Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Τσαρινα λεμε την νατασσα την Ρωσιδα την αδυνατη που δουλευει τωρα στο Ερως

Η Σαρα που ηταν μαντζαρου και ειπαν ηταν  εγκυος - παντρευτικε και ξερω γω,  δεν εχει ξαναφανει απο τοτε
τωρα ο φιλος πριν ειπε κατι οτι ακουσε οτι θα γυρισει  :think: :think: και γω δε πολυκαταλαβα να σου πω

Εχεις δικιο για την τσαρινα.Για την Σαρα απο Μαντζαρου τη γνωστη οποιος ξερει ας ενημερωσει.Φωτια με αναψατε βραδιατικα....!!!!!


EΓΩ είπα για την Σάρα ο,τι φίλος μου είπε πως γύρισε... μολις εχω νεότερα θα ειδοποιησω...
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Πήγα και έκανα αυτοψία γι αυτήν την Αμαλία και είναι σουμπουρλούδικη κοπέλα διπλανής πόρτας (χωρίς να ζαμπονάρει άγρια), ακριβώς στο στυλ του GAMEOVER, Μάρα Νο2 ένα πράγμα πριν χάσει κιλά. Στο 24 είχε πάλι την ξανθούλα Τζούλια και στο 30 την Βικτώρια, πολύ κοντό ξανθό ρωσομίλφ με καλό σφικτό σώμα και σκληρή φυσιογνωμία. Από Βαρδάρη πολλές αναπληρωματικές, δεν είχε Βερόνικα ή Μιρέλλα. Τελικά στάθηκα τυχερός και έβγαλα ένα απωθημένο, πέρασα Προμηθέους 25 στην γνωστή Άννα που άλλαξε και πάλι τα μαλλιά της σε κάτι σαν καστανό, με 60ε για κωλαράκι και γλυφομούνι. Πολύ καλά, αν και δεν άντεξα πολύ μεσα σ΄αυτόν τον σούπερ ντούπερ κώλο που έχει. Όπως συνήθως, φορούσε ψηλές (λευκές) μπότες που δεν τις έβγαλε μέσα, μποτόφιλε ακούς;
Φιλε στο Ανδρεα Γεωργιου 24 αναφερεσαι στη Τζουλια τη ρουμανα?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πήγα και έκανα αυτοψία γι αυτήν την Αμαλία και είναι σουμπουρλούδικη κοπέλα διπλανής πόρτας (χωρίς να ζαμπονάρει άγρια), ακριβώς στο στυλ του GAMEOVER, Μάρα Νο2 ένα πράγμα πριν χάσει κιλά.

Προς καθε ενδιαφερομενο, (πχ Gameover...??) :grin:  μιας και η Βεροια ειναι ενα τσιγαρο δρομος...χτες βραδυ βρεθηκα απο σποντα, εεεε...εκανα και μια γυρα χωρις καταθεση αν και υπηρχαν 2 αξιογαμητα τεμαχια... :cum:

Ευχαριστώ τους καλούς μου φίλους που με σκέφτονται, θα λάβω πολύ σοβαρά υπ΄ όψιν μου τις προτάσεις τους, αλλά εγώ σήμερα είχα την πολύ μεγάλη τύχη να συναντήσω ένα πλάσμα όπως ακριβώς το φαντάζεστε και το περιγράφετε για μένα, που μάλιστα ταιριάζει απόλυτα στο γούστο μου.  :grin: :grin: :grin::tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2:

Θα υπάρξει πλήρης αναφορά, φωτορεπορτάζ του καταστήματος, καθώς  και κριτική από την πανηγυρική μου κατάθεση, εντός ολίγου. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Ωραια....
Αφου γεμίσαμε σελίδες και σελίδες με σπαμ και με μηνύματα για τις ιδιες και τις ιδιες(Αφρουλες-Εφες-Σαρες-Μαρες), τωρα αρχισαμε αν γραφουμε και για Βέροια-εδεσσα-Ναουσα...
Μιλαμε για τον ορισμο του "δικο μας ειναι το thread, οτι θελουμε γραφουμε"
και αμα λαχει και διαμαρτυρηθει κανεις, μαυρο φιδι που τον εφαγε!!

 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ενα δικιο το χει ο φιλος χε! :) :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ενα δικιο το χει ο φιλος χε! :) :)

Δεν νομίζω, εξάλλου εγώ ένα link έβαλα και τίποτα παραπάνω, ότι ήθελα να γράψω το έγραψα στο θρεντ του καταστήματος που ούτως ή άλλως υπάρχει.

Δεν νομίζω να είναι τόσο κακό να ανοίξουμε τους ορίζοντες μας πέρα από τα καταστήματα της πόλης μας, να δούμε κάτι τις άλλο δηλαδή, τώρα ειδικά που και δρόμοι υπάρχουν άνετοι για όποιον ψήνεται να κάνει και ένα τουρ κάπου αλλού.

Εδώ αν γυρίσεις και κοιτάξεις τριγύρω σου σε άλλα θρεντ γίνεται χαμός από τα off topic, δεν νομίζω ότι το πρόβλημα της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης ένα το δικό μου link.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ενα δικιο το χει ο φιλος χε!
Sorry, αλλα νομιζω οτι κανενα δικιο δεν εχει. Οτι δεν μας ενδιαφερει δεν το διαβαζουμε.
Δεν ειναι καταλογος παροχης υπηρεσιων εδω, αλλα forum ανταλλαγης αποψεων.

Τεσπα, επισκεψη στην Αμαλια χθες βραδυ.
Επαγγελματιας η γυναικα. Πολυ καλη στο δωματιο. Ξερει την δουλεια της οσο λιγες.
Απο εμφανιση δεν ειναι τιποτα εντυπωσιακο.
Γεματουλα, στο στιλ της Μαρας οπως αναφερθηκε ηδη, με πολυ σφικτο κορμι ομως.

Ισως ακολουθησει κριτικη, αν βρω χρονο  :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Εδώ αν γυρίσεις και κοιτάξεις τριγύρω σου σε άλλα θρεντ γίνεται χαμός από τα off topic, δεν νομίζω ότι το πρόβλημα της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης ένα το δικό μου link.
Gameover, απολογεισαι εσυ? Μην τρελαθουμε τωρα!!!!!!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
ελα, να συντονιζομαστε σιγα-σιγα...
Περιμενω να ξυπνησουν και οι υπολοιποι για νεο κυμα επιθεσεων!! :2funny:
To smilies που εβαλες στο τελος, εμενα μου λεει, οτι καταλαβες. Τελος εδω.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
To smilies που εβαλες στο τελος, εμενα μου λεει, οτι καταλαβες. Τελος εδω.
Μαλλον εσυ καταλαβες και λες τελος εδω.
Το θεμα δεν ειναι να μπει τελος σε μια διαφωνια, αλλα να επιστρεψει το thread στον σκοπο για τον οποιο δημιουργηθηκε: την ενημερωση.
Η ψιλη κουβεντουλα, ο χαβαλες μεταξυ μας μπορει να γινει σε αλλα threads η ακομη καλυτερα σε δικο μας φορουμ!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Βρε μεταξυ μας μιλαμε τωρα! Ενα δικιο το χει ο φιλος! τι να κανουμε τωρα αφου το χει! Εγω δεν μιλησα για κανενα λινκ και για κανεναν προσωπικα, γενικα λεω ενα δικιο το χει. 9 στις 10 σελιδες ειναι σπαμ καθαρο
 

Επισκέπτης
Ωραια....
Αφου γεμίσαμε σελίδες και σελίδες με σπαμ και με μηνύματα για τις ιδιες και τις ιδιες(Αφρουλες-Εφες-Σαρες-Μαρες), τωρα αρχισαμε αν γραφουμε και για Βέροια-εδεσσα-Ναουσα...
Μιλαμε για τον ορισμο του "δικο μας ειναι το thread, οτι θελουμε γραφουμε"
και αμα λαχει και διαμαρτυρηθει κανεις, μαυρο φιδι που τον εφαγε!!

Ντάξει το είδαμε κ αυτό. Sauron τωρά εσύ από που ξεφύτρωσες για να την πεις στον GAMEOVER? σε χάλασε δηλαδή που δεν κάναμε την βολτά μας στα μαγαζιά της πόλης για να ξέρεις που θα πας να γαμήσεις καρφί και να μην ψάχνεις? Δεν μιλάω δεν μιλάω με τις μαλακίες που βλέπω εδώ μέσα αλλά τώρα νομίζω ξεχείλησε το ποτήρι. Το θρέντ έχει γίνει ψιλολημνάζοντα νερά σε θέμα ενημέρωσης, αυτό το βλέπει ο καθένας νομίζω αλλά δεν είναι και κακό να αναφέρεται κάτι παραπλήσιο. Ο άνθρωπος έκαψε καμια 20 Ε βενζίνη, γράφει κάτι κ εσύ τον κράζεις? Ε όχι ρε φίλε. όχι.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μαλλον εσυ καταλαβες και λες τελος εδω.
Το θεμα δεν ειναι να μπει τελος σε μια διαφωνια, αλλα να επιστρεψει το thread στον σκοπο για τον οποιο δημιουργηθηκε: την ενημερωση.
Η ψιλη κουβεντουλα, ο χαβαλες μεταξυ μας μπορει να γινει σε αλλα threads η ακομη καλυτερα σε δικο μας φορουμ!

Αν το thread ήταν 100% ενημερωτικό θα είχε 10 posts την εβδομάδα. Καλύτερα έτσι με χαβαλέ και off topic, τραβάει το ενδιαφέρον του κόσμου και μένει ζωντανό.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πρωινη τηλεενημερωση οσο αυτη ειναι εφικτο να καλυψει τα δεδομενα

-φριξου 15 η εφουλα
-σααλ η μιλφ ευα
-ματζαρου 14 που εισακουσαν την εκκληση μου και βγαλαν την φραγη ειναι η πολυ σεξι ρωσιδα γιαννα και στο --ερως 16 η νατασα η τσαρινα ενω το ματζαρου 1 ειναι κλειστο....η αλλη νατασσα ακα βανεσσα η παχουλουλα μαλλον σταματησε
-λαφαμ η ολντ ταιμ κλασικ μαρια η τσεχοσλοβακα
-φριξου 9 η καντυ
-κοροβαγκου η ελιζα και βραδυ η σαρα
-τσιρκο η αφεντικινα η μισελ
-26ης οκτ 52 η βουλγαρα ντεσυ αν ακουσα καλα και δεν ειπε τζεσυ......αντε δοκιμαζω πηγαινε να τσεκαρεις....


τον κο Sauron για να απαντησω και στον μαανες τον εκτιμω και τον σεβομαι ως παλαιο συναγωνιστη και συναδελφο που ειναι και μια γενια μεγαλυτερος απο μενα που ειμαι ηδη μεγαλυτερος σε ηλικια απο πολλους εδω.....ζητησε ενημερωση και με οσες φτωχες δυναμεις εχω προσπαθησα να την δωσω για σημερα....

με χαρα θα αναμενουμε και τις δικες του ενημερωσεις απο τσαρκες ή καταθεσεις και κριτικες...και αυτο δεν ειναι σποντα ή μομφη απλα φιλικη παραινεση :sunglasses:

οσον αφορα τον χαρακτηρα του θρεντ προσπαθειες διαχωρισμου του σε ενημερωτικο και σπαμ/καφενειακο απερριφθησαν στην πραξη απο τον αντμιν του σαιτ που εδειξε και τον δρομο στον οποιον θελει το θρεντ να συνεχισει......ο νοων νοειτω.....την καλημερα μου
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Ντάξει το είδαμε κ αυτό. Sauron τωρά εσύ από που ξεφύτρωσες για να την πεις στον GAMEOVER? σε χάλασε δηλαδή που δεν κάναμε την βολτά μας στα μαγαζιά της πόλης για να ξέρεις που θα πας να γαμήσεις καρφί και να μην ψάχνεις? Δεν μιλάω δεν μιλάω με τις μαλακίες που βλέπω εδώ μέσα αλλά τώρα νομίζω ξεχείλησε το ποτήρι. Το θρέντ έχει γίνει ψιλολημνάζοντα νερά σε θέμα ενημέρωσης, αυτό το βλέπει ο καθένας νομίζω αλλά δεν είναι και κακό να αναφέρεται κάτι παραπλήσιο. Ο άνθρωπος έκαψε καμια 20 Ε βενζίνη, γράφει κάτι κ εσύ τον κράζεις? Ε όχι ρε φίλε. όχι.

απο που ξεφυτρωσα?απο που ξεφυτρωσα????
δες απο ποτε ειμαι γραμμενος στο site και μετα ξανακανε την ιδια ερωτηση..το οτι δεν μενω σε πολη που εχει 40 μπουρδελα, ωστε να παρεχω συνεχη ενημερωση δεν λεει τιποτε. Το ιδιο και το οτι δεν εχω απειρο χρονο ωαστε να ειμαι 24/7 online.Οσες φορες κατεβαινα Θεσ/νικη, αλλα και Αθηνα εδινα παντα reviews..το σταματησα ομως απο τη στιγμη που  το συγκεκριμενο thread εγινε καθαρα παρεϊστικο, ωστε να μιλατε μεταξυ σας 5-6 ανθρωποι με τους δικους σας κωδικες και να κανετε τον χαβαλε σας. Και οσες φορες τολμησε κανεις (συνηθως νεοι) να εκφρασουν παραπονο, τους πηρε ο διαολος!!
Και δεν καταλαβα, ποιος ακριβως ειναι ο Gameover και δεν μπορουμε να του μιλησουμε?Και μονο το γεγονος οτι σε σκαρτο 1,5 χρονο εχει γραψει 2254 μηνυματα αποδεικνυει ακριβως που λεω:οτι το thread εχει καταντησει chat..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom