Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Τελικα αυτη η Αντριανα η μπιουτιφουλ αξιζει η ειναι μονο φωτο και στησιματα??
 

Επισκέπτης
Όλη η σελίδα 1842 είναι απολαυστική!!! Σαν την κρέπα που μόλις έφαγα!

Το ερώτημα τελικά είναι to putanabe? or not to putanabe?!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thess_manos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Ρε παιδια εκεινη η κοπελα που δουλευε Προμηθεους κατω, η Τζοαννα... Ξερει κανεις τι απεγινε ;; παιρνουσα πολυ καλα μαζι της οσες φορες περνουσα... :think: :think: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
destro , θα ρωτησω και αμα ειναι  θα βαλω λεωφορειο να παμε  :cheesy:
Αυτη δεν ειχε δικο της θεμα ? γιατι δε το ειδα ?  :think:

lol jo μεσα για σ/κ !

Καλύτερα πάντως να βάλεις τα μεγάλα μέσα να ανέβει αυτή εδώ ... βάλε την κάντυ να την μιλήσει lol
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.

Ξεκινήσαμε από το βαρδάρη οπού γενικά η κατάσταση ήταν αναμενόμενη με τα ίδια πρόσωπα να ανακατεύονται στην τράπουλα. Εντύπωση μου έκανε πως οι τσατσάδες αλλάξανε μέρη κ τις έβλεπες σε διαφορετικά μέρη από το αναμενόμενο.


Σαπφούς 5: Η μοντελίσια Μιρέλα.
Σαπφούς 7: Η Ιονέλα
Σαπφούς 8: Η πετιτ teen Άντζελα.
Σαπφούς 20: Η Μόνικα βαριεστημένη.
Ταντάλου 8: Δεν την είδα πολύ καλά γιατί κάθησα 1 δευτερόλεπτο στην πόρτα κ έφυγα μαζί με το μπούγιο που έβγαινε δεν μου φάνηκε γνωστή πάντως αλλά ήταν αδιάφορη.
Ταντάλου 14: Η ροναλντίνιο Αλεξάνδρα ευτυχώς δεν έπιασε πούτσους κτλ, έλεγε κι όλα ότι είμαστε καθημερινοί κ έκραζε.
Ταντάλου 9: Η "ισπανίδα" Λάουρα.

Κατεχάκη: Η Εμμανουέλλα, η Έμμα δηλαδή με πολύ ωραίο μαλλί κομμωτηρίου και κάπως ξυνισμένη φάτσα 40Ε το γυμνό τσιμπούκι. 50 γυμνό τσιμπούκι με 69 για τον Αλ.

Φρίξου 13: Το καινούργιο δηλαδή το πορτοκαλί. Τρομερός χώρος η Μιραμπέλα με μαρκί μαλλί καστανόξανθο πολύ ωραίο. 30Ε απλό 40 νομίζω γυμνό τσιμπούκι.
Κοροβάγκου 5: Η Ελίζα. Τι βυζάρες είναι αυτές? Μ'αυτό το σεξουλιάρικο που φορούσε θα μπορούσα να τις περάσω κ φυσικές έτσι όπως κρεμούσανε. Busty σωματότυπος τελείως 40Ε το απλό. Για πόσο ακόμα άραγε?
Ανδ. Γεωργίου 30: Η βουλγάρα Τζούλια από το βαρδάρη η πολύ αδύνατη κτλ που γλύφει αρχίδια κ κάποιος είχε πει ότι έχει στενό μουνάκι. Πιστεύω θα ήταν η πρώτη επιλογή για μένα προσωπικά. Πετίτ τελείως χαμογελαστή και παίζει να ήταν η πιο ευδιάθετη από όλες στην βάρδια της. Φορούσε και γούνινες μπότες για αλπινιστές μπουρδελιάρηδες!
Ανδ. Γεωργίου 24: Η busty Τζούλια ρουμάνα με τους σιλικον βύζους ωραίο μουνί κ αυτή.
Ανδ. Γεωργίου 16 Έρως: Αμαλία έμενα μου φάνηκε ψιλοχοντροκομμένη και γύρω στα 30, ελληνοσουηδέζα λέει η τσατσά. Μοιάζει θα έλεγα, αποκλείται όμως θα συμπλήρωνα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πρεπει να εχεις αχρωματοψια
μπορντω ειναι αυτο ρε τρελε
κ για μιραμπελα εγραψα προχθες αλλα μαλλον κανενασ δεν διαβασε την αναφορα μου
ειναι οι κλικες βλεπεις
απο σωμα ειναι σκετη παγιδα με το φορεματακι γιατι αν το βγαλει δεν λεει κ πολλα
 

Επισκέπτης
Μπορντό πορτοκαλί τώρα.. ντάξει κουρτίνες είναι? Δεν το πρόσεξα κ πολύ  :P

Μια μεσημεριανή βαρδαρότσαρκα έδειξε τα εξής.

Προμ 25: Η καραμέλα Κάρμεν τι στο πούτσο υπερωρίες βαράει?
Προμ 19: Η Μαίρη όπου κ έγινε μια ωραία κατάθεση γιατί είχα καιρό να της πω ένα "γεία"!
Προμ 14: Η Σουζάνα μικρή ουγγαρέζα με αφράτο μεγάλο κώλο για όσους δεν γνωρίζουν.
Προμ 11: Η Τζοάννα μικρή καυλιάρα ρουμάνα με φονικό μικροκαμωμένο σωματάκι.
Σαπφούς 5: Η γαλλίδα μιλφ Μισελ.
Σαπφούς 7: Η Αντριάννα από το πράσινο.
* Το πράσινο πρέπει να έκλεισε εντελώς και την προηγούμενη γύρα είχα πετύχει την Αλίσια στο Προμ 14 και τώρα η Αντριάννα εκεί.
Σαπφούς 8: Κόλλησα και δεν θυμάμαι τι παίχτηκε εκεί  :P
Ταντάλου 8: Η μαύρη που δούλευε συνήθως βραδυνή εκεί πέρα, αδιάφορη.
Ταντάλου 9 (Έρως): Η ουγγαρέζα Σόφι με το ωραίο κώλαρακι!
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
κ για μιραμπελα εγραψα προχθες αλλα μαλλον κανενασ δεν διαβασε την αναφορα μου
ειναι οι κλικες βλεπεις
απο σωμα ειναι σκετη παγιδα με το φορεματακι γιατι αν το βγαλει δεν λεει κ πολλα
[/quote]

φίλε deker αν μπορείς γράψε κριτική πως πέρασες με την Μιραμπέλα. Εδώ χάνετε γρήγορα. Σαν κριτική πιστεύω θα διαβαστεί και θα βοηθήσει περισσότερο

 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Σήμερα με τέτοιο κρύο πρέπει να το κάνουν 10Ευρώ για να πάει κάποιος
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
φιλε ενα πραγμα να ξερουν εκει στα σπιτακια η κυριεσ.βλεπω κ εδω στη λαρισα δεν υπαρχει ψυχη στα σπιτακια,αν το απλο δεν το κανουν 20 ευρω δεν θα ξαναδουλεψουν τα σπιτακια να το θυμαστε αφτο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Προγραμματισμένη και στοχευμένη κατάθεση σήμερα στην νεοφερμένη κοπέλα του Έρως 16 την Αμαλία, μετά από την περιγραφή των συναθλητών. :sunglasses:

Ήδη έχει ταχυδρομηθεί η σχετική κριτική και επειδή η κατάθεση ήταν ολίγον ιδιαίτερα επαγγελματική θα ήθελα να την διαβάσετε προσεκτικά όσοι μπορείτε, και να κάνουμε και ένα μικρό διάλογο για αυτήν στον σχολιασμό των κριτικών, μιας που πιστεύω ότι η Αμαλία είναι μια αρκετά ιδιαίτερη κοπέλα, πολύ έμπειρη και αρκετά επικοινωνιακή. :-

Σημειωτέον ότι η κατάθεση έγινε μετά από σχετικά εύκολη διαπραγμάτευση με 30 ευρώ αντί των 40 που ζητούσε η  μαντάμ. :sunglasses:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
gameover ειδες τπτ αλλο σημερα? επειδη το σκεφτεται φιλος παρα το κρυο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
gameover ειδες τπτ αλλο σημερα? επειδη το σκεφτεται φιλος παρα το κρυο

Μπαααα πολύ κρύο, καρφί στην Αμαλία, πήδημα και πάλι πίσω, παρεπιπτόντως το δωμάτιο πολύ ζεστό, σήμερα δεν με χάλασε καθόλου. :grin:
 

Επισκέπτης
το 20 ευρω πρεπει να καθιερωθει στα ντελα τησ πολησ γιατι σε λιγο δεν θα παταει ψυχη στα σοκακια του βαρδαρη  :uglystupid:
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
gameover, ακομα απο 40 ξεκιναν στο eros?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
gameover, ακομα απο 40 ξεκιναν στο eros?

Ναι από 40, αν όμως τους μοστάρεις τα 30, δεν θα σε αφήσουν να φύγεις, όπως έγινε και με εμένα σήμερα. Αλλά να ξέρεις ότι θα απολαύσεις υπηρεσίες των 30 ευρώ και όχι των 40 , τίμια πράγματα. :grin: 
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
:grin: κρυο καιρος για μποτουλες  :grin:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Ναι από 40, αν όμως τους μοστάρεις τα 30, δεν θα σε αφήσουν να φύγεις, όπως έγινε και με εμένα σήμερα. Αλλά να ξέρεις ότι θα απολαύσεις υπηρεσίες των 30 ευρώ και όχι των 40 , τίμια πράγματα. :grin:  

εγω παντως τελευταια φορα που πηγα πριν κανα 2μηνο η τσατσα απο μονη της μου ειπε οτι ξεκιναει το απλο απο 30 χωρις να πω εγω τιποτα :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βολτα πριν λιγο με επιτυχημενη καταθεση στη θεια Ναντια στο Αν.Γεωργιου 30...

-Προμηθεως 25.η Καρμεν και το βραδυ η Αννα.Εναλλαξ το πανε και Ειρηνη εχει επιστρεψει και θα δουλεψει απο Δευτερα
-Προμηθεως 19.η Μαιρουλα με την υπερκινητικη τσατσα που χτυπαει νευρικα παλαμακια την ωρα που παρουσιαζει την κοπελα
-Προμηθεως 14.η Σουζανα το νεαρο μελαχρινο πιπινι με τα μυτερα βυζια
-Προμηθεως 11.η Τζοανα
-Σαπφους 5.η Νικολ
-Σαπφους 7.Η μελαχρινη Ρουμανα Αντρε που δουλευε στο πρασινο
-Σαπφους 8.η Ιταλιδα :jerking: :jerking: Αννιτα
-Τανταλου 8.Ελληνιδα Τζενη καμια 50 χρονων με εκφυλη φατσα,βυζαρες,κωλαρα.Απο κανενα Αγγελο του Τσαρλυ θα ξεμεινε αυτη.Τσατσα αλλου σπιτιου μου ειπε αργοτερα οτι αυτη ηταν η πρωτη φιρμα στο Βαρδαρη και ειχε και δικα της μαγαζια και τη θυμουνται ακομα καποιοι παλιοι και τη ζητανε.Κανενας ηλικιωμενος και παλιος ας μας πει....Gameover :rolleyes: :rolleyes:
-Τανταλου 14.κλειστο
-Τανταλου 9.Τι μου ειπε :think: :think:Σοφι νομιζω...Αλλα δεν περιμενα να τη δω γιατι την μπερδεψα με τη Ζωη που την ειχα ξαναδει και εφυγα.Αρα δε την ξερω καθολου

Και αφου δε μου εκανε κλικ καποια κατηφοριζω,παω 26ης στη σταση παιρνω λεωφορειο και παω για καμια Ευα,καμια Μαρια....

-Αν.Γεωργιου 16 Ερως.η Ρωσσιδα Νατασα που φορουσε παλι αυτο το χρυσαφι φορεματακι.Δεν εχει αλλο?Τελοσπαντων αν και την πεθυμησα ειχε τοση αφορητη ζεστη στο σαλονι ειχε και 40 το απλο,ειχε και την πιο καριολα τσατσα με το αβαφο μαλλι και το σηκωμενο φρυδι οποτε την εκανα.Ποια γρια και ποια χοντρη ξανθια δηλαδη...Αυτη ειναι 10 φορες πιο καριολα
-Αν.Γεωργιου 24.η Βουλγαρα Καρμεν μολις ειχε παει με τα ρουχα ητανε
-Αν.Γεωργιου 30.η μιλφ Ρωσσιδα Ναντια στο ντεμπουτο της εκει και οπως ειπε θα μεινει μαλλον εκει.Μπηκα για 50ε με γυμνο 69 μιας και ειχα και πολυ καιρο να τη δω και με καυλωσε απο το σαλονι ακομα..Εχει ομορφυνει,μακρυνε μαλλι και το εκανε πιο ξανθο αλλα πολυ μπλα μπλα ρε παιδι μου...Αφου τελειωσαμε με κρατησε κανα 20λεπτο στο σαλονι να μου πει ολη την ιστορια της ζωης της.Ολα καλα ομως με τη Ναντια ακομα μια φορα
-Λαφαμ.Η Λουση.Τις σπανιες φορες που βρισκομαι πρωι εκει δεν ειναι ποτε η Μαρια

Τελοσπαντων ωραια βολτα και με λιγο περπατημα ως τη σταση στην 26ης καλυπτεις και αλλα 5 σπιτια στην Αν.Γεωργιου χωρις πολυ περπατημα.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
βολτα πριν λιγο με επιτυχημενη καταθεση στη θεια Ναντια στο Αν.Γεωργιου 30...

αυτο ειναι καινουριο ε? :think:

για δωσε πανω-κατω καμια περιγραφη πως ειναι ο χωρος απο καθαριοτητα,εμφανιση κλπ και απο ποσο ξεκιναει 30 η 40 ξερεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom