Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Νικ Ουρανού 26: Η γνωστή Ειρήνη. Η τσατσά με προέτρεψε να διαβάσω το ίντερνετ σχετικά με την Ειρήνη.. :rockon:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ευχαριστω τσατσουλα...την αλλη φορα κερασμενα

Η Νταϊανα που χαθηκε ξερει κανεις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Νικ Ουρανου 1(Εκκλησία): Μια μιλφ μαγκιώρα με στητό βυζί ωραίο. (αυτή είναι η Αναστασία;).
αυτη ναι....
Νικ Ουρανού 26: Η γνωστή Ειρήνη. Η τσατσά με προέτρεψε να διαβάσω το ίντερνετ σχετικά με την Ειρήνη.. :rockon:
επρεπε να της πεις....αυτο το ιντερνετ που λες εγω το εχτισα γιαγια......με δυο τρεις αλλους......

πλακα πλακα παντως ολες πρεπει να μπαινουν πλεον χαλαρα στο σαιτ....μεχρι κι η ντεσυ μου στειλε πμ τις προαλλες.....απο κει που ειμασταν περιθωριο γιναμε μαγαζι γωνια......να μπαινουν  να μας απειλουν κιολας,να μας κανουν υποδειξεις τι θα γραφουμε κλπ :grin: μην μας ξεφυγει καμια οξεια ή καμια δασεια σε καμια κριτικη ή κανενας ποντος απο το γλειψιμο στον πουτσο προς τα αρχιδια κλπ....ελεος δλδ.....

εγω ειλικρινα χαιρομαι που εχω το προνομιο να γραφω απο αποσταση πια και να μην ειμαι καθε μερα τσαρκα....θα ειχε σιγουρα γινει σκηνικο ή θα αναγκαζομουν να σιωπησω
 

ithan

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
μία  κρίστι που ηταν στο 26οκτωβριου  35  που πηγε? τηλεφωνω στο στουντιο κ δεν το σηκώνουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
πλακα πλακα παντως ολες πρεπει να μπαινουν πλεον χαλαρα στο σαιτ....μεχρι κι η ντεσυ μου στειλε πμ τις προαλλες.....απο κει που ειμασταν περιθωριο γιναμε μαγαζι γωνια......να μπαινουν  να μας απειλουν κιολας,να μας κανουν υποδειξεις τι θα γραφουμε κλπ :grin: μην μας ξεφυγει καμια οξεια ή καμια δασεια σε καμια κριτικη ή κανενας ποντος απο το γλειψιμο στον πουτσο προς τα αρχιδια κλπ....ελεος δλδ.....
δηλαδη σε απειλησε αυτο το μπαζο??...να παω να την πλακωσω αμα ειναι

δηλ.  το χασαμε το κορμι¨??  με ειπε ενας αλλος οτι περασε γαματα με τη λεγαμενη
ειναι κλειστο οπως μου ειπε η καθυστερημενη η τσατσα που προχθες τη νυχτα ηταν στο Τανταλου 14 διοτι ειναι να περασουν γιατρο τα κοριτσια και δε βρισκεις γιατρο καθε μερα και κατι τετοιες μαλακιες
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
μία  κρίστι που ηταν στο 26οκτωβριου  35  που πηγε? τηλεφωνω στο στουντιο κ δεν το σηκώνουν

βολτα πριν απο λιγο και παλι στα λημερια της η γνωστη νασια!!!!!!!!μαλλον δεν το σηκωνουν για να πας απο εκει :huh: :huh: :huh: :huh:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Μικρή μεσημεριανή βόλτα λόγω έλλειψης χρόνου και λόγω καταρρακτώδους βροχής.

φρίξου 9 η Άννα πολύ τσαχπίνικο όμορφο κοκκινομάλλικο για πολλά  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

φρίξου 14 η χριστινάρα με τις  :tits2: :tits2: :tits2:βυζάρες

Έρως 16 κλειστό η τσαρίνα πήρε ρεπό έκλεισε το μαγαζί

ΛΑΦΕΜ η Ζωή με εντυπωσίασε πιο πολλή από όλα η κωλάρα της

κοροβάγκου η Σάρα όσο όμορφη είναι αυτή η γυναίκα τόσο ψυχρότητα εκπέμπει στο σαλονάρισμα
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
481
Κριτικές
9
Like
454
Πόντοι
21
μινι στουντιοτσαρκα σημερα το πρωι λογω δουλειας...
κωλετη η αφρουλα
la famme κλειστο...ρεπο η ζωη μαλλον
ερως η νατασα οπου εγινε η  καταθεση....απλα τελειο το κοριτσι...γλωσσοφιλα,γλειψιματα παντου,απιστευτο γαμισι !!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
χθες τη νυχτα περασα απο Σαπφους 8 να δω την καινουρια η οποια ειναι πολυ ωραια.Πιπινακι μελαχρινο,ομορφο με πολυ λαγνο βλεμμα,μοντελισιο περπατημα και κωλαρακι κολαση και μικρο βυζι.Σαν τη Νασια στο ιδιο στυλ ας πουμε...

Και ναι η Νικολ δουλευει εκει πλεον τα πρωινα
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Η εμμα ειναι ακομα κατεχακη τα βραδια?
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
εκτενης τσαρκα βραδυ πεμπτης. Με φιλαρακια απλα για τη φαση. Καταθεση δεν συνεβη γιατι γαμησιατικα δεν υπαρχουν.

Προμηθέως 5 Ενα μελαχρινο μπαζο. Ειχε φατσα ιδια μ'εκεινα τα παιχνιδια που λεγονταν ευχουληδες. Που ειχαν φατσα καλικαντζαρου και πεταχτα μαλλια.
Προμηθέως 11 κλειστο
Προμηθέως 14 κλειστο
Προμηθέως 19 Η Ρουμανα μιλφ Αννα. Πολυ δυνατο :fuck1:
Προμηθέως 25 Μια ξανθια αδιαφορη/ξινη. Ονομα δε μαθαμε
Σαπφώς 8 Μελαχρινη αδιαφορη. 5-6 συναθλητες που ηταν μεσα εφυγαν ολοι
Σαπφώς 5 Μια μελαχρινη πολυ δυνατη. Σε φατσα παρομοια με Μιρελλα. Αλλα με καλα πιασιματα και κωλαρα.

Σαπφώς 7  Νατασσα απο Μολδαβια μελαχρινη. Ομορφουλα.

Σαπφώς 20  Μια Αντζελικα που δεν ειδαμε ηταν στο δωματιο. Βερονικα απο 20Ν και μετα

Ταντάλου 9  κλειστο

Ταντάλου 14 κλειστο
πρασινο και στο διπλα δεν πηγαμε

απο μυλο

Ανδρέου Γεωργίου 4 Μια ξανθια. Πολυ καλη εμφανισιακα.
Ανδρέου Γεωργίου 16 κλειστο
Ανδρέου Γεωργίου 24 Μελαχρινη κοντουλα με ωραιο κωλαρακι. girl next door φαση
Ανδρέου Γεωργίου 30 το ορος σανταλ. ρισπεκτ στον προεδρο που την τιμησε :rockon:
εκανε κατι ατσουμπαλα μπαλαρινε και τα βυζια χοροπηδουσαν πανω-κατω. Αστειο θεαμα αν μη τι αλλο :2funny:

Ανδρέου Γεωργίου 34  η Λιλη. Καπως βαριεστημενη ισως και σπασμενη. Μηπως πινει τιποτα κοκες?
Ανδρέου Γεωργίου 21 το πιπινι Αλεξανδρα. Εβαλε κανα δυο κιλατα μαγουλακια φουσκωσαν λιγο. Με μαζεμενο μαλλι που δεν της πηγαινε. Κωλαρα.
Ανδρέου Γεωργίου 52 Ερικα. Ψαρωτικη εμφανιση και εμοιαζε κεφατη. Μονο αρνητικα σχολια μεχρι στιγμης

Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου)  βαρεθηκαμε να στριψουμε στο στενο του μπαζομαγαζου

Κοροβάγκου 5 Καρμεν. Ντουμπανοεμφανιση. Εχει βαλει κιλα που δεν τη χαλασαν και της εκαναν ωραιες καμπυλες και πιασιματα. Και ΒΥΖΑΡΕΣ :dancing: Δεν κατεβασαν ομως το 40αρι ακομα αυτοι εκει :jerking:

Ι. Κωλέττη 17  Η Τανια? μαλλον. Νταρντανοειδες ξανθο με καλα πιασιματα κι αυτη

Νικηφόρου Ουρανού 1Β  Μια καινουρια. Μολδαβεζα. Μπαζακι. Για μαναβισα εκανε πιο πολυ. Ονομα σοφι? δε θυμαμαι
Φρίξου 9 (Villa Erotica) Κοκκινομαλα καυλιαρα. Αννα. Φαινοταν πολυ κεφατη. Εδω το εκαναν 30 επιτελους

Φρίξου 13 κλειστο

Φρίξου 15  Η Χριστινα-Λιλη με τις βυζαρες αλλα αθλια φατσα
Φρίξου 14 H Τζια/Γιασμιν γαβ γαβ
Αχελώου 10 Η Βικη Ουκρανη. Ξηγημενο αλανι. Ζητουσε συγνωμη για τα 40 του απλου και υποσχοταν πολυ καλη επιδοση εντος με ανεση χρονου και ιδρωμα φανελας. Τη συμπαθησα πραγματικα
Νικηφόρου Ουρανού 26 κλειστο
Πέτρου Ερημίτη 2 Η ρωσιδα μιλφαρα 45++ Μαρινα. Ισως αξιζει για τις βυζαρες και μονο
Μαντζάρου 1Α κλειστο
Μαντζάρου 14 (πρώην 10) κλειστο
Κατεχάκη 13 κι εμενα μου ελειψες Εμμανουελα ΚΑΥΛΑ!!! :rockon:

 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε τελεια η αναφορα σου και σ ευχαριστουμε.Αλλα πως μπορεις και κανεις τετοια βολτα οταν εκ των προτερων ξερεις οτι δε θα φας;με τι ψυχολογια;οκ αμα δε σ αρεσει καμια.αλλα με τοσα μουνια που βλεπεις...τι να πω;συγχαρητηρια.και κατι προσωπικο.αν εχεις δει την ναντια απο π.ερημιτη  ποια προτιμας;;ναντια η μαρινα;μαρινα δεν εχω δει γι αυτο στο λεω.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Φιλε τελεια η αναφορα σου και σ ευχαριστουμε.Αλλα πως μπορεις και κανεις τετοια βολτα οταν εκ των προτερων ξερεις οτι δε θα φας;με τι ψυχολογια;οκ αμα δε σ αρεσει καμια.αλλα με τοσα μουνια που βλεπεις...τι να πω;συγχαρητηρια.και κατι προσωπικο.αν εχεις δει την ναντια απο π.ερημιτη  ποια προτιμας;;ναντια η μαρινα;μαρινα δεν εχω δει γι αυτο στο λεω.

Η Ναντια ειναι πολυ πιο γκαυλιαρα. Η Μαρινα εχει βυζαρες. Αλλα μεσα δε ξερω αν ειναι καλη.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
εχω βρεθει με την  Ναντια αρκετες φορες και με την Μαρινα δυο φορες μεσα στο ιδιο  δεκαπενθημερο .η Ναντια ειναι πιο τσακαλακι καταλαβενει τι θελει ο πελατης και του προσφερει με τον πιο προστηχο τροπο ενω η Μαρινα ειναι πιο χαλαρη προσφερει αυτο που πρεπει και τιποτα παραπανω. αυτες ειναι η δικες μου εμπειριες με τις παραπανω κοπελες+
αλλα για εμενα δεν θα υπαρξει συνεχεια με καμια τους,καλη η κοτοσουπα αλλα καλυτερα να την φαμε οταν δεν θα εχουμε δοντια  :grin:
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Με ναντια εχω παει 4 φορες.και θα πηγαινα αλλες 104....αλλα ποτε δεν εχω δει μαρινα.στην οψη φαινεται και ειναι πιο μεγαλη απο ναντια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom