Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
κανονιστε να ξαναρχισετε παλι τα ιδια.....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
καλησπερα παιδια μια ερωτηση θελω να κανω αν ξερει κανεις....η ΜΑΡΙΝΑ απο την τανταλου 8 ξερει κανεις αν δουλευει και τι ωρες?η αν εχει παει καπου αλλου?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
καλησπερα παιδια μια ερωτηση θελω να κανω αν ξερει κανεις....η ΜΑΡΙΝΑ απο την τανταλου 8 ξερει κανεις αν δουλευει και τι ωρες?η αν εχει παει καπου αλλου?
Δεν εχει φανει πουθενα, δυο χρονια περιπου τωρα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Δεν εχει φανει πουθενα, δυο χρονια περιπου τωρα
εχει στις αναφορες στο συγκεκριμενο που δουλευε μια τελευταια αναρτηση ητανε το 2011 οκτωβρη αν θυμαμαι καλα.οποτε ενα χρονο εχει να γινει η αναφορα...αλλα νομιζα οτι δουλευε μεσημερια για αυτο ρωτησα μπας και την ειδε κανεις...
 

Επισκέπτης
Χτιζεται καινουργιο στουντιο διπλα απο το νικηφορου ουρανου 26 στο παρκινγκ.
Δεν ειναι σιγουρο, αλλα εχθες που περασα απο εκει ειδα αρκετα αυτοκινητα και φωτα στο κτιριο που ειναι δεξια στο βαθος.

 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
καλησπερα παιδια μια ερωτηση θελω να κανω αν ξερει κανεις....η ΜΑΡΙΝΑ απο την τανταλου 8 ξερει κανεις αν δουλευει και τι ωρες?η αν εχει παει καπου αλλου?
Θα παντρευτηκε.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
καλησπερα παιδια μια ερωτηση θελω να κανω αν ξερει κανεις....η ΜΑΡΙΝΑ απο την τανταλου 8 ξερει κανεις αν δουλευει και τι ωρες?η αν εχει παει καπου αλλου?
αν εννοεις την Μαρινα την Πολωνεζα,καπου γραφτηκε εδω οτι ειχε σταματησει κ την κοπανησε για Πολωνια...μπορει κ να παντρευτηκε... :P :P
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Μια τζεσικα στο καινουρδιο στο Νικηφόρου Ουρανού 1Α ξερεις κανες τιποτα γι αυτην τι λεει γιατι εμφανισιακα καλο ειναι μεσα ομως οποιος την εχει παρει ας δωσει καμια πληροφορια.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εκανα μια βολτα σημερα το μεσημερι και μπηκα τελικα στην Αντριανα στο Βιλα Ερωτικα την οποια ειχα πεθυμησει αλλα σημερα δε με τρελανε τοσο οσο την αλλη φορα...Δηλαδη δε μου΄κανε γυμνο τσιμπουκι,δε μ'αφησε να την γλειψω λιγο,φαινοταν οτι ειχε στο μυαλο της την ωρα,πολυ γρασαρισμα.Βεβαια στο δευτερο γυρο αρχιδογλειψιματος και πριν τη χυσω στα βυζια της ειχαμε ενα δωρακι μιας και κατεβηκε πολυ χαμηλα  :rolleyes:...μα παρα πολυ χαμηλα :rolleyes: :rolleyes:.Τελοσπαντων την αλλη φορα ηταν καλυτερη σε ολα τα επιπεδα αλλα συνεχιζω να τη θεωρω μια απο τις τοπ επιλογες,δεν αλλαξε κατι στην γνωμη μου δηλαδη

-Τανταλου 14.η Αντζελα η Βουλγαρα η αρχοντογυναικα που δουλευε παλιοτερα στα Μαντζαρου
-Τανταλου 9.η Μικαελα η οποια ηταν μεσα αλλα αν θυμαμαι καλα ειναι μια νταρντανα μελαχρινη με βυζαρες και ομορφα ματια
-Τανταλου πρασινο.η Λαουρα η ψηλη η αγγουρω η μελαχρινη...οχι η οριτζιναλ η Ουγγαρεζα μη μπερδευτουμε
-Σαπφους 20.η Τινα με την κωλαρα της
-Σαπφους 8. :tits: :tits: Μιλφ Νικολ...κυριοι ειπαμε με μετρο...να κατσει δεν μπορουσε η γυναικα,βαραει και κατι διπλοβαρδιες αυτες τις μερες και ηταν πτωμα.Απο 25ε το απλο
-Σαπφους 7.Κατερινα,μελαχρινο πιπινι με βυζαρες
-Σαπφους 5.Καινουριο ξανθο πιπινι,Πεπη-Μπεμπη καπως ετσι την ειπε...κορμι αχλαδι,αβυζο,χαζοφατσα αλλα πολυ γελαστο και συμπαθητικο κοριτσι
-Προμηθεως 11.η Τζοανα
-Προμηθεως 5.ηταν μεσα σε προγραμμα η κοπελα και η τσατσα δε θυμοταν ονομα  :jerking: αλλα μου ειπε οτι νυχτα θα ειναι η στρουμπουλη ξανθια και πολυ ομορφη Μαγια η οποια ειναι πολυ καλη μεσα για οσους δε την ξερουν

-Μαντζαρου 10.η Αντριαννα την οποια εγω την ξερω τελικα γιατι δουλευει και βραδια εκει με αλλο ονομα.Νομιζω Αννα...ειναι μια ξανθια πολυ αδυνατη σαν πρεζονι με πολλα τατου στην πλατη της,κατι αστερακια και κατι μαλακιουλες
-Νικ.Ουρανου 1α.η μιλφ Σαμπρινα απο Βαρδαρη,μελαχρινη στρουμπουλη με ομορφη φατσα
-Νικ.Ουρανου 1β.επισης μελαχρινο μιλφ με παραπανισια κιλα που πρωτη φορα εβλεπα,Αδιαφορο σαν συνολο
-Φριξου 13.η Μιραμπελα...καποτε ηταν καλη
-Φριξου 15.ξανθο μιλφ εντελως αδιαφορο που πρωτη φορα εβλεπα
-Φριξου 14.η Χριστινα με τις τορπιλες  :tits: η οποια μου'κανε πολλα ναζια στο σαλονι και λιγο ελλειψε να μπω.Θεωρητικα την ξαναβαζω στην προσεχη λιστα μου.40ε το γυμνο τσιμπουκι
-Νικ.Ουρανου 26.Μιλφ Ειρηνη  :zfuck: :fuck1: :pipa2: η καλυτερη απ'ολες για μενα

Αυξημενη κινηση ειδικα στο Βαρδαρη για Κυριακη μεσημερι.Ο Βαρδαρακος λεει πηρε παραταση αλλα 2 χρονακια  :dancing: :dancing:
Πως θα κανει αποσβεση τωρα τα 300 χιλιαρικα η φιλη μου η Βικυ? :jerking: :jerking:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χτεσινή μεσημεριανή τσάρκα για να δώ κάποιες κοπέλες που διαβάζω κατά καιρούς και να γνωρίσω επιτέλους την elite της θεσσαλονικιώτικης μπουρδελοζωής που τυγχάνει να δουλεύουν πρωινή βάρδια και λόγω δουλειάς δεν βολεύει να επισκεφτώ.
Αυτές είναι Αφρούλα,Έφη (δεν τις πέτυχα δουλεύουν μόνο καθημερινές απ' ότι κατάλαβα), την new old entry Ζωή La Femme, την Νταιάνα, την Τσαρίνα κλπ. Να πω την αλήθεια δεν ήμουν σε
διάθεση για κατάθεση αλλά τελικά υπέκεψα κάπου.Παραθέτω αναλυτικά και σχολιαστικά :

Προμηθεώς 25 : Νταϊάνα..Δεν τρελάθηκα από εμφάνιση. Νταρντανογυναίκα ευσωμούλα και στο πρόσωπο μου θύμισε λίγο τον Βενιζέλο με περούκα. Κατα τα άλλα επικοινωνιακή κι αρκετά ευδιάθετος άνθρωπος γεγονός πολύ θετικό για να περάσεις καλά στο δωμάτιο. Αν δεν είχα διαβάσει τα καλά λόγια στο forum δεν θα έμπαινα μάλλον ποτέ κόπο να περάσω στο δωμάτιο.Η τσατσά έκανε πρότεινε 25άρι από την αρχή.
Κωλλέτη 17 : Η μιλφ Βικτώρια... Αδιάφορη για τα γούστα μου!
Πέτρου Ερημίτη : Πήγα να συναντήσω την Νάντια.Κλασσική σοβιετική στρογγυλόφατσα Την είδα κι έκανα μεταβολή. Την βάζω κατηγορία gilf. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι έχει εγγόνια.
Φρίξου 15 : Πήγα για την Έφη αλλά ήταν μια ξανθιά προμιλφ, ωραίο σώμα και πρόσωπο. Όνομα δεν ρώτησα.
Le Femme : Η Ζωή...Δεν τρελάθηκα να πώ την αλήθεια, αλλά σίγουρα θα την τιμήσω γιατί μου φάνηκε πολύ εντάξει τύπισσα.Όλα τα λεφτά η τσατσά με το κοντό μαλλί, τέτοιο προλόγισμα ούτε σε κονταρομαχίες ιπποτών
[YouTubE]
]
Έρως : Η τσαρίνα Νατάσα... Φαίνεται καυλιάρικο μωρό. Σίγουρα αξίζει όλες αυτές τις καλές κριτικές.
Villa Prive : Πήγα για να δώ την Σάρα, την οποία και δεν έχω ξαναδεί από κοντά, αλλά προς έκπληξή μου η τσατσά μου αναγγέλει την Άννα την Ρωσίδα, με την οποία έχω φάει τρελό σκάλωμα. Λέω δεν γαμιέται θα κάτσω να τη δώ να καβλαντίσω λίγο. Έρχεται καμαρωτή και αμφιλιγίζουσα με ριπές σεξουαλίσμου  να εξαπολύονται από το λάγνο βλέμμα της. Κοιτάω την τσατσά με τρόπο και ανακοινώνει 40 χαλαρά 30 το απλό και με κάνει κομμάτια. Λεώ εδώ είμαστε Βασίλι Ζαίτσεφ,ατρόμητε θηρευτή από τα Ουράλια όρη ήρθε η ώρα να σπάσεις το εμπάργκο(του 40άρικου) και να συνευρεθείς με τη συντρόφισσα Άννα :ak:. Όπως κι έγινε!
Η Άννα επιβεβαίωσε κάθε προσδοκία μου στο προφίλ που είχα φτιάξει για αυτήν στο μυαλό μου. Άριστα 10 σε όλα, πόλυ καυλιάρικο μωρό, θεογκόμενα, πέρασα εκλπηκτικά.

Εξαιρετική και η κυρία στην υποδοχή. Και από συμπεριφορά, αλλά κι επειδή έκανε πού καλά την δουλειά της. Όπως προανέφερα δεν ήμουν σε διάθεση για κατάθεση, άλλα έκανε εξαιρετική τακτική κίνηση κι μου έδωσε το έναυσμα να περάσω με τον τρόπο της. Προσωπικά πιστεύω πολύ στο ρόλο της κυρίας που είναι στην υποδοχή κι έχει τύχει πολλές φορές να μην περάσω με κοπέλα επειδή μου την έσπαγε η τσατσά, αλλά και το αντίστροφο.
Δεν ξέρω αν διαβάζουν αφεντικά, αλλά νομίζω ότι είναι καιρός να αναβαθμίσουν τα μαγαζιά τους και σε αυτό τον τομέα και κάτι ξεδοντιάρες,κάτι τσατσόγριες με την ειρωνία στο στόμα να πάρουν την άγουσα ή να αλλάξουν στυλάκι.

Να πώ και το θετικό για τις Villes, ότι με το καλό rotation στα κορίτσια του, δεν τα ξεπατώνει με διπλές βάρδιες και τέτοια.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.891
Κριτικές
31
Like
743
Πόντοι
4.535
Άρτι αφιχθείς από Ντέσυ στην 26ης Οκτωβρίου απέναντι από τα Jumbo... Πολύ καλό social time καθως και quality time στο δωμάτιο... Κρίμα που φεύγει...
 

Επισκέπτης
Η τσατσά του Λαφάμ με το κοντό το μαλλί είναι η καλύτερη τσατσά της Ελλάδας. Ευγενέστατη, και με ήρεμο στύλ. Προλογίζει την κοπέλα με σοφιστικέ ύφος και το γουστάρω πολύ. Το ότι διαβάζει και βιβλία για να περνάει την ώρα της μου βγάζει να της δώσω έξτρα πόντους. Intellectual και σπαθί. Λαφάμαινα επειδή ξέρω ότι μας διαβάζεις δώστης τα σέβη μου.  ;)

Βραδυνή μίνι στουντιότσαρκα για μένα.

Villa Prive: Κάρμεν η μεταγραφή.
Ανδ.Γεωργίου 50 (το δεξί όπως τα κοιτάμε γιατί το άλλο ήταν κλειστό): Μια μελαχροινή με ελαφρώς παραπάνω στα μπούτια. Συμπαθητική όχι κάτι το τρομερό όμως.
Ανδ.Γεωργίου 30: Η έξτρα λάρτζ Σαντάλ.
Ανδ.Γεωργίου 24: Η Τζέσυ η Τζένιφερ, μελαχροινή ρουμάνα ψηλή σχετικά ειδικά πάνω στα τακούνια, τοπλες με βυζι φυσικό γαματά να βολοδέρνει μέρα δώσε σύμφωνα με τους νόμους της φυσικής που βρίσκουν μια τρομέρη εφαρμογή σε κάτι τέτοιες καταστάσεις, μαζεμένο το μαλλί της και μπήκα. Λεπτομέριες στην κριτική εν συντομία ψιλοκομοδινέ φάση.
Ανδ.Γεωργίου 16: Η Φλώρη η μια σταλιά ασιάτισσα.
Ανδ.Γεωργίου 4: Η Αλίσια που η τσατσά μου τόνισε ότι θα είναι κάθε βράδυ εκεί. Μάλλον για να μην πηγαίνω κάθε βράδυ και να κάνω φάρσες με τα κουδούνια κ ανυσηχώ τους ανθρώπους.
 

Επισκέπτης
Χτεσινή μεσημεριανή τσάρκα για να δώ κάποιες κοπέλες που διαβάζω κατά καιρούς και να γνωρίσω επιτέλους την elite της θεσσαλονικιώτικης μπουρδελοζωής που τυγχάνει να δουλεύουν πρωινή βάρδια και λόγω δουλειάς δεν βολεύει να επισκεφτώ.
Αυτές είναι Αφρούλα,Έφη (δεν τις πέτυχα δουλεύουν μόνο καθημερινές απ' ότι κατάλαβα), την new old entry Ζωή La Femme, την Νταιάνα, την Τσαρίνα κλπ. Να πω την αλήθεια δεν ήμουν σε
διάθεση για κατάθεση αλλά τελικά υπέκεψα κάπου.Παραθέτω αναλυτικά και σχολιαστικά :

Προμηθεώς 25 : Νταϊάνα..Δεν τρελάθηκα από εμφάνιση. Νταρντανογυναίκα ευσωμούλα και στο πρόσωπο μου θύμισε λίγο τον Βενιζέλο με περούκα. Κατα τα άλλα επικοινωνιακή κι αρκετά ευδιάθετος άνθρωπος γεγονός πολύ θετικό για να περάσεις καλά στο δωμάτιο. Αν δεν είχα διαβάσει τα καλά λόγια στο forum δεν θα έμπαινα μάλλον ποτέ κόπο να περάσω στο δωμάτιο.Η τσατσά έκανε πρότεινε 25άρι από την αρχή.
Κωλλέτη 17 : Η μιλφ Βικτώρια... Αδιάφορη για τα γούστα μου!
Πέτρου Ερημίτη : Πήγα να συναντήσω την Νάντια.Κλασσική σοβιετική στρογγυλόφατσα Την είδα κι έκανα μεταβολή. Την βάζω κατηγορία gilf. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι έχει εγγόνια.
Φρίξου 15 : Πήγα για την Έφη αλλά ήταν μια ξανθιά προμιλφ, ωραίο σώμα και πρόσωπο. Όνομα δεν ρώτησα.
Le Femme : Η Ζωή...Δεν τρελάθηκα να πώ την αλήθεια, αλλά σίγουρα θα την τιμήσω γιατί μου φάνηκε πολύ εντάξει τύπισσα.Όλα τα λεφτά η τσατσά με το κοντό μαλλί, τέτοιο προλόγισμα ούτε σε κονταρομαχίες ιπποτών
[YouTubE]
]
Έρως : Η τσαρίνα Νατάσα... Φαίνεται καυλιάρικο μωρό. Σίγουρα αξίζει όλες αυτές τις καλές κριτικές.
Villa Prive : Πήγα για να δώ την Σάρα, την οποία και δεν έχω ξαναδεί από κοντά, αλλά προς έκπληξή μου η τσατσά μου αναγγέλει την Άννα την Ρωσίδα, με την οποία έχω φάει τρελό σκάλωμα. Λέω δεν γαμιέται θα κάτσω να τη δώ να καβλαντίσω λίγο. Έρχεται καμαρωτή και αμφιλιγίζουσα με ριπές σεξουαλίσμου  να εξαπολύονται από το λάγνο βλέμμα της. Κοιτάω την τσατσά με τρόπο και ανακοινώνει 40 χαλαρά 30 το απλό και με κάνει κομμάτια. Λεώ εδώ είμαστε Βασίλι Ζαίτσεφ,ατρόμητε θηρευτή από τα Ουράλια όρη ήρθε η ώρα να σπάσεις το εμπάργκο(του 40άρικου) και να συνευρεθείς με τη συντρόφισσα Άννα :ak:. Όπως κι έγινε!
Η Άννα επιβεβαίωσε κάθε προσδοκία μου στο προφίλ που είχα φτιάξει για αυτήν στο μυαλό μου. Άριστα 10 σε όλα, πόλυ καυλιάρικο μωρό, θεογκόμενα, πέρασα εκλπηκτικά.

Εξαιρετική και η κυρία στην υποδοχή. Και από συμπεριφορά, αλλά κι επειδή έκανε πού καλά την δουλειά της. Όπως προανέφερα δεν ήμουν σε διάθεση για κατάθεση, άλλα έκανε εξαιρετική τακτική κίνηση κι μου έδωσε το έναυσμα να περάσω με τον τρόπο της. Προσωπικά πιστεύω πολύ στο ρόλο της κυρίας που είναι στην υποδοχή κι έχει τύχει πολλές φορές να μην περάσω με κοπέλα επειδή μου την έσπαγε η τσατσά, αλλά και το αντίστροφο.
Δεν ξέρω αν διαβάζουν αφεντικά, αλλά νομίζω ότι είναι καιρός να αναβαθμίσουν τα μαγαζιά τους και σε αυτό τον τομέα και κάτι ξεδοντιάρες,κάτι τσατσόγριες με την ειρωνία στο στόμα να πάρουν την άγουσα ή να αλλάξουν στυλάκι.

Να πώ και το θετικό για τις Villes, ότι με το καλό rotation στα κορίτσια του, δεν τα ξεπατώνει με διπλές βάρδιες και τέτοια.
ύποπτη την βρίσκω  αυτήν την ενημέρωση.... μόνο από Προμηθέως πέρασες στον Βαρδάρη.. πουθενά αλλού??? και μετά σε όλα τα άλλα στον Μύλο..
μάλλον ήθελες να τα χώνεις  στην Νταϊάνα.. ρε αλάνι,σίγουρα μπήκες  στην Προμηθέως 25,η μπερδεύτηκες και μπήκες σε κανά κινέζικο δίπλα  :2funny: :2funny: επειδή έτσι όπως την περιγράφεις καμιά κινέζα σίγουρα μοιάσει με τον Βενιζέλο  :2funny: :2funny: άλλαξε τα γυαλιά, Μπίλι... xaxaxa
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ε ναι ρε σεις οχι και μπενι η νταιανα.....ελεος.... :tickedoff:
 

Επισκέπτης
μαγκες η σανελ απο ανδ γεωρ 50 και 26ης οκτ 52 που πηγε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom