Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Κοροβάγκου 5: Η Ελίζα. Τι βυζάρες είναι αυτές? Μ'αυτό το σεξουλιάρικο που φορούσε θα μπορούσα να τις περάσω κ φυσικές έτσι όπως κρεμούσανε. Busty σωματότυπος τελείως 40Ε το απλό. Για πόσο ακόμα άραγε?

Aν και δεν ειμαι ειδημων, μετα το προσφατο test drive, θα ελεγα οτι ειναι φυσικες! Και υπεροχες!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.
Ωραιος ο Μαγκας  :dancing:, Ωραιο και το παραδειγμα της τραπουλας  :rolleyes:
Εντύπωση μου έκανε πως οι τσατσάδες αλλάξανε μέρη κ τις έβλεπες σε διαφορετικά μέρη από το αναμενόμενο.
:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Φρίξου 13: Το καινούργιο δηλαδή το πορτοκαλί. Τρομερός χώρος
Μπορντο ειναι μαν  :birdman: το πορτοκαλι ειναι αλλου  :birdman:



Καλημερες  :boobies:
 

Επισκέπτης
αλανια τησ μπουρδελοκαταστασησ η cosa nostra ειναι εδω  :rockon: :rockon:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.

Ξεκινήσαμε από το βαρδάρη οπού γενικά η κατάσταση ήταν αναμενόμενη με τα ίδια πρόσωπα να ανακατεύονται στην τράπουλα. Εντύπωση μου έκανε πως οι τσατσάδες αλλάξανε μέρη κ τις έβλεπες σε διαφορετικά μέρη από το αναμενόμενο.

Προμ 11: Η Βερόνικα που δεν χρειάζεται συστάσεις.
Προμ 14: Η Αλίσια από το πράσινο.
Προμ 19: Η Βίκυ όχι η Ουκρανέζα όμως η αλλή.. νομίζω ρωσσίδα είναι. Με την ππολυ καλή τσατσά από προμ 25/ κατεχάκη.
Προμ 25: Η καραμέλα Κάρμεν μακράν η πιο μουνάρα βγήκε κ από το δωμάτιο με το σουτιέν στο χέρι κ τα μαστάρια της να βολοδέρνουν.
Σαπφούς 5: Η μοντελίσια Μιρέλα.
Σαπφούς 7: Η Ιονέλα
Σαπφούς 8: Η πετιτ teen Άντζελα.
Σαπφούς 20: Η Μόνικα βαριεστημένη.
Ταντάλου 8: Δεν την είδα πολύ καλά γιατί κάθησα 1 δευτερόλεπτο στην πόρτα κ έφυγα μαζί με το μπούγιο που έβγαινε δεν μου φάνηκε γνωστή πάντως αλλά ήταν αδιάφορη.
Ταντάλου 14: Η ροναλντίνιο Αλεξάνδρα ευτυχώς δεν έπιασε πούτσους κτλ, έλεγε κι όλα ότι είμαστε καθημερινοί κ έκραζε.
Ταντάλου 9: Η "ισπανίδα" Λάουρα.

Κατεχάκη: Η Εμμανουέλλα, η Έμμα δηλαδή με πολύ ωραίο μαλλί κομμωτηρίου και κάπως ξυνισμένη φάτσα 40Ε το γυμνό τσιμπούκι. 50 γυμνό τσιμπούκι με 69 για τον Αλ.

Φρίξου 13: Το καινούργιο δηλαδή το πορτοκαλί. Τρομερός χώρος η Μιραμπέλα με μαρκί μαλλί καστανόξανθο πολύ ωραίο. 30Ε απλό 40 νομίζω γυμνό τσιμπούκι.
Κοροβάγκου 5: Η Ελίζα. Τι βυζάρες είναι αυτές? Μ'αυτό το σεξουλιάρικο που φορούσε θα μπορούσα να τις περάσω κ φυσικές έτσι όπως κρεμούσανε. Busty σωματότυπος τελείως 40Ε το απλό. Για πόσο ακόμα άραγε?
Ανδ. Γεωργίου 30: Η βουλγάρα Τζούλια από το βαρδάρη η πολύ αδύνατη κτλ που γλύφει αρχίδια κ κάποιος είχε πει ότι έχει στενό μουνάκι. Πιστεύω θα ήταν η πρώτη επιλογή για μένα προσωπικά. Πετίτ τελείως χαμογελαστή και παίζει να ήταν η πιο ευδιάθετη από όλες στην βάρδια της. Φορούσε και γούνινες μπότες για αλπινιστές μπουρδελιάρηδες!
Ανδ. Γεωργίου 24: Η busty Τζούλια ρουμάνα με τους σιλικον βύζους ωραίο μουνί κ αυτή.
Ανδ. Γεωργίου 16 Έρως: Αμαλία έμενα μου φάνηκε ψιλοχοντροκομμένη και γύρω στα 30, ελληνοσουηδέζα λέει η τσατσά. Μοιάζει θα έλεγα, αποκλείται όμως θα συμπλήρωνα.
Νικηφόρου Ουρανού 26: Η Βιολέτα η οποία μου χαμογέλασε αυτή τη φορά!
Πέτρου Ερημίτη: Η καινούργια Νταίζη, μικρή γύρω στα 20 με λίγο παραπάνω κιλάκια, συμπαθητικη.
26ης Οκτ 52: Η Ντέσυ από το Ταντάλου 8 (Ακούς dokimazo?)
26ης Οκτ 35: Η ουκρανή μικρούλα μελαχροινή που κόλλησα τώρα και ξεχνάω το όνομα της. Όποιος γουστάρει τροφαντές κωλάρες σε νορμάλ σώμα βρίσκει τη χαρά του.
ωραιος...να συμπληρωσω κεφαλληνιας ηταν η λαουρα μεταγραφη απο Προμ 14
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Aν και δεν ειμαι ειδημων, μετα το προσφατο test drive, θα ελεγα οτι ειναι φυσικες! Και υπεροχες!!!

Οντως ειναι τοσο καλοφτιαγμενες που και εγω καθως τις απολαμβανα απορουσα πως αυτο το βυζι ειναι πλαστικο, απο τα καλυτερα σιλικονατα βυζια, αν ειναι γιατι και εγω δεν ειμαι 100% σιγουρος, παντως απο το σχημα φενετε για σιλικονι, στην αφη ομως οχι...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Απογευματινη Μυλοτσαρκα, αν και ειχαμε αποφασισει που θα δωσουμε τα 30αρια μας καναμε και μια γυρα...

Κωλετη. Η Αφροδιτη μεσα σε λευκο ιμιδυχτιοτο φορεμα, που χωριζε στην μεση το σιλικονατο στηθος της, 2 δωματια ρεζερβε...
Πετρου Εριμητη. Καινουρια κοπελα λεει μαυρομαλα κοντουλα ωραιο προσωπακι, μεσα απο το σουτιεν της ξεπροβαλε επιδηκτικα η μια ρωγα της, τυχαια ή εσκεμενα.?? κωλαρακι χαμηλο καλο, σαν να την φωναξε Μαγια.??
Ν.Ουρανου 26. Η θεια Ναντια, παραμενει σταθερα καλη, κρατιετε ακομα θα ελεγα σαν να μην αλαξε καθολου, κανα χρονο που εχω να την δω.
Φριξου 9. Η Jeepαρα της Μαντυ απο εξω και αυτη μεσα, εξτεσιον μαυρα μαλια, τα σιλικονατα της προσοχη.!!
Φριξου 14. Η Αννα, μελαχρινη κοπελα αδυνατη με κωλαρα.!! μεσα στα σκοταδια δεν μπορεσα να διακρινω αν ειναι η Αννα που δουλευε παλαιοτερα Κεφαληνιας.
Φριξου 15. Η Εφη .-
Φριξου 13. Η Τζουλια η αδυνατη απο προμηθεους 25, ξανθια κοπελιτσα, παρα πολυ αδυνατη, βυζι χαλια, μονο προσωπο εχει καλο και αυτο αρχιζει να σπαει...
Ν.Ουρανου 1Β. Η ξανθια Εβελινα με τα λιγουρεψιμα βυζακια της, τα καλυτερα μεχρι στιγμης ποιοτηκα και φυσικα σε ολον τον μυλο...
Κοροβαγκου. Η Σαρα, η μουναρα, παλι με το μαυρο κλασικο φορεματακι της, κανα αλλο συνολακι δεν εχει.??? χαμογελο στο φουλ, κορμαρα για οποιον γουσταρει ενα αδειασμα.
Κεφαληνιας. Η ξυνοβλαχα Μερτσυ, εχει παχυνει αρκετα, το στομα της ειναι ποιο μεγαλο απο την κωλοτρυπα της...δυσωδια.!!  :headbang:
Α.Γεωργιου 34. Ρανια εκ καταστηματος Εδεσσας, ξανθια μπαστυ κοπελαρα, εκ ρουμανιας, με ελαφρα παραπανησια κιλακια που ειναι ομορφα κατανεμημενα, βυζαρες φυσικες αφρατες...απο αυριο φευγει πισω στην εδεσσα.
Α.Γεωργιου 24. Η ρουμανα αν δεν κανω λαθος, Καρμεν, μεσα στο δωματιο.
Α.Γεωργιου 4. Η μιλφαρα Ευα...καστανοξανθο μαλι, με πιεσμενο βυζακι...
26ης Οκτωβρη 52. Η Ντεσυ με της βυζαρες της,  :tits: ευδιαθετη, σαν να ομορφυνε λιγακι...


Καταθεση στην Ρανια Α.Γεωργιου 34, αγγιξε τις προσδοκιες μου, με ξενερωσε Α-ΠΙ-ΣΤΕ-ΥΤΑ στο τελος... >:( ακρως επαγγελματικη και διεκπερωτικη σε μερικα σημεια...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Απογευματινη Μυλοτσαρκα, αν και ειχαμε αποφασισει που θα δωσουμε τα 30αρια μας καναμε και μια γυρα...


Α.Γεωργιου 34. Ρανια εκ καταστηματος Εδεσσας, ξανθια μπαστυ κοπελαρα, εκ ρουμανιας, με ελαφρα παραπανησια κιλακια που ειναι ομορφα κατανεμημενα, βυζαρες φυσικες αφρατες...απο αυριο φευγει πισω στην εδεσσα.

Καταθεση στην Ρανια Α.Γεωργιου 34, αγγιξε τις προσδοκιες μου, με ξενερωσε Α-ΠΙ-ΣΤΕ-ΥΤΑ στο τελος... >:( ακρως επαγγελματικη και διεκπερωτικη σε μερικα σημεια...

Τι το εκανες το κοριτσι ρε και φευγει, ακομα δεν ηρθε  :2funny: :2funny:
Και δεν την ειδαμε ακομα  :headbang: :headbang:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Aν και δεν ειμαι ειδημων, μετα το προσφατο test drive, θα ελεγα οτι ειναι φυσικες! Και υπεροχες!!!


σιλικονατες ειναι,υπεροχες αλλα η γκομενα ειναι βρωμιαρα :headbang: :headbang:(δεν ξερω αμα εχει αλλαξει βεβαια),εχω ανεβασει και σχετικη αναφορα
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ίσως και να χει ειπωθεί, αλλά επειδή πολλοί είχαμε την απορία κατα καιρούς, η Εμμανουέλα η κύπρια πρέπει να εργάζεται σε δελο στην Πάτρα σαν Νάντια ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Απογευματινη Μυλοτσαρκα, αν και ειχαμε αποφασισει που θα δωσουμε τα 30αρια μας καναμε και μια γυρα...

Κωλετη. Η Αφροδιτη μεσα σε λευκο ιμιδυχτιοτο φορεμα, που χωριζε στην μεση το σιλικονατο στηθος της, 2 δωματια ρεζερβε...
Πετρου Εριμητη. Καινουρια κοπελα λεει μαυρομαλα κοντουλα ωραιο προσωπακι, μεσα απο το σουτιεν της ξεπροβαλε επιδηκτικα η μια ρωγα της, τυχαια ή εσκεμενα.?? κωλαρακι χαμηλο καλο, σαν να την φωναξε Μαγια.??
[glow=red,2,300]  αυτή είναι η μάγια και τη ρόγα την αφήνει επίτηδες από έξω, αυτή τη ρόγα είδα και εγώ και ξεσηκώθηκα, προσοχή όμως  [/glow] :rolleyes:

Ν.Ουρανου 26. Η θεια Ναντια, παραμενει σταθερα καλη, κρατιετε ακομα θα ελεγα σαν να μην αλαξε καθολου, κανα χρονο που εχω να την δω.
[glow=red,2,300] δύναμη η θεία  [/glow] :rockon:

Φριξου 9. Η Jeepαρα της Μαντυ απο εξω και αυτη μεσα, εξτεσιον μαυρα μαλια, τα σιλικονατα της προσοχη.!!
Φριξου 14. Η Αννα, μελαχρινη κοπελα αδυνατη με κωλαρα.!! μεσα στα σκοταδια δεν μπορεσα να διακρινω αν ειναι η Αννα που δουλευε παλαιοτερα Κεφαληνιας.
Φριξου 15. Η Εφη .-
Φριξου 13. Η Τζουλια η αδυνατη απο προμηθεους 25, ξανθια κοπελιτσα, παρα πολυ αδυνατη, βυζι χαλια, μονο προσωπο εχει καλο και αυτο αρχιζει να σπαει...
Ν.Ουρανου 1Β. Η ξανθια Εβελινα με τα λιγουρεψιμα βυζακια της, τα καλυτερα μεχρι στιγμης ποιοτηκα και φυσικα σε ολον τον μυλο...
[glow=red,2,300]   συμφωνώ απολύτως και επαυξάνω, βυζιά για φιγουρίνι κούκλας, όπως είναι και ολόκληρη εξάλου [/glow] :tits:

Κοροβαγκου. Η Σαρα, η μουναρα, παλι με το μαυρο κλασικο φορεματακι της, κανα αλλο συνολακι δεν εχει.??? χαμογελο στο φουλ, κορμαρα για οποιον γουσταρει ενα αδειασμα.
Κεφαληνιας. Η ξυνοβλαχα Μερτσυ, εχει παχυνει αρκετα, το στομα της ειναι ποιο μεγαλο απο την κωλοτρυπα της...δυσωδια.!!  :headbang:
[glow=red,2,300]   δυστυχώς είναι έτσι όπως τα λες, αν είχε λίγο καλύτερο χαρακτήρα θα έσπαγε κοντερ [/glow] :uglystupid:

Α.Γεωργιου 34. Ρανια εκ καταστηματος Εδεσσας, ξανθια μπαστυ κοπελαρα, εκ ρουμανιας, με ελαφρα παραπανησια κιλακια που ειναι ομορφα κατανεμημενα, βυζαρες φυσικες αφρατες...απο αυριο φευγει πισω στην εδεσσα.
[glow=red,2,300]   στο τσαφ την πρόλαβες…… [/glow] :fuck1:

Α.Γεωργιου 24. Η ρουμανα αν δεν κανω λαθος, Καρμεν, μεσα στο δωματιο.
Α.Γεωργιου 4. Η μιλφαρα Ευα...καστανοξανθο μαλι, με πιεσμενο βυζακι...
26ης Οκτωβρη 52. Η Ντεσυ με της βυζαρες της,  :tits: ευδιαθετη, σαν να ομορφυνε λιγακι...
[glow=red,2,300]  αυτό το νέο είναι ευχάριστο για μένα !!!!!  [/glow] :tits2: :tits2: :tits2:



Καταθεση στην Ρανια Α.Γεωργιου 34, αγγιξε τις προσδοκιες μου, με ξενερωσε Α-ΠΙ-ΣΤΕ-ΥΤΑ στο τελος... >:( ακρως επαγγελματικη και διεκπερωτικη σε μερικα σημεια...
[glow=red,2,300]   αμάν βρε….. στο τέλος τα χαλάσατε ??? [/glow] :think:

Ωραία αναφορά karaman. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ωραία αναφορά karaman. :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν με θελει με τιποτα σε λεω.!!  :tickedoff: ...ξες τι ειναι να παιζεις μεχρι το 90 να εισαι μπροστα και στο 92 να χανεις.???
Τι να γραψω τωρα για αυτο το κοριτσι απο την μια ηταν σουπερ και απο την αλλη με εβγαλε -ή με εβαλε.???- ...απο τα ρουχα μου.!!  :tickedoff: σε σημειο που να μετανιωνω...
Καταρα ειναι δεν εξηγητε αλλιως.!! θα παω να μονασω να υσηχασω.!!  :2funny:

Τεσπα καλη καρδια.!! :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ίσως και να χει ειπωθεί, αλλά επειδή πολλοί είχαμε την απορία κατα καιρούς, η Εμμανουέλα η κύπρια πρέπει να εργάζεται σε δελο στην Πάτρα σαν Νάντια ...
οχι φιλε μην τα γραφεις αυτα εδω μπορει να βγει κανενας να σε μαλωσει οτι εισαι οφφτοπικ..... ;) :cheesy:

Δεν με θελει με τιποτα σε λεω.!!  :tickedoff: ...ξες τι ειναι να παιζεις μεχρι το 90 να εισαι μπροστα και στο 92 να χανεις.???
αξιος suicide μπουρδελιαρης....ο μονος ανθρωπος που ξερει απο πριν οτι θα φαει φολα και ομως παει και παιζει για την φανελα.... :rockon: :rockon: :rockon:
καραμαν δεν αλλαζεις χομπι ρε συ; :grin: :grin:
Ωραία αναφορά karaman. :rockon: :rockon: :rockon:
το κολπο με την ρωγα το κανει και η μαρα επισης......ή το κανε τουλαχιστον οταν ηταν πιο ζουμερη
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δεν με θελει με τιποτα σε λεω.!!  :tickedoff: ...ξες τι ειναι να παιζεις μεχρι το 90 να εισαι μπροστα και στο 92 να χανεις.???
Καταρα ειναι δεν εξηγητε αλλιως.!! θα παω να μονασω να υσηχασω.!!  :2funny:


[size=30pt]o Karamumm-ra ξαναχτυπα ! [/size]

mummra4.jpg


[size=20pt] Η Καταρα του Πουταναμπι.  Νεο επεισοδιο [/size]


Τεσπα καλη καρδια.!! :grin:
Αυτο ... :)

Ωραια και η μυλοτσαρκα σου , αναμενομενα τα αποτελεσματα ...
Ερημητη αν παει κανεις ας ρωτησει αν αλλαξαν η εκοψαν απλα το τηλεφωνο ...




destro Ωραια πλεροφορια  :dancing: Για πες .. ειδες καμια κριτικη ?
σε ποιο ντελο ειναι ξερεις ?  :think:
Γιατι αλλαζουν ονοματα ρε γαμω , ειδικα οσες εχουν καλη φημη ?  :think:
 

Επισκέπτης
ρε παιδεσ μηπωσ γνωριζει κανει που χαθηκε αυτη η ψυχη η πιπινοβηκη που δουλευε βαρδαρη τανταλου 14 εχω καιρο να την δω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
με ακουει κανεισ απο την μπουρδελο-κατασταση, θελεται να εχουμε αλλα :knuppel:

Ελα ρε μαφιοζε  :sunglasses:
λειπει η δικια σου καιρο τωρα , πηγε  στο χωριο της


Καλως ηρθες , πως απο δω ?  :think:

παρε και ενα αβαταρ δωρο για τα καλωσορισματα  :)
230883-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Yellow-Emoticon-Gangster.jpg




destro , θα ρωτησω και αμα ειναι  θα βαλω λεωφορειο να παμε  :cheesy:
Αυτη δεν ειχε δικο της θεμα ? γιατι δε το ειδα ?  :think:
 

Επισκέπτης
Ελα ρε μαφιοζε  :sunglasses:
λειπει η δικια σου καιρο τωρα , πηγε  στο χωριο της


Καλως ηρθες , πως απο δω ?  :think:

παρε και ενα αβαταρ δωρο για τα καλωσορισματα  :)
230883-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Yellow-Emoticon-Gangster.jpg
ειδα κοκκινο λαμπακι και μπηκα το παθενο συχνα αυτο, χωριο ειπεσ  :think: εγω την ειχα για προτευουσιανα την ατιμη, ευχαριστω για το αβαταρ μαλλον το γλυτωσατε το μακελειο



destro , θα ρωτησω και αμα ειναι  θα βαλω λεωφορειο να παμε  :cheesy:
Αυτη δεν ειχε δικο της θεμα ? γιατι δε το ειδα ?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom