Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
Σε εκεινο το σημειο που βρισκεται το στουντιο λεει να πας πρωι που ολοι φοβουντε μην τους παρει κανα ματι = δεν εχει καθολου κοσμο και εχεις πολυ απλα χρονου.
οντως
το πρωι ειναι καλυτερα
κ οι κοπελες πιο ανετες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
μες την βδομαδα υποτιθεται ξεκιναει οπως μου ειπε μολις προχθες
αυτο το καστανο για το οποιο εγραψες κριτικη ειναι χοντρο η λεπτο με βυζαρες?
γιατι αν ειναι αυτο το κοριτσακι ειναι αυτο για το οποιο ειχα κραξει την τσατσα για το 30αρι που δεν με αφηνε να μπω να κανω μπανιο γιατι ελεγε οτι το μπανιο κοστιζει 10 ευρω παραπανω
δηλαδη επρεπε για να κανω μπανιο να δωσω τουλαχιστον 40ε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αυτο το καστανο για το οποιο εγραψες κριτικη ειναι χοντρο η λεπτο με βυζαρες?
γιατι αν ειναι αυτο το κοριτσακι ειναι αυτο για το οποιο ειχα κραξει την τσατσα για το 30αρι που δεν με αφηνε να μπω να κανω μπανιο γιατι ελεγε οτι το μπανιο κοστιζει 10 ευρω παραπανω
δηλαδη επρεπε για να κανω μπανιο να δωσω τουλαχιστον 40ε
αφου λεω xlarge σε ολα του
 

Επισκέπτης
ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΒΑΡΔΑΡΗ

ΣΑΠΦΩΣ 20 τινα, αδιαφορη κοπελα με αδιαφορο σωμα, γκομενα δεκαετιας 80  :grin:
ΤΑΝΤΑΛΟΥ-ΣΑΠΦΩΣ η λαουρα με κοκκινες ανταυγειες, γκαυλιτσα ηταν σημερα.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α η προμιλφ τζουλη με 25 απλο, οχι και κατι το ιδιαιτερο.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 μαγια η μελισσα, να με θυμηθειτε οτι αυτη θα παχυνει πολυ στο μελλον, 25 ευρο και αυτη.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14 κλειστο.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25 ιωαννα μελαχρινη, καλη περιπτωση εμφανισιακα μεσα δεν γνωριζω, μου εκανε εντυπωση αυτο που μου ειπε η τσατσα.. στο κωλαρακι αφηνει και γυμνο  :new_shocked: μετα απο αυτο χτυπησα ενα φραπεδακι :grin: να στανιαρο, και υπεθεσα  οτι εννοουσε στο προγραμμα με κωλο στην ιδια τιμη και γυμνο  :-
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19 η βικυ η μολδαβη, νομιζω η μοναδικη κοπελα που εχει μεινει σε αυτο το μαγαζι.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14 εφαγα την πορτα στην μουρη, κλειστο για λιγο οπως μου ειπε ενας φαλακρας  :2funny:
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11 η τζοανα στο δωμα, μου ειπαν
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 5 μια αδιαφορη ουτε ονομα δν θυμαμαι, κορυφαια στιγμη η τσατσα να δινει μια μεγαλοπρεπεστατη μουτζα σε εναν συναθλητη  :2funny: :2funny:
ΣΑΠΦΩΣ 5 η ισσαβελα η βουλγαρα
ΣΑΠΦΩΣ 8 Η γαλλιδα κυρια νικολ
ΣΑΠΦΩΣ 7 το σουζανακι το μικρο ουγγαρακι, οπου εγινε μια καλη καταθεση στα 25 γιουρα.
Εχω και ενα στουντιο, κωλεττη 17 ηταν η αφροδιτη, σιγα την γκομενα ρε παιδια   :P
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16


ΣΑΠΦΩΣ 8 Η γαλλιδα κυρια νικολ
[/quote]
LOL !!! Και δε πήγαινα να παίξω κανα τζόκερ?  :dancing: Ο αλήτης ο πατσίνο όμως δε με δίνει το fb της να έρθω σε συννενόηση μαζί της  :uglystupid: :ak:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ΣΑΠΦΩΣ 8 Η γαλλιδα κυρια νικολ

LOL !!! Και δε πήγαινα να παίξω κανα τζόκερ?  :dancing: Ο αλήτης ο πατσίνο όμως δε με δίνει το fb της να έρθω σε συννενόηση μαζί της  :uglystupid: :ak:
Σαπφους 8???...Πανω στην ωρα ρωτησες δηλαδη
Και δε μου ειπε τιποτα η καριολα
 

kastanoksanthos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια , ξέρει κανείς μία κοκκινομάλλα με καρέ μαλλί και ωρέο σωματάκι να δουλεύει στα μπουρδέλα προς σαπφούς μεριά;
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ξερει κανεις μια ερικα που δουλευει βραδυνη στο ανδρεος γεωργιου 52 το καινουργιο μελαχροινη με στοκινγκς? φαινοταν καλο κομματι αλλα δεν εχω εμπειρια απο την εν λογω κυρια οποιος γνωριζει κατι ας μας πει
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τι μουναρες ειναι αυτες που δουλευουν αυτη τη περιοδο ρε πουστη μ, επαθα πλακα να πουμε
 

Επισκέπτης
αυτο το καστανο για το οποιο εγραψες κριτικη ειναι χοντρο η λεπτο με βυζαρες?
γιατι αν ειναι αυτο το κοριτσακι ειναι αυτο για το οποιο ειχα κραξει την τσατσα για το 30αρι που δεν με αφηνε να μπω να κανω μπανιο γιατι ελεγε οτι το μπανιο κοστιζει 10 ευρω παραπανω
δηλαδη επρεπε για να κανω μπανιο να δωσω τουλαχιστον 40ε

Εγώ πιστεύω πως δεν θα είναι η ίδια.. Αλ είσαι ήρωας τι να λέμε  :P
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
ξερει κανεις μια ερικα που δουλευει βραδυνη στο ανδρεος γεωργιου 52 το καινουργιο μελαχροινη με στοκινγκς? φαινοταν καλο κομματι αλλα δεν εχω εμπειρια απο την εν λογω κυρια οποιος γνωριζει κατι ας μας πει


Μακρυά φίλε...Στον Al η ίδια η τσατσά του είχε πει να μην περάσει!
Εγώ πήγα να το παίξω ήρωας και τα έφαγα τα μούτρα μου!
Σε ψάρωσαν οι μπότες που φοράει αν κρίνω από το nick σου..

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ξερει κανεις μια ερικα που δουλευει βραδυνη στο ανδρεος γεωργιου 52 το καινουργιο μελαχροινη με στοκινγκς? φαινοταν καλο κομματι αλλα δεν εχω εμπειρια απο την εν λογω κυρια οποιος γνωριζει κατι ας μας πει
απλα ξεχασε το...

Εγώ πιστεύω πως δεν θα είναι η ίδια.. Αλ είσαι ήρωας τι να λέμε  :P
ο deker πιθανως να ειδε την Σονια την κοκκινομαλλα η οποια επισης δουλευει εκει και εχει και βυζαρες...εκτος βεβαια αν ειναι σαβουρογαμης και πηγε για Σανταλ κι αυτος
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
αυτή την Έρικα την είδα και εγώ  το σαββάτο το βράδυ στο καινούριο .Παλαιότερα νομίζω την είχε πάρει το μάτι μου νικ.ουρανού και φρίξου13 στο κάτω αριστερά ανεβαίνοντας .Δεν νομίζω να λέει χωρίς να θέλω να σας πάρω στον λαιμό μου.
Όσο για Σαντάλ ξέρω πως έχει διάθεση και πως μπορεί να μάθει το αντικείμενο γιατι το γουστάρει σε έναν βαθμό.Απλά πρέπει να χάσει μερικά κιλά για να γίνει αξιαγάμητη....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Κανά νέο από Νικόλ? Την πήρε κανάς συναγωνιστής? Διατηρείται σε φόρμα όπως ήταν  :tits: :tits: ή χάλασε.. :think:
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
αδερφια καλησπερα..τι αξιαγαμητο υπαρχει το βραδακι?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
ο deker πιθανως να ειδε την Σονια την κοκκινομαλλα η οποια επισης δουλευει εκει και εχει και βυζαρες...εκτος βεβαια αν ειναι σαβουρογαμης και πηγε για Σανταλ κι αυτος
παναθεμα σε
μπαινω μεσα στο κωλοσοτουντιο κ βλεπω την κωλοχοντρη σανταλ
ξερεις ποια ηταν η πρωτη μου αντιδραση?
ρε πουστη αλ,εισαι ηρωας...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτη δεν βλεπεται ρε
 

Επισκέπτης
Πάμε ένα πρωινό μπρίφινγκ.

Βαρδάρης

Προμ 11: Τζοάννα.
Σαπφους 5: Η Ισαμπέλα
Σαπφους 7: Κλειστό
Σαπφούς-Ταντάλου: Η Λάουρα, με τα μούτρα ως το πάτωμα και φωνή σε ένταση πρεζάκι.. άλλαξε πολύ χτύπησε και τατού χαμηλά στην κοιλιά με το ζόρι την αναγνώρισα. Η τσατσά έκραζε τις μαλακίες που λένε ότι όλο κανεις βόλτα κτλ σιχάματα. Μαυρό και στις 2 τις καργιόλες η τσατσά μια με γυαλιά κοντό μαλλί και ελιές στα μούτρα.
Σαπφούς 20: Η Τίνα
Ταντάλου 9 Έρως: Μπαμπάτσικη γκόμενα η Μιχαέλα όχι και θηριό, πρέπει να έχει βυζάρες την έπιασα λίγο το μπούτι κ ήτανε ωραίο σφιχτό. Λίγο έλειψε εκεί να κάνω την υπερβασή.
Ταντάλου 14: Επίσης κλειστό.

Στην περιοχή των Στουντίων:

Κατεχάκη 13: Η Ρεβέκα, στα 25 μου είπε η τσατσά. Καλό αυτό αλλά πολλά άσχημα έχουνε ειπωθεί για το κορίτσι.
Ματζάρου 1Α: Η Ρουμάνα Χριστίνα, εμφανισιακά γιοκ. Ξανθιά με λίγα εξτρα κιλά, ηλικιακά φαίνεται μικρή νομίζω.
Νικ Ουρανου 1(Εκκλησία): Μια μιλφ μαγκιώρα με στητό βυζί ωραίο. (αυτή είναι η Αναστασία;).
Νικ Ουρανού 26: Η γνωστή Ειρήνη. Η τσατσά με προέτρεψε να διαβάσω το ίντερνετ σχετικά με την Ειρήνη.. :rockon:
Φρίξου έιχε Μιραμπέλα, Έφη και χριστίνα ρουμάνα με τα μεγάλα κρεμαστά βυζγιά!
Στο Ανδ. Γεωργίου 21 η Χριστίνα από Κωλέττη αυτή που είναι μισή ρωσσίδα μισή πακιστάν, η κοπέλα παιδιά πρέπει να είναι καλή μέσα φαίνεται καλό κορίτσι κ είναι πολύ χαμογελαστή και ευγενική. Επίσης εχώ προσέξει ότι έχει ωραίους κοιλιακούς.
Ανδ. Γεωργίου 30: Μια Κάρμεν γάμησε τα.
Απέναντι από το Τζάμπο ήτανε η Ντέσυ με τα ρούχα ακόμα κ μου είπαν αυτή κ η τσατσά ότι η κοντοπούτανη βυζαρού Τζούλια γύρισε στη πατρίδα της και αυτό πρόκειται να κάνει κ σε λίγο η Ντέσυ. Αυτά! Κατάθεση σούπερ στην Τζοάννα κατά τα άλλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom