Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μπουρδελοτσαρκα νωριτερα στον βαρδαρη.         ΣΑΠΦΩΣ20: εμανουελα λεπτη ξανθια
ΠΡΑΣΙΝΟ:κλειστο  
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α: (μαρινοσπιτο αν δε κανω λαθοσ)μια τζουλι θα ελεγα στην κατηγορια τον μιλφ
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9: λαουρα from ισπανια λεει και εγο ειμαι απο τιν σικελια τισ λεω :grin:
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14: αυτη που σε πιανει απο τα οργανα :idiot:δεν θυμαμαι πωσ τι λενε τι ειδα απο τιν πορτα και εφυγα
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25: ειταν η γκαου η τσατσα με λεει ελα σε 15λεπτα τιν ρωτησα ποια κοπελα εχει και μου ειπε μια καινουργια  :dunno:δεν ξαναπηγα  εκει
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19: ξανθια με κοντο μαλλι γυρο στα 35 γνωστη αλλα μου διαφευγη το ονομα
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14:κλειστο που εισαι ρε λαουρα :cheesy:
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11:βερονικα οπου εγινε και η καταθεση για πολλοστη φορα
ΣΑΠΦΩΣ 5: το μοντελακι απο την ρουμανια η μιρελα, δινει μποι αυτη ολο και ποιο ψιλη την βλεπω
ΣΑΠΦΩΣ8 ΚΑΙ 7: δεν μπηκα, ειχε αρκετο κοσμο στο βαρδαρη μπορο να πο αυτα απο εμενα.

Ωραίος ο μαφιόζος, συμπληρώνω :

Στο Ταντάλου 8Α αν ήταν η busty η Τζούλη η χοντρούλα αυτή είναι σχεδόν πιπίνι, αν ήταν κάποια άλλη πάσο. Στο Προμηθέως 19 η Βίκυ η Ουκρανή ήταν, δεν είναι όμως πάνω από 30. Η Μιρέλα δίνει μπόι ναι, δεν έχουμε ομως πρόσφατη κριτική για αυτήν για να δούμε αν έχει βελτιωθεί.

Αναμένουμε και την κριτική σου για την Βερόνικα, στο αντίστοιχο κατάστημα. ;) Καλώς ήρθες, βάλε και το άβαταρ του jo , καλό ήταν. :grin:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μαφιοζε αν 8ες να τα παμε καλα στο εξης να κοιτας ποια κοριτσια φορανε μποτα οκ?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μικρη βολτα στο Μυλο χθες βραδυ.
Εντυπωση μου εκαναν τα πολλα κλειστα μαγαζια: Μαντζαρου 14, Ερημιτου, Νικ. Ουρανου 26, Φριξου 14, Φριξου 9, Ερως.
Γιατι  :think: :think:

Φριξου 15  Η Εμμα απο Κατεχακη. Μεταγραφη?
Φριξου 13 Η  Μιραμπελα
Κεφαλληνιας  Η Λαουρα, που τρομαξα να την γνωρισω!! Τι εγινε εκεινο το ζουμπουρλο κοριτσακι που εβλεπα στο Τσιρκο?
Αν. Γεωργιου 30 Η Βικτωρια μαλλον. Αδυνατη και ψιλοαδιαφορη για μενα
Αν. Γεωργιου 24 μια κοντη μελαχρινη με μεγαλο στηθος και καθολου θυλικη φατσα. Ποια ειναι αυτη?
Κατεχακη  Η Καρλα μικρο ζουμπουρλο κοριτσακι, με τα βυζακια εξω και κωλαρακι φονικο. Παρα λιγο θα κερδιζε το παραβολο
          Ειναι αυτη που δουλευε στο La Femme ??
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
H καταθεση εγινε για δευτερη φορα συνεχομενα στην Ελιζα. Δεν ειχα χορτασει την κορμαρα της!
Και ειχα και μια αποστολη, να ανακαλυψω αν το στηθος της ειναι πλαστικο η οχι  :2funny: :2funny:
Λοιπον, ειναι τελικα πλαστικο  :S Χτες που το εψαξα περισσοτερο, ειδα στο κατω μερος τις ουλες της επεμβασης.
Παντως θα ηθελα να γνωρισω τον πλαστικο της, να του δωσω συγχαρητηρια ! Εκανε τελεια δουλεια  :2funny: :2funny:

Και κατι αλλο. Επειδη ξανασχολιαστηκε χθες σαν βρωμιαρα: Χθες πηρα προγραμμα με 69. Ηρθε στο δωματιο
με την πετσετα της και μου ζητησε να περιμενω να κανει πρωτα ντους. Εμεινα!! Δεν το ξαναεκανε
καμια σε μενα. Μπηκε λοιπον στη μπανιερα, σαπουνιστηκε μπροστα μου παντου, ενω λεγαμε ανοησιουλες
και μετα αρχισε η μαχη.
Τωρα που το σκεφτομαι...μηπως το εκανε επειδη ειχα ζητησει εγω απο την τσατσα πετσετα να κανω ντους  :think:
Τεσπα, γι οποιον λογο και να το εκανε, απο μενα μπραβο της!!
 

Επισκέπτης
Αν. Γεωργιου 24 μια κοντη μελαχρινη με μεγαλο στηθος και καθολου θυλικη φατσα. Ποια ειναι αυτη?
Κατεχακη  Η Καρλα μικρο ζουμπουρλο κοριτσακι, με τα βυζακια εξω και κωλαρακι φονικο. Παρα λιγο θα κερδιζε το παραβολο
         Ειναι αυτη που δουλευε στο La Femme ??

H Κάρλα είναι αυτή που ξεκίνησε στο τσίρκο κ μετά πήγε εκκλησία, αυτή που όταν την γαμούσα πισωκολλήτο βγήκε απότομα την ώρα που πήγα να χύσω κ έχυσα αεροβατώντας! Είχε άλλο όνομα στην αρχή. Ωραίο πιπίνι όμως.

Στο 24 λες να έχουμε τίποτα φρέσκο? Δώσε μια πιο λεπτομερή περιγραφή αν μπορείς πλιζ.  :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
H Κάρλα είναι αυτή που ξεκίνησε στο τσίρκο κ μετά πήγε εκκλησία, αυτή που όταν την γαμούσα πισωκολλήτο βγήκε απότομα την ώρα που πήγα να χύσω κ έχυσα αεροβατώντας! Είχε άλλο όνομα στην αρχή. Ωραίο πιπίνι όμως.

Στο 24 λες να έχουμε τίποτα φρέσκο? Δώσε μια πιο λεπτομερή περιγραφή αν μπορείς πλιζ.  :)
Ευχαριστω  :rockon:

Γι΄αυτην στο 24, εγω πρωτη φορα την βλεπω, αλλα δεν μ΄αρεσε.
Κοντη, μελαχρινη, με στηθος δυσαναλογα μεγαλο με το υπολοιπο σωμα της, μαλλον πλαστικο
και φατσα αγρια. Ισως μονο για βυζολαγνους.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Κατέθεσα χτες στην Αντριάννα Κομοδινοπούλου. Ιδανικό ξεκίνημα μέτριο τελείωμα. Άφησε να ρουφήξω τους σιλικονάτους βυζοπύραυλούς, έγλυψε και αρχίδια και έκανε καλή πίπα. Πολύ καλά τα πήγαμε ιεραποστολικά αλλά έκανα το λάθος να της πω να στηθεί στα τέσσερα. Μέγα λάθος. Έπρεπε να τελειωνα στο 5λεπτο θα ημουν πιο ικανοποιημενος. Στηθηκε λοιπον σχετικα αβολα για μενα και αρχισε να μου πεφτει μετα απο κανα διλεπτο.
Αλλα εκεινη καταφερε να δωσει τη χαριστικη βολη. Εριξε ενα ηχηρο και μακροσυρτο ΚΛΑΝΙΔΙ! :S
Της λεω να γυρισει παλι ιεραποστολικα και ενω γυρναει ριχνει αλλες τρεις! Γαμω το στανιο σου κλασομπανιερα κομοδινοπουλου :birdman: :birdman:
Ε μετα φυσικα εξαφανιστηκε ολη η καλη διαθεση. Και τελειωμα με χειρομαλαξη.

Επρεπε να μπω στο καινουργιο Ανδρεου Γεωργιου 30 οπου ηταν μια ξανθια η Τζουλια, ουκρανη με ωραιο σωματακι και γαλαζιες ματαρες. Την ειχα παρει μια φορα περσυ στο Βαρδαρη σαπφους 7 με πολυ καλες εντυπωσεις και εκτοτε ειχε χαθει. Στο βιτρινατο ουτε εγω εμαθα ονομα της σκουροχρωμης βυζαρους παντως εμφανισιακα μου φανηκε εκτελεσιμη και ισως τσεκαριστει.
Επισης δε μπηκα στοπορτοκαλι της φριξου γιατι νομιζα οτι θα ειχε παλι εκεινη τη φολα τη χριστινα-λιλη. Αν ηξερα οτι ηταν η εμμανουελα θα εμπαινα εκει σιγουρα.

Τελος εχω να πω οτι η κομοδινοπουλου δε μου φανηκε εμφανισιακα και τοσο μουναρα οσο εκθειαζεται απο καποιους. Καρμεν,Αντριάννα ES, Εβελινα, Λιλλη και Καντυ ακομα ειναι πιο ομορφες.Οπως και η επανεμφανιζομενη Τζουλια στο Ανδ. Γεωργιου 30.Πολυ ομορφη.Μονο μειον το μικρο βυζακι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αλλα εκεινη καταφερε να δωσει τη χαριστικη βολη. Εριξε ενα ηχηρο και μακροσυρτο ΚΛΑΝΙΔΙ! :S
Της λεω να γυρισει παλι ιεραποστολικα και ενω γυρναει ριχνει αλλες τρεις! Γαμω το στανιο σου κλασομπανιερα κομοδινοπουλου :birdman: :birdman:
Ε μετα φυσικα εξαφανιστηκε ολη η καλη διαθεση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Κατέθεσα χτες στην Αντριάννα Κομοδινοπούλου. Ιδανικό ξεκίνημα μέτριο τελείωμα. Άφησε να ρουφήξω τους σιλικονάτους βυζοπύραυλούς, έγλυψε και αρχίδια και έκανε καλή πίπα. Πολύ καλά τα πήγαμε ιεραποστολικά αλλά έκανα το λάθος να της πω να στηθεί στα τέσσερα. Μέγα λάθος. Έπρεπε να τελειωνα στο 5λεπτο θα ημουν πιο ικανοποιημενος. Στηθηκε λοιπον σχετικα αβολα για μενα και αρχισε να μου πεφτει μετα απο κανα διλεπτο.
Αλλα εκεινη καταφερε να δωσει τη χαριστικη βολη. Εριξε ενα ηχηρο και μακροσυρτο ΚΛΑΝΙΔΙ! :S
Της λεω να γυρισει παλι ιεραποστολικα και ενω γυρναει ριχνει αλλες τρεις! Γαμω το στανιο σου κλασομπανιερα κομοδινοπουλου :birdman: :birdman:
Ε μετα φυσικα εξαφανιστηκε ολη η καλη διαθεση. Και τελειωμα με χειρομαλαξη.

Επρεπε να μπω στο καινουργιο Ανδρεου Γεωργιου 30 οπου ηταν μια ξανθια η Τζουλια, ουκρανη με ωραιο σωματακι και γαλαζιες ματαρες. Την ειχα παρει μια φορα περσυ στο Βαρδαρη σαπφους 7 με πολυ καλες εντυπωσεις και εκτοτε ειχε χαθει. Στο βιτρινατο ουτε εγω εμαθα ονομα της σκουροχρωμης βυζαρους παντως εμφανισιακα μου φανηκε εκτελεσιμη και ισως τσεκαριστει.
Επισης δε μπηκα στοπορτοκαλι της φριξου γιατι νομιζα οτι θα ειχε παλι εκεινη τη φολα τη χριστινα-λιλη. Αν ηξερα οτι ηταν η εμμανουελα θα εμπαινα εκει σιγουρα.

Τελος εχω να πω οτι η κομοδινοπουλου δε μου φανηκε εμφανισιακα και τοσο μουναρα οσο εκθειαζεται απο καποιους. Καρμεν,Αντριάννα ES, Εβελινα, Λιλλη και Καντυ ακομα ειναι πιο ομορφες.Οπως και η επανεμφανιζομενη Τζουλια στο Ανδ. Γεωργιου 30.Πολυ ομορφη.Μονο μειον το μικρο βυζακι.
τυπε μου κ το μουνι κλανει
αν γαμας κ παρει αερα ττε απελευθερωνεται με ηχο κλανιας
αλλα ειναι το μουνι κ δεν ελεγχεται
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
H Κάρλα είναι αυτή που ξεκίνησε στο τσίρκο κ μετά πήγε εκκλησία, αυτή που όταν την γαμούσα πισωκολλήτο βγήκε απότομα την ώρα που πήγα να χύσω κ έχυσα αεροβατώντας! Είχε άλλο όνομα στην αρχή. Ωραίο πιπίνι όμως.

Στο 24 λες να έχουμε τίποτα φρέσκο? Δώσε μια πιο λεπτομερή περιγραφή αν μπορείς πλιζ.  :)

Είναι όντως ωραίο πιπίνι, την έχω δει πρόσφατα ντυμένη με ρούχα έξω και έπαθα ταράκουλο, ετίμηθη απο μενα προ εξαμήνου περίπου στην εκκλησία με όχι καλές εντυπώσεις, αλλά σκέφτομαι να της δώσω σύντομα δεύτερη ευκαιρία. :fuck1:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τυπε μου κ το μουνι κλανει
αν γαμας κ παρει αερα ττε απελευθερωνεται με ηχο κλανιας
αλλα ειναι το μουνι κ δεν ελεγχεται

Έτσι είναι όπως τα λες, αλλά ευτυχώς δεν βρωμάει, :grin: :grin:, ειδικά σε πισοκολητό αν η κοπέλα έχει κατεβάσει υγρά, και εσύ σφυροκοπάς αδιάκοπα, το κλάσιμο πάει σύνεφο. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά μια βοήθεια αν κάποιος ξέρει...
Τη Μάγια τη Ρουμάνα που αναφέρατε παλιότερα ξέρει κάποιος που μπορώ να τη πετύχω;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδιά μια βοήθεια αν κάποιος ξέρει...
Τη Μάγια τη Ρουμάνα που αναφέρατε παλιότερα ξέρει κάποιος που μπορώ να τη πετύχω;
πετρου ερημιτου αλλα δες και φριξου 13 το καινουριο μηπως
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Έτσι είναι όπως τα λες, αλλά ευτυχώς δεν βρωμάει, :grin: :grin:, ειδικά σε πισοκολητό αν η κοπέλα έχει κατεβάσει υγρά, και εσύ σφυροκοπάς αδιάκοπα, το κλάσιμο πάει σύνεφο. :2funny: :2funny: :2funny:
εεεετσι :grin:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστω  :rockon:

Γι΄αυτην στο 24, εγω πρωτη φορα την βλεπω, αλλα δεν μ΄αρεσε.
Κοντη, μελαχρινη, με στηθος δυσαναλογα μεγαλο με το υπολοιπο σωμα της, μαλλον πλαστικο
και φατσα αγρια. Ισως μονο για βυζολαγνους.

Μήπως ήτανε η Τζούλια που δουλεύει εκεί βράδυ? Αλλά φαντάζομαι την ξέρεις αυτήν..
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
τυπε μου κ το μουνι κλανει
αν γαμας κ παρει αερα ττε απελευθερωνεται με ηχο κλανιας
αλλα ειναι το μουνι κ δεν ελεγχεται

Μου εχει τυχει κλανια μουνιου και απ'οτι θυμαμαι δε βρωμαει. Οι χτεσινες βρωμουσαν. Ηταν ΚΛΑΝΙΕΣ!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μου εχει τυχει κλανια μουνιου και απ'οτι θυμαμαι δε βρωμαει. Οι χτεσινες βρωμουσαν. Ηταν ΚΛΑΝΙΕΣ!
σου κλασε τα αρχιδια κανονικα η σκροφα ε μαν;καλα τι σκατα ειχε φαει φασολια; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  σκεψου να την εγαμουσες και απο κωλο τι σκατο τσιρλιο θα ειχες φαει..... :headbang: :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μου εχει τυχει κλανια μουνιου και απ'οτι θυμαμαι δε βρωμαει. Οι χτεσινες βρωμουσαν. Ηταν ΚΛΑΝΙΕΣ!

οοοο φιλε.!! τι επαθες ο καψερος.!!  :2funny: :2funny: ...φανταζεσε να το παθαινα εγω ο γκαντεμης.??? τι δουλεμα θα ετρωγα απο τον jo.???  :2funny: :2funny:

οταν σε εκλασε η κομοδινα, πως δεν της την ειπες της καμια κουβεντα.??? ή τουλαχιστων να αντεπεξελθες στα πυρα...!!  :2funny: :2funny:

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορά επιλεγμένη...
Έψαχνα τη Μάγια τη Βυζαρού..
Αλλά τίποτα...
Ερημίτη, Νικηφόρου Ουρανού γειτονιά : κλειστά
Φρίξου 15 η Έφη μέχρι της 8 μετά δε ξέρω
Φρίξου 13 η Νταίζη η Ρουμάνα μελαμψή μέτριο σώμα άβυζη μέχρι 7 μετά μια νταρντάνα με μαλλί περίεργο λευκές ανταύγιες λευκό δέρμα βυζί το χε πατήσει τρωγόταν.
Ανδρέου Γεωργίου 34 πρωί ούση βράδυ τώρα Μαρία
Ανδρεου Γεωργίου 30 δίπλα το πρωί η Νάντια τώρα μια ξανθιά σκελετός
Ανδρε Γεωργίου 24 πρώί ένα μπάζο βράδυ η Τζούλια με τους βύζους τους πλαστικούς: Εδώ ίσα που κρατήθηκα. Αλλά την έχω πάρει ήδη δις και έφυγα.
Τσίρκο η μισέλ μέχρι το απόγευμα μετά δε ξέρω
Κατεχάκη πρωί η Ειρήνη βράδυ η Κάρλα
Προμηθέως 25 πρωί ήταν μια ξανθιά΄αρκετά καλή με βυζί κανονικό μέγεθος

Αυτά δε βρήκα τη βυζαρου που έψαχνα και έφυγα με τα λεφτά ανα τσέπας...
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Α και Φρίξου 14 ένα μπάζο τρελό
και 26ης Οκτώβρη πρωί η Νταίσυ η βυζαρού η βουλγάρα που χει ομορφύνει τρομερά, την έχω δοκιμάσει 2 φορές
και κεφαληνίας η Λάουρα μέχρι της 8 μετά δε μου είπε η τσατσά η ξυνή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom