Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Αν το thread ήταν 100% ενημερωτικό θα είχε 10 posts την εβδομάδα. Καλύτερα έτσι με χαβαλέ και off topic, τραβάει το ενδιαφέρον του κόσμου και μένει ζωντανό.
το αντιστοιχο thread της Αθηνας που ειναι καθαρα ενημερωτικο, δε νομιζω να εχει 10 posts την εβδομαδα..
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
πρωινη τηλεενημερωση οσο αυτη ειναι εφικτο να καλυψει τα δεδομενα

-φριξου 15 η εφουλα
-σααλ η μιλφ ευα
-ματζαρου 14 που εισακουσαν την εκκληση μου και βγαλαν την φραγη ειναι η πολυ σεξι ρωσιδα γιαννα και στο --ερως 16 η νατασα η τσαρινα ενω το ματζαρου 1 ειναι κλειστο....η αλλη νατασσα ακα βανεσσα η παχουλουλα μαλλον σταματησε
-λαφαμ η ολντ ταιμ κλασικ μαρια η τσεχοσλοβακα
-φριξου 9 η καντυ
-κοροβαγκου η ελιζα και βραδυ η σαρα
-τσιρκο η αφεντικινα η μισελ
-26ης οκτ 52 η βουλγαρα ντεσυ αν ακουσα καλα και δεν ειπε τζεσυ......αντε δοκιμαζω πηγαινε να τσεκαρεις....


τον κο Sauron για να απαντησω και στον μαανες τον εκτιμω και τον σεβομαι ως παλαιο συναγωνιστη και συναδελφο που ειναι και μια γενια μεγαλυτερος απο μενα που ειμαι ηδη μεγαλυτερος σε ηλικια απο πολλους εδω.....ζητησε ενημερωση και με οσες φτωχες δυναμεις εχω προσπαθησα να την δωσω για σημερα....

με χαρα θα αναμενουμε και τις δικες του ενημερωσεις απο τσαρκες ή καταθεσεις και κριτικες...και αυτο δεν ειναι σποντα ή μομφη απλα φιλικη παραινεση :sunglasses:

οσον αφορα τον χαρακτηρα του θρεντ προσπαθειες διαχωρισμου του σε ενημερωτικο και σπαμ/καφενειακο απερριφθησαν στην πραξη απο τον αντμιν του σαιτ που εδειξε και τον δρομο στον οποιον θελει το θρεντ να συνεχισει......ο νοων νοειτω.....την καλημερα μου
κε gl σχετικα με τις δικες μου κριτικες κλπ, σε παραπεμπω στην απαντηση που εδωσα παραπανω στον maanes.
Οσο για τα περι admin, ειναι αλλα λογια ν' αγαπιομαστε.-
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
πρωινη τηλεενημερωση οσο αυτη ειναι εφικτο να καλυψει τα δεδομενα

-φριξου 15 η εφουλα
-σααλ η μιλφ ευα
-ματζαρου 14 που εισακουσαν την εκκληση μου και βγαλαν την φραγη ειναι η πολυ σεξι ρωσιδα γιαννα και στο --ερως 16 η νατασα η τσαρινα ενω το ματζαρου 1 ειναι κλειστο....η αλλη νατασσα ακα βανεσσα η παχουλουλα μαλλον σταματησε
-λαφαμ η ολντ ταιμ κλασικ μαρια η τσεχοσλοβακα
-φριξου 9 η καντυ
-κοροβαγκου η ελιζα και βραδυ η σαρα
-τσιρκο η αφεντικινα η μισελ
-26ης οκτ 52 η βουλγαρα ντεσυ αν ακουσα καλα και δεν ειπε τζεσυ......αντε δοκιμαζω πηγαινε να τσεκαρεις....


τον κο Sauron για να απαντησω και στον μαανες τον εκτιμω και τον σεβομαι ως παλαιο συναγωνιστη και συναδελφο που ειναι και μια γενια μεγαλυτερος απο μενα που ειμαι ηδη μεγαλυτερος σε ηλικια απο πολλους εδω.....ζητησε ενημερωση και με οσες φτωχες δυναμεις εχω προσπαθησα να την δωσω για σημερα....

με χαρα θα αναμενουμε και τις δικες του ενημερωσεις απο τσαρκες ή καταθεσεις και κριτικες...και αυτο δεν ειναι σποντα ή μομφη απλα φιλικη παραινεση :sunglasses:

οσον αφορα τον χαρακτηρα του θρεντ προσπαθειες διαχωρισμου του σε ενημερωτικο και σπαμ/καφενειακο απερριφθησαν στην πραξη απο τον αντμιν του σαιτ που εδειξε και τον δρομο στον οποιον θελει το θρεντ να συνεχισει......ο νοων νοειτω.....την καλημερα μου
Τι σε κάνει να λες ότι η Νατάσσα-Βανέσσα σταμάτησε? Έχεις τίποτα πληροφορίες  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
απο που ξεφυτρωσα?απο που ξεφυτρωσα????
δες απο ποτε ειμαι γραμμενος στο site και μετα ξανακανε την ιδια ερωτηση..το οτι δεν μενω σε πολη που εχει 40 μπουρδελα, ωστε να παρεχω συνεχη ενημερωση δεν λεει τιποτε. Το ιδιο και το οτι δεν εχω απειρο χρονο ωαστε να ειμαι 24/7 online.Οσες φορες κατεβαινα Θεσ/νικη, αλλα και Αθηνα εδινα παντα reviews..το σταματησα ομως απο τη στιγμη που  το συγκεκριμενο thread εγινε καθαρα παρεϊστικο, ωστε να μιλατε μεταξυ σας 5-6 ανθρωποι με τους δικους σας κωδικες και να κανετε τον χαβαλε σας. Και οσες φορες τολμησε κανεις (συνηθως νεοι) να εκφρασουν παραπονο, τους πηρε ο διαολος!!
Και δεν καταλαβα, ποιος ακριβως ειναι ο Gameover και δεν μπορουμε να του μιλησουμε?Και μονο το γεγονος οτι σε σκαρτο 1,5 χρονο εχει γραψει 2254 μηνυματα αποδεικνυει ακριβως που λεω:οτι το thread εχει καταντησει chat..
Sauron αυτο που αναφερει ο gl ειναι αληθεια...εγινε προσπαθεια διαχωρισμου του θρεντ σε ενημερωτικο κ σε καφενειο κ σε δυο μερες περιπου ο Αντισθενης το συμπτηξε...εγω διαφωνω καθετα γιατι το θρεντ εχει οργιασει σε σπαμ,αλλα ο Αντμιν αποφασιζει///κ γω που δεν ειμαι νεος,βγηκα κ προτεινα να αλλαξει ροτα το θρεντ,αλλα με γραψανε στα @@@@@@ τους ολοι...μαλιστα βγηκα κ κακος...(για να μην πω μαλακας...) ;)
 

Επισκέπτης
Ισχύει αυτό που λες δεν σε κατηγορώ για το θέμα του σπαμ ή τα μιας σειράς ποστ στην σειρά. Συμφωνώ. Κ εμένα με κουράζουν αυτά όταν είναι σε μεγάλο βαθμό. Αλλά για μένα το να λες κάτι για μια παραπλήσια πόλη που στην τελική το θρεντ εδώ πέρα το διαβάζουν και άνθρωποι οι οποίοι δεν μένουν Θεσσαλονίκη αλλά τριγύρω δεν είναι μεμπτό. Επίσης το βλέπω σαν αχαριστία να κάνει κάποιος χιλιόμετρα να σου λέει μια πληροφορία η οποιά μπορεί να είναι κ άχρηστη στην τελική κ να τον κράζεις. Στο που ξεφύτρωσες στο είπα σχετικά με το θέμα συνεισφοράς στο θρέντ. Και δεν νομίζω να τίθεται θέμα για το ποιος έχει προσφέρει περισσότερα...δλδ για μένα δεν μπορεί κάποιος που μόνο διαβάζει εδώ μέσα και γράφει κάθε χρονο να κράζει άτομο που γράφει ενημερώσεις κ κριτικές κάθε βδομάδα. Η ακόμα κ να το κάνει ας το κάνει με πιο ωραίο και ευγενικό τρόπο. Αυτά.

Υ.Γ. Gl σε παίζω ένα τάβλι με τα 50 χρόνια εμπιρείας μου  :P  :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
α! κ επισης ο Sauron ειναι απο τα πιο παλια μελη κ οφειλουν μερικοι να το σεβονται αυτο...αν προτιμαει να εχει λιγα ποστ ειναι γιατι θελει να μενει στην ουσια...κ οχι στο μπλα-μπλα...μαγκια του....γιατι πολλοι εισεπραξαν αστερια κ την ειδαν αλλιως την δουλεια.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ωραια....
Αφου γεμίσαμε σελίδες και σελίδες με σπαμ και με μηνύματα για τις ιδιες και τις ιδιες(Αφρουλες-Εφες-Σαρες-Μαρες), τωρα αρχισαμε αν γραφουμε και για Βέροια-εδεσσα-Ναουσα...
Μιλαμε για τον ορισμο του "δικο μας ειναι το thread, οτι θελουμε γραφουμε"
και αμα λαχει και διαμαρτυρηθει κανεις, μαυρο φιδι που τον εφαγε!!

:2funny: :2funny: :2funny:

απο που ξεφυτρωσα?απο που ξεφυτρωσα????
δες απο ποτε ειμαι γραμμενος στο site και μετα ξανακανε την ιδια ερωτηση..το οτι δεν μενω σε πολη που εχει 40 μπουρδελα, ωστε να παρεχω συνεχη ενημερωση δεν λεει τιποτε. Το ιδιο και το οτι δεν εχω απειρο χρονο ωαστε να ειμαι 24/7 online.Οσες φορες κατεβαινα Θεσ/νικη, αλλα και Αθηνα εδινα παντα reviews..το σταματησα ομως απο τη στιγμη που  το συγκεκριμενο thread εγινε καθαρα παρεϊστικο, ωστε να μιλατε μεταξυ σας 5-6 ανθρωποι με τους δικους σας κωδικες και να κανετε τον χαβαλε σας. Και οσες φορες τολμησε κανεις (συνηθως νεοι) να εκφρασουν παραπονο, τους πηρε ο διαολος!!
Και δεν καταλαβα, ποιος ακριβως ειναι ο Gameover και δεν μπορουμε να του μιλησουμε?Και μονο το γεγονος οτι σε σκαρτο 1,5 χρονο εχει γραψει 2254 μηνυματα αποδεικνυει ακριβως που λεω:οτι το thread εχει καταντησει chat..

Και δεν μας λες τι εχεις προσφερει 7 χρονια που εισαι γραμμενος στο σαιτ και κυριως στο θεμα που λεγεται μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης.???

...βγες κανε καμια γυρα φερε καμια αναφορα και εσυ, που δεν νωμιζω απο τα λιγα ποστ σου που εψαξα να εχεις γυρησει καμια φορα τα σπιτια και να μας το εχεις πει, οπως κανουν και αλλα μελη εδω μεσα και μετα κανε τα παραπονα σου και θα γινουν δεκτα, αλλα μην περημενεις απο την πολυθρονα σου να μας την λες επειδη δεν σου φεραμε το μουνι στο πιατο... :headbang: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τι σε κάνει να λες ότι η Νατάσσα-Βανέσσα σταμάτησε? Έχεις τίποτα πληροφορίες  :think:
οχι δικες μου.....απο τσατσαδες που ως γνωστον ειναι λιαν αναξιοπιστες παντα.....εν πασει περιπτωσει θα δειξει ο χρονος.... ;)

κε gl σχετικα με τις δικες μου κριτικες κλπ, σε παραπεμπω στην απαντηση που εδωσα παραπανω στον maanes.
Οσο για τα περι admin, ειναι αλλα λογια ν' αγαπιομαστε.-
δεν ειχα δει την απαντηση σου, που καθιστα την δικη μου περιττο σχολιο....ξερω οτι εχεις κριτικες και ενημερωση και δεν εννοουσα αυτο που εννοεις.....τα περι αντμιν δεν ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε γιατι ειτε μας αρεσει ειτε οχι αυτο ειναι το δικο του μαγαζι και εμεις φιλοξενουμενοι.....τους προβληματισμους σου τους ειχα θεσει πριν δυο χρονια κι εγω και για την υποβαθμιση του θρεντ και για αλλα πολλα....και του ειχα προτεινει να ορισει και συντονιστη του θεματος ενα παλιο μελος....δεν εισακουστηκα σε καμια μου προταση ουτε περι σπαμ ουτε τιποτα....

ο τζο προσπαθησε -λιγο αγαρμπα ισως -να πετυχει το ιδιο ανοιγοντας αλλο θρεντ, αφου την ακουσε πρωτα, αλλα το θεμα του το συγχωνευσαν....προφανως λοιπον αυτος που εχει το μαχαιρι και το πεπονι θελει το θρεντ να πορευτει ετσι και με λιγη πλακα/χαβαλε ακομα και σκιτσακια....

προσωπικα οπως βλεπεις η συμμετοχη μου ειναι πλεον πενιχρη και σποραδικη και οταν δεν εχω να πω κατι σιωπω.....''Κρείττον το σιγάν''

ΥΓ μην πεφτεις στην ιδια αλαζονικη λογικη απαντησης με ατακες του στυλ ποιος ειναι ο γκειμοβερ και ποιος ειναι ο τζο κλπ....ο ενας ειναι αυτος που εγραψε ογδοντα κριτικες σε εναν χρονο και εκανε και φωτορεπορταζ οικων ανταξιο του μεγαλου πορνορεπορτερ  μπιγκμποι και ο αλλος αυτος που εδωσε πνοη σε ενα μισοπεθαμενο θρεντ εστω και με πρωτοφανεις τροπους(ζωγραφιες και τηλεενημερωσεις)...
ΥΓ2 το μελλον ανηκει σε νεους ρεπορτερ που θα συνεχισουν τις ενημερωσεις οταν καποιοι παλιοι βαρεθουν και αποσυρθουν οπως πχ ο ανερχομενος deathzone......μην τους δηλητηριαζουμε και αυτους και το θρεντ με ανουσιες κοντρες......
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κ μετα το κανω κ καλα εγω μπουρδελο το θεμα συμφωνα με καποιους κακεντρεχεις?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε 2 μερες ελειψα κ το γαμησατε
δεν πειραζει,εμενα μ αρεσουν αυτα
τα διαβασα ολα

εχω μια ερωτηση προς γνωστες
η τζουλια που δουλευε στο βιτρινατο για καποια φεγγαρια
με κωλαρα κ σιλικονατη βυζαρα,28χρονη ρουμανιτσα κοντουλα
ξερει κανεις αν παιζει πουθενα μπαλα η τι απεγινε?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ωραια....
Αφου γεμίσαμε σελίδες και σελίδες με σπαμ και με μηνύματα για τις ιδιες και τις ιδιες(Αφρουλες-Εφες-Σαρες-Μαρες), τωρα αρχισαμε αν γραφουμε και για Βέροια-εδεσσα-Ναουσα...
Μιλαμε για τον ορισμο του "δικο μας ειναι το thread, οτι θελουμε γραφουμε"
και αμα λαχει και διαμαρτυρηθει κανεις, μαυρο φιδι που τον εφαγε!!
Γεια χαρα σε ολους καταρχας,εχω να πω σωστος σε αυτο το σημειο ο συναθλητης :)....διαφωνω ωστοσο μαζι του στο οτι καποια μελη γραφουν για μπουρδελα η studios εκτος θεσσαλονικης και καινε βενζινες,πολυ χρονο,πολυ χρημα οπως ο GAMEOVER για την συγκεκριμνενη περιπτωση μπραβο του και καλα κανει και ενημερωνει για εκτος,''αλλα''στα δυο ποιο κατω πραγματα που αναφερθηκε ο φιλος Sauron εχει απολυτο δικιο σε μερικα πραγματα που γινονται στο forum θεσσαλονικης....
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Γεια χαρα σε ολους καταρχας,εχω να πω σωστος σε αυτο το σημειο ο συναθλητης :)....
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Δυο post παραπανω σε πενευουν σαν ανερχομενο αστερι, κι εσυ λες οτι μαυρο φιδι εφαγε τους νεους?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Δυο post παραπανω σε πενευουν σαν ανερχομενο αστερι, κι εσυ λες οτι μαυρο φιδι εφαγε τους νεους?
Σε καποια πραγματα οταν προσπαθουν να πουν κατι αυτοι οι νεοι.... οντως ''ΝΑΙ'' τους τρωει το μαυρο φιδι,και το εχω δει πολλες φορες να γινετε αυτο εδω μεσα.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
διαφωνω ωστοσο μαζι του στο οτι καποια μελη γραφουν για μπουρδελα η studios εκτος θεσσαλονικης και καινε βενζινες,πολυ χρονο,πολυ χρημα οπως ο GAMEOVER για την συγκεκριμνενη περιπτωση μπραβο του και καλα κανει και ενημερωνει για εκτος,
καλα κανει κ ενημερωνει για εκτος,αλλα αν δεν κανω λαθος υπαρχει αντιστοιχο θρεντ για εκτος... ;)
οπως υπαρχει κ αντιστοιχο θρεντ που λεγεται σπαμ/αρλεκιν κ whatever...για τα σπαμ...αλλα πολλοι εδω μεσα εχουν επιλεκτικη αμνησια κ το ξεχνανε...ή γουσταρουν το μπαχαλο////κ δεν αναφερομαι σε σενα death zone.

εγραψα κ γω προχθες πληρη αναφορα για το θρεντ της Λαρισας...ξοδεψα κ βενζινη κ χρονο κ χρημα για να παω,αφου δεν ειμαι κ κατοικος Λαρισας...πειραζει να το ανεβασω κ εδω?δεν ειναι μακρυα απο Θεσ/κη,μοναχα 1 ωρα κ ενα τεταρτο με τον προαστιακο... :2funny:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
καλα κανει κ ενημερωνει για εκτος,αλλα αν δεν κανω λαθος υπαρχει αντιστοιχο θρεντ για εκτος... ;)
οπως υπαρχει κ αντιστοιχο θρεντ που λεγεται σπαμ/αρλεκιν κ whatever...για τα σπαμ...αλλα πολλοι εδω μεσα εχουν επιλεκτικη αμνησια κ το ξεχνανε...ή γουσταρουν το μπαχαλο////κ δεν αναφερομαι σε σενα death zone.

εγραψα κ γω προχθες πληρη αναφορα για το θρεντ της Λαρισας...πειραζει να το ανεβασω κ εδω?δεν ειναι μακρυα απο Θεσ/κη,μοναχα 1 ωρα κ ενα τεταρτο με τον προαστιακο... :2funny:
Γιατι οχι φιλε μου ;)ανεβασε αναφορα για Λαρισα :coffee: αφου τα καναμε μια σουμα ολα εδω θα βαλω και like +1 :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατά τη γνώμη μου ο deker έκλεισε πριν λίγα ποστ με τον καλύτερο τρόπο την  πρωινή κουβέντα οπότε εγώ δεν έχω να τοποθετηθώ άλλο πάνω στο θέμα μιας που καλύφτηκα από όλους σας. :sunglasses:

Στην δουλειά μας τώρα.

Το Φρίξου 13 έκανε εγκαίνια και μετά τα πρώτα δοκιμαστικά από σήμερα λειτουργεί σε full βάρδια. Το επισκέφτηκα προ ολίγου από όπου και η εξωτερική φωτογραφία.



Υπηρεσία ήταν η Μάγια η μελαχρινή με την οποία είχα συνευρεθεί το περασμένο Σάββατο. Βραδινή θα είναι η Μιραμπέλα.

Ο χώρος είναι πολύ σωστά διαρρυθμισμένος και πολύ άνετος ενώ η μοντέρνα επίπλωση και οι συνδυασμοί των χρωμάτων τον κάνουν ξεχωριστό. Υπάρχει δωμάτιο με τζακούζι και δωμάτιο με ντουζ, και η ευγενική μανταμ με ξενάγησε σε όλους τους χώρους του καταστήματος. Στο κατάστημα  θα δουλέψει επίσης κάποια στιγμή η milf  Άννα (της οποίας κάτι χρωστώ) και υποθέτω όλα τα άλλα κορίτσια της αλυσίδας (Μάρα, Κάρλα.pip, κλπ).

Επίσης κάτι πολύ βασικό είναι ότι το απλό ξεκινά από τα 30 ευρώ και το ελεύθερο στοματικό από τα 40. Τζακούζι από 100 ευρώ.

Παρακαλείται ο anti να προσθέσει το κατάστημα στον κατάλογο και ο jo145 να ανοίξει το σχετικό θρεντ.

Ο καθένας στη δουλειά του. :grin:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:

Και δεν μας λες τι εχεις προσφερει 7 χρονια που εισαι γραμμενος στο σαιτ και κυριως στο θεμα που λεγεται μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης.???

...βγες κανε καμια γυρα φερε καμια αναφορα και εσυ, που δεν νωμιζω απο τα λιγα ποστ σου που εψαξα να εχεις γυρησει καμια φορα τα σπιτια και να μας το εχεις πει, οπως κανουν και αλλα μελη εδω μεσα και μετα κανε τα παραπονα σου και θα γινουν δεκτα, αλλα μην περημενεις απο την πολυθρονα σου να μας την λες επειδη δεν σου φεραμε το μουνι στο πιατο... :headbang: :headbang:
ΟΚ, προφανως δεν διαβασες ολα οσα εγραψα, εξηγησα οτι μενω εκτος Θεσ/νικης αρα δεν εχω την εχερεια να κνω καθε μερα τσαρκα.Παρ'ολα αυτα παλαιοτερα, επι εποχης trelo agori και ακομη πιο παλια ειχα συνεχεια κριτικες. Πλεον μπαινω σπανια στο thread, και καθε φορα που μπαινω ειναι σαν να μην ελειψα ουτε μια μερα αφου εδω και δυο χρονια διαβαζω τα ιδια και τα ιδια...Αρα δεν ζητησα και ποτε μουνι στο πιατο απο την πολυθρονα μου...Αλλωστε αν δειτε τις οποιες κριτικες μου τα γουστα μου ειναι εντελως διαφορετικα απο τα δικα σας.

PS: Και φυσικα δικαιωθηκα στο οτι μολις χαλασα τη μαγιονεζα σας μουνταρατε ολοι μαζι σε μενα και οποιον πηρε το μερος μου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ΟΚ, προφανως δεν διαβασες ολα οσα εγραψα, εξηγησα οτι μενω εκτος Θεσ/νικης αρα δεν εχω την εχερεια να κνω καθε μερα τσαρκα.Παρ'ολα αυτα παλαιοτερα, επι εποχης trelo agori και ακομη πιο παλια ειχα συνεχεια κριτικες. Πλεον μπαινω σπανια στο thread, και καθε φορα που μπαινω ειναι σαν να μην ελειψα ουτε μια μερα αφου εδω και δυο χρονια διαβαζω τα ιδια και τα ιδια...Αρα δεν ζητησα και ποτε μουνι στο πιατο απο την πολυθρονα μου...Αλλωστε αν δειτε τις οποιες κριτικες μου τα γουστα μου ειναι εντελως διαφορετικα απο τα δικα σας.

PS: Και φυσικα δικαιωθηκα στο οτι μολις χαλασα τη μαγιονεζα σας μουνταρατε ολοι μαζι σε μενα και οποιον πηρε το μερος μου.

Μαλλον δεν καταλαβες τον λογο που σε ''μουνταραμε'' γιατι δεν ειδα να μουνταρανε καναν αλλον, οπως λες...το οτι εισαι εκτος θεσσαλονικης δεν μου λεει τιποτα, γιατι και αλλοι ειναι εκτος θεσσαλονικης και ενημερωνουν οπως μπορουν, ακομα και τηλεφωνικα, ...και ποιος ειναι ο λογος.??...εσυ μη εχοντας προσφερει τιποτα σε αυτο το θεμα, ουτε μια μικρη ενημερωση απο 2-3 σπιτια τοσα χρονια, δηλαδη τιποτα.! με την ιδιοτητα του παλιου.???? λες και ειμαστε στο στρατο.!?? ...μπενεις ξαφνικα ενα πρωι εσκεμενα και διαμαρτηρεσε γιατι δεν διαβασες αυτο που ηθελες οπως καλα τονισε ο manneskygen, για να πας καρφι εκει που θελεις...δηλαδη, ερχεσε σαλονικα ενημερωμενος, ακομα και απο τον Gameover που απορεις ποιος ειναι.?? που θα επρεπε να ηξερες ποσο εχει προσφερει στο θεμα, μιας και λες οτι ειναι σαν να μην ελειψες μια μερα, πας καρφι σε αυτην που εμαθες απο εδω μεσα, γαμας και φευγεις, αρα αν αυτο δεν ειναι μουνι στο πιατο, (μεταφορικα) τοτε τι ειναι.??
και στην τελικη αν βαρεθηκες να διαβαζεις, τα ιδια και τα ιδια, δεν πιστευω να σε εχει βαλει κανενας με το ζορι εδω μεσα...

 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Χαλαρωστε ρε παιδες! Ολοι ξερουμε οτι ειναι αληθειες αυτα περι σπαμ και μπαχαλου.Αν δειτε ολοι συμφωνουμε πανω κατω.Ξεκολλατε τςρα ποιος ειμαι εγω και τι εχεις κανει εσυ,και δςσε και παρε και φερε.Ενα εχω να πω εγω Σαν τον GL δεν εχει!!! 1000 χρονια προεδρος!!! Πως γινεται παντα και αυτο το παλληκαρι θα γραψει ενα ωραιο ποστ πανω σε οποιοδηποτε θεμα και  με καλυπτει παντελως! Οπως πιστευω σχεδον ολους! Ευγε αρχηγε !!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Χαλαρωστε ρε παιδες! Ολοι ξερουμε οτι ειναι αληθειες αυτα περι σπαμ και μπαχαλου.Αν δειτε ολοι συμφωνουμε πανω κατω.Ξεκολλατε τςρα ποιος ειμαι εγω και τι εχεις κανει εσυ,και δςσε και παρε και φερε.Ενα εχω να πω εγω Σαν τον GL δεν εχει!!! 1000 χρονια προεδρος!!! Πως γινεται παντα και αυτο το παλληκαρι θα γραψει ενα ωραιο ποστ πανω σε οποιοδηποτε θεμα και  με καλυπτει παντελως! Οπως πιστευω σχεδον ολους! Ευγε αρχηγε !!
:thumbsup: :thumbsup:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα ξανα απο μενα,ξερει κανεις να μου πει τι βαρδια,σε ποιο μαγαζι και ''αν'' δουλευει αυριο η ξακουστη μας Καντυ???? :think: :think: :think: :think: ειναι επειγον για καταθεση το συγκεκριμενο κοριτσι :bigdick: :bigdick: οποιος γνωριζει ας πει παρακαλω :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom