Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αυτο ειναι καινουριο ε? :think:

για δωσε πανω-κατω καμια περιγραφη πως ειναι ο χωρος απο καθαριοτητα,εμφανιση κλπ και απο ποσο ξεκιναει 30 η 40 ξερεις?
Απο 30...Ωραιος χωρος με πολυ μεγαλο σαλονι και βαθος και ωραιους καναπεδες.Το δωματιο ειναι σαν μια κανονικη κρεββατοκαμαρα αλλα με χαλσε το στρωμα παλι.Πολυ μαλακο και ετριζαν οι σουστες παλι.Οποτε θα παιξουμε γυρω στο 8 στη βαθμολογια χωρου.
Και καδο με φωτοκυτταρο απ'οτι ειδα αλλα ηταν μονιμα ανοιχτος.
Βραδυ μαλλον θα παιξει η Βιολετα λεει
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
βολτα πριν λιγο με επιτυχημενη καταθεση στη θεια Ναντια στο Αν.Γεωργιου 30...
Ωραιος :rockon: :rockon:
Την Μαγια την μελαχρινη, δεν την πετυχες πουθενα?  :think:
Παιζει να την πετυχω το βραδυ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ωραιος :rockon: :rockon:
Την Μαγια την μελαχρινη, δεν την πετυχες πουθενα?  :think:
Παιζει να την πετυχω το βραδυ?
Μπα οχι...αυτη πρεπει να παιζει Ερημιτη και Φριξου 13.
Δεν ξερω για βραδυ ψαξε σ'αυτα τα δυο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
βολτα πριν λιγο με επιτυχημενη καταθεση στη θεια Ναντια στο Αν.Γεωργιου 30...

Ωραία αναφορά al. :rockon: :rockon:




-Αν.Γεωργιου 16 Ερως.η Ρωσσιδα Νατασα που φορουσε παλι αυτο το χρυσαφι φορεματακι.Δεν εχει αλλο?Τελοσπαντων αν και την πεθυμησα ειχε τοση αφορητη ζεστη στο σαλονι ειχε και 40 το απλο,ειχε και την πιο καριολα τσατσα με το αβαφο μαλλι και το σηκωμενο φρυδι οποτε την εκανα.Ποια γρια και ποια χοντρη ξανθια δηλαδη...Αυτη ειναι 10 φορες πιο καριολα

Μέσα στο δωμάτιο να δεις τι ζέστη που έχει, χθες σχεδόν έλιωσα εγώ αλλά είχε τέτοιο ψωφόκρυο έξω που δεν με χάλασε. :-



-Αν.Γεωργιου 30.η μιλφ Ρωσσιδα Ναντια στο ντεμπουτο της εκει και οπως ειπε θα μεινει μαλλον εκει.Μπηκα για 50ε με γυμνο 69 μιας και ειχα και πολυ καιρο να τη δω και με καυλωσε απο το σαλονι ακομα..Εχει ομορφυνει,μακρυνε μαλλι και το εκανε πιο ξανθο αλλα πολυ μπλα μπλα ρε παιδι μου...Αφου τελειωσαμε με κρατησε κανα 20λεπτο στο σαλονι να μου πει ολη την ιστορια της ζωης της.Ολα καλα ομως με τη Ναντια ακομα μια φορα
-Λαφαμ.Η Λουση.Τις σπανιες φορες που βρισκομαι πρωι εκει δεν ειναι ποτε η Μαρια

Τελοσπαντων ωραια βολτα και με λιγο περπατημα ως τη σταση στην 26ης καλυπτεις και αλλα 5 σπιτια στην Αν.Γεωργιου χωρις πολυ περπατημα.

Καλή περίπτωση για να δοκιμάσουμε το καινούργιο κατάστημα, άντε να την δούμε και με τσατσά καμιά φορά την θεία Νάντια που παραμένει αγέρωχη και αγέραστη. :rockon: Τώρα βέβαια αυτή τη γαμημένη τη φλυαρία της αν έκοβε καλά θα ήταν. :tickedoff:

Λούση γιατί δεν μπήκες, :huh: μοσχοβολάει το μουνάκι της, ακόμη και εγώ μπήκα στον πειρασμό να το γλύψω. :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-Τανταλου 8.Ελληνιδα Τζενη καμια 50 χρονων με εκφυλη φατσα,βυζαρες,κωλαρα.Απο κανενα Αγγελο του Τσαρλυ θα ξεμεινε αυτη.Τσατσα αλλου σπιτιου μου ειπε αργοτερα οτι αυτη ηταν η πρωτη φιρμα στο Βαρδαρη και ειχε και δικα της μαγαζια και τη θυμουνται ακομα καποιοι παλιοι και τη ζητανε.Κανενας ηλικιωμενος και παλιος ας μας πει....Gameover :rolleyes: :rolleyes:

Η Τζένη ουδέποτε υπήρξε φίρμα στον Βαρδάρη και εγώ  προσωπικά δεν την θυμάμαι. Εξάλλου τα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης στα χρόνια τα παλιά δεν ήταν τόσο συγκεντρωμένα όσο είναι τώρα.

Υπήρχε πάρα πολύ μεγάλη διασπορά των καταστημάτων και μια που μου δίνεις την αφορμή θα κάνω και μια ανασκόπηση των περιοχών όπου υπήρχαν μπουρδέλα, έτσι για να μαθαίνουν και οι νεότεροι.

Μπουρδέλα λοιπόν υπήρχαν.

1. Στον Βαρδάρη στην περιοχή που υπάρχουν και τώρα με έμφαση στην οδό Προμηθέως αριστερά και δεξιά καθώς και στην Ταντάλου. Το πράσινο είναι ίσως το αρχαιότερο εν ενεργεία μπουρδέλο στη Θεσσαλονίκη, θυμάμαι που πηδούσα εκεί από φαντάρος ακόμη. Σαπφώς και Προμηθέως εκεί που τώρα είναι η καφετερία παλιά ήταν και το ΚΤΕΛ Κατερίνης.
2. Πάνω από τη Μοναστηρίου στην προέκταση της Ταντάλου.
3. Στην οδό Γιαννιτσών κοντά στο City Gate πριν σηκωθεί, και στους κάθετους της δρόμους.
4. Στην Εγνατία από Αντιγονιδών έως Βαρδάρη καθώς και στην οδό Βαλαωρίτου. Στο κατάστημα της Βαλαωρίτου ξεκίνησε να δουλεύει το 1984 η θρυλική Χριστίνα για όσους την γνωρίζουν και δούλεψε έως τις μέρες μας αποσυρόμενη κάπου στο 2008 από την ενεργό δράση.
5. Δίπλα στην πλατεία Αριστοτέλους σε κάθετο δρόμο της Εγνατίας.
6. Στην Καμάρα στα δίδυμα.
7. Στην πλατεία Ναυαρίνου.
8. Πίσω από την Αχειροποίητο.
9. Στην Αγίου Δημητρίου κοντά στο Δοιηκητήριο.
10. Στα Λαδάδικα και στην οδό Καλαποθάκη δίπλα από τα σουτζουκάκια του Ρογκότη.
11. Στο λιμάνι πίσω από την κεντρική πύλη.

Αυτά θυμάμαι εγώ που δεν είμαι και τόσο παλιός όσο άλλοι, :rolleyes: πάντως Τζένη από τα παλιά δεν θυμάμαι. Θυμάμαι όμως την Λένα την τσατσά, έναν ζωντανό θρύλο που έκανε πιάτσα στη ΧΑΝΘ και αργότερα δούλεψε και Βαρδάρη σε μπουρδέλο, το έφερε όμως βαρέως και το φέρνει ακόμη και σήμερα αν την ρωτήσεις.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
βολτα πριν λιγο με επιτυχημενη καταθεση στη θεια Ναντια στο Αν.Γεωργιου 30...

-Προμηθεως 25.η Καρμεν και το βραδυ η Αννα.Εναλλαξ το πανε και Ειρηνη εχει επιστρεψει και θα δουλεψει απο Δευτερα
-Προμηθεως 19.η Μαιρουλα με την υπερκινητικη τσατσα που χτυπαει νευρικα παλαμακια την ωρα που παρουσιαζει την κοπελα
-Προμηθεως 14.η Σουζανα το νεαρο μελαχρινο πιπινι με τα μυτερα βυζια
-Προμηθεως 11.η Τζοανα
-Σαπφους 5.η Νικολ
-Σαπφους 7.Η μελαχρινη Ρουμανα Αντρε που δουλευε στο πρασινο
-Σαπφους 8.η Ιταλιδα :jerking: :jerking: Αννιτα
-Τανταλου 8.Ελληνιδα Τζενη καμια 50 χρονων με εκφυλη φατσα,βυζαρες,κωλαρα.Απο κανενα Αγγελο του Τσαρλυ θα ξεμεινε αυτη.Τσατσα αλλου σπιτιου μου ειπε αργοτερα οτι αυτη ηταν η πρωτη φιρμα στο Βαρδαρη και ειχε και δικα της μαγαζια και τη θυμουνται ακομα καποιοι παλιοι και τη ζητανε.Κανενας ηλικιωμενος και παλιος ας μας πει....Gameover :rolleyes: :rolleyes:
-Τανταλου 14.κλειστο
-Τανταλου 9.Τι μου ειπε :think: :think:Σοφι νομιζω...Αλλα δεν περιμενα να τη δω γιατι την μπερδεψα με τη Ζωη που την ειχα ξαναδει και εφυγα.Αρα δε την ξερω καθολου

Και αφου δε μου εκανε κλικ καποια κατηφοριζω,παω 26ης στη σταση παιρνω λεωφορειο και παω για καμια Ευα,καμια Μαρια....

-Αν.Γεωργιου 16 Ερως.η Ρωσσιδα Νατασα που φορουσε παλι αυτο το χρυσαφι φορεματακι.Δεν εχει αλλο?Τελοσπαντων αν και την πεθυμησα ειχε τοση αφορητη ζεστη στο σαλονι ειχε και 40 το απλο,ειχε και την πιο καριολα τσατσα με το αβαφο μαλλι και το σηκωμενο φρυδι οποτε την εκανα.Ποια γρια και ποια χοντρη ξανθια δηλαδη...Αυτη ειναι 10 φορες πιο καριολα
-Αν.Γεωργιου 24.η Βουλγαρα Καρμεν μολις ειχε παει με τα ρουχα ητανε
-Αν.Γεωργιου 30.η μιλφ Ρωσσιδα Ναντια στο ντεμπουτο της εκει και οπως ειπε θα μεινει μαλλον εκει.Μπηκα για 50ε με γυμνο 69 μιας και ειχα και πολυ καιρο να τη δω και με καυλωσε απο το σαλονι ακομα..Εχει ομορφυνει,μακρυνε μαλλι και το εκανε πιο ξανθο αλλα πολυ μπλα μπλα ρε παιδι μου...Αφου τελειωσαμε με κρατησε κανα 20λεπτο στο σαλονι να μου πει ολη την ιστορια της ζωης της.Ολα καλα ομως με τη Ναντια ακομα μια φορα
-Λαφαμ.Η Λουση.Τις σπανιες φορες που βρισκομαι πρωι εκει δεν ειναι ποτε η Μαρια

Τελοσπαντων ωραια βολτα και με λιγο περπατημα ως τη σταση στην 26ης καλυπτεις και αλλα 5 σπιτια στην Αν.Γεωργιου

χωρις πολυ περπατημα.


Η Τζένη η αλλιώς η Τζενούλα για τους πιο παλιούς.
Εγω την πρόλαβα όταν δούλευε σε ένα μπουρδέλο στο στενό απέναντι απο τις "ψιψίνες" πλέον "sol" εκει που κανουν τα τραβέλια πιάτσα.Και τότε γεματη ηταν αλλα είχε κωλάρα και δεν ηταν χοντρή με πατσάδες να κρέμονται και κυτταρίτιδες...Ηταν απο τα καλύτερα ...τσιμπούκι σπέσιαλ.... προγράμματα και τετοια δεν είχε πριν 10 χρόνια.....κοντα στα 40 τότε ηταν καλή τρωγόταν για αυτους που γουσταρουν νταρντάνες μη μοντελίσιες...
Όποιος θέλει να κάνει κασκαντεριλίκι ας  την δοκιμάσει αν και υποθέτω πως δεν βλέπεται πλεον....
όσο για την Χριστίνα θυμαμαι δουλεψε τελευταια και προμηθέος τερμα πάνω αν δεν κάνω λάθος και εκεί που συνάντησε ο al pacino την Τζένη.....

και νομίζω δεν έκανε τσιμπούκι ...αλλα δεν σε χαλαγε καθόλου
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Γι αυτήν την Τζένη έχω ακούσει και εγώ από άτομο που έχει δεκαετίες ενασχόλησης, ότι παλιά όταν δούλευε στην Γιαννιτσών γινόταν χαμός και ότι ήταν από τις αγαπημένες του. Είναι συμπαθητική στο σαλόνι, αλλά όχι για εμένα. Για να μην μπερδευόμαστε, δεν είναι η τρελοτζένη, είναι μια πενηντάρα μιλφ που πρόσφατα είχε τα μαλλιά της κατακόκκινα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Λούση γιατί δεν μπήκες, :huh: μοσχοβολάει το μουνάκι της, ακόμη και εγώ μπήκα στον πειρασμό να το γλύψω. :grin: :grin: :grin:
ουτε καν ανεβηκα.ειχα παρει τηλ πιο πριν αλλα μου φαινεται την ειχα δει μια φορα και δε μ'αρεσε.
Σημερα ειχε γεροντοφιλια ετσι κι αλλιως το προγραμμα :P
Υπήρχε πάρα πολύ μεγάλη διασπορά των καταστημάτων και μια που μου δίνεις την αφορμή θα κάνω και μια ανασκόπηση των περιοχών όπου υπήρχαν μπουρδέλα, έτσι για να μαθαίνουν και οι νεότεροι.

Μπουρδέλα λοιπόν υπήρχαν.
Πωωω πωωω αν υπηρχε τοτε σαϊτ και επρεπε να τα γυρισμουμε ολα αυτα θα μας ειχε βγει ο κωλος...
Και στην "οδο ονειρων" διπλα ειχε μπουρδελο στα Λαδαδικα θυμαμαι αλλα και καπου προς τα κατω πριν βγεις παραλια.Καναμε χωρους με το γυμνασιο τοτε και τα θυμαμαι.Γυρω στο '98.
Και ειχε και μεχρι πριν 6-7 χρονια στην οδο Αφροδιτης 2-3 στη σειρα εκει που ειναι τωρα το τσονταδικο.

Αλλα αυτη η Τζενη αμα ειναι τοσο μυθος πρεπει να τη γνωρισω :grin: :grin:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
εγω παντως τελευταια φορα που πηγα πριν κανα 2μηνο η τσατσα απο μονη της μου ειπε οτι ξεκιναει το απλο απο 30 χωρις να πω εγω τιποτα :think:
Σε ειδε ομορφο και ψαρωσε εσενα :birdman:


Υπήρχε πάρα πολύ μεγάλη διασπορά των καταστημάτων και μια που μου δίνεις την αφορμή θα κάνω και μια ανασκόπηση των περιοχών όπου υπήρχαν μπουρδέλα, έτσι για να μαθαίνουν και οι νεότεροι.
Μπουρδέλα λοιπόν υπήρχαν.
Τιιιι μου θυμησες ....  :rolleyes:

βολτα πριν λιγο με επιτυχημενη καταθεση στη θεια Ναντια στο Αν.Γεωργιου 30...

Για ντεντεφωνο δε ρωτησες ε ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πέρα από ωραία γυναίκα, άξια Ιερόδουλη, και πολυλογού είναι και πολύ απλή στην επικοινωνία της μαζί μας. Ο λόγος για την αγαπημένη στους περισσότερους από εμάς θεία Νάντια. :rockon: Παρακάτω το ιδιόχειρο σημείωμα της που βρήκα κολλημένο σήμερα το απόγευμα, έξω από την πόρτα του Νικ. Ουρανού 26 που παραπέμπει στη νέα της διεύθυνση, και που το φωτογράφησα για ιστορικούς λόγους. :grin: :grin: :grin:



Το έχει ξανακάνει αυτό με το σημείωμα, έτσι jo ?? :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα το 26 εκλεισε; :think:


ναι το εχει κανει....αν χτυπατε και δεν ανοιγω εχω πελατη περιμενε....στην ερημιτου :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλα το 26 εκλεισε; :think:


ναι το εχει κανει....αν χτυπατε και δεν ανοιγω εχω πελατη περιμενε....στην ερημιτου :2funny: :2funny:

Φαντάζομαι ότι δεν έκλεισε και ούτε είναι μέσα στα πιθανά καταστήματα για να κλείσει καθότι είναι εντός ζώνης Μπουτάρη. Το πιο πιθανό είναι να ξέμεινε από προσωπικό, μιας που σταθερά το λιγότερο 5 καταστήματα τη μέρα είναι κλειστά, εναλλάξ βέβαια αλλά να τα δω ανοικτά όλα μονοκοπανιά έχω μήνες. :(
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτο θα πει επαγγελματισμοσ. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755


Το έχει ξανακάνει αυτό με το σημείωμα, έτσι jo ?? :think:
:2funny: :2funny: ααα την τρελη...Και τη ρωτησα ποια πηγε στη θεση της εκει και μου λεει αφησα σημειωμα.
Για τηλεφωνο που ρωτησε ο jo ο τηλεφωνητης το ξεχασα ρε γαμωτο αν και αργοτερα το σκεφτηκα κι εγω.Παντως καρτες δεν εχουν οποτε μαλλον τηλ δεν παιζει
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

:2funny: :2funny: ααα την τρελη...Και τη ρωτησα ποια πηγε στη θεση της εκει και μου λεει αφησα σημειωμα.
Για τηλεφωνο που ρωτησε ο jo ο τηλεφωνητης το ξεχασα ρε γαμωτο αν και αργοτερα το σκεφτηκα κι εγω.Παντως καρτες δεν εχουν οποτε μαλλον τηλ δεν παιζει

Σαν να μην πέρασες και άσχημα σήμερα, και εγώ έχω πάνω από χρόνο να πάω με την θεία, κάποια στιγμή θα πρέπει να την βάλω στο πρόγραμμα. :fuck1:

Ωραία και η κριτική σου απολαυστική και ζωντανή, μου άρεσε και την διάβασα ευχάριστα, πάει και καλά μέχρι στιγμής, και εις ανώτερα. :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πέρα από ωραία γυναίκα, άξια Ιερόδουλη, και πολυλογού είναι και πολύ απλή στην επικοινωνία της μαζί μας. Ο λόγος για την αγαπημένη στους περισσότερους από εμάς θεία Νάντια. :rockon: Παρακάτω το ιδιόχειρο σημείωμα της που βρήκα κολλημένο σήμερα το απόγευμα, έξω από την πόρτα του Νικ. Ουρανού 26 που παραπέμπει στη νέα της διεύθυνση, και που το φωτογράφησα για ιστορικούς λόγους. :grin: :grin: :grin:



Το έχει ξανακάνει αυτό με το σημείωμα, έτσι jo ?? :think:

Χαχαχαχα , στις πρωτες μου τσαρκες κι αφου την ειδα 3 φορες σερι(Ερημητη) και ψιλοντραπηκα αφου
αναγνωρισε ο ενας τον αλλον  κι αφου της εξηγησα  οτι ειμαι νεο φρουτο και δεν περνουσα λογο ηλικιας (το δεχτηκε)
της ειπα να βαζει ενα χαρτι με το ονομα της να ξερω να μη χτυπαω  :cheesy:
Απ οτι μας ειπε ο bigboy ττης αρεσε η ιδεα και το εφαρμοσε τελικα και το συνεχιζει απ οτι φαινετε
ειχε κι αυτος φωτογραφια στο αντιστοιχο θεμα βαλε και την δικη σου εκει να μεινει

Καλο θα ηταν να υπαρχει βασικα ταμπελακι με το ονομα της κοπελας απ εξω απ ολα τα μαγαζια
θα γλιτωνανε ασκοπες επισκεψεις και δε ειχαμε φαινομενα χαζοτσατσαδων του τυπου " σας ξερω εσας ολο βολτες ειστε "


Κλειστο δηλαδι το Ν ουρανου 26 ?  :think: η απλα το εβαλε ενημερωτικα


Λετε να βαλει και αλλα  στις κολονες οπως στα μνυμοσυνα  ?  :cheesy:
Ναντια εκσυχρονισού καλε , παρε ενα λαπτοπ  :boobies:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Κλειστο δηλαδι το Ν ουρανου 26 ?  :think: η απλα το εβαλε ενημερωτικα
κλειστο ητανε...αφου και για βραδυ μαλλον εκει θα πηγαινε η Βιολετα.Δε φτανουν ουτε οι γυναικες ουτε οι υπηρεσιες για ολα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
:2funny: :2funny: ααα την τρελη...Και τη ρωτησα ποια πηγε στη θεση της εκει και μου λεει αφησα σημειωμα.
Για τηλεφωνο που ρωτησε ο jo ο τηλεφωνητης το ξεχασα ρε γαμωτο αν και αργοτερα το σκεφτηκα κι εγω.Παντως καρτες δεν εχουν οποτε μαλλον τηλ δεν παιζει

Δε πειραζει αφου παιζει Ναντια δε χρειαζετε τηλεφωνο , οπου παει ριζωνει αυτη  :cheesy:

Παντως βλεπω καινουρια μαγαζια αλλα νοοτροπια και στρωματα ... παραδοσιακα  :rolleyes:


κλειστο ητανε...αφου και για βραδυ μαλλον εκει θα πηγαινε η Βιολετα.Δε φτανουν ουτε οι γυναικες ουτε οι υπηρεσιες για ολα


Κατα τ αλλα :
Eκπορνεύονται πάνω από 42 εκ. άνθρωποι σε όλο τον κόσμο!

Δε την εχουν οι χαρτες αυτη την πολη ?  :think:
μηπως να ξενικησουμε καμπανια ενημερωσης  ?
Εισαι νεα ? διψας για χρημα ? δεν εχεις δουλεια ? Ελα στην θεσσαλονικη  :dancing:
Μια πολη γεματη αγαπουληδης σε περιμενει , μην αργεις
( τον καραμαν τον δεσαμε )



Ειδηση της τελευταιας στιγμης ...
Κομοδινοπουλου στην εκκλησια
Τουμπανιεθ Στη Βιλα της τον σφυριξε φιλος και του αρεσε
Σε καμια ωρα φυγει γιατι ειναι απ το πρωι λεει , και ειναι αυριο πρωινη
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ειδηση της τελευταιας στιγμης ...
Κομοδινοπουλου στην εκκλησια

Πάλι καλά, είναι κάνα διό μήνες τώρα που μαζί με την Εβελίνα, κρατάνε το μαγαζί. Αν της έρθει περίοδος της μιας, πάει η μία βάρδια, όπως ίσως έγινε σήμερα μιας που το απόγευμα το κατάστημα ήταν κλειστό. :dunno:

Τι και αν ανοίξανε τα μαγαζιά, ή πολλά κορίτσια δεν υπάρχουν να τα στελεχώσουν ή δεν υπάρχει τόση δουλειά ώστε να μπορέσει να τα συντηρήσει όλα μαζί ανοικτά. :dunno:
 

Επισκέπτης
μπουρδελοτσαρκα νωριτερα στον βαρδαρη.         ΣΑΠΦΩΣ20: εμανουελα λεπτη ξανθια
ΠΡΑΣΙΝΟ:κλειστο  
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α: (μαρινοσπιτο αν δε κανω λαθοσ)μια τζουλι θα ελεγα στην κατηγορια τον μιλφ
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9: λαουρα from ισπανια λεει και εγο ειμαι απο τιν σικελια τισ λεω :grin:
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14: αυτη που σε πιανει απο τα οργανα :idiot:δεν θυμαμαι πωσ τι λενε τι ειδα απο τιν πορτα και εφυγα
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25: ειταν η γκαου η τσατσα με λεει ελα σε 15λεπτα τιν ρωτησα ποια κοπελα εχει και μου ειπε μια καινουργια  :dunno:δεν ξαναπηγα  εκει
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19: ξανθια με κοντο μαλλι γυρο στα 35 γνωστη αλλα μου διαφευγη το ονομα
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14:κλειστο που εισαι ρε λαουρα :cheesy:
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11:βερονικα οπου εγινε και η καταθεση για πολλοστη φορα
ΣΑΠΦΩΣ 5: το μοντελακι απο την ρουμανια η μιρελα, δινει μποι αυτη ολο και ποιο ψιλη την βλεπω
ΣΑΠΦΩΣ8 ΚΑΙ 7: δεν μπηκα, ειχε αρκετο κοσμο στο βαρδαρη μπορο να πο αυτα απο εμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom