Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Παρε μαλακια λαε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:



Αν σπαμ ειναι οτι δε μας αφορα παμε παρακατω , και γω βλεπω πολλα "ασχετα" μυνηματα
για καποιους ομως δεν ειναι , τα ειπαμε πριν κανα δεκαημερο παλι ... τζαμπα τα παραβολα
Δικο σας κυριε το καταστημα ?  :think:

Ωραιος ο κυριος hagem  :rockon:
Φριξου 13 δε ρωτησες για κανα τηλεφωνεισιον ε ?
jacuzzi στα 80! βλεπω μμμμ

Γεια σου φιλε jo 145 !!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Απογευματινη βολτα σε λιγα σπιτια.
Φριξου 13 Πρωτη σταση, ψαχνωντας την Μαγια, που αναφερθηκε οτι ηταν χτες το πρωι εκει.
Δυστυχως σημερα δεν ηταν, και ηταν η Μιραμπελα. Αν και εχουν γραφει καλα πραγματα γι΄αυτην, εμενα
δεν μου κανει κλικ.
Προμηθεως 25Τελικα δεν θα την πετυχω την Μαγια. Και μ΄εψησε η κριτικη του Al.
Ηταν μια πολυ ομορφη ξανθια, με στηθος που διαγραφοταν ωραιο κατω απ΄το ασπρο της μπλουζακι και μακρια μαλια.
Ισως η Καρμεν, αλλα αυτη δεν ειχε κοντα μαλλια  :think: Ας μας διαφωτισει καποιος αν μπορει.
Ας επαιρνες την ξανθια Μαγια στο Σαπφους 8...Σιγουρα πρεπει να σ'εψησε η κριτικη μου κι εκει :2funny: :2funny:

Aπ'οτι καταλαβαινω αρα και το Φριξου 13 ειναι της αλυσιδας Κατεχακη-Προμηθεως 25...
Το θεμα ειναι ομως οτι ενα μηνα τωρα που ελλειψαν Ειρηνη-Αννα-Καρμεν υπολειτουργουσαν και τα 2 με μονοβαρδιες Μαρα-Εμμα.Αρα πως τη βγαζουν και τα 3 τωρα?
Απο την αλλη αν η Μιραμπελα πηγε εκει πρωινη σημαινει οτι αδειαζει η βραδυνη θεση στο Νικ.Ουρανου 1 :jerking: :jerking:
Και επισης αφου αγνοειται η Μαγια ποια κανει τωρα νυχτα στο Προμηθεως 25?
Πολλα σπιτια ανοιγουν ,οι ιδιες κοπελες μετακινουνται που σημαινει μαλλον οτι ο Βαρδαρακος μας δε τη γλυτωνει...Και δυσκολευει και η τσαρκα μας γιατι εκει τουλαχιστον παρκαρεις σε μια γωνια και γυρνας 12 σπιτια με τα ποδια.
Αντε να δουμε...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ας επαιρνες την ξανθια Μαγια στο Σαπφους 8...Σιγουρα πρεπει να σ'εψησε η κριτικη μου κι εκει :2funny: :2funny:

Aπ'οτι καταλαβαινω αρα και το Φριξου 13 ειναι της αλυσιδας Κατεχακη-Προμηθεως 25...
Το θεμα ειναι ομως οτι ενα μηνα τωρα που ελλειψαν Ειρηνη-Αννα-Καρμεν υπολειτουργουσαν και τα 2 με μονοβαρδιες Μαρα-Εμμα.Αρα πως τη βγαζουν και τα 3 τωρα?
Απο την αλλη αν η Μιραμπελα πηγε εκει πρωινη σημαινει οτι αδειαζει η βραδυνη θεση στο Νικ.Ουρανου 1 :jerking: :jerking:
Και επισης αφου αγνοειται η Μαγια ποια κανει τωρα νυχτα στο Προμηθεως 25?
Πολλα σπιτια ανοιγουν ,οι ιδιες κοπελες μετακινουνται που σημαινει μαλλον οτι ο Βαρδαρακος μας δε τη γλυτωνει...Και δυσκολευει και η τσαρκα μας γιατι εκει τουλαχιστον παρκαρεις σε μια γωνια και γυρνας 12 σπιτια με τα ποδια.
Αντε να δουμε...

Και το πορτοκαλεισιον που αναμενετε πρεπει να ειναι παρεα με ουρανου 26
Καλα τα νεα σπιτια αλλα και κορμια να δουμε  :tits2:




Γεια σου LEON13  :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Αν σπαμ ειναι οτι δε μας αφορα παμε παρακατω , και γω βλεπω πολλα "ασχετα" μυνηματα
για καποιους ομως δεν ειναι , τα ειπαμε πριν κανα δεκαημερο παλι ... τζαμπα τα παραβολα
Η πλακα ποια ειναι: του την ειπαν προχθες του Gameover επειδη ενημερωνε για Εδεσσα κι οχι για Θεσσαλονικη,
και η κοπελα αυτη ειναι απο σημερα εδω!!!
Α ρε Gameover, διαθετεις κληρονομικο χαρισμα??  :2funny: :2funny: :2funny:
Κατσε να ψαξω λιγο στην επαρχια για καμια που θα μου γιαλυσει για να σε στειλω!!!!!!!!

Αισθανεται κανενας την αναγκη να ζητησει συγνωμη ??
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η πλακα ποια ειναι: του την ειπαν προχθες του Gameover επειδη ενημερωνε για Εδεσσα κι οχι για Θεσσαλονικη,
και η κοπελα αυτη ειναι απο σημερα εδω!!!
Α ρε Gameover, διαθετεις κληρονομικο χαρισμα?? 
ο γκειμοβερ και λοιποι καλα κανει και ενημερωνει και εδω γιατι οπως ξερουμε τα στουντιακια που ξεφυτρωνουν σαν μανιταρια σε αλλες πολεις της μακεδονιας συγκοινωνουντα δοχεια ειναι πολλες φορες με τα θεσσαλονικιωτικα και ανακυκλωνουν καποιες κοπελες

οσον αφορα leechers κλπ να λενε κι ενα ευχαριστω που το σαιτ χαρη στην ελαστικη διοικηση αφενος δεν ειναι συνδρομητικο αφετερου δεχεται μελη ακομα και με 0 ποστς να παρακολουθουν ολο το φασμα των θρεντ ενημερωσης και να εκφερουν και αποψη επι παντος επιστητου....απορω ποιο αλλο ελληνικο φορουμ το κανει;χτες εψαχνα την τσοντα και σε καποια σαιτ ετρωγα πχ πορτα επειδη δεν ειμαι μελος με ανεβασματα/uploads και προσφορα...σκεφτειτε τι κλωτσια θα ετρωγα αν εμπαινα κιολας και εγραφα ποστ να τους την πω κιολας.... ;)
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ο γκειμοβερ και λοιποι καλα κανει και ενημερωνει και εδω γιατι οπως ξερουμε τα στουντιακια που ξεφυτρωνουν σαν μανιταρια σε αλλες πολεις της μακεδονιας συγκοινωνουντα δοχεια ειναι πολλες φορες με τα θεσσαλονικιωτικα και ανακυκλωνουν καποιες κοπελες

οσον αφορα leechers κλπ να λενε κι ενα ευχαριστω που το σαιτ χαρη στην ελαστικη διοικηση αφενος δεν ειναι συνδρομητικο αφετερου δεχεται μελη ακομα και με 0 ποστς να παρακολουθουν ολο το φασμα των θρεντ ενημερωσης και να εκφερουν και αποψη επι παντος επιστητου....απορω ποιο αλλο ελληνικο φορουμ το κανει;χτες εψαχνα την τσοντα και σε καποια σαιτ ετρωγα πχ πορτα επειδη δεν ειμαι μελος με ανεβασματα/uploads και προσφορα...σκεφτειτε τι κλωτσια θα ετρωγα αν εμπαινα κιολας και εγραφα ποστ να τους την πω κιολας.... ;)
:thumbsup: :thumbsup:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Τωρα που πηγε η Εφη στη Φριξου μπορει καποιος να παρει Εφη Αφρο στο καπακι ε? Ακομα δεν μου εχει κατσει κανενα πρωινο καλο αλλα περιμενω πως και πως. Μηπως  το εκανε κανεις? 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ζω για την ωρα που οπως στην λαρισα θα μοιρασουν ενα σπιτι μεγαλο σε δυο και θα βαλουν μεσα δυο κοπελες να παιζει και λεσβιακη παρτουζα οπως στην αθηνα...νομιζω λαφαμ και βιλα κατι εχουν κατα νου να κανουν και μπορουν.....για να δουμε :think:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Τωρα που πηγε η Εφη στη Φριξου μπορει καποιος να παρει Εφη Αφρο στο καπακι ε? Ακομα δεν μου εχει κατσει κανενα πρωινο καλο αλλα περιμενω πως και πως. Μηπως  το εκανε κανεις? 

Το εφάρμοσα την προηγούμενη Τετάρτη, λόγω ονομαστικής εορτής.

Πρωϊνό τζακούζι με Έφη και στο καπάκι ένα απλό πρόγραμμα με την Αφρούλα.

Θα το θυμάμαι για καιρό. Τρέμαν τα πόδια μου μετά τα δύο καπάκια.

Γαμάτε παίδες Ελλήνων όσο μπορείτε και όσο αντέχει η τσέπη μας.

Εγώ ξεπαραδιάστηκα και τώρα θα τον βάλω σε προσωρινή εφεδρεία τον πούτσο μου, μέχρι να πάρω κανά φράγκο.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Το εφάρμοσα την προηγούμενη Τετάρτη, λόγω ονομαστικής εορτής.

Πρωϊνό τζακούζι με Έφη και στο καπάκι ένα απλό πρόγραμμα με την Αφρούλα.

Θα το θυμάμαι για καιρό. Τρέμαν τα πόδια μου μετά τα δύο καπάκια.

Γαμάτε παίδες Ελλήνων όσο μπορείτε και όσο αντέχει η τσέπη μας.

Εγώ ξεπαραδιάστηκα και τώρα θα τον βάλω σε προσωρινή εφεδρεία τον πούτσο μου, μέχρι να πάρω κανά φράγκο.
Φιλε φανταζομαι και εγω θα φυγω κομματια αλλα αξιζει τρελα. Για το τζακουζι δεν ξερω αν αξιζει...αξιζει?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ο γκειμοβερ και λοιποι καλα κανει και ενημερωνει και εδω γιατι οπως ξερουμε τα στουντιακια που ξεφυτρωνουν σαν μανιταρια σε αλλες πολεις της μακεδονιας συγκοινωνουντα δοχεια ειναι πολλες φορες με τα θεσσαλονικιωτικα και ανακυκλωνουν καποιες κοπελες

οσον αφορα leechers κλπ να λενε κι ενα ευχαριστω που το σαιτ χαρη στην ελαστικη διοικηση αφενος δεν ειναι συνδρομητικο αφετερου δεχεται μελη ακομα και με 0 ποστς να παρακολουθουν ολο το φασμα των θρεντ ενημερωσης και να εκφερουν και αποψη επι παντος επιστητου....απορω ποιο αλλο ελληνικο φορουμ το κανει;χτες εψαχνα την τσοντα και σε καποια σαιτ ετρωγα πχ πορτα επειδη δεν ειμαι μελος με ανεβασματα/uploads και προσφορα...σκεφτειτε τι κλωτσια θα ετρωγα αν εμπαινα κιολας και εγραφα ποστ να τους την πω κιολας.... ;)
Κ στην Θεσσαλια ειναι συγκοινωνουντα δοχεια,αλλα καθε θρεντ επαρχιακο εχει το σκοπο του κ το λογο υπαρξης του...Για αυτο δημιουργηθηκαν εξ αρχης...Κ εκει δεν βρεθηκε κανεις (ευτηχως )να τα ανακατεψει...πχ. Η Ξενια, η Ελβιρα,η Αννα κ απο την αλλη η Ρουμανα Ελενα κ Τσεχα Ντενισα βρεθηκαν στην Καρδιτσα απο Λαρισα κ Αθηνα αντιστοιχα...με το δικο σου gl σκεπτικο  (κ καποιων αλλων) θα επρεπε να ανακατεψουμε/ουμε  το θρεντ των Τρικαλων/Καρδιτσας με αυτο της Λαρισας κ της Αθηνας...ολα μαζι σαλατα...τοτε γιατι να μην φτιαχνοταν απο την αρχη Θρεντ Θεσσαλιας (καρδιτσα-Λαρισα- Τρικαλα , τον Βολο δεν το βαζω αφου δεν βρεθηκε ποτε απο εκει ενας σοβαρος κ διαχρονικος ανταποκριτης ) κ θρεντ Ανατολι.Μακεδονιας κ Κεντρικης Μακεδονιας?Κανενα προβλημα τοτε,θα εβαζε ο καθενας για οποια πολη ηθελε,με την προΰποθεση οτι αυτη η πολη/περιοχη θα υπαγοταν στην συγκεκριμενη περιφερεια...αφου λοιπον δεν τα δημιουργησε ετσι ο Αντμιν τα θρεντ κ τα χωρισε σε επαρχιακες πολεις, το σωστο ειναι εκαστος στο ειδος του...Σεβαστειτε τον αρχικο διαχωρισμο,ασχετα αν διαφωνειται....Σεβαστειτε τον Αντμιν πανω απο ολα.Μαλιστα συγκεκριμενα η Καρδιτσα εχει μονιμη διασυνδεση με σπιτακια Λαρισας κ Αθηνας (εδω μπαινει κ θεμα γνωριμιων κ ιδιοκτησιας ),οποτε θα επρεπε συνεχως ακομη κ για τα μελλοντικα κοριτσια που προκειται να ερθουν στην επαρχια,αυτα μονιμως τα θρεντ να ανακατευονται κ να συγκοινωνουν...οχι μετα γινεται μπαχαλο...Τοσο δυσκολο ειναι να γραψεται τα της Εδεσσας στην Εδεσσας κ  ουτω κ θιξις???
Τα υπολοιπα σχολια καποιων (οχι του gl) ειναι για εσωτερικη καταναλωση...θελουν μαλλον να ριχνουν λαδι στην φωτια... κ αντε λες μικρο το κακο το να βαλει καποιος λινκ απο γειτονικη στην Θεσσαλονικη επαρχια εδω,...(πειτε οτι ο dimmits ειναι ψειρας κ πολυ το κοσκινιζει κ μας πρηζει τα ουμπαλα...)οκ αυτο θα το δεχτω. ;) ;)
Αυτο που δεν ανεχομαι ειναι η προσπαθεια μελων να εξοραΐσουν κ να μπερδεψουν τα πραγματικα ομως ασχετα σπαμ τους κ τα οφ τοπικ κ το τσατ τους κ οτιδηποτε αλλο (εχουν γεμισει αμετρητες σελιδες στο θρεντ) με τα μηνυματα που πραγματικα αξιζουν να ειπωθουν εδω μεσα...κ αυτα δεν τα λεω μονο εγω,τα λενε κ τα ειπαν κ αλλα μελοι δημοσια,μου τα λενε κ νεα (κυριως) μελοι με π.μ...Αλλα εγω δεν θα ειμαι υπολογος για σας,το βαρος πεφτει σε αυτους που το κανουν.Αυτο δεν σας προβληματιζει μερικους?Ειστε σε ολα ενταξει?
Κ επειδη πραγματικα πολυ το κουρασαμε το θεμα,καλα θα ηταν να μην ξαναεπαναλβανουμε τα ιδια.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Φιλε φανταζομαι και εγω θα φυγω κομματια αλλα αξιζει τρελα. Για το τζακουζι δεν ξερω αν αξιζει...αξιζει?

Κοίταξε αυτά είναι γούστα για μια φούστα.
Εγώ πάντως το τζακούζι με το Εφάκι το γούσταρα τρελά. Τώρα εξαρτάται πώς καυλώνει ο καθένας.
Η Έφη δεν κάνει extreme πράματα αλλά είναι γατούλα στο σεξ και αυτό εμένα μου αρκεί.
Βέβαια δεν έχω δοκιμάσει και με άλλη κοπέλα τζακούζι για να κρίνω καλύτερα.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Κ στην Θεσσαλια ειναι συγκοινωνουντα δοχεια,αλλα καθε θρεντ επαρχιακο εχει το σκοπο του κ το λογο υπαρξης του...Για αυτο δημιουργηθηκαν εξ αρχης...Κ εκει δεν βρεθηκε κανεις (ευτηχως )να τα ανακατεψει...πχ. Η Ξενια, η Ελβιρα,η Αννα κ απο την αλλη η Ρουμανα Ελενα κ Τσεχα Ντενισα βρεθηκαν στην Καρδιτσα απο Λαρισα κ Αθηνα αντιστοιχα...με το δικο σου gl σκεπτικο  (κ καποιων αλλων) θα επρεπε να ανακατεψουμε/ουμε  το θρεντ των Τρικαλων/Καρδιτσας με αυτο της Λαρισας κ της Αθηνας...ολα μαζι σαλατα...τοτε γιατι να μην φτιαχνοταν απο την αρχη Θρεντ Θεσσαλιας (καρδιτσα-Λαρισα- Τρικαλα , τον Βολο δεν το βαζω αφου δεν βρεθηκε ποτε απο εκει ενας σοβαρος κ διαχρονικος ανταποκριτης ) κ θρεντ Ανατολι.Μακεδονιας κ Κεντρικης Μακεδονιας?Κανενα προβλημα τοτε,θα εβαζε ο καθενας για οποια πολη ηθελε,με την προΰποθεση οτι αυτη η πολη/περιοχη θα υπαγοταν στην συγκεκριμενη περιφερεια...αφου λοιπον δεν τα δημιουργησε ετσι ο Αντμιν τα θρεντ κ τα χωρισε σε επαρχιακες πολεις, το σωστο ειναι εκαστος στο ειδος του...Σεβαστειτε τον αρχικο διαχωρισμο,ασχετα αν διαφωνειται....Σεβαστειτε τον Αντμιν πανω απο ολα.Μαλιστα συγκεκριμενα η Καρδιτσα εχει μονιμη διασυνδεση με σπιτακια Λαρισας κ Αθηνας (εδω μπαινει κ θεμα γνωριμιων κ ιδιοκτησιας ),οποτε θα επρεπε συνεχως ακομη κ για τα μελλοντικα κοριτσια που προκειται να ερθουν στην επαρχια,αυτα μονιμως τα θρεντ να ανακατευονται κ να συγκοινωνουν...οχι μετα γινεται μπαχαλο...Τοσο δυσκολο ειναι να γραψεται τα της Εδεσσας στην Εδεσσας κ  ουτω κ θιξις???
Τα υπολοιπα σχολια καποιων (οχι του gl) ειναι για εσωτερικη καταναλωση...θελουν μαλλον να ριχνουν λαδι στην φωτια... κ αντε λες μικρο το κακο το να βαλει καποιος λινκ απο γειτονικη στην Θεσσαλονικη επαρχια εδω,...(πειτε οτι ο dimmits ειναι ψειρας κ πολυ το κοσκινιζει κ μας πρηζει τα ουμπαλα...)οκ αυτο θα το δεχτω. ;) ;)
Αυτο που δεν ανεχομαι ειναι η προσπαθεια μελων να εξοραΐσουν κ να μπερδεψουν τα πραγματικα ομως ασχετα σπαμ τους κ τα οφ τοπικ κ το τσατ τους κ οτιδηποτε αλλο (εχουν γεμισει αμετρητες σελιδες στο θρεντ) με τα μηνυματα που πραγματικα αξιζουν να ειπωθουν εδω μεσα...κ αυτα δεν τα λεω μονο εγω,τα λενε κ τα ειπαν κ αλλα μελοι δημοσια,μου τα λενε κ νεα (κυριως) μελοι με π.μ...Αλλα εγω δεν θα ειμαι υπολογος για σας,το βαρος πεφτει σε αυτους που το κανουν.Αυτο δεν σας προβληματιζει μερικους?Ειστε σε ολα ενταξει?
Κ επειδη πραγματικα πολυ το κουρασαμε το θεμα,καλα θα ηταν να μην ξαναεπαναλβανουμε τα ιδια.
:thumbsup: :thumbsup:  Ετσι ακριβως! Και ξεκολλα ρε hagem με τον γκειμοβερ.του την ειπανε και του την ειπανε και πως του την ειπανε και πως τολμησανε και α και ου και βρε αμαν. Δεν εκανε κατι τοσο κακο.Γενικα για το γενικο μπαχαλο μιλησαμε και ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΟΛΟΙ αν παρακολουθησεις τα ποστ ενα ενα.Εκανα μια μικρη σωστη τοποθετηση ο Σαουρον και τελος.Την απαντηση την εδωσε ο ΤΖΙ ΕΛ με ενα μεγαλο ποστ.τα ειπε ολα εκει.Φτανει πια τωρα,ας συνεχισουμε το ψιλομπαχαλακι αφου ετσι επιβαλλουν οι καραμπερηδες χεχεχε Καλη μερα ρεεεεεεε¨-)))
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ελα να συνερχομαστε
το προγραμμα στο αλλο κανεις αν ισχυει για τις βιλλες γιατι ειναι κ αυτην την εβδομαδα ιδιο με την προηγουμενη
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Έτσι που τους έχω ψυχολογίσει αυτούς μάλλον δε το ενημέρωσαν. Δε γράφουν και ημερομηνίες τώρα...
Ξέρει κανείς αν θα επιστρέψει η Χριστίνα(Λιθουανο-Πολωνή) εκεί; Jo μίλα ξέρεις;
 

Επισκέπτης
Έτσι που τους έχω ψυχολογίσει αυτούς μάλλον δε το ενημέρωσαν. Δε γράφουν και ημερομηνίες τώρα...
Ξέρει κανείς αν θα επιστρέψει η Χριστίνα(Λιθουανο-Πολωνή) εκεί; Jo μίλα ξέρεις;

Σίγα μην γυρίσει αυτή, στο κωλόμπαρο σίγουρα καλύτερα περνάει!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μα ούτε εκεί είναι  :(
 
Εγγρ.
12 Νοε 2011
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ΘΑ μαθατε οτι λογαριαζε να ξενιτευτεί

εν τουτις εμενα με ειπε μια τσα2 απο κοροβαγκου οτι θα εμφανιζεται στην κοροβαγκου στο εγκις μελον
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Ξέρει κανείς αν θα επιστρέψει η Χριστίνα(Λιθουανο-Πολωνή) εκεί; Jo μίλα ξέρεις;

H τσατσα στην Κοροβάγγου μου είπε ότι είναι στην πατρίδα της και θα επιστρέψει κάποια στιγμή :think:
Στο μαγαζί δούλευε η Σάρα.

Στα υπόλοιπα στούντιο 18-19 απόγευμα  είχαμε:
Ματζάρου 14-10 η Γιάννα, ωραίο μωρό και λίγο μυστήριο , όταν κατεβεί από τα τακούνια της είναι άλλος άνθρωπος αλλά εμένα δεν με χαλάει.
Κωλλέτη δεν μπήκα γιατί θα έμενα
Στην Εκκλησία η Εβελίνα και στη Ν. Ουρανού στο τέρμα η τσαχπίνα θεία Νάντια με μπλούζα  και μαύρα stockings.
Στο πάρκινκ των φορτηγών μια μελαχρινή Μάγια ντροπαλή στο σαλόνι , δεν μου άρεσε.
Στο LaFemme μια νταρντάνα ξανθιά με μεγάλα βυζιά, δεν ξέρω όνομα και δίπλα στο καινούριο της Α. Γεωργίου η ξανθιά milf Κάρμεν το είχε ρίξει στις προσφορές, ενώ το Ερως και το Α. Γεωργίου 4 κλειστά.
Στην 26ης 52 ένα όμορφο μελαχρινό  μωράκι με ωραίο κορμί και μπότες για οποιον ενδιαφέρεται και στο 26ης 35α η Busty Milf "αφεντικίνα" η "καλύτερη τσιμπουκλού της πόλης" σύμφωνα με την υπηρεσία ,αρκετά παραπανίσια κιλά, καλή για τους λάτρεις της ποσότητας .
Στην Φρίξου χαμηλα η  Μάντυ , ωραίο κορμί και καλή επαγγελματίας αλλα για μένα για μια επίσκεψη, στην μέση η Μιραμπέλλα  επάνω η γνωστή Εφη και απέναντι η Αννα.

Kαλό Βόλι σε όσους αποφασίσουν να κυλιστούν στον βούρκο του πληρωμένου Ερωτα, εγώ όχι σήμερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom