της ειναι στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο και αυτη δεν εχει μια για να τον βοηθησει  :rockon: :rockon: :rockon:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!

αλλη μια καμμενη μεταμεσονυχτια βαρδαροτσαρκα

τανταλου 14(αλουμινατο)η νασια ωραιο μελαχρινο πιπινι αξιογαμητο απο 30 ξεκινουσε..
τανταλου 9 μια ξανθια εμμανουελλα δεν μου εκανε και μεγαλη εντυπωση μαλιστα οταν μπηκα ηταν στον καναπε και κοιτουσε κατι δαχτυλιδια κλπ απο μαυρους!παντως ξεκινουσε απο 25..καλο αυτο
Σαπφώς 20 η βερονικα απουσιαζε (επιστρεφει συντομα)ηταν μια τινα
ω ρε!!τι ηταν αυτο!! :o :o :o :o ανετα στις 1-2 κορυφαιες εμφανισιακα στον βαρδαρη μπηκε στην λιστα αλλα τελικα αλλου κατεληξα..παντως τι να πω ορματε! :pipa3:
εκει ειχαμε κ μια ιστοριουλα..καθως περιμενα ψιλομιλουσαμε με την τσατσα για το θεμα με τα σπιτια που ηταν να κλεισουν κ πηραν παραταση οπως λεγεται..αλλα αυτη ηταν υπερ του να κλεισουν τα σπιτια στον βαρδαρη!!τι αλλο θα ακουσουμε!!
τανταλου 8 κλειστο..και καλυτερα γιατι σχεδον παντα μαπα το καρπουζι εκει..
προμηθεως 25 η μαρα  πως λεμε η σαρα και η μαρα ε κατι τετοιο δεν μ κανε καν εντυπωση ουτε που θυμαμαι αν ηταν ξανθια η μελαχρινη
προμηθεως 14 η γνωστη και αγαπητη στους περισσοτερους(οχι σε εμενα) μιλφ αννα..καλα πως κατεληξε αυτη απο πρωινη σε στουντιο βραδυ στον βαρδαρη και μαλιστα σε αυτο το μαγαζι που ειναι απο τα πιο μαπε..μαλλον η αποδοση της εκει την εστειλε.. :rolleyes:
προμηθεως 19 (μπλε) βικη μολδαβη
Σαπφως 8 αλλη μια αγαπημενη αρκετων(οχι δικια μου)η μιλφ νικολ
Σαπφως 5 δεν ηταν η μιρελα η μοντελισια μια αλλη ηταν που δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της
Σαπφως 7 ενα ακατεργαστο μια γκαμπριελα με κοντο μαυρο μαλλι δεν ελεγε κ πολλα απο εμφανιση αλλα εδειχνε πρωτοεμφανιζενο απο 25..
τανταλου και σαπφους(πρασινο)η λαουρα η ουγγαρεζα το μικρο οχι η αλλη!για αλλη μια φορα πηγα στα σιγουρα αν και με ειχε βαλει σε σκεψεις η τινα...
δυναμη η λαουρα για αλλη μια φορα τα πηρε και στο στοματακι της :pipa2:
λεπτομερειες στην κριτικη
η τσατσα στο μαγαζι ηταν για τον μπουτσο μ λεει"καλα μονο με τοσα θα περασεις??" ισα μωρη χαμουρα που το ξεκινατε και απο 30 στο εξπρες του μεσονυχτιου
μονο 1-2 μαγαζια το εχουν απο 25..βλεπω δεν βαζουν μυαλο αντε να ξεκιναει απο 30 στο λαφαμ στο βιλλα(π κ εκει τον παιζουν..)αλλα 30 εκει??
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο περιπλανηση σχεδον μισης ωρας στην περιοχη του city gate μεχρι να βρω που σκατα ειναι αυτη η κατεχακη(στο τελος ρωτησα κατι μπατσους της ομαδας ΔΙΑΣ)συνευρεση με την ALL THE MONEY στο σεξ εμμα!!αλλα ρε παιδια μπλα μπλα, πολυ μπλα μπλα, ΠΑΡΑ πολυ μπλα η κοπελα πριν κ μετα.παντως τετοια απιστευτη πιπα δεν μου εχουν ξανακανει ποτε!!!χιλια μπραβο
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
ΡΕΜΑΛΙΑ!

αλλη μια καμμενη μεταμεσονυχτια βαρδαροτσαρκα

τανταλου 14(αλουμινατο)η νασια ωραιο μελαχρινο πιπινι αξιογαμητο απο 30 ξεκινουσε..
τανταλου 9 μια ξανθια εμμανουελλα δεν μου εκανε και μεγαλη εντυπωση μαλιστα οταν μπηκα ηταν στον καναπε και κοιτουσε κατι δαχτυλιδια κλπ απο μαυρους!παντως ξεκινουσε απο 25..καλο αυτο
Σαπφώς 20 η βερονικα απουσιαζε (επιστρεφει συντομα)ηταν μια τινα
ω ρε!!τι ηταν αυτο!! :o :o :o :o ανετα στις 1-2 κορυφαιες εμφανισιακα στον βαρδαρη μπηκε στην λιστα αλλα τελικα αλλου κατεληξα..παντως τι να πω ορματε! :pipa3:
εκει ειχαμε κ μια ιστοριουλα..καθως περιμενα ψιλομιλουσαμε με την τσατσα για το θεμα με τα σπιτια που ηταν να κλεισουν κ πηραν παραταση οπως λεγεται..αλλα αυτη ηταν υπερ του να κλεισουν τα σπιτια στον βαρδαρη!!τι αλλο θα ακουσουμε!!
τανταλου 8 κλειστο..και καλυτερα γιατι σχεδον παντα μαπα το καρπουζι εκει..
προμηθεως 25 η μαρα  πως λεμε η σαρα και η μαρα ε κατι τετοιο δεν μ κανε καν εντυπωση ουτε που θυμαμαι αν ηταν ξανθια η μελαχρινη
προμηθεως 14 η γνωστη και αγαπητη στους περισσοτερους(οχι σε εμενα) μιλφ αννα..καλα πως κατεληξε αυτη απο πρωινη σε στουντιο βραδυ στον βαρδαρη και μαλιστα σε αυτο το μαγαζι που ειναι απο τα πιο μαπε..μαλλον η αποδοση της εκει την εστειλε.. :rolleyes:
προμηθεως 19 (μπλε) βικη μολδαβη
Σαπφως 8 αλλη μια αγαπημενη αρκετων(οχι δικια μου)η μιλφ νικολ
Σαπφως 5 δεν ηταν η μιρελα η μοντελισια μια αλλη ηταν που δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της
Σαπφως 7 ενα ακατεργαστο μια γκαμπριελα με κοντο μαυρο μαλλι δεν ελεγε κ πολλα απο εμφανιση αλλα εδειχνε πρωτοεμφανιζενο απο 25..
τανταλου και σαπφους(πρασινο)η λαουρα η ουγγαρεζα το μικρο οχι η αλλη!για αλλη μια φορα πηγα στα σιγουρα αν και με ειχε βαλει σε σκεψεις η τινα...
δυναμη η λαουρα για αλλη μια φορα τα πηρε και στο στοματακι της :pipa2:
λεπτομερειες στην κριτικη
η τσατσα στο μαγαζι ηταν για τον μπουτσο μ λεει"καλα μονο με τοσα θα περασεις??" ισα μωρη χαμουρα που το ξεκινατε και απο 30 στο εξπρες του μεσονυχτιου
μονο 1-2 μαγαζια το εχουν απο 25..βλεπω δεν βαζουν μυαλο αντε να ξεκιναει απο 30 στο λαφαμ στο βιλλα(π κ εκει τον παιζουν..)αλλα 30 εκει??
στελιο δηλαδη με 30 ευρω σου εκανε γυμνο  :pipa1: και τα πηρε και στο στομα? :pipa2:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
οχι δεν ειπα αυτο αλλα οτι στο συγκεκριμενο μαγαζι ξεκιναει απο 30 ενω ειναι απο τα χειροτερα σαν εγκατασταση στον βαρδαρη ενω μερικα εχουν πεσει στα 25 και η καργιολα η τσατσα εμ ξεκινανε απο 30 εμ δεν τις αρεσει και θελει παντα ολοι να δινουν παραπανω

επισης ξεχασα
Προμηθέως 11 η νατασσα

παντως για την τινα πως δεν εχει γινει πανικος?εψαξα λιγο για κριτικες και μονο ο γκουρου Gameover την εχει ανακαλυψει! :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
παντως για την τινα πως δεν εχει γινει πανικος?εψαξα λιγο για κριτικες και μονο ο γκουρου Gameover την εχει ανακαλυψει! :rockon:
Τινα εννοεις μια χοντρουλα, με σγουρα μαλια? Γιατι αυτη δουλευει συνηθως πρωινα  :idiot:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Ναι αυτην(εναξει χοντρουλα δεν την λες μπαμπατσικο ειναι)
τωρα ηταν βραδυ ελλειψη βερονικας
το  :idiot: δεν το καταλαβα δηλαδη την εχεις δει και δεν σ'αρεσε? :think:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Αυτή η Τίνα έχει μια σφικτή βραζιλιάνικη μεγάλη κωλάρα όλα τα λεφτά (δεν την δίνει). Κάτι δεν μου κάθεται καλά όμως μ΄αυτήν και γι αυτό δεν έχω μπει.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
οχι δεν ειπα αυτο αλλα οτι στο συγκεκριμενο μαγαζι ξεκιναει απο 30 ενω ειναι απο τα χειροτερα σαν εγκατασταση στον βαρδαρη ενω μερικα εχουν πεσει στα 25 και η καργιολα η τσατσα εμ ξεκινανε απο 30 εμ δεν τις αρεσει και θελει παντα ολοι να δινουν παραπανω

επισης ξεχασα
Προμηθέως 11 η νατασσα

παντως για την τινα πως δεν εχει γινει πανικος?εψαξα λιγο για κριτικες και μονο ο γκουρου Gameover την εχει ανακαλυψει! :rockon:
στελιο, οταν πρωτοηρθε η λαουρα , νομιζω τανταλου 14 , με +20 ευρω τα επαιρνε στο στομα, τωρα παιζει αυτο το προγραμμα ? και αν ναι ποσο?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ναι αυτην(εναξει χοντρουλα δεν την λες μπαμπατσικο ειναι)
τωρα ηταν βραδυ ελλειψη βερονικας
το  :idiot: δεν το καταλαβα δηλαδη την εχεις δει και δεν σ'αρεσε? :think:
Aπορια απλη ηταν. Αλλα, ναι, την ειχα παρει πριν κανα χρονο και δεν τρελαθηκα.
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
παίδες, Help!!!

ποιά πιπίνια αξίζουν κατά τη γνωμη σας;
εννοώ να πηδιούνται ωράια και χωρίς να κομοδινίζουν  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Μικρη τσαρκα πριν κανα διωρο
ΣΑΠΦΩΣ 20 τινα μου ειπε η τσατσα ηταν στο δωματιο, για βερονικα μετα της 20 του μηνα  :(
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α η τζουλη, αλλα οταν ξαναπερασα ηταν κλειστο.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14 κλειστο.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 Χουανιτα με τα τατουαζ, ομορφο κοριτσακι.
ΣΑΠΦΩΣ 7 γκαμπριελα καινουργια κοπελα με καπως αγορε μαλλι και ωραιο σωμα.
ΣΑΠΦΩΣ 8 νικολ η γαλλιδα με τα μεγαλα  :tits2:
ΣΑΠΦΩΣ 5 μια καινουργια κοπελα ονοματη μαρια απο ουγγαρια ξανθια μικροκαμομενη πολυ ομορφη, 25 το απλο
και μερικα στουντιο.
ΚΑΤΕΧΑΚΗ 13 η εμα  απο ρουμανια
ΑΧΕΛΩΟΥ 10 η γνωστη βικυ απο το μπλε, εχω την εντυπωση οτι εγινε λιγο ποιο ελκυστικη.
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 26 ξεχασα το ονομα  :grin: νομιζω ελινα αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
ΠΕΤΡΟΥ ΕΡΗΜΙΤΗ 2 κλειστο.
26 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 35Α η αντριαννα, που ειναι η κριστυ οεο  >:(
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
σημερινη καταθεση στην εμμα, οτι και να πουμε γι αυτο το κοριτσι ειναι λιγο, πολυ καλη επαγγελματιας,πολυ καλος ανθρωπος.περασα καταπληκτικα. στις 2-3 γεναρη φευγει οριστικα .
δευτερη καταθεση στην νατασσα που οσο παει γινεται και καλυτερη,σημερα περασα πααααρα πολυ καλα και με αυτην (και μαλιστα πηγα επειδη ελειπε η μιρελλα η οποια επιστρεφει αυριο αλλα δεν το μετανοιωσα καθολου ,καθε αλλο) `
ποιος εχει παρει την μαρια την καινουρια να μας πει εντυπώσεις? και την χουανιτα την πηρε κανεις τελευταια? προμηθεως 5  η ατζελικα ηταν αυτη? :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
10
Like
6.274
Πόντοι
7.095
σημερινη καταθεση στην εμμα, οτι και να πουμε γι αυτο το κοριτσι ειναι λιγο, πολυ καλη επαγγελματιας,πολυ καλος ανθρωπος.περασα καταπληκτικα. στις 2-3 γεναρη φευγει οριστικα .
ξαναλέω πως δεν την πιστεύω πια ότι φεύγει κατά τα άλλα για όσους δεν την πήραν λόγω μέτριας εμφάνισης να πω ότι ΧΑΝΟΥΝ
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεγαλουτσικη βολτα το μεσημερι, μετα απο πολυυυ καιρο!
Χαρακτηριστικο της, οι πολυ σπαστικες τσατσαδες. Δεν ξερω αν ειχαν νευρα επειδη ολα ηταν αδεια, αλλα σε κανα δυο ΔΕΝ ξαναπαω.
Ελπιζω να ακουν αυτοι που πρεπει...
Προμηθεως 14 Η πολυ ευσωμη Αντζελικα...για τους λατρεις του ειδους. Πηγα ψαχνωντας την Σονια. Την πηρε κανενος το ματι πουθενα αυτη? Εχει χαθει εδω και κανα μηνα  :(

Σαπφους 5 Η Ιζαμπελα. Ωραιο κορμι. Κατι με χαλαει στο βλεμα της...

Σαπφους 7 Μικρη χαριτωμενη και γλυκεια Βουλγαρα, με εντονα σγουρα μαυρα μαλια. Την ειχα πετυχει και Προμηθεως 11.
Ξερει κανεις κατι περισσοτερο???

Πρασινο Η πιο σπαστικη τσατσα της πολης. Ειχαμε μια "αψιμαχια" πριν κανα εξαμηνο. Ειχα γραψει κι εδω.
Προφανως με θυμοταν. Απο τοτε εχω να παω. Οταν μπηκα, μου λεει, η κοπελα θα αργησει κανα εικοσαλεπτο, αν θες να μην περιμενεις.
Εφυγα. Μολις εκλεισα την πορτα, την ακουσα να παρουσιαζει καποια Χριστινα στους υπολοιπους!!!!!
Φυσικα δεν προκειται να ξαναπατησω σ΄αυτο!

Τανταλου 8Α Η χοντρουλα, αλλα με λαχταριστες καμπυλες, Τζουλη. Ισως καποια αλλη φορα...

Τανταλου 14 Η Ειρηνη. Ευσωμη κι αυτη, συμπαθητικη παρουσια. Ειναι καιρο ομως στα μερη μας και δεν εχει ακουστει κατι ενδιαφερον.

Τανταλου 9 Και παλι πολλα κυβικα!! Η Μικαελλα, με μια περιεργη φατσα

Κατεχακη Η Ρεββεκα. Γυμνοστηθη, γυναικαρα!!! Η εμπειρια ομως φιλου, ηταν ακρως αποτρεπτικη.
Κι εδω ειχαμε αψιμαχιες με την τσατσα που με χαρακτηρισε νευρικο, επειδη επαιζα με τα κλειδια μου. Προσεχετε οταν μπαινετε εκει...τα χερια σε σταση προσοχης!!

La Femme Πολυ ομορφη, με σμιλεμενο κορμακι Λαρα. Θα εμπαινα, αλλα ειχαμε απροβλεπτη συναντηση με φιλο συναγωνιστη  :grin: και βγηκαμε να τα πουμε λιγο. Ααα...και μια που σημερα κραζω τις τσατσαδες, να δωσω τα συγχαρητιρια μου ατην κυρια Λενα...αν δεν κανω λαθος στο ονομα. Απο κει πρεπει να περασουν ολες, για να μαθουν πως γινεται η δουλεια,και πως κερδιζεις πελατες

Κοραβαγκου Η πολυ ομορφη και σεξυ Αννα. Δεν ξερω γιατι δεν εχω παει ακομα...

Αν Γεωργιου 52 Δεν θυμαμαι ονομα. Μετρια σε ολα ομως και αγνωστη σε μενα. Μολις πηγα να φυγω, η παντελως αγνωστη σε μενα τσατσα πεταει "Ολο ετσι κανεις εσυ" Δηλωνω υπευθυνα, και εν γνωση των συνεπειων του νομου  :grin: οτι ειναι μολις η δευτερη φορα που παω σ΄αυτο το μαγαζι. Η πρωτη ηταν την πρωτη μερα που ανοιξε, με αλλη τσατσα και αλλη κοπελα! Φοβαμαι οτι δεν θα υπαρξει τριτη...

Αχελωου Η Βικυ, κλειδωνε το μαγαζι, ντυμενη με ενα πολυ sic ταγιερ και εμπαινε στο πολυτελες της αυτοκινητο. Ενα λεπτο μετα, μου εριξε μια μεγαλειωδη προσπεραση, επι της Αν. Γεωργιου! Προσεχε κοριτσι μου!  :grin:

Κι ενω η βολτα πηγαινε να εξελιχθει σε παταγωδη αποτυχια, τελικα σταθηκα πολυ τυχερος!!

Μαντζαρου 10 Η Αντριαννα. Ρωσσιδα, ψιλη, μοντελισια με λιγο υπεροπτικο υφος, σαν να ελεγε "κοιτα ποια ειμαι!!"
Μπηκα γιατι μου ειχε μιλησει καλα φιλος και...ειχε πολυυυ δικιο! Το υπεροπτικο υφος εξαφανιστηκε και μεσα στο δωματιο ηταν υπεροχη!
Εικοσιπεντε λεπτα με σαραντα ευρω! Λεπτομερειες, ισως, στην κριτικη αυριο.

Καλο Σαββατοκυριακο σ΄ολους!!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom