Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Με ναντια εχω παει 4 φορες.και θα πηγαινα αλλες 104....αλλα ποτε δεν εχω δει μαρινα.στην οψη φαινεται και ειναι πιο μεγαλη απο ναντια;
πιο μεγαλη ειναι σιγουρα....αλλα μεσα απ'οσο θυμαμαι και επειδη ξαναδιαβασα και την κριτικη μου που ειχα βαλει πριν 2 χρονια ειναι επισης πολυ δυνατη και σιγουρα μιλαει λιγοτερο απο τη Ναντια  :cheesy: :cheesy:

 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Η Ελισα που δουλευε villa prive ξερει κανενας που ειναι τωρα?Ειναι Θεσσαλονικη η εφυγε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Μετά από επίσκεψη στη μιλφαρα Νικόλ, έχω να πω οτι αδυνάτησε λίγο αλλα πηδιέται ( οι βυζάρες παραμένουν ) με πολύ όρεξη, μου έκανε ότι ζήτησα ( σε λογικά πλαίσια μιας και πήρα το απλό ), και μου αφιέρωσε άπλετο χρόνο ! Θα με τρελάνει αυτο το καυλομιλφ.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Μετά από επίσκεψη στη μιλφαρα Νικόλ, έχω να πω οτι αδυνάτησε λίγο αλλα πηδιέται ( οι βυζάρες παραμένουν ) με πολύ όρεξη, μου έκανε ότι ζήτησα ( σε λογικά πλαίσια μιας και πήρα το απλό ), και μου αφιέρωσε άπλετο χρόνο ! Θα με τρελάνει αυτο το καυλομιλφ.
Και που είναι η κριτική σου βββρε  :think:
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
πες λιγα εδω... μαγαζι βαρδια....ειναι αντισυναδελφικο να μην μοιραζεσε τετοια πληροφορια...  :sunglasses:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
πες λιγα εδω... μαγαζι βαρδια....ειναι αντισυναδελφικο να μην μοιραζεσε τετοια πληροφορια...  :sunglasses:
ενώ είναι συναδελφικό σε 1 χρόνο και μόλις 12 post ΜΟΝΟ σε ενα από αυτά να δίνεις εσύ πληροφορία...είσαι ωραίος ρε παίχτη
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Μετά από επίσκεψη στη μιλφαρα Νικόλ, έχω να πω οτι αδυνάτησε λίγο αλλα πηδιέται ( οι βυζάρες παραμένουν ) με πολύ όρεξη, μου έκανε ότι ζήτησα ( σε λογικά πλαίσια μιας και πήρα το απλό ), και μου αφιέρωσε άπλετο χρόνο ! Θα με τρελάνει αυτο το καυλομιλφ.

ΑΥΤΑ ειναι νεα ...
Νικολ και παλι στον αγωνα . :tits2: :S..αλλα παλι στο Βαρδαρη γαμωτω
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
α πρεπει να επισπευσω ταξιδι Θεσσαλονικη ....
 

Επισκέπτης
τη νικολ μπορουμε ακαποτα για γαμησακι να την παρουμε?
 

Επισκέπτης
Βραδυνή εξόρμηση:

Κατεχάκη 13: Η Εμμανουέλλα γύρισε για όσους ενδιαφέρονται.
Μαντζάρου 1: Σέυλα ελαφρώς μπαμπάτσικη, λίγο αγενής.
Νικ. Ουρανού 1Β: Μια κάπως γεματούλα μελαχροινή δεν την ξέρω.
Στο δίπλα που δεν ξέρω πως λέγεται (με τον αεροδιάδρομο): Η μικρούλα Άντζελα.
Νικ.Ουρανού 26: Η Τζούλια που όντως δούλευε στο Ανδ. Γεωργίου 24 πριν κάποιο καιρό. Μουνάρα αλλά είχε κάπως ξυνισμένα μούτρα.
Φρίξου 13: Αλίνα, πρωτή φορά την έβλεπα ωραίο μωρό ρουμάνα κοντό κάπως μαλλί ή μαζεμένο δεν ξέρω δεν τα πολυπροσέχω αυτά σφιχτό σχετικά κορμί της λέω πρέπει να έχεις ωραία βυζιά και βγάζει το σουτιέν(!) πρέπει να είναι καλή μέσα υποθέτω.
Φρίξου 15: Μόνικα
Φρίξου 14: Τζία αυτή η ισπανίδα και καλά με τις πλαστικούρες.

Προμηθέως 5: Σαμπρίνα (........)
Προμηθέως 11: Γκαμπριέλα νομίζω τη λένε. Μελαχροινή ψηλή με κάπως αχλαδωτό σωματότυπο μικρό βύζι φαίνεται να έχει και πρέπει να είναι κοντά στα 20.
Σαπφούς 5: Η μοντελίσια Μιρέλα.
Σαπφούς 7: Η άλλη μοντελίσια Νατάσα.
Σαπφούς 8: Η μιλφ ξανθιά Νικόλ (μερικοί την βρήκατε καλή και γράφετε μαλακίες?)
Σαπφούς-Ταντάλου: Η ουγγαρέζα μικρούλα αλλά με αρκετά γραμμένα χιλιόμετρα στο μουνοκοντέρ Λάουρα
Σαπφούς 20: Η Νάσια μεταγραφή.
Ταντάλου 14: Δεν θυμάμαι το όνομα τώρα είναι μια που δούλευε παλιότερα στο Σαπφούς 8 με μαζεμένα τα μαλλιά συνέχια σαν σπανιόλα/μπαλαρίνα. Πρέπει να είναι γύρω στα 30 ψηλή με στιβαρό κάπως σώμα.
Ταντάλου 9: Μάγια.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Βραδυνή εξόρμηση:


Φρίξου 13: Αλίνα, πρωτή φορά την έβλεπα ωραίο μωρό ρουμάνα κοντό κάπως μαλλί ή μαζεμένο δεν ξέρω δεν τα πολυπροσέχω αυτά σφιχτό σχετικά κορμί της λέω πρέπει να έχεις ωραία βυζιά και βγάζει το σουτιέν(!) πρέπει να είναιλή μέσα υποθέτω.
Προσοχη! Πολυ ωραιο κορμι, αλλα μεσα δεν λεει τιποτα
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Σαπφούς 8: Η μιλφ ξανθιά Νικόλ (μερικοί την βρήκατε καλή και γράφετε μαλακίες?)
[/quote]

Φιλαράκο η Νικολ ειναι ΠΟΛΥ μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ
και στο λεει καποιος με ΠΟΛΛΑ ...χιλιομετρα στο αθλημα καθως επισης και οι πολλες κριτικές που εχει  

α και μια ερωτηση τελικα τι βαρδια δουλευει πρωι η βραδυ με εχετε μπερδεψει
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Καλημερα Σαλονικιωτικα αλανια!! Επισκεψη πρωινες ωρες μετα απο ξενυχτι σε ενα απο τα λιγα μπουρδελακια που ηταν ανοιχτα και το προλαβα στην αλλαγη σχεδον.Τανταλου και σαπφους γωνια το πρασινο..μου λεει τσατσα η λαουρα μου λεει.Παιδες δεν ξερω αλλα τελευταια καθε καταθεση μοθ ειναι και ακομα καλυτερη απο την προηγουμενη..δεν ξερω εχω ενα πολυ καλο σερι... Παιδια η λαουρα ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ σε μενα.. καυλιαρα σεξυ θερμη ομορφη περιποιητικη με λιγα λογια απιστευτη! Η δευτερη μου φορα ηταν με λαουρα..και αυτη την φορα ηταν σκετη φωτια..καλυτερη απο την πρωτη!! Τι να πω ειναι και η χημεια μεταξυ 2! Παντως και τις δυο φορες το γουσταραμε και οι 2 καργα!!! Στα κοκκινα τα κοντερ λοιπον.Λαουρα  thanks!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Σαπφούς 8: Η μιλφ ξανθιά Νικόλ (μερικοί την βρήκατε καλή και γράφετε μαλακίες?)

Φιλαράκο η Νικολ ειναι ΠΟΛΥ μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ
και στο λεει καποιος με ΠΟΛΛΑ ...χιλιομετρα στο αθλημα καθως επισης και οι πολλες κριτικές που εχει 

α και μια ερωτηση τελικα τι βαρδια δουλευει πρωι η βραδυ με εχετε μπερδεψει
δεν κατάλαβες καν τι είπε παίχτη ο μαάνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom