Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Καλησπερα στους συναθλητες,
Καταθεση χτες στο Ερως στην Αμαλια κατα τις 9 το βραδυ.Εχει πολυ καλα δωματια κ πολυ προσεγμενος χωρος.Η υπηρεσια κ η κοπελα ηταν ευγενεστατες. Η Αμαλια πολυ γλυκια κ πραγματι μου εκανε εντυπωση για την διαθεση να σε κανει να περασεις καλα με φιλια κ πολυ καλη πιπα κ ιδιαιτερη περιποιηση-καλαμπαλικινγκ χωρις να ζητηθει κ 2 φορες.Πολυ καλη εξυπηρετηση.
Στο κρεβατι στα 4 καλο στησιμο κ λιγα κιλακια τα ξεπερνας λογω συμπεριφορας.Αμφιβαλλω αν ειναι απο Σουηδια (ρωτησα αναλυτικα να μου πει μερος αλλα δεν ελεγε..απλα απο ενα χωριο)
Καθεται στο κρεβατι κ μετα κ σου μιλαει στο χαλαρο.Υποψιν περασα με 30 κ πηρα αντιστοιχο χαρτακι (με το ποσο τυπωμενο σε αυτοκολλητο παρακαλω).Αυτο εγινε γιατι εξω απο το δωματιο ανεφερα οτι εχω μονο τοσα κ εκει που πηγα να φυγω μου λεει περνα.Στο τελος μου ζητουσαν
να διαφημισω το μερος κ το νεο κοριτσι (εχει 1 βδομαδα εδω κ θα μεινει 6-7 μηνες μου ειπε)

Σωστός ο παίχτης........Αντέγραψέ το και στο κατάλληλο θέμα.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Jo σου έδωσα την ευκαιρία να κερδίσεις τη ψήφο μου αλλά...
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
σε ποιο ειπες ειναι η μηραμπελα ακριβως???????
Δεν θυμάμαι το νούμερο , ήταν κατά τις 6¨:30 το απόγευμα στην φρίξου στο πιο χαμηλά από τα καινούρια, όπως ανεβαίνεις στο πρώτο από αριστερα. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα ή αλλαξε.

Μάλλον αυτό θα είναι.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
βολτα πριν απο λιγο στην περιοχη του μυλου κ καταθεση στο φριξου 13

φριξου 15 η χριστινα,λεπτο ψηλο με ωραιο κωλαρακι κοριτσακι χωρις βυζακι κ ασχημο προσωπακι

φριξου 13 η μιραμπελα,οπου κ κατεθεσα κ δεν θα το ξανακανω γιατι το φορεματακι ηταν σκετη παγιδα κ το κορμι το φιδισιο δεν ηταν κ τοσο φιδισιο,η πιπα δυνατη,πρωτοβουλιες στο φουλ αλλα απο εμφανιση δεν ηταν κ τιποτα σουπερ τελικα.με παγιδεψε αλλα δεν πειραζει,η πιπα ηταν σουπερ

νικ ουρ τερμα ενα ξανθο λεπτο εως καχεκτικο θα ελεγα κοριτσακι  το οποιο δεν θυμαμαι ονομα γιατι περασε κ δεν ακουμπησε

εκκλησια η αντριαννα η οποια οσες φορες περασα απ εξω βαρουσε μυγες γιατι δεν ειδα ουτε ενα αμαξι,τζαμπα οι βυζαρες σιλικονης

κοροβαγκου η ελισα με το μαλλυ αναστα ο κυριος απο τον προηγουμενο συναγωνιστη,σαν να εχει παρει κανα 2 κιλακια απο την τελευταια φορα που την ειδα προ ενος μηνα

το πορτοκαλι ακομα δεν εχει ανοιξει

λα φαμ δεν πηγα

διπλα κριβως ενα μελαχρινο ονομα δεν θυμαμαι,λεπτο κ ασχημο ρουμανακι,καπου την εχει παρει το ματι μου στον βρωμοβαρδαρη

βιτρινατο η τζουλια με το κωλαρακι να εχει στρωσει λιγο κ να εχει συμμαζευτει,η βυζαρα η σιλικονη να ειναι ακομα πιο ωραια γιατι η κοπελα πρεπει να εχει χασει λιγα κιλα κ η αντιθεση της πηγε κ με ενα χαμογελο οταν με ειδε λες κ επιασε το τζοκερ

κ τελος της τσαρκας ερως 16 οπου επαιζε μπαλα η αμαλια μια ξανθια ελαφρος γεματουλα ομορφη κοπελιτσα αλλα δεν βαριεσαι....


αυτα απο μενα κυριου
καλο σας βραδυ

υ.γ.πολλα στρουμφακια στους δρομους κ μαλιστα στα γυφτικα στις γραμμες του τρενου ειχε 6 μηχανες ομαδας δια κ 2 περιπολικα κ καποιον εψαχναν μεσα στις αλανες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
επισης φριξου 9 δεν μπηκα γιατι υπεθεσα οτι ειναι η καντυ η οποια συγγνωμη τζο αλλα δεν μ αρεσει καθολου

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Jo σου έδωσα την ευκαιρία να κερδίσεις τη ψήφο μου αλλά...

Ε ντε περιμενε ...
Δε ξερω κατι διαφορετικο λειπει εκτος και θα γυρισει υποτιθεται ,
τωρα αν θα γυρισει στο ντελο η μπαρ ...  :think: δε ξερω
αυτο που ξερω ειναι οτι στο ντελο πηγε σε περιοδο που δεν ειχε γκομενες σαν "Βοηθος"
οποτε τωρα που εχει μπορει και να το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηηη  :birdman:
Θα δειξει

Ψηφους δε θελω , περσινα ξινα σταφυλια ...


επισης φριξου 9 δεν μπηκα γιατι υπεθεσα οτι ειναι η καντυ η οποια συγγνωμη τζο αλλα δεν μ αρεσει καθολου

καλα .. σε συγχωρω  :cheesy: αλλα να πας να αναψει κερι την Κυριακη
Εκεινη η Τζεσυ τι κανει ? εχεις κανα νεο ?  :think:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Κοίταξε αυτά είναι γούστα για μια φούστα.
Εγώ πάντως το τζακούζι με το Εφάκι το γούσταρα τρελά. Τώρα εξαρτάται πώς καυλώνει ο καθένας.
Η Έφη δεν κάνει extreme πράματα αλλά είναι γατούλα στο σεξ και αυτό εμένα μου αρκεί.
Βέβαια δεν έχω δοκιμάσει και με άλλη κοπέλα τζακούζι για να κρίνω καλύτερα.
Καλα ας επερνες με αφρουλα το τζακουζι και δεν νομιζω να ειχες αντοχες να πας πουθενα μετα.λολ.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Καλα ας επερνες με αφρουλα το τζακουζι και δεν νομιζω να ειχες αντοχες να πας πουθενα μετα.λολ.

Άμα είχε τζακούζι η Αφρούλα θα πήγαινα πρώτα μαζί της και μετά στο καπάκι δεύτερο τζακούζι (πιο μυοχαλαρωτικό) με την Έφη, αλλά με χρονική καθυστέρηση καμιάς ώρας διότι θέλει και κάποιο χρόνο το εργαλείο να οπλίσει.

Πάντως και στο απλό πρόγραμμα με ξετίναξε η Άφρο.

Αλλά αδελφέ τώρα με έβαλες ιδέες για τζακούζι με Άφρο. Κάτι πρέπει να γίνει στο ίδρυμα της Κωλέττη.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ε ντε περιμενε ...
Δε ξερω κατι διαφορετικο λειπει εκτος και θα γυρισει υποτιθεται ,
τωρα αν θα γυρισει στο ντελο η μπαρ ...  :think: δε ξερω
αυτο που ξερω ειναι οτι στο ντελο πηγε σε περιοδο που δεν ειχε γκομενες σαν "Βοηθος"
οποτε τωρα που εχει μπορει και να το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηηη  :birdman:
Θα δειξει

Ψηφους δε θελω , περσινα ξινα σταφυλια ...


καλα .. σε συγχωρω  :cheesy: αλλα να πας να αναψει κερι την Κυριακη
Εκεινη η Τζεσυ τι κανει ? εχεις κανα νεο ?  :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μιλαμε καθημερινα κ ειναι ολα οκ :birdman:
 

Επισκέπτης
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.

Ξεκινήσαμε από το βαρδάρη οπού γενικά η κατάσταση ήταν αναμενόμενη με τα ίδια πρόσωπα να ανακατεύονται στην τράπουλα. Εντύπωση μου έκανε πως οι τσατσάδες αλλάξανε μέρη κ τις έβλεπες σε διαφορετικά μέρη από το αναμενόμενο.

Προμ 11: Η Βερόνικα που δεν χρειάζεται συστάσεις.
Προμ 14: Η Αλίσια από το πράσινο.
Προμ 19: Η Βίκυ όχι η Ουκρανέζα όμως η αλλή.. νομίζω ρωσσίδα είναι. Με την ππολυ καλή τσατσά από προμ 25/ κατεχάκη.
Προμ 25: Η καραμέλα Κάρμεν μακράν η πιο μουνάρα βγήκε κ από το δωμάτιο με το σουτιέν στο χέρι κ τα μαστάρια της να βολοδέρνουν.
Σαπφούς 5: Η μοντελίσια Μιρέλα.
Σαπφούς 7: Η Ιονέλα
Σαπφούς 8: Η πετιτ teen Άντζελα.
Σαπφούς 20: Η Μόνικα βαριεστημένη.
Ταντάλου 8: Δεν την είδα πολύ καλά γιατί κάθησα 1 δευτερόλεπτο στην πόρτα κ έφυγα μαζί με το μπούγιο που έβγαινε δεν μου φάνηκε γνωστή πάντως αλλά ήταν αδιάφορη.
Ταντάλου 14: Η ροναλντίνιο Αλεξάνδρα ευτυχώς δεν έπιασε πούτσους κτλ, έλεγε κι όλα ότι είμαστε καθημερινοί κ έκραζε.
Ταντάλου 9: Η "ισπανίδα" Λάουρα.

Κατεχάκη: Η Εμμανουέλλα, η Έμμα δηλαδή με πολύ ωραίο μαλλί κομμωτηρίου και κάπως ξυνισμένη φάτσα 40Ε το γυμνό τσιμπούκι. 50 γυμνό τσιμπούκι με 69 για τον Αλ.

Φρίξου 13: Το καινούργιο δηλαδή το πορτοκαλί. Τρομερός χώρος η Μιραμπέλα με μαρκί μαλλί καστανόξανθο πολύ ωραίο. 30Ε απλό 40 νομίζω γυμνό τσιμπούκι.
Κοροβάγκου 5: Η Ελίζα. Τι βυζάρες είναι αυτές? Μ'αυτό το σεξουλιάρικο που φορούσε θα μπορούσα να τις περάσω κ φυσικές έτσι όπως κρεμούσανε. Busty σωματότυπος τελείως 40Ε το απλό. Για πόσο ακόμα άραγε?
Ανδ. Γεωργίου 30: Η βουλγάρα Τζούλια από το βαρδάρη η πολύ αδύνατη κτλ που γλύφει αρχίδια κ κάποιος είχε πει ότι έχει στενό μουνάκι. Πιστεύω θα ήταν η πρώτη επιλογή για μένα προσωπικά. Πετίτ τελείως χαμογελαστή και παίζει να ήταν η πιο ευδιάθετη από όλες στην βάρδια της. Φορούσε και γούνινες μπότες για αλπινιστές μπουρδελιάρηδες!
Ανδ. Γεωργίου 24: Η busty Τζούλια ρουμάνα με τους σιλικον βύζους ωραίο μουνί κ αυτή.
Ανδ. Γεωργίου 16 Έρως: Αμαλία έμενα μου φάνηκε ψιλοχοντροκομμένη και γύρω στα 30, ελληνοσουηδέζα λέει η τσατσά. Μοιάζει θα έλεγα, αποκλείται όμως θα συμπλήρωνα.
Νικηφόρου Ουρανού 26: Η Βιολέτα η οποία μου χαμογέλασε αυτή τη φορά!
Πέτρου Ερημίτη: Η καινούργια Νταίζη, μικρή γύρω στα 20 με λίγο παραπάνω κιλάκια, συμπαθητικη.
26ης Οκτ 52: Η Ντέσυ από το Ταντάλου 8 (Ακούς dokimazo?)
26ης Οκτ 35: Η ουκρανή μικρούλα μελαχροινή που κόλλησα τώρα και ξεχνάω το όνομα της. Όποιος γουστάρει τροφαντές κωλάρες σε νορμάλ σώμα βρίσκει τη χαρά του.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.

Ξεκινήσαμε από το βαρδάρη οπού γενικά η κατάσταση ήταν αναμενόμενη με τα ίδια πρόσωπα να ανακατεύονται στην τράπουλα. Εντύπωση μου έκανε πως οι τσατσάδες αλλάξανε μέρη κ τις έβλεπες σε διαφορετικά μέρη από το αναμενόμενο.

Προμ 11: Η Βερόνικα που δεν χρειάζεται συστάσεις.
Προμ 14: Η Αλίσια από το πράσινο.
Προμ 19: Η Βίκυ όχι η Ουκρανέζα όμως η αλλή.. νομίζω ρωσσίδα είναι. Με την ππολυ καλή τσατσά από προμ 25/ κατεχάκη.
Προμ 25: Η καραμέλα Κάρμεν μακράν η πιο μουνάρα βγήκε κ από το δωμάτιο με το σουτιέν στο χέρι κ τα μαστάρια της να βολοδέρνουν.
Σαπφούς 5: Η μοντελίσια Μιρέλα.
Σαπφούς 7: Η Ιονέλα
Σαπφούς 8: Η πετιτ teen Άντζελα.
Σαπφούς 20: Η Μόνικα βαριεστημένη.
Ταντάλου 8: Δεν την είδα πολύ καλά γιατί κάθησα 1 δευτερόλεπτο στην πόρτα κ έφυγα μαζί με το μπούγιο που έβγαινε δεν μου φάνηκε γνωστή πάντως αλλά ήταν αδιάφορη.
Ταντάλου 14: Η ροναλντίνιο Αλεξάνδρα ευτυχώς δεν έπιασε πούτσους κτλ, έλεγε κι όλα ότι είμαστε καθημερινοί κ έκραζε.
Ταντάλου 9: Η "ισπανίδα" Λάουρα.

Κατεχάκη: Η Εμμανουέλλα, η Έμμα δηλαδή με πολύ ωραίο μαλλί κομμωτηρίου και κάπως ξυνισμένη φάτσα 40Ε το γυμνό τσιμπούκι. 50 γυμνό τσιμπούκι με 69 για τον Αλ.

Φρίξου 13: Το καινούργιο δηλαδή το πορτοκαλί. Τρομερός χώρος η Μιραμπέλα με μαρκί μαλλί καστανόξανθο πολύ ωραίο. 30Ε απλό 40 νομίζω γυμνό τσιμπούκι.
Κοροβάγκου 5: Η Ελίζα. Τι βυζάρες είναι αυτές? Μ'αυτό το σεξουλιάρικο που φορούσε θα μπορούσα να τις περάσω κ φυσικές έτσι όπως κρεμούσανε. Busty σωματότυπος τελείως 40Ε το απλό. Για πόσο ακόμα άραγε?
Ανδ. Γεωργίου 30: Η βουλγάρα Τζούλια από το βαρδάρη η πολύ αδύνατη κτλ που γλύφει αρχίδια κ κάποιος είχε πει ότι έχει στενό μουνάκι. Πιστεύω θα ήταν η πρώτη επιλογή για μένα προσωπικά. Πετίτ τελείως χαμογελαστή και παίζει να ήταν η πιο ευδιάθετη από όλες στην βάρδια της. Φορούσε και γούνινες μπότες για αλπινιστές μπουρδελιάρηδες!
Ανδ. Γεωργίου 24: Η busty Τζούλια ρουμάνα με τους σιλικον βύζους ωραίο μουνί κ αυτή.
Ανδ. Γεωργίου 16 Έρως: Αμαλία έμενα μου φάνηκε ψιλοχοντροκομμένη και γύρω στα 30, ελληνοσουηδέζα λέει η τσατσά. Μοιάζει θα έλεγα, αποκλείται όμως θα συμπλήρωνα.
Νικηφόρου Ουρανού 26: Η Βιολέτα η οποία μου χαμογέλασε αυτή τη φορά!
Πέτρου Ερημίτη: Η καινούργια Νταίζη, μικρή γύρω στα 20 με λίγο παραπάνω κιλάκια, συμπαθητικη.
26ης Οκτ 52: Η Ντέσυ από το Ταντάλου 8 (Ακούς dokimazo?)
26ης Οκτ 35: Η ουκρανή μικρούλα μελαχροινή που κόλλησα τώρα και ξεχνάω το όνομα της. Όποιος γουστάρει τροφαντές κωλάρες σε νορμάλ σώμα βρίσκει τη χαρά του.

AYTH ειναι μπορντελοτσαρκα.!!  :rockon: :rockon:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Maaneskyggen  η νταιζη ηταν πετρου ερημειτη η νικηφορου ουρανου? παντως ειναι ωραιο κοριτσακι με αγουρο σωμα και πιασιματακια!!!οτι πρεπει για πιπινολατρες  .καμια κριτικη ρε παιδιαααααααα .για να μου φυγει η καψα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.

Προμ 19: Η Βίκυ όχι η Ουκρανέζα όμως η αλλή.. νομίζω ρωσσίδα είναι. Με την ππολυ καλή τσατσά από προμ 25/ κατεχάκη.
:rockon: :rockon:
Κυκλοφορουσε αλλος ανθρωπος εξω?

Ποια ρε?Η ξανθια με μακρυα μαλλια και τα γυαλια?Που θα την ακουσουμε στερεοφωνικα με την κοπελα? :2funny: :2funny:
Αυτη ειναι φιλαρακι και κανει και τιμες αλλα τι δουλεια εχει εκει?
Η γκομενα ειναι Μολδαβεζα και ειναι για τις κλωτσιες...

Κατεχάκη: Η Εμμανουέλλα, η Έμμα δηλαδή με πολύ ωραίο μαλλί κομμωτηρίου και κάπως ξυνισμένη φάτσα 40Ε το γυμνό τσιμπούκι. 50 γυμνό τσιμπούκι με 69 για τον Αλ.
Ετσι κι αλλιως τοσο το πηρα :dancing: :dancing:Αλλα αν το εχουν τωρα τοσο σαν κανονικη τιμη σημαινει οτι πρεπει να το ζητησω στα 40ε την αλλη φορα.Σωστος?? :sunglasses:

Και τελος με ποια τσατσα ειναι αυτη η Αμαλια στο Ερως?...Προσεχε την απαντηση :s&m_2: :s&m_2:
 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon:
Κυκλοφορουσε αλλος ανθρωπος εξω?

Ποια ρε?Η ξανθια με μακρυα μαλλια και τα γυαλια?Που θα την ακουσουμε στερεοφωνικα με την κοπελα? :2funny: :2funny:
Αυτη ειναι φιλαρακι και κανει και τιμες αλλα τι δουλεια εχει εκει?
Η γκομενα ειναι Μολδαβεζα και ειναι για τις κλωτσιες...
Ετσι κι αλλιως τοσο το πηρα :dancing: :dancing:Αλλα αν το εχουν τωρα τοσο σαν κανονικη τιμη σημαινει οτι πρεπει να το ζητησω στα 40ε την αλλη φορα.Σωστος?? :sunglasses:

Και τελος με ποια τσατσα ειναι αυτη η Αμαλια στο Ερως?...Προσεχε την απαντηση :s&m_2: :s&m_2:

Η τσατσά στο μπλε ήταν μια χοντρούλα με κοντό μαλλί που μιλάει κοφτά και ντόμπρα. Πολύ την πάω δεν σε πρήζει ποτέ κ είναι ευγενική κ σπαθάτη.

Η Αμαλία ήταν με μια μελαχροινή με σγουρό μάλλι, χαμογελαστή και καλή γενικά. Άμα μου έλεγες να μαντέψω από που θα μπορούσε να είναι θα έλεγα Γεωργία. Την έχω ξαναπετύχει άπειρες φορές αλλά δεν μου έρχεται τώρα από που..

Γενικά στην όλη βόλτα πάντως οι τσατσάδες ήτανε κομπλέ ούτε γκρίνια ούτε τίποτα. Ο κόσμος  λίγος! Απορώ πως δεν γκρίνιαζαν δηλαδή.. :Ρ

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Η τσατσά στο μπλε ήταν μια χοντρούλα με κοντό μαλλί που μιλάει κοφτά και ντόμπρα. Πολύ την πάω δεν σε πρήζει ποτέ κ είναι ευγενική κ σπαθάτη.

Η Αμαλία ήταν με μια μελαχροινή με σγουρό μάλλι, χαμογελαστή και καλή γενικά. Άμα μου έλεγες να μαντέψω από που θα μπορούσε να είναι θα έλεγα Γεωργία. Την έχω ξαναπετύχει άπειρες φορές αλλά δεν μου έρχεται τώρα από που..

Γενικά στην όλη βόλτα πάντως οι τσατσάδες ήτανε κομπλέ ούτε γκρίνια ούτε τίποτα. Ο κόσμος  λίγος! Απορώ πως δεν γκρίνιαζαν δηλαδή.. :Ρ
Δε μπορω να θυμηθω τωρα ποια ειναι αυτη του μπλε...

Για το Ερως ειπα μην εχουν ακομα την κωλογρια αν και την ειδα κατι μεσημερια Σαπφους 20.Την αλλη την χοντρη την ξανθια που θυμωνε αμα δεν εμπαινες ευτυχως την εστειλαν και ειναι στο Φριξου 15 τωρα.
Εγω αμα δε γουσταρω την τσατσα δεν μπαινω κιολας και στο Ερως-Μαντζαρου ειχαν μονιμα αυτο το προβλημα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ένα βραδυνό περίπολο μιας κ είχα καιρό να κάνω σήμερα λοιπόν.

Τώρα γύρισα... Τζάμπα... 26ης όλα κλειστά... και γενικά λίγος κόσμος... Η Τζούλια στο Ανδ. Γεωργίου 30 δεν φορούσε μπότες... τι στο καλό? Πότε προλαβαίνουν???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom