Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ελα ρε αραξτε λιγο, φυσικα και θα κανει και σπαμ ο κοσμος και την μαλακια του θα γραψει και τα σκιτσακια του θα κανει :rolleyes:
μην τρελαινεστε φορουμ για μπουρδελα και για πουτανες ειναι αμα δεν κανουμε χαβαλε και εδω που στον πουτσο θα κανουμε :boobies:

μας πηδανε χωρις σαλιο, καθε μερα και χειροτερα ειμαστε και σκαλωνετε με τα σπαμ και τα οφτοπικ του μπουρδελοφορουμ?? ελεος

τζο δωσε μαλακια στο λαο :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλησπερα ξανα απο μενα,ξερει κανεις να μου πει τι βαρδια,σε ποιο μαγαζι και ''αν'' δουλευει αυριο η ξακουστη μας Καντυ???? :think: :think: :think: :think: ειναι επειγον για καταθεση το συγκεκριμενο κοριτσι :bigdick: :bigdick: οποιος γνωριζει ας πει παρακαλω :-
το αλλο σαιτ την δειχνει παλι στην βιλα εροτικα πρωινη
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
ΜΗ το παίρνεις και της μετριτοίς όμως το άλλο σάιτ, εγω έχω φάει 2 άκυρα
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εδω το αλλο σαιτ εχει την αννιτα τη βουλγαρα να  δουλευει στο ερος
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
το αλλο σαιτ την δειχνει παλι στην βιλα εροτικα πρωινη
Ραδιο αρβυλα η οχι το αλλο site δεν με νοιαζει και τοσο :huh:,ευχαρηστω και παλι φιλε gl για την κατατοπιση σου εγω θα κανω αυριο την τσαρκα μου :sunglasses: και ''αν'' βρω τον στοχο μου θα πυροβολησω :ak: :ak: :uzi: :uzi:....
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Καλησπερα ξανα απο μενα,ξερει κανεις να μου πει τι βαρδια,σε ποιο μαγαζι και ''αν'' δουλευει αυριο η ξακουστη μας Καντυ???? :think: :think: :think: :think: ειναι επειγον για καταθεση το συγκεκριμενο κοριτσι :bigdick: :bigdick: οποιος γνωριζει ας πει παρακαλω :-

  Στούντιο Villa Erotica
  6934 917169
  Φρίξου 9, 54627 Φίξ
apo 10:00  εως 20:00 (παρε κι ενα τηλ!!!)
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
 Στούντιο Villa Erotica
 6934 917169
 Φρίξου 9, 54627 Φίξ
apo 10:00  εως 20:00 (παρε κι ενα τηλ!!!)

Πάρε τηλ. γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενά της στο δικό της thread, Κυριακή είναι 20:00-4:00... :think: :think: :think:

........άντε βγάλε άκρη.......μάλλον ο επιλοχίας του καταστήματος ψοφάει για στέρηση εξόδου..... :tickedoff: :tickedoff:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Πάρε τηλ. γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενά της στο δικό της thread, Κυριακή είναι 20:00-4:00... :think: :think: :think:

........άντε βγάλε άκρη.......μάλλον ο επιλοχίας του καταστήματος ψοφάει για στέρηση εξόδου..... :tickedoff: :tickedoff:
:2funny: :2funny: ok φιλος ;)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Προς Karaman 7 : Διάβασες κριτική συναθλητή για Έμμα???
Μήπως έπρεπε να κάνεις ακόμα περισσότερες γαργάρες μετά τα γλωσσόφιλα???
Αφού παίζει και CIM...
Φαντάσου τι φιλούσες  :pipa2:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Κατά τη γνώμη μου ο deker έκλεισε πριν λίγα ποστ με τον καλύτερο τρόπο την  πρωινή κουβέντα οπότε εγώ δεν έχω να τοποθετηθώ άλλο πάνω στο θέμα μιας που καλύφτηκα από όλους σας. :sunglasses:

Στην δουλειά μας τώρα.

Το Φρίξου 13 έκανε εγκαίνια και μετά τα πρώτα δοκιμαστικά από σήμερα λειτουργεί σε full βάρδια. Το επισκέφτηκα προ ολίγου από όπου και η εξωτερική φωτογραφία.



Υπηρεσία ήταν η Μάγια η μελαχρινή με την οποία είχα συνευρεθεί το περασμένο Σάββατο. Βραδινή θα είναι η Μιραμπέλα.

Ο χώρος είναι πολύ σωστά διαρρυθμισμένος και πολύ άνετος ενώ η μοντέρνα επίπλωση και οι συνδυασμοί των χρωμάτων τον κάνουν ξεχωριστό. Υπάρχει δωμάτιο με τζακούζι και δωμάτιο με ντουζ, και η ευγενική μανταμ με ξενάγησε σε όλους τους χώρους του καταστήματος. Στο κατάστημα  θα δουλέψει επίσης κάποια στιγμή η milf  Άννα (της οποίας κάτι χρωστώ) και υποθέτω όλα τα άλλα κορίτσια της αλυσίδας (Μάρα, Κάρλα.pip, κλπ).

Επίσης κάτι πολύ βασικό είναι ότι το απλό ξεκινά από τα 30 ευρώ και το ελεύθερο στοματικό από τα 40. Τζακούζι από 100 ευρώ.

Παρακαλείται ο anti να προσθέσει το κατάστημα στον κατάλογο και ο jo145 να ανοίξει το σχετικό θρεντ.

Ο καθένας στη δουλειά του. :grin:
σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια
με κανεις κ κοκκινιζω
επιτελους το νεο μας στουντιακι
το πορτοκαλι ποτε θα το δουμε να ανοιγει?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια
με κανεις κ κοκκινιζω
επιτελους το νεο μας στουντιακι
το πορτοκαλι ποτε θα το δουμε να ανοιγει?

Σιγά σιγά θα ανοίξει και αυτό μην γίνεσαι βιαστικός. :grin:

Κατάθεση σήμερα στην ζουμπουρλούδικη πλέον Μέρτσυ, έβαλε λίγα κιλάκια και έγινε λαχταριστή, που σε συνδισμό με την βελούδινη επιδερμίδα της σου δίνει μια υπέροχη αίσθηση.

Κατά τα άλλα εμπειρία μέτρια πλην όμως τίμια μιας που ο χρόνος που σου προσφέρει σε απλό πρόγραμμα είναι σχετικά πολύς.

Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική. ;)

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Απογευματινη βολτα σε λιγα σπιτια.

Φριξου 13 Πρωτη σταση, ψαχνωντας την Μαγια, που αναφερθηκε οτι ηταν χτες το πρωι εκει.
Δυστυχως σημερα δεν ηταν, και ηταν η Μιραμπελα. Αν και εχουν γραφει καλα πραγματα γι΄αυτην, εμενα
δεν μου κανει κλικ.

Φριξου 14 Η Αννα. Ενα κοριτσι καθημερινο. Μικροκαμωμενη με σχετικα μεγαλη περιφερεια για το
σωμα της, αλλα πολυ γλυκια φατσουλα. Δεν εχει γραψει κανεις γι΄αυτην. Ψηνομαι καποια στιγμη.
Ενας εβγαινε απ΄το δωματιο με το χαμογελο μεχρι τα αυτια!
Α, το γυμνο στα 40 και το jacuzzi στα 80!

Φριξου 15 Η Εφη. Η ζωντανη ιστορια της πολης. Δεν ζητησα να την δω αν και ηταν στην κουζινα.
Δεν ειναι απ΄τις αυτες που ριχνεις ακυρο.

Κατεχακη 13 Παλι την Μαγια εψαχνα, η Μαρα βγηκε. Μου φανηκε πιο ομορφη απο ποτε.
Μια αλλη φορα ομως.

Προμηθεως 25Τελικα δεν θα την πετυχω την Μαγια. Και μ΄εψησε η κριτικη του Al.
Ηταν μια πολυ ομορφη ξανθια, με στηθος που διαγραφοταν ωραιο κατω απ΄το ασπρο της μπλουζακι και μακρια μαλια.
Ισως η Καρμεν, αλλα αυτη δεν ειχε κοντα μαλλια  :think: Ας μας διαφωτισει καποιος αν μπορει.

Προμηθεως 14 Η Σουζανα, μετρια εμφανισιακα, με την πιο ευγενικη τσατσα της πολης. Παντα στο ιδιο
σπιτι και παντα πρωινη. Ειχαμε γνωριστει πολυ καλα πριν τρια χρονια με την Ελενα, αλλα απο τοτε αποφευγω να πηγαινω.

Προμηθεως 11 Η Αντριαννα που δουλευε στο πρασινο. Πολυ καλη, αλλα παντα ηταν η πρωτη αλλαγη για μενα.

Σαπφους 5 Η Νικολ οπως μας ειπε η προηγουμενη τσατσα. Δεν πηγα να την δω.

ΚοραβαγκουΗ Ελιζα, οπου και εγινε η καταθεση. Περισσοτερα στην κριτικη.

Καλο βραδυ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μποτουλα ειδαμε στην τσαρκα μας hagem?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Απογευματινη βολτα σε λιγα σπιτια.

Φριξου 13 Πρωτη σταση, ψαχνωντας την Μαγια, που αναφερθηκε οτι ηταν χτες το πρωι εκει.
Δυστυχως σημερα δεν ηταν, και ηταν η Μιραμπελα. Αν και εχουν γραφει καλα πραγματα γι΄αυτην, εμενα
δεν μου κανει κλικ. Άρα ακολουθούν τα εναλακτικά προγράμματα βράδυ – πρωί που ακολουθούνται και στο Προμηθέως 25


Φριξου 14 Η Αννα. Ενα κοριτσι καθημερινο. Μικροκαμωμενη με σχετικα μεγαλη περιφερεια για το
σωμα της, αλλα πολυ γλυκια φατσουλα. Δεν εχει γραψει κανεις γι΄αυτην. Ψηνομαι καποια στιγμη.
Ενας εβγαινε απ΄το δωματιο με το χαμογελο μεχρι τα αυτια!
Α, το γυμνο στα 40 και το jacuzzi στα 80! και εγώ ψήνομαι για δαύτην :grin:


Φριξου 15 Η Εφη. Η ζωντανη ιστορια της πολης. Δεν ζητησα να την δω αν και ηταν στην κουζινα.
Δεν ειναι απ΄τις αυτες που ριχνεις ακυρο.

Κατεχακη 13 Παλι την Μαγια εψαχνα, η Μαρα βγηκε. Μου φανηκε πιο ομορφη απο ποτε. πράγματι έβαλε αυτά τα σγουρά εξτένσιονς και έγινε ακόμα πιο καυλάκι

Μια αλλη φορα ομως.

Προμηθεως 25Τελικα δεν θα την πετυχω την Μαγια. Και μ΄εψησε η κριτικη του Al.
Ηταν μια πολυ ομορφη ξανθια, με στηθος που διαγραφοταν ωραιο κατω απ΄το ασπρο της μπλουζακι και μακρια μαλια.
Ισως η Καρμεν, αλλα αυτη δεν ειχε κοντα μαλλια  :think: Ας μας διαφωτισει καποιος αν μπορει. η Κάρμεν πρέπει να ήταν ας είναι καλά τα εξτένσιονς, αυτήν μόνο ο al την κάνει καλά :grin:


Προμηθεως 14 Η Σουζανα, μετρια εμφανισιακα, με την πιο ευγενικη τσατσα της πολης. Παντα στο ιδιο
σπιτι και παντα πρωινη. Ειχαμε γνωριστει πολυ καλα πριν τρια χρονια με την Ελενα, αλλα απο τοτε αποφευγω να πηγαινω.

Προμηθεως 11 Η Αντριαννα που δουλευε στο πρασινο. Πολυ καλη, αλλα παντα ηταν η πρωτη αλλαγη για μενα.

Σαπφους 5 Η Νικολ οπως μας ειπε η προηγουμενη τσατσα. Δεν πηγα να την δω.

ΚοραβαγκουΗ Ελιζα, οπου και εγινε η καταθεση. Περισσοτερα στην κριτικη.

Καλο βραδυ  :rockon: :rockon: :rockon:

Ωραία αναφορά hagem. :rockon: :rockon: :rockon:

Να συμπληρώσω

Τσίρκο , η Μίσελ η αφεντικίνα, βραδινή η Νάσια.

Κεφαληνίας , η Ζουμπουρλούδικη Μέρτσυ. :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ελα ρε αραξτε λιγο, φυσικα και θα κανει και σπαμ ο κοσμος και την μαλακια του θα γραψει και τα σκιτσακια του θα κανει :rolleyes:
μην τρελαινεστε φορουμ για μπουρδελα και για πουτανες ειναι αμα δεν κανουμε χαβαλε και εδω που στον πουτσο θα κανουμε :boobies:

μας πηδανε χωρις σαλιο, καθε μερα και χειροτερα ειμαστε και σκαλωνετε με τα σπαμ και τα οφτοπικ του μπουρδελοφορουμ?? ελεος

τζο δωσε μαλακια στο λαο :rockon:

Παρε μαλακια λαε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:



Αν σπαμ ειναι οτι δε μας αφορα παμε παρακατω , και γω βλεπω πολλα "ασχετα" μυνηματα
για καποιους ομως δεν ειναι , τα ειπαμε πριν κανα δεκαημερο παλι ... τζαμπα τα παραβολα

σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια
με κανεις κ κοκκινιζω
επιτελους το νεο μας στουντιακι
το πορτοκαλι ποτε θα το δουμε να ανοιγει?
Δικο σας κυριε το καταστημα ?  :think:

Ωραιος ο κυριος hagem  :rockon:
Φριξου 13 δε ρωτησες για κανα τηλεφωνεισιον ε ?
jacuzzi στα 80! βλεπω μμμμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom