Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Η τσατσά του Λαφάμ με το κοντό το μαλλί είναι η καλύτερη τσατσά της Ελλάδας. Ευγενέστατη, και με ήρεμο στύλ. Προλογίζει την κοπέλα με σοφιστικέ ύφος και το γουστάρω πολύ. Το ότι διαβάζει και βιβλία για να περνάει την ώρα της μου βγάζει να της δώσω έξτρα πόντους. Intellectual και σπαθί. Λαφάμαινα επειδή ξέρω ότι μας διαβάζεις δώστης τα σέβη μου.  ;)
Δεν θα ξεχασω, φετος το καλοκαιρι, στους Ολυμπιακους, να βλεπουμε μαζι στο σαλινι, ιππασία, και να μου κανει περιγραφη, δεκα φορες καλύτερη απ τον δημοσιογραφο,  αναφέροντας ιστορικα στοιχεια για τη ρατσα των αλογων που συμμετειχαν για το ύψος των εμποδιων κ.α. Αν η Άλεξ. ειχε αργησει λιγο ακομα να ερθει, θα ειχα μάθει και τα περι βαθμολογιας :cheesy:
 

Επισκέπτης
Δεν θα ξεχασω, φετος το καλοκαιρι, στους Ολυμπιακους, να βλεπουμε μαζι στο σαλινι, ιππασία, και να μου κανει περιγραφη, δεκα φορες καλύτερη απ τον δημοσιογραφο,  αναφέροντας ιστορικα στοιχεια για τη ρατσα των αλογων που συμμετειχαν για το ύψος των εμποδιων κ.α. Αν η Άλεξ. ειχε αργησει λιγο ακομα να ερθει, θα ειχα μάθει και τα περι βαθμολογιας :cheesy:

Class η κυρία! Τι να λέμε..είναι φοβερή. ;)
 

baroufas777

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες.
Μηπως γνωριζει καποιος ποιες μερες και ποιες ωρες δουλευει η Φλωρι στο Ανδρεα Γεωργιου 16?
Αν καποιος τυχαινει να εχει εμπειρια με τη συγκεκριμενη κοπελα ας γραψει δυο λογια εδω αν δεν βαριεται.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
ύποπτη την βρίσκω  αυτήν την ενημέρωση....
Αν είναι έτσι, δεν ξαναενημερώνω και τελείωσε η υπόθεση...Μπορείς να αναλάβεις εσύ ανύποπτα.

μόνο από Προμηθέως πέρασες στον Βαρδάρη.. πουθενά αλλού???
Νομίζω ότι ήμουν εξαιρετικά σαφής στην αρχή του post...Ξεκίνησα να δω συγκεκριμένες κοπέλες σε συγκεκριμένα μαγαζιά!

και μετά σε όλα τα άλλα στον Μύλο..
Ο Μύλος έχει πάνω από 20 μαγαζιά κι όχι 5 που έγραψα, τα οποία πάλι εξηγώ γιατί πήγα σε αυτά τα συγκεκριμένα.

μάλλον ήθελες να τα χώσεις  στην Νταϊάνα..
"...Επικοινωνιακή και πολύ ευδιάθετος άνθρωπος γεγονός πολύ σημαντικό για να περάσεις ωραία στο δωμάτιο"

μιλάμε για τρελό χώσιμο, φήμες λένε ότι έκλαιγε 2 μέρες από τη προσβολή

ρε αλάνι,σίγουρα μπήκες  στην Προμηθέως 25,η μπερδεύτηκες και μπήκες σε κανά κινέζικο δίπλα :2funny: :2funny:
Μαλλόν, εκτός αν έχει πολλά Προμηθέως 25 η περιοχή με κοπέλα που την λένε Νταϊάνα.

επειδή έτσι όπως την περιγράφεις καμιά κινέζα σίγουρα μοιάσει με τον Βενιζέλο  :2funny: :2funny:
Αυτό για τον Μπένι πήγαινε ώς προς το πρόσωπο (χείλη,μάγουλα...) όχι ως προς το σώμα

άλλαξε τα γυαλιά, Μπίλι... xaxaxa
Εδώ συμφωνώ, περάσαν 2 χρόνια και δικαιούμαι και επιδότηση



 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.710
Πόντοι
11.585
Αν είναι έτσι, δεν ξαναενημερώνω και τελείωσε η υπόθεση...Μπορείς να αναλάβεις εσύ ανύποπτα.
Νομίζω ότι ήμουν εξαιρετικά σαφής στην αρχή του post...Ξεκίνησα να δω συγκεκριμένες κοπέλες σε συγκεκριμένα μαγαζιά!
Ο Μύλος έχει πάνω από 20 μαγαζιά κι όχι 5 που έγραψα, τα οποία πάλι εξηγώ γιατί πήγα σε αυτά τα συγκεκριμένα.
"...Επικοινωνιακή και πολύ ευδιάθετος άνθρωπος γεγονός πολύ σημαντικό για να περάσεις ωραία στο δωμάτιο"

μιλάμε για τρελό χώσιμο, φήμες λένε ότι έκλαιγε 2 μέρες από τη προσβολή
Μαλλόν, εκτός αν έχει πολλά Προμηθέως 25 η περιοχή με κοπέλα που την λένε Νταϊάνα.
Αυτό για τον Μπένι πήγαινε ώς προς το πρόσωπο (χείλη,μάγουλα...) όχι ως προς το σώμα
Εδώ συμφωνώ, περάσαν 2 χρόνια και δικαιούμαι και επιδότηση


ρε μπιλι, του εθειξες την Πουτανα...!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημερα συναγωνιστες.
Μηπως γνωριζει καποιος ποιες μερες και ποιες ωρες δουλευει η Φλωρι στο Ανδρεα Γεωργιου 16?
Αν καποιος τυχαινει να εχει εμπειρια με τη συγκεκριμενη κοπελα ας γραψει δυο λογια εδω αν δεν βαριεται.

Γύρνα και καμιά σελίδα μάστορα.
 

baroufas777

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γύρνα και καμιά σελίδα μάστορα.

Διαβασα τις τελευταιες σελιδες του θεματος και ειδα το post σου που αναφερεις οτι την πετυχες εχθες το βραδυ.Θελω να μαθω ποιες αλλες μερες δουλευει και αν ειναι παντα βραδυνη βαρδια.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους....εχεισ κανεις εμπειρια απο νταιανα????δε την εχο δει,δε ξερω πως ειναι,θα περασω μια απο αυτες τις μερες απλα θελω οποιος ξερει να μου πει 5 πραγματα....εμφανιση,τιμη,οποιος εχει δοκιμασει πως ειναι μεσα στο δωματιο κ τα σχετικα.....ευχαριστω...
 

Επισκέπτης
Διαβασα τις τελευταιες σελιδες του θεματος και ειδα το post σου που αναφερεις οτι την πετυχες εχθες το βραδυ.Θελω να μαθω ποιες αλλες μερες δουλευει και αν ειναι παντα βραδυνη βαρδια.

Γύρνα κ άλλες σελίδες τότε  :2funny: :2funny:

Έλα σε πειράζω, συνήθως θα την πετύχεις εκεί βράδυ αν δεν την πετύχεις ρώτα την τσατσά. Πρόσεχε μόνο μη τη σπάσεις!
 

baroufas777

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γύρνα κ άλλες σελίδες τότε  :2funny: :2funny:

Έλα σε πειράζω, συνήθως θα την πετύχεις εκεί βράδυ αν δεν την πετύχεις ρώτα την τσατσά. Πρόσεχε μόνο μη τη σπάσεις!

:2funny: Τοσο ζαρωμενη μισοριξια ειναι?
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
σθναγωνιστες υπαρχει κοπελα με piercing στη γλωσσα που να κανει ακαποτο τσιμμποθκι :think:εαν υπαρχει παρακαλω βοηθηστε :headbang:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
σθναγωνιστες υπαρχει κοπελα με piercing στη γλωσσα που να κανει ακαποτο τσιμμποθκι :think:εαν υπαρχει παρακαλω βοηθηστε :headbang:

Υπάρχει, λέγεται Ρεβέκκα και πριν από καμιά 20αρια μέρες, εργαζόταν στο Ανδρέου Γεωργίου 16, θα πρέπει να κοιτάξεις αν είναι εκεί ακόμη και αν όχι πότε θα έρθει, μην ξεχάσεις να ενημερώσεις με τη σειρά σου για ότι και αν μάθεις....

Καλό παιδί, αρκετά όμορφη και νεαρή, λεπτούλα με όμορφο στήθος, συστήνεται ως ισπανίδα αλλά μάλλον για ρωσίδα την κόβω  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Υπάρχει, λέγεται Ρεβέκκα και πριν από καμιά 20αρια μέρες, εργαζόταν στο Ανδρέου Γεωργίου 16, θα πρέπει να κοιτάξεις αν είναι εκεί ακόμη και αν όχι πότε θα έρθει, μην ξεχάσεις να ενημερώσεις με τη σειρά σου για ότι και αν μάθεις....

Καλό παιδί, αρκετά όμορφη και νεαρή, λεπτούλα με όμορφο στήθος, συστήνεται ως ισπανίδα αλλά μάλλον για ρωσίδα την κόβω  :sunglasses:

ΓΚΕΙΜ άσε αυτήν τη συγκεκριμένη την ψάχνουμε και δεν την βρίσκουμε! Εξαφανίστηκε... εμένα εκεί η γριά η τσατσά μου είπε γύρισε στην πατρίδα της. Τώρα τι να πω μακάρι να ξαναεμφανιστεί!
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Παιδια επειδη δεν εχω παρει ποτε την γνωστη νικολ τη γαλλιδα εμαθα οτι γυρισε και σκεφτομαι να παω πειτε μου που μπορω να την βρω σε ποιο μαγαζι και τι ωρες ,τιμες?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
10
Like
6.274
Πόντοι
7.095
ΓΚΕΙΜ άσε αυτήν τη συγκεκριμένη την ψάχνουμε και δεν την βρίσκουμε! Εξαφανίστηκε... εμένα εκεί η γριά η τσατσά μου είπε γύρισε στην πατρίδα της. Τώρα τι να πω μακάρι να ξαναεμφανιστεί!
εμπιστεύεσαι τις τσατσάδες????? ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
συναγωνιστες υπαρχει κοπελα με piercing στη γλωσσα που να κανει ακαποτο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom